Autor Wątek: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!  (Przeczytany 6092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 22, 2013, 08:59:18 »
Chciałbym jeszcze wspomnieć iz na głównym newsie w lidze krajowej jest napisane ze ja i Pink nie zostaliśmy dopuszczeni do ligi, a w newsie o ligę ulubionej żadnego wpisu nie ma.. Wiec ja sie pytam administracji,co ja takiego zrobiłem od czasu rozpoczęcia ligi krajowej,do czasu rozpoczęcia ligi ulubionej ze nie zostaje dopuszczony??
Informacji w newsie nie ma ponieważ ja pisałem newsa i zależało mi na tym, aby liga wystartowała zgodnie z planem (a i tak był dzień obsuwy). Jeśli z powodu jednego gracza i brakuj informacji "dlaczego" liga ma wystartować tydzień później to jest to chyba śmieszna sytuacja. Bo co jest ważniejsze?? To aby 120 osób już mogło grać, czy to aby jedna osoba dowiedziała się czemu została niedopuszczona?? Teraz gdy gracze już mają wszystkie informację o lidze i mogą grać to można na spokojnie wytłumaczyć "dlaczego".
Z powodu licznych skarg i narzekań na Administrację pesleague (o to że gra tutaj za dużo osób niekulturalnych i chamskich) od startu Lig Krajowych tworzy się lista "czarnych graczy". Przez cały czas macie do niej przecież dostęp:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Po prostu od tej pory gracze będą dokładniej weryfikowani podczas udziału w Turniejach i ligach. Co zresztą sami wielokrotnie proponowaliście. Osoby, które nie będą rozgrywać swoich meczy (będą mieć dużo WO np. więcej niż 6 w lidze) nie będą dopuszczani do kolejnych lig lub turniei no bo i po co skoro nie chce im się grać i wypaczają w ten sposób wyniki w swoich grupach/ligach.

Gracz Martinso nie został dopuszczony do ligi, gdyż to w dużej mierze przez "zamieszanie" spowodowane jego osobą zostały wypaczone wyniki 1 ligi w 1 sezonie. Chodzi nie tylko o akcję "oddaj WO w meczu z Martinso" czy problemy z innymi graczami, którzy z tego powodu dostali bana w lidze lub zrezygnowali, ale również a może i przede wszystkim za całokształt. Nie rozumiem Waszego oburzenia, że prowadzimy "samowolkę" skoro już od PES11 i PES12 skargi na gracza Martinso pojawiały się praktycznie co tydzień. To co nagle stał się on ulubieńcem wszystkich?? W regulaminie już dawno pojawił się zapis, że "osoby psujące atmosferę na pesleague" zostaną z niej usunięte. Więc nie rozumiem gdzie tu jest samowolka....
Równocześnie gracz Martinso dostał szansę pokazania się z "dobrej strony" w Pucharze Narodów Afryki oraz może swobodnie rozgrywać wyzwania. To chyba lepsze rozwiązanie niż ban permanentny. Ma okazję udowodnić iż myliliśmy się co do niego. Więc na jego miejscu skupiłbym się na graniu a nie robieniu szumu wokół swojej osoby.
Taka akcja ma też jeszcze inne znaczenie. Coraz więcej pojawia się na pesleague osób, który umieją "naginać" zasady a przeciwnik nie ma jak mu udowodnić winy: granie na czas, brak fair-play, prowokowanie, rozłączanie się. Dlatego bądźcie świadomi tego, że jesteście obserwowani i oceniani, a osoby które będą psuć atmosferę będą sukcesywnie niedopuszczane do kolejnych rozgrywek. Wkrótce po PNA odbęda się rozgrywki LM i LE i już kilka osób z "grzeszkami" na sumieniu mogą być pewne, że nie zagrają...

No to tyle. Mam nadzieję, że choć trochę wyjaśniłem Wam całą sytuację.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:09:13 »
Informacji w newsie nie ma ponieważ ja pisałem newsa i zależało mi na tym, aby liga wystartowała zgodnie z planem (a i tak był dzień obsuwy). Jeśli z powodu jednego gracza i brakuj informacji "dlaczego" liga ma wystartować tydzień później to jest to chyba śmieszna sytuacja. Bo co jest ważniejsze?? To aby 120 osób już mogło grać, czy to aby jedna osoba dowiedziała się czemu została niedopuszczona?? Teraz gdy gracze już mają wszystkie informację o lidze i mogą grać to można na spokojnie wytłumaczyć "dlaczego".
Z powodu licznych skarg i narzekań na Administrację pesleague (o to że gra tutaj za dużo osób niekulturalnych i chamskich) od startu Lig Krajowych tworzy się lista "czarnych graczy". Przez cały czas macie do niej przecież dostęp:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Po prostu od tej pory gracze będą dokładniej weryfikowani podczas udziału w Turniejach i ligach. Co zresztą sami wielokrotnie proponowaliście. Osoby, które nie będą rozgrywać swoich meczy (będą mieć dużo WO np. więcej niż 6 w lidze) nie będą dopuszczani do kolejnych lig lub turniei no bo i po co skoro nie chce im się grać i wypaczają w ten sposób wyniki w swoich grupach/ligach.

Ta część Twojej wypowiedzi w ogóle mnie nie dotyczy.

Gracz Martinso nie został dopuszczony do ligi, gdyż to w dużej mierze przez "zamieszanie" spowodowane jego osobą zostały wypaczone wyniki 1 ligi w 1 sezonie. Chodzi nie tylko o akcję "oddaj WO w meczu z Martinso" czy problemy z innymi graczami, którzy z tego powodu dostali bana w lidze lub zrezygnowali, ale również a może i przede wszystkim za całokształt. Nie rozumiem Waszego oburzenia, że prowadzimy "samowolkę" skoro już od PES11 i PES12 skargi na gracza Martinso pojawiały się praktycznie co tydzień. To co nagle stał się on ulubieńcem wszystkich?? W regulaminie już dawno pojawił się zapis, że "osoby psujące atmosferę na pesleague" zostaną z niej usunięte. Więc nie rozumiem gdzie tu jest samowolka....
Równocześnie gracz Martinso dostał szansę pokazania się z "dobrej strony" w Pucharze Narodów Afryki oraz może swobodnie rozgrywać wyzwania. To chyba lepsze rozwiązanie niż ban permanentny. Ma okazję udowodnić iż myliliśmy się co do niego. Więc na jego miejscu skupiłbym się na graniu a nie robieniu szumu wokół swojej osoby.
Taka akcja ma też jeszcze inne znaczenie. Coraz więcej pojawia się na pesleague osób, który umieją "naginać" zasady a przeciwnik nie ma jak mu udowodnić winy: granie na czas, brak fair-play, prowokowanie, rozłączanie się. Dlatego bądźcie świadomi tego, że jesteście obserwowani i oceniani, a osoby które będą psuć atmosferę będą sukcesywnie niedopuszczane do kolejnych rozgrywek. Wkrótce po PNA odbęda się rozgrywki LM i LE i już kilka osób z "grzeszkami" na sumieniu mogą być pewne, że nie zagrają...

No to tyle. Mam nadzieję, że choć trochę wyjaśniłem Wam całą sytuację.


Dobrze Sabbi wytłumacz mi po co była akcja "dajemy drugą szanse graczom(amnestia)" (taka akcja chyba była 2razy robiona jak pamietam w 2011r i w 2012r) czyli Ci co mieli BANA na pesleague, za wyzwiska w stronę admina za oszustwa,za wyzwiska w strone gracza itp itd dostali nową szansę gry od was od administracji na pesleague : (dajmy przykład gracza Radek94)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nie patrz na to co było kiedyś, tylko na to jak gracz zachowuje się od premiery pesa2013 i jak gra, a jak dobrze spojrzysz w dział bany,lub w mecze towarzyskie, nie ma żadnych skarg na mnie.. Ile było tych graczy którzy oddali WO ze mną? Blo? (opiekun pesleague) faktycznie daje przykład graczom, ile ich było 2-3? Uwierz mi że taki Rodzyn może w tej chwili napisać że przegrał ze mną 6:3 w PNA z powodu kos jakich mu dałem no i że zagrałem trochę na czas, i jaki macie dowód? Pomówienia? Złość graczy którzy nie potrafią przegrać? Ja tylko czekam na kogo pójdzie kolejna nagonka tutaj,jedna była już na mnie i się udało,tylko Ci którzą ja zrobili już nie grają w lidze. Bez żadnych powodów konkretnych wywaliliście mnie z ligi bez żadnych wyjaśnień.. Sabbi to nie jest wytłumaczenie jaki byłem kiedyś.. patrz jak jest teraz, jak moja gra wygląda w Pesa z numerkiem 13. Każdemu wyczyściliście kartę gracza i wybaczyliście "grzeszki" które popełnili w przeszłości, ja się do nich nie zaliczam? z powodu że was (administracje i graczy) nie zbluzgałem? Naprawdę dziwne podejście macie..

Co do Matipa, władza Tobie do łba odbiła, proszę abyś nie pisał do mnie na priv oraz na głównym kanale nie prowokował. Twoja durna wypowiedz w tym temacie jest bardzo prostym przykładem dla Belzego że prowokujesz gdzie się da i dobrze że tylko inni gracze to widzą. Jak widać można nie których skrócić trochę, czy może nie bo objął funkcje opiekuna pesleague?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Za prowokacje także dajecie kary,więc jeżeli jeszcze raz Matip będziesz prowokował, to zgłoszę ten problem.

Ty do mojej gry i mojego zachowania masz najmniej do powiedzenia, ostatni mecz jaki rozegrałeś zemną był kiedy? PES10, PES11? i to Ty kiedy masz ze mną jakiś mecz (turniej dnia,puchar dnia lub inna rozgrywka) oddajesz WO. I to od Ciebie się wzięło "oddaj WO z Martinso" i to dzięki Tobie zaczęła się nagonka w lidze, bo tak jak jeden z graczy napisał "jeżeli Matip co mecz oddaje WO dla Martinso to czemu ja nie mogę"  Nie wiesz jak gram od paru lat a najwięcej się wypowiadasz co do mojej osoby. Zapewne siedzisz teraz w domu tupiąc nóżkami i zacierając ręce że doszedłeś do celu wy eliminując mnie z ligi, tylko nie zdziw się jak w następnym sezonie bedziesz miał jeszcze mniej graczy,  prosiłbym także Ciebie o nie zastraszanie mnie na privie cytuje "jeżeli usłyszę że wysyłasz komuś wiadomości na priv w sprawie (wiemy czego) to zadbam o to żebyś wyleciał z pesleague. Zapewne już zbierasz kolegów do tej akcji, więc myślę że niedługo dopniesz swego,ale oświadczam że nikomu nie wysyłam wiadomości po rozmowie z Belzebubem,ale Ty i tak znajdziesz jakiś sposób na mnie.

I proszę Cię daruj swoje słówka : "Martinso jak zwykle udaje poszkodowanego" bo wiemy dobrze jaki Ty masz stosunek do mnie i do innych. Nie jesteś OBiEKTYWNY, nie wysłuchasz obydwu stron,tylko z góry piszesz i robisz co Tobie się podoba, i dlatego nie nadajesz się jako opiekuna rozgrywek, lub na administratora którym jesteś,powinieneś dawać przykład, właśnie go pokazałeś do mojej osoby teraz i od kilku lat wstecz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 14:42:22 wysłana przez Martinso »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 22, 2013, 11:24:42 »
Jak mogłem złożyć skoro w tej edycji nawet nie wchodziłem  w opcje.A tym bardziej sam ostatnio pisałeś do mnie na gg czy zapisuje się do ligi i odpisałem ci że w tej edycji nie gram.Władujcie tam od razu 38 walkowerów ,bo już mi płaczą  na gg kiedy zagram ligę a nie chcę mi się 19 osobom pisać tego samego.
no tak mój błąd :/

Gracz GieKsa1977 zastępuje gracza Fener!!

Offline borkov.13

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2012r.
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:08:19 »
Wow. Od kiedy przykładacie taką wagę do fair play!? Raz się odezwałem na irc odnośnie kosy w sytuacji sam na sam i obserwowałem co się dzieje gdy ktoś napisze coś na ten temat. Od razu pojawiają się komentarze, typu nie placz to tylko gra, jesli jest taka możliwość to można kosić karą jest przecież czerwona kartka itp.
A piszą tak bo jest na to przyzwolenie.
Więc wytłumaczcie mi co mam rozumieć przez sformułowanie 'rozgrywajcie mecze w duchu fair play'. Bo jeżeli chodzi o pesleague.pl to nie rozumiem.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:17:58 »
Więc wytłumaczcie mi co mam rozumieć przez sformułowanie 'rozgrywajcie mecze w duchu fair play'. Bo jeżeli chodzi o pesleague.pl to nie rozumiem.
piszę jako gracz a nie admin: nigdy, ale to przenigdy nie zdarzyło mi się abym sfaulował przeciwnika gdy ten wychodzi sam na sam. Wolę stracić bramkę niż wykorzystywać takie "triki". Ale normalnie klikam dwukrotnie na podanie w celu ostrego odebrania piłki - w końcu piłka nożna to sport kontaktowy.
Tak samo nie gram nigdy na czas. Nie wymieniam tysiąca podań czekając na koniec spotkania tylko atakuje do końca mimo, że wygrywam 1:0.
I uwagi typu "grasz jak frajer", "ale lamerska bramka" puszczam mimouszu a także sam nigdy tak nikogo nie wyzywam ;]

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:25:51 »
piszę jako gracz a nie admin: nigdy, ale to przenigdy nie zdarzyło mi się abym sfaulował przeciwnika gdy ten wychodzi sam na sam. Wolę stracić bramkę niż wykorzystywać takie "triki". Ale normalnie klikam dwukrotnie na podanie w celu ostrego odebrania piłki - w końcu piłka nożna to sport kontaktowy.
Tak samo nie gram nigdy na czas. Nie wymieniam tysiąca podań czekając na koniec spotkania tylko atakuje do końca mimo, że wygrywam 1:0.
I uwagi typu "grasz jak frajer", "ale lamerska bramka" puszczam mimouszu a także sam nigdy tak nikogo nie wyzywam ;]

No widzisz, a sam Belze stwierdził : "jeżeli byłaby konieczność sfaulowania sam na sam (obrona wyniku) to sfaulowałbym"
Myślę Belze że nie wycofasz się z tych słów,bo wiele razy pisałeś i na mircu i na forum.
No i o czym my teraz dyskutujemy? :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 12:39:08 wysłana przez Martinso »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 22, 2013, 12:37:43 »
No widzisz, a sam Belze stwierdził : "jeżeli byłaby konieczność sfaulowania sam na sam (obrona wyniku) to sfaulowałbym
Myślę Belze że nie wycofasz się z tych słów,bo wiele razy pisałeś i na mircu i na forum.
No i o czym my teraz dyskutujemy? :/
akurat to była tylko moja odpowiedź na pytanie bvrq13 o grę fair-play

Offline wisniaww

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2011r.
  • e3p
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 22, 2013, 13:37:15 »
Pesleague.pl schodzi na psy! To co tu się dzieje to jakiś burdel. Dostałem bana na 3 miechy za to, że mój ojciec miał wypadek i nie mogłem przez to dokończyć Serie A. Bana dostałem 19 stycznia a sabbi wysyła do mnie wiadomość 18 stycznia na gg abym zapisał się do ligi  :D

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

pytanie w jakim celu? abym znowu wpisano mi we wszystkich meczach wo i ban na kolejne 3 miechy? Brawo dla całej załogi pesleague. Nie dziwcie się że tyle ludzi zrezygnowało z ligi, oby tak dalej to w PES 2014 będziecie mieli 1, max 2 ligi bo konkurencja nie śpi i wtedy obudzicie się z ręką w nocniku....

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:16:49 »

Cytuj
cyt. matip125' "wali w chu... z ludzmi".

Mogles dodac cala moja wypowiedz ;)  A to na pewno jeden z powodow...


Cytuj
Pesleague.pl schodzi na psy! To co tu się dzieje to jakiś burdel. Dostałem bana na 3 miechy za to, że mój ojciec miał wypadek i nie mogłem przez to dokończyć Serie A.

Ok powiedz jak mozna zweryfikowacz czy w 100% to jest tego powodem? Odrazu uprzedzam, ze nie mam na mysli ze w Twoim przypadku tak byc nie moze...
Kazdy ponosi takie same konsekwecje nie zwazywszy na powod rezygnacji :) Gdybys nie dostal bana za rezygnacje, to nie oszukujmy sie ale kazdy by znajdywal podobne powody po rezygnacji z ligi, czyli by nie bylo zadnego ponoszenia konsekwencji, a co za tym idzie? Duza liczba graczy by rezygnowala po kilku meczach np z powodu ze nie idzie w lidze ;)







Ale po co Ty piszesz co kolwiek w moim kierunku?  :o

Co do Matipa, władza Tobie do łba odbiła, proszę abyś nie pisał do mnie na priv oraz na głównym kanale nie prowokował. Twoja durna wypowiedz w tym temacie jest bardzo prostym przykładem dla Belzego że prowokujesz gdzie się da i dobrze że tylko inni gracze to widzą.

Prowokacje na PW? Reklamowales jakies turniejek na glownym mirca i dostales ode mnie info i pisales glupoty na temat PL:

01[16:55] <Matip125> ej no
01[16:55] <Matip125> przeciez
01[16:55] <Matip125> juz powtarzalem Ci
01[16:55] <Matip125> ze u nas nie zarobisz sianka ;)
[16:55] <Martinso> Ale co Matip?
01[16:56] <Matip125> wez sie za prace
01[16:56] <Matip125> a nie za oskubywanie z siana ludzi
[16:56] <Martinso> nie mam o czym dyskutować z Tobą nara
01[17:45] <Matip125> [17:00] <Martinso> puchar ligi oraz liga miala ruszyć w sobote i co ? :)
01[17:45] <Matip125> chlopie
01[17:45] <Matip125> co Ty pie...
01[17:45] <Matip125> ??
01[17:45] <Matip125> ;)
01[17:45] <Matip125> wiem jaki termin dawalem od samego poczatku
01[17:45] <Matip125> i taki termin nie byl zmieniany
01[17:45] <Matip125> 20 stycznia
01[17:45] <Matip125> wiec po co piszesz smieci?
01[17:45] <Matip125> to raz
01[17:45] <Matip125> a dwa
01[17:45] <Matip125> jesli sie dowiem
01[17:45] <Matip125> ze reklamujesz na pw
01[17:46] <Matip125> odnosnie jakiegos tam Twojego turnieju online
01[17:46] <Matip125> i na mircu na glownym
01[17:46] <Matip125> to banik
[17:46] <Martinso> to poproś od razu kogoś o skreena bo jestem tutaj nie lubiany i wiekszość Tobie powie że tak
[17:46] <Martinso> dobrze Matipku?
[17:46] <Martinso> czy bedziesz na słówka brał?
01[17:47] <Matip125> tyle ode mnie
01[17:47] <Matip125> co Ty sobie z tym zrobisz
01[17:47] <Matip125> to Twoja sprawa ;)
[17:47] <Martinso> coś jeszcze?
01[17:47] <Matip125> tyle
01[17:47] <Matip125> i nie pisz smieci
01[17:47] <Matip125> bo nie masz racji np ze startem PL ;)
[17:48] <Martinso> :)
[17:48] <Martinso> a Ty nie jesteś obiektywny


Ty do mojej gry i mojego zachowania masz najmniej do powiedzenia, ostatni mecz jaki rozegrałeś zemną był kiedy? PES10, PES11? i to Ty kiedy masz ze mną jakiś mecz (turniej dnia,puchar dnia lub inna rozgrywka) oddajesz WO. I to od Ciebie się wzięło "oddaj WO z Martinso" i to dzięki Tobie zaczęła się nagonka w lidze, bo tak jak jeden z graczy napisał "jeżeli Matip co mecz oddaje WO dla Martinso to czemu ja nie mogę"  Nie wiesz jak gram od paru lat a najwięcej się wypowiadasz co do mojej osoby.

Nie musze wiedziec jak grasz wystarczy opinia innych KILKUNASTU graczy pesleague ;)

doszedłeś do celu wy eliminując mnie z ligi, tylko nie zdziw się jak w następnym sezonie bedziesz miał jeszcze mniej graczy,  prosiłbym także Ciebie o nie zastraszanie mnie na privie cytuje "jeżeli usłyszę że wysyłasz komuś wiadomości na priv w sprawie (wiemy czego) to zadbam o to żebyś wyleciał z pesleague. Zapewne już zbierasz kolegów do tej akcji, więc myślę że niedługo dopniesz swego,ale oświadczam że nikomu nie wysyłam wiadomości po rozmowie z Belzebubem,ale Ty i tak znajdziesz jakiś sposób na mnie.

No wlasnie napisalem Ci ze jesli uslysze, a Ty i tak odrazu wniaskujesz ze oczywiscie wszystko robione przeciwko TOBIE :D Poszkodowany jestes :(

Co do ligi - nie wiedzialem nic o wykluczeniu Ciebie z niej.. Dowiedzialem sie gdy pojawily sie ligi na stronie glownej REJESTRACJA lub LOGOWANIE ;)


Zapewne siedzisz teraz w domu tupiąc nóżkami i zacierając ręce

Uhm to Cie zaskocze ;) Wrocilem dzisiaj po ponad 200 dniach chorobowego do pracy ;) od 7:00 do 14:00 pracowalem i proponowal bym Tobie tez wziac sie za prace, a nie siedzisz i wymyslasz jak zdobyc sianko poprzez zebranie pieniedzy od graczy wymyslonego przez siebie turnieju :D
Ale co ja Ci o pracy bede tlumaczyl... ;)

Offline Fener

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:20:51 »
Ale zwała z tego wątku.Jak można płakać że do ligi cię nie zapisali.Masz masę innych rozgrywek , po co ten płacz ?

Offline wisniaww

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.10.2011r.
  • e3p
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:50:35 »
Cytuj
Cytuj
Pesleague.pl schodzi na psy! To co tu się dzieje to jakiś burdel. Dostałem bana na 3 miechy za to, że mój ojciec miał wypadek i nie mogłem przez to dokończyć Serie A.

Ok powiedz jak mozna zweryfikowacz czy w 100% to jest tego powodem? Odrazu uprzedzam, ze nie mam na mysli ze w Twoim przypadku tak byc nie moze...
Kazdy ponosi takie same konsekwecje nie zwazywszy na powod rezygnacji  Gdybys nie dostal bana za rezygnacje, to nie oszukujmy sie ale kazdy by znajdywal podobne powody po rezygnacji z ligi, czyli by nie bylo zadnego ponoszenia konsekwencji, a co za tym idzie? Duza liczba graczy by rezygnowala po kilku meczach np z powodu ze nie idzie w lidze

Zdanie wyrwane z kontekstu. Bardziej chodziło mi o to, że zapraszacie mnie jednego dnia abym zapisał się do ligi a drugiego dajecie bana. Co byłoby gdybym zapisał się po takim zaproszeniu?
Ban banem, według regulaminu musiałem go dostać ale jako gracz z czołówki tej ligi wszystkich przeprosiłem i napisałem powód dlaczego nie mogę grać lecz wy twardo trzymacie się zasad i poszło 90 dni. Nie mam o to żalu bo regulamin czytałem. I tak miałem zrezygnować z gry tutaj po zakończeniu Serie A ale niestety nie udało się dokończyć. Żebyś zaraz nie pisał, że obraziłem się za bana i rezygnuje ale tą decyzje podjąłem już wcześniej jeszcze w ubiegłym roku po tym co działo się w 1 lidze.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 22, 2013, 15:52:38 »
Jak dla mnie (i dla większości, z którymi już grał) Martinso może w ogóle tutaj nie grać. Tak powinno być i nie byłoby problemu czy został dopuszczony czy nie. Przez wiele lat, bo już od pes2009 pracował sobie na bana. Wiele osób poodchodziło z pesleague właśnie z jego powodu. Brak dopuszczenia do lig krajowych? Co to za kara. Ten gracz jest zawsze powodem zamieszek...albo Wy narzekacie na niego, bo w jakiś sposób Was oszukał, albo teraz przez niego narzekacie na nas. Co jest dla mnie w ogóle nie zrozumiałe. Temat "Martinso" powinien zniknąć co najmniej 2 lata temu.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 22, 2013, 18:21:52 »
Zdanie wyrwane z kontekstu. Bardziej chodziło mi o to, że zapraszacie mnie jednego dnia abym zapisał się do ligi a drugiego dajecie bana. Co byłoby gdybym zapisał się po takim zaproszeniu?
Ban banem, według regulaminu musiałem go dostać ale jako gracz z czołówki tej ligi wszystkich przeprosiłem i napisałem powód dlaczego nie mogę grać lecz wy twardo trzymacie się zasad i poszło 90 dni. Nie mam o to żalu bo regulamin czytałem. I tak miałem zrezygnować z gry tutaj po zakończeniu Serie A ale niestety nie udało się dokończyć. Żebyś zaraz nie pisał, że obraziłem się za bana i rezygnuje ale tą decyzje podjąłem już wcześniej jeszcze w ubiegłym roku po tym co działo się w 1 lidze.
To akurat wisniaww moja wina bo po prostu nie sprawdziłem jak się sytuacja ma - także sorki za zamieszanie. A co do twojego bana to temat na pewno bedzie poruszany bo chyba ktos sie zagalapowal... z mojej oceny sytuacji napisales ze mozesz miec problemy z rozegraniem pozostalych spotkan a nie ze rezygnujesz.... to bylo kolo 10 stycznia a wiec pewnie z 20 meczy juz miales wiec nie wiem skad taka decyzja....

Offline Michael96

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.01.2013r.
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 22, 2013, 18:53:41 »
Fener, tutaj nie chodzi o płacz, że kogos do ligi nie dopuscili. Tutaj chodzi o zwykłe normy jakie powinny byc zachowane.  Albo trzymamy sie regulaminu, albo nie. Tutaj te dwie rzeczy zaczely sie mieszac.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:24:40 »
Pytanie kieruje do Belzego, dlaczego zostałem skreślony z listy uczestników ligi i dlaczego nie zostałem do niej dopuszczony ?

cytuje : wyjątkowo w celu sprawdzenia zachowania dopuszczamy tych co ostatnio dostali zakaz gry w ligach krajowych tzn.
- Martinso
- Pink!

Gracz Pink w lidze jest dopuszczony, a ja nie, proszę o powód nie dopuszczenia mnie do ligi i konkretną odpowiedz Belze.

ps. wiem że i tak mnie nie dopiszesz do ligi, ale chce poznać prawdziwy powód dlaczego zostałem skreślony z listy. Mam nadzieje że Belze normalnie odpowiesz ma moje proste pytanie.

bo tak zadecydowałem, ciesz się że sprawdzam jak będziesz się zachowywał w PNA, Martinso kto napisał że dostałeś tylko zakaz na krajowe jak będzie trzeba nie zagrasz w żadnych rozgrywkach i to dotyczy każdego kto na to zasłuży
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 19:31:28 wysłana przez belzebub »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:59:49 »
Co jest dla mnie w ogóle nie zrozumiałe.
No dla mnie to też nie jest zrouzmiałe -
Cytuj
Temat "Martinso" powinien zniknąć co najmniej 2 lata temu.
- no to kto ma się tym w końcu zająć...? Forum nie reklamujemy ;) ::) ::) ??? ??? Czy wy ekipa, którzy co roku przepuszczacie to przez palce i w ten sposób psujecie sobie renomę... ::) ::) ::) ??? ???

A Ty Matip nie rób się świętym wiesz jak gościa podejść i sprowokować i na końcu głupka udajesz i się śmiejesz taka jest prawda
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 20:06:29 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 22, 2013, 21:33:40 »
Nadal nie widze odpowiedzi do 1 odpowiedzi w tym temacie czyli postu Martinso. Proszę podać konkretny, oficjalny powód, z powodu którego może i mało lubiany gracz, został odsunięty od ligi. Od teraz, jeżeli ktoś dobrze gra w tą gre na pesleague.pl zostaje pozbawiony praw udziału w najwyższej rangi rozgrywkach? Wiem, że niedługo dostane bana za to, że jestem bo pewnie zbyt szczegółowo drąże "delikatne" tematy. Ale prawda jest jedna. Ta decyzja odsunięcia Martinso od ligi jest początkiem samowolki administartorów i nie trzymanie sie reguł, które są, czy powinny być  przedstawione w regulaminie. Dlaczego uczestnik ligi, który trzyma się terminów rozgrywanych meczy, poprostu dobrze gra w pesa jest wywalony bez żadnej dokładnej odpowiedzi opiekuna ligi?  Czy od teraz każdy z uczestników ligi REJESTRACJA lub LOGOWANIE może się obawiać, że za dobrą grę może zostać pozbawiony praw udziału w lidze w następnym sezonie? Czy to ma sens?
                                                                                                                                                                                                  Bond_007. Pozdrawiam normalnych ludzi

46 raz poprawiam - pisze i mówi się: "meczów"

Offline Arczi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 22, 2013, 22:39:22 »
Eeee panowie z graczem gruby20 juz mecz w 1 lidze rozegralem a tu nagle ktoś się obudził i przerzucił go do 2 ligi i pkt mi skasowano! Nie mieliscie czasu przed ligą na ustalanie składu poszczególnych lig? A co do MARTINSO jest po prostu dobry i to niektorych bolalo i dlatego oglosili akcje typu WO dla martinso bo bali sie z nim grac i według mnie to było dziecinne zachowanie! Ja nigdy nie mialem z nim problemów! Pozdro

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 22, 2013, 22:40:18 »
Niestety podczas tworzenia podziału ligowego na drugi sezon wdarł mi się błąd w "obliczenia". Źle oceniłem kolejność graczy, którzy wygrali/przegrali baraże o 2/3 ligę.
W wyniku mojego błędu gracze sevq13 oraz gruby20 zostali przesunięci do 1 ligi, a gracze gierkowicz i Robak85 pozostali w 2 lidze.
Przykro mi, że błąd został zauważony tak późno (dzięki reakcji gracza Robak85) i jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest cofnięcie meczów jakie rozegrali wyżej wymienieni czterej gracze.
Jedynym "zadośćuczynieniem" za mój błąd będzie dodanie/odjęcie punktów z rankingu za rozegrane mecze - tak jakby te spotkania były spotkaniami towarzyskimi.

Jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie które spowodowałem. Obiecuję się mocno poprawić!!! Przeprosiny kieruję przede wszystkim do tych graczy z 1 i 2 ligi, którzy będą musieli jeszcze raz rozgrywać swoje mecze - tym razem już z właściwymi przeciwnikami.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2013, 10:43:52 wysłana przez es_sabbi »

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:24:34 »
Niestety podczas tworzenia podziału ligowego na drugi sezon wdarł mi się błąd w "obliczenia". Źle oceniłem kolejność graczy, którzy wygrali/przegrali baraże o 2/3 ligę.
W wyniku mojego błędu gracze sevq13 oraz gruby20 zostali przesunięci do 1 ligi, a gracze gierkowicz i Robak85 pozostali w 2 lidze.
Przykro mi, że błąd został zauważony tak późno (dzięki reakcji gracza Robak85) i jedynym sprawiedliwym rozwiązaniem jest cofnięcie meczy jakie rozegrali wyżej wymienieni czterej gracze.
Jedynym "zadośćuczynieniem" za mój błąd będzie dodanie/odjęcie punktów z rankingu za rozegrane mecze - tak jakby te spotkania były spotkaniami towarzyskimi.

Jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie które spowodowałem. Obiecuję się mocno poprawić!!! Przeprosiny kieruję przede wszystkim do tych graczy z 1 i 2 ligi, którzy będą musieli jeszcze raz rozgrywać swoje mecze - tym razem już z właściwymi przeciwnikami.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

MECZÓW* - es, nie ma takiego wyrazu "meczy" - ty też powielasz ten mega błąd ortograficzny?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Drugi sezon ligi PES 2013 PC rozpoczęty!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 23, 2013, 10:24:34 »