Autor Wątek: Bonus punktowe za awanse  (Przeczytany 2028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Bonus punktowe za awanse
« dnia: Grudzień 09, 2012, 14:47:30 »
Witam wszystkich :)

Od jakiegos czasu chodzi mi po glowie jedna propozycja odnosnie punktów rankingowych. Przygladajac sie prawdziwym rozgrywkom jak Champions League, Liga Europejska, wiele razy mozna przeczytac podsumowania ile dany klub dostal pieniedzy za awans do rozgrywek,, premia za wyjscie z grupy i dalej za poszczegolne rundy fazy pucharowej. Pomyslalem sobie (nie wiem, byc moze to juz bylo dyskutowane choc nigdzie tego nie widzialem) ze moze fajnym pomyslem byloby wprowadzenie do lig, a w szczegolnosci Pucharow Dnia, Turniejów Dnia, Tygodnia, czegos na podobnej zasadzie. Obecnie dodatkowe punkty bonusowe sa przyznawane tylko w przypadku wygrania takich rozgrywek, moze fajnie byloby zrobic cos takiego jak w realnych rozgrywkach i przelozyc to na nasze i wprowadzic bonus za awans z fazy grupowej, bonus za nastepna runde, bonus za miejsce w lidze itd....
Byloby to takie odzwierciedlenie prawdziwych rozgrywek, moze zmotywowaloby to wielu zawodnikow zeby grac w turniejach/pucharach, walczyc o jak najlepszy wynik, starac sie osiagac jak najdalsze fazy itd.

Idac dalej, takie dodatkowe punkty, po czesci wyeliminowalyby niektorych graczy ( o czym ostatnio jest dosc glosno na ircu) ktorzy graja dziesiatki wyzwan ze "swiezakami", ogrywajac ich i w taki sposob zdobywaja te punkty chcac w ten sposob osiagac jak najwyzsze miejsce w rankingu. W rpzypadku wprowadzeniu takiego systemu bonusowego, pomogloby to graczom ktorzy nie siedza caly dzien grajac wyzwania a biora udzialy w rozgrywkach i tam mierza sie z najlepszymi i byliby tez za to wynagradzani. Uzyskane przez nich punkty bylyby duzo wyzsze niz tych grajacych dziesiatki wyzwan tylko po to zeby podnosic swoj ranking takim sposobem jak niektorzy robia. Wiem ze zaraz ktos powie ze przeciez za mecze w turniejach/pucharach sa wyzej punktowane, ale moze warto byloby minimalnie obnizyc te zdobyte punkty a wprowadzic wczesniej wspomniane bonusy.

Pewnie pomysl zostanie zanegowany albo tysiace "przeciw", ale przedstawilem moja propozycje i moze ktos bedzie ZA i sie nia zainteresuje :)

Zapraszam do dyskusji, moze Ci ktorym pomysl rowniez sie spoodoba, sprawia ze wejdzie w zycie  ;)

Offline wisniaww

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2011r.
  • e3p
Odp: Bonus punktowe za awanse
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 09, 2012, 15:02:37 »

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Bonus punktowe za awanse
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2012, 15:08:45 »
Sory nie widzialem tego tematu, ale mnie bardziej chodzi o bonus za awanse do poszczegolnych faz, nie tylko za kilka pierwszych miejsc w rozgrywkach ktore sa bardzo rzadkie badz nie wystepuja wcale jak te wymienione w tamtym poscie :)

Glownie chodzi mi o rozgrywki PD, TD itd.

Szkoda ze w dziale w ktorym jest napisane "Wasze pomysly" itd nikt sie takim nie zainteresowal, czy to admini czy rowniez slabsi czy sredni gracze bo wydaje mi sie ze to glownie dla nich bylyby to jakies "nagrody" i na pewno ktos z rankingu np 100 czy 150 po awansie do cwiercfinalu i nawet tam odpadnieciu, cieszylby sie ze jakos jest to wynagrodzone.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 11:13:21 wysłana przez kubaki »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bonus punktowe za awanse
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2012, 15:08:45 »