Autor Wątek: Propozycje i pomysły na t/p Dnia  (Przeczytany 2625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« dnia: Październik 27, 2012, 19:31:46 »
Chciałbym, abyście zamieszczali w tym miejscu propozycje i pomysły dotyczące pucharów i turniejów dnia zawsze co 100 głów to nie jedna :) W razie interesujących pomysłów będziemy na pewno realizować a wy pogracie to co chcecie "wszyscy będą zadowoleni wszyscy uśmiechnięci żaden z pkt programu nie zostanie ominięty " (cyt. Płomień 81 ) :)

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2012, 19:50:16 »
liga brazylijska turniej dnia na niedziele

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2012, 19:56:56 »
A co ewentualnego turka na dzisiaj, to proponuje reprezentacje, bo rzadko są, np. Losowe: Hiszpania,Portugalia,Argentyna,Brazylia,Włochy,Anglia,Holandia.

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2012, 20:40:51 »
na dzis, narodowe 4 koszyk, chyba ze ktos ma jakies inne pomysly :)

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2012, 21:43:37 »
panowie ale ja oczekuje nie na dzisiaj tylko jakis oryginalnych pomysłów umiecie cos wymyslic sensownego?? a nie koszyk 4 gwiazdki czy liga kazda dostepna?
wysilcie sie troszeczkę :/

Offline StachMKS

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 29, 2012, 22:31:04 »
ja proponuje np losowe druzyny mistrzowie krajów z sezonu 2011/2012. A więc: Man City, Real Madryt, Bayern Munchen (bo nie ma borussi), Juventus, a z francji zamiast montelpier dorzucilbym PSG.

Albo opcja druga... Gramy ekipami ze slabszych krajow... NP. Panathinaikos, Olympiacos, Szachtar Donieck, Club Brugge, Anderlecht Bruksela, FC Kopenhaga, Spartak Moskwa, Ajax, Celtic...

A na reprezentacje zaproponowalbym: Polska, Ukraina, Bośnia, USA, Slowacja, Grecja, Austria i Tunezja...

To sa moje sugestie tylko... Zawsze mozna dodac jakies druzyny jeszcze lub pozamieniac, bo to tylko moja propozycja a wszystkimi druzynami z tej listy nie mialem przyjemnosci grac :)
« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2012, 22:34:53 wysłana przez StachMKS »

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 30, 2012, 07:26:11 »
ja proponuje np losowe druzyny mistrzowie krajów z sezonu 2011/2012. A więc: Man City, Real Madryt, Bayern Munchen (bo nie ma borussi), Juventus, a z francji zamiast montelpier dorzucilbym PSG.

Albo opcja druga... Gramy ekipami ze slabszych krajow... NP. Panathinaikos, Olympiacos, Szachtar Donieck, Club Brugge, Anderlecht Bruksela, FC Kopenhaga, Spartak Moskwa, Ajax, Celtic...

A na reprezentacje zaproponowalbym: Polska, Ukraina, Bośnia, USA, Slowacja, Grecja, Austria i Tunezja...

To sa moje sugestie tylko... Zawsze mozna dodac jakies druzyny jeszcze lub pozamieniac, bo to tylko moja propozycja a wszystkimi druzynami z tej listy nie mialem przyjemnosci grac :)

to juz coś :) jeszcze jakies pomysły ?

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2012, 15:52:02 »
Mozna by sprobowac cos podobnego do wystepujacego w skokach narciarskich (wiem hehe :P ) Turnieju Czterech Skoczni, gdzie np zorganizowane bylyby np 4 turnieje czy puchary dnia za np pierwsze 4 miejsca, albo jeszcze lepiej wykorzystujac tabele laczna, punktowac w jakis sposob zalozmy 8 miejsc i po rozegraniu 4 turniejow/pucharow, zrobic podsumowujace wyniki calego cyklu :)

Jakos fajnie to nazwac i mysle ze bylaby ciekawa opcja, pomyslec dobrze jak podzielic, zalozmy zrobic regiony europy, zachod centralna, wschodnia, poludniowa, albo turniej kontynentalny (gramy jeden afrykanskimi, jeden europejskimi, jeden amerykanskimi, jeden azjatyckimi), pomysly na nazwy i druzyny moga byc rozne, przedstawilem ogolna wizje ;)


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Propozycje i pomysły na t/p Dnia
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2012, 15:52:02 »