Autor Wątek: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...  (Przeczytany 5309 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 23, 2013, 13:58:10 »
es_sabbi oby to w dobrą stronę szło ;) bo jednak mam sentyment do pesleague :)
Wiem,że wszystko jest za free bo to hobby i nie z Tego nie da się żyć ,dlatego praca jest istotna szczególnie gdzie straciłem pracę i poszukuję nowej co w Tym kraju jest ciężkie.
Teraz taka wodza fantazji mogło by być tak jak na kickstarterze z indie game :D
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:03:07 »
PERSON mysle ze teraz troszku znow dzieje sie w dobrym kierunku dzięki i naszym nowym moderatorem. Fajnie ze pawlodar i ukassiu ciagle cos nowego wymyslaja :)
zapomniałeś dodać, że razem ze zwykłymi użytkownikami min. takimi jak ja :]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 14:06:34 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:30:28 »
zapomniałeś dodać, że razem ze zwykłymi użytkownikami min. takimi jak ja :]
tak wraz ze zwyklymi uzytkownikami :)

Offline Michał17Widzew

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1116
  • Dostał Piw: 31
  • Na forum od: 03.01.2009r.
  • Matrix Team
  • Gram w: :D
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:35:02 »
Chciał bym pogratulować wszystkim :)
Rzadko piszę ale spoglądam co tu się dzieję i muszę podzielić zdanie herubq3.
Forum straciło blask i nie lśni tak samo jak wcześniej.
Według mnie to ludzie ,którzy tworzyli dodatki przyciągali ludzi na forum ,a Ci próbowali robić dodatki i tak to się napędzało ;),lecz w którymś momencie ta maszyna przestała być napędzana i wypadała z pędu.
Nie chcę nikogo tutaj obrazić czy coś w podobie,ale Ci ludzie ,którzy to napędzali nie otrzymywali nic w podziękowaniu,a wręcz fala ludzi,która nic nie robiła Tylko pobierała bezmyślnie dodatki i nawet posiadała problemy z prostą instalacją zaczęła być denerwująca.
Ja osobiście robiłem dodatki dla siebie,miałem swoje własne wizję jak powinna wyglądać wersja gry o piłce nożnej i dzieliłem się z Tym ale nurtująca fala bezmyślnych ludzi zniechęcała mnie do tego.
W obecnej chwili i świecie,którym żyjemy za podobnie wykonywane hobby ludzie otrzymują pieniążki dlatego ja wolę za moje hobby otrzymać kasę ;)
Pozdrawiam
Patchmakerstwo straciło blask ze względu że to ze jest coraz mniej programistów tworzących programy do edycji.
A Konami z  roku na rok zapodaje coraz większe haczyki, co powoduje ze edycja z roku na rok jest coraz cięższa.
Sam kitserver nie posiada już tyle opcji co np w PES6 jest to wina zabezpieczeń zabijających dodatkowe procesy w pamięci  programiści. musza się coraz bardziej natrudzić za darmo bo wszystkie programy są darmowe.Puenta Więcej analizy więcej kodu więcej pracy  za friko.
Należy zwrócić  uwagę na to ze PES14 będzie na nowym silniku a co się z tym wiąże nowy system danych czyli nowa struktura plików
Nowe Modele Nowe tekstury Nowy KOD GRY.
Więc wtedy zobaczymy ile to będzie pseudo patchmakerów,hmmm 0  ;)
Bo dopóki Moderzy Prawdziwi moderzy(koderzy) nie będą pisać coraz to nowszych toolsów to nie ukaże się nic ;)
Bo tak prawdę mówiąc ile osób z tego forum wie jak np działają popularne programy takie jak np Game Graphic Studio ? czy sam kitserver kto wiec co on właściwie robi i jak???
Nowy PES nowa struktura danych czyli juz GGS działal nie bedzie ;)(chyba ze zastosują budowę plików AFS jak do tej pory to wporzo)ale jesli nie?Ile wyjdzie patchów?Beda wydawac patche tylko konkretne osoby co wiedza co jest 5 i będą to z pewnością robić jak najlepiej.


Michał17Widzew

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:44:19 »
Michał17Widzew popieram Cię w 100%,nic się nie zmieniło w Twoich wypowiedziach :D.
Dlatego uważam właśnie , że powinno przestać być to darmowe tylko przejść na taki system jak kickstarter.
Bo Ci programiści którzy to robią za darmo mogą stworzyć własną grę indie game z której może być nie mały zysk...a co do konami to uważam ,że popełniają błąd robiąc pewne haczyki ponieważ jak wiemy sporo osób lubiło Pes'a za możliwość sporej edycji ;)
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:51:35 »
Michał,  mam nadzieję,  że znajdziesz gdzieś jeszcze DoMManu i pokażecie ze swoją potężną wiedzą co to znaczy patchowanie Pesa.
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline PERSON

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 1475
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2008r.
  • #Patchmaker www.pesleague.pl
    • LEGIA
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 23, 2013, 14:52:41 »
z Tego co wiem to DoMManu robi dla siebie aktualizacje do Pes'a 6 i nie wróci na dawne tory ;)
Masz z czymś problem,Potrzebujesz rady,Ktoś Łamię REGULAMIN !!!Pisz Do Mnie!!! a na pewno Ci pomogę

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 23, 2013, 19:26:32 »
Bo tak prawdę mówiąc ile osób z tego forum wie jak np działają popularne programy takie jak np Game Graphic Studio ? czy sam kitserver kto wiec co on właściwie robi i jak???
Nowy PES nowa struktura danych czyli juz GGS działal nie bedzie ;)(chyba ze zastosują budowę plików AFS jak do tej pory to wporzo)ale jesli nie?Ile wyjdzie patchów?Beda wydawac patche tylko konkretne osoby co wiedza co jest 5 i będą to z pewnością robić jak najlepiej.
ja używałem Game Graphis Studio i ASF Explorer :D Gdy w PES 08 nie było kitservera to tylko tak można było sobie wrzucić dodatki ;-) A że online praktycznie nie istniał a i sam nie miałem neta to do gry OFFLINE wrzucało się wszystko dodatki tak jak leci :)

niestey Michał ma rację, że wraz z PES2014 i nowym silnikiem cały "stary" dorobek może pójść się "paść" :/

Offline Michał17Widzew

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1116
  • Dostał Piw: 31
  • Na forum od: 03.01.2009r.
  • Matrix Team
  • Gram w: :D
Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2013, 19:58:19 »
ja używałem Game Graphis Studio i ASF Explorer :D Gdy w PES 08 nie było kitservera to tylko tak można było sobie wrzucić dodatki ;-) A że online praktycznie nie istniał a i sam nie miałem neta to do gry OFFLINE wrzucało się wszystko dodatki tak jak leci :)

niestey Michał ma rację, że wraz z PES2014 i nowym silnikiem cały "stary" dorobek może pójść się "paść" :/
Bardziej mi chodziło o to jak program działa i co robi z plikiem żeby uzyskać obraz,a nie jak używać ggs :P  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: www.pesleague.pl - ekipa coraz liczniejsza ...
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 23, 2013, 19:58:19 »