Autor Wątek: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)  (Przeczytany 22493 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2012, 16:16:40 »
A jeżeli przykładowo Ty będziesz grał jednym z najsłabszych teamów w lidze, a ja najsilniejszym i przy stanie 0-0 zrobisz jedną jedyną akcje 1na1, a ja skoszę od tyłu, to będzie OK? Będziesz zadowolony?? Będzie to for fun/fair wobec Ciebie??

widzisz tak się składa że mi nie przeszkadza że nawet gdybyś mnie po 2 razy od tyłu skosił w każdej połowie
(* o ile miałbyś taką potrzebę) bo to element gry, było by mi o tyle łatwiej że byś grał najprawdopodobniej w 9 a może 8 w ostateczności w 10, jeżeli takie sytuacje by się powielały czytaj powyżej ...

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 12, 2012, 16:51:04 »
Tak, tylko bardzo często takie kosy dają żółtą kartkę, czyli w praktyce nic gracz nie traci, a zyskuje to że nie traci bramki(prawie pewnej).

Idąc tym tokiem myślenia, powinniście zrezygnować z karania graczy, którzy graja cały mecz na czas, no bo to przecież element gry....


ja nie mówie, ze trzeba takie cos karać, bo to zależy od każdego gracza, czy chce być poważany czy wyśmiewany przez wszystkich, ze kosi od tyłu, ale nie mówcie, ze to jest normalne.

Ale gratuluje wyboru losowych form, duży +
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 16:56:10 wysłana przez Ukassiu »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 12, 2012, 18:00:45 »
jak dla mnie sytuacja jest jasna nie ma złotego środka a że nie każdy rozumie co to oznacza granie w duchu fair play to My im  w tym pomożemy i tyle

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:22:01 »
to że, Ty tak uważasz nie znaczy, że inni też widocznie jesteśmy w większym gronie, gdzie zachowujemy taką średniowieczna kulturę jak nie sprzedawanie kosy przy 1na1 i uznajemy to za przejaw ducha fair play
" border="0" border="0

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 12, 2012, 19:55:33 »
dlatego powinieneś napisać petycje do KONAMI aby
A - ustawili tak sędziego że w chwili faulu od tyłu daje automatycznie 3 pkt dla poszkodowanego przerywając cały mecz
B - wyłączyli opcje faulowania
masz też opcje
C - napisać do UEFA aby zmienili zasady gry piłki nożnej (nie tylko red card lub yellow w takiej sytuacji) ale całkowity zakaz co za tym idzie na pewno następna odsłona PES-a, Fify i innych tego typu gier będą tak zmodyfikowane jak to jest w rzeczywistości
D - jest jeszcze jedna opcja tak samo durna jak pozostałe że zamontujesz sobie z 3 kamery w chacie i zawsze jak będziesz grał będą nagrywały każdy mecz potem od razu jakiś programik który będzie tak przerabiał pliki aby było gotowe do wysłania na pesleague.pl, ale najpierw musisz zmusić nas zarząd abyśmy za każdy taki faul albo blokowali graczy albo wywalali na stałe  ;D ;) :D ::) ::) ::)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 12, 2012, 20:07:02 »
mówię coś o blokowaniu, czy wywalaniu, po prostu Wy mówicie o grze fair, a kosy przy setkach się w nią nie wliczają. Grajcie sobie jak chcecie wiesz mi to lotto
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 20:41:20 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 12, 2012, 22:18:59 »
mówię coś o blokowaniu, czy wywalaniu, po prostu Wy mówicie o grze fair, a kosy przy setkach się w nią nie wliczają. Grajcie sobie jak chcecie wiesz mi to lotto

Jeżeli Tobie lotto to czemu tak najechałeś na mnie? Wiesz Artur że po przegranym meczu można wszystko w nerwach napisać.. Także o kosie, której w meczu nie było.. tak zrobił Kamil, który miał nagrywać filmik a nie zrobił tego.. zarzuca mi że go kosiłem, a jak poprosiłem o film,to napisał że nie nagrał.. i pisze o tym czego miejsca nie miało. Napisze Tobie,jednemu,drugiemu i trzeciemu a Ty mu uwierzysz. Tak samo jak gracz Szczawx pisał na mircu że uciekłem z meczu (mecz ligowy) i jeździł po mnie jaki to ja nie jestem a wszyscy mu bili brawa i przytakiwali jaki to ja oszust..

-> REJESTRACJA lub LOGOWANIE   nr1
-> REJESTRACJA lub LOGOWANIE   nr2

Czy takie kłamstwa powinny być też karane? Rzucanie słów bez żadnych dowodów?
Jedni przegrają ze mną i godnie zniosą porażke, drudzy nie, i napiszą że lagowałem,kosiłem,lub grałem na czas, a i tak wszyscy uwierzą bez podawania żadnych powodów.

Belze jeżeli tak przedstawiasz sytuacje/opisujesz, to tym bardziej teraz nie wiem dlaczego jestem zablokowany do wzięcia udziału w lidze krajowej, bo uwierz mi gdybyś nie był adminem,a zrobiłbyś kose, tak jak sam napisałeś, to wszyscy by na Ciebie najechali i była by zmowa aby z Toba nie grać mecze.. I właśnie o to jest największy dym na pesleague, o faule..
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2012, 22:28:13 wysłana przez Martinso »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 12, 2012, 23:14:00 »
Belze jeżeli tak przedstawiasz sytuacje/opisujesz, to tym bardziej teraz nie wiem dlaczego jestem zablokowany do wzięcia udziału w lidze krajowej, bo uwierz mi gdybyś nie był adminem,a zrobiłbyś kose, tak jak sam napisałeś, to wszyscy by na Ciebie najechali i była by zmowa aby z Toba nie grać mecze.. I właśnie o to jest największy dym na pesleague, o faule..

bez komentarza jeżeli tak uważasz to jakbyś się z choinki urwał

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 13, 2012, 00:05:15 »
Jeżeli Tobie lotto to czemu tak najechałeś na mnie? Wiesz Artur że po przegranym meczu można wszystko w nerwach napisać.. Także o kosie, której w meczu nie było..
Ale przecież między nami nie o kosę poszło, tylko o to, że pod koniec meczu przy stanie 0-0, gdzie wybiłem perfidnie z całej pary piłkę w trybuny, bo migałeś pauzą, a sam chciałem przerwę nie oddałeś piłki, gdy czekałem i nie grałem, a Ty w tym czacie strzelałeś sobie "zwycięską" bramkę... Takich akcji tego typu miałeś też parę, gdy czytałem Twoje zacne komentarze... Do tego dochodziła gra na czas, kosy i inne szulerki, więc stary jak Ty chcesz jeszcze udawać niewinnego i pokrzywdzonego???
" border="0" border="0

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 13, 2012, 00:09:39 »
Ale przecież między nami nie o kosę poszło, tylko o to, że pod koniec meczu przy stanie 0-0, gdzie wybiłem perfidnie z całej pary piłkę w trybuny, bo migałeś pauzą, a sam chciałem przerwę nie oddałeś piłki, gdy czekałem i nie grałem, a Ty strzelałeś sobie "zwycięską" bramkę... Takich akcji tego typu miałeś też parę, gdy czytałem Twoje zacne komentarze... Do tego dochodziła gra na czas, kosy i inne szulerki, więc stary jak Ty chcesz jeszcze udawać niewinnego i pokrzywdzonego???

A widziałeś kiedyś abym grał na czas, kosił co chwile sam na sam?
No właśnie.. teraz jakbyś zagrał ze mną, i mecz rozegralibyśmy normalnie, a z nerwów że przegrałeś napisałbyś że Cię kosiłem,grałem na czas czy inne sztuczki, to każdy by uwierzył Tobie, a dokumentu nie masz.. Uwierz mi że dostaniesz jeszcze wiele kos od tyłu od wielu graczy, i weź  pod uwagę iż nie które faule odgwizdywane przez sędziów są przypadkowe.. trafisz czysto w piłkę a zdąży się że pokaże czerwoną..
Nie chcę już się wykłócać, życzę powodzonka wszystkim i gry "fair play" i oby w nerwach po przegranym meczu nie leciało wiele obraźliwych i kłamliwych słów bo porażkę także trzeba przyjąć godnie.

Offline gienek85

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:26:30 »
Martinso chlopie przyjmij do wiadomosci ze nie bedzie cie w lidze krajowej i chwała Bogu za to przynajmniej bedzie wieksza szans na gre fair play

Offline Mateo_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 13, 2012, 18:55:20 »
jest gdzies lista zablokowanych graczy do ligi krajowej ?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 13, 2012, 19:12:42 »
w pierwszym poście i dojdą tam jeszcze inni
" border="0" border="0

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 14, 2012, 18:01:14 »
belzebub a czy jak skończy się liga ulubionymi to mogę z niej zrezygnować bez konsekwencji (z drugiego sezonu) i zapisać się i grać tylko ligę krajową?czy muszę kontynuować ligę ulubionych? chodzi mi o to ,żeby za dużo meczy na tydzień do rozegrania nie było

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 14, 2012, 18:32:24 »
belzebub a czy jak skończy się liga ulubionymi to mogę z niej zrezygnować bez konsekwencji (z drugiego sezonu) i zapisać się i grać tylko ligę krajową?czy muszę kontynuować ligę ulubionych? chodzi mi o to ,żeby za dużo meczy na tydzień do rozegrania nie było

Nie zapiszesz się po prostu na kolejny sezon. Bez żadnych konsekwencji.

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 14, 2012, 18:37:46 »
ok dzięki Deimian

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 15, 2012, 11:34:47 »
aktualizacja do listy osób którzy nie wezmą udziału w pierwszym wpisie tego wątku
o treści :"DODATKOWO NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LIGACH KRAJOWYCH GRACZE KTÓRZY MAJĄ WIĘKSZĄ ILOŚĆ WO W LIDZE NIŻ 4 ORAZ CI KTÓRZY MAJĄ MNIEJ NIŻ 10 ROZEGRANYCH MECZY NA PROFILU
tzn nie grasz w lidze swojej masz wywal*.... na innych tak samo jak nie piszesz postów o wo w sprawie tych co są nie aktywni - nie zagrasz tutaj (* i tak zawsze będzie czyli jeżeli teraz w lidze krajowej nie będziesz aktywny możesz się spodziewać że w następnych rozgrywkach nie zagrasz i dotyczy to tych co robią to w ten sposób by nie przekroczyć 1/3 wo bo taki jest zapis w regulaminie i dopiero po przekroczeniu spadają to najniższej ligi) jest to ukłon z naszej strony dla tych którzy doceniają rozgrywki i dla tych co chcą się z nami bawić, grają systematycznie nie olewając innych."
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2012, 11:58:22 wysłana przez belzebub »

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 15, 2012, 16:30:45 »
aktualizacja do listy osób którzy nie wezmą udziału w pierwszym wpisie tego wątku
o treści :"DODATKOWO NIE WEZMĄ UDZIAŁU W LIGACH KRAJOWYCH GRACZE KTÓRZY MAJĄ WIĘKSZĄ ILOŚĆ WO W LIDZE NIŻ 4 ORAZ CI KTÓRZY MAJĄ MNIEJ NIŻ 10 ROZEGRANYCH MECZY NA PROFILU
tzn nie grasz w lidze swojej masz wywal*.... na innych tak samo jak nie piszesz postów o wo w sprawie tych co są nie aktywni - nie zagrasz tutaj (* i tak zawsze będzie czyli jeżeli teraz w lidze krajowej nie będziesz aktywny możesz się spodziewać że w następnych rozgrywkach nie zagrasz i dotyczy to tych co robią to w ten sposób by nie przekroczyć 1/3 wo bo taki jest zapis w regulaminie i dopiero po przekroczeniu spadają to najniższej ligi) jest to ukłon z naszej strony dla tych którzy doceniają rozgrywki i dla tych co chcą się z nami bawić, grają systematycznie nie olewając innych."

    tak jest dla cwaniaków <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>  tak trzymaj belze

Offline jedryna78

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.11.2008r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:22:28 »
mam swensa i jak ma przeciwnik ustawiac wszystkie prametry a jak ja

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:43:50 »
tzn? wszystko jest podane w 1 poście
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 15, 2012, 22:43:50 »