Autor Wątek: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW  (Przeczytany 1735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MaNU.FAN

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.01.2013r.
  • red army :D
POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« dnia: Styczeń 22, 2013, 19:50:29 »
mianowicie jestem pełen podziwu niektorych kitow i chciałbym cos sobie samemu porobic :)

znalazłem na stronce kilka ciekawych szblonow ale za cholore nie wiem jak je przemalowac czy naniesc kolory ;/

pomoze ktos ? a i uzywam gimpa jak cos bo na tym programie sie najlepiej znam  :P
glory glory !!

Offline Pes6 rlz

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Gdzieś na końcu świata...
  • Wiadomości: 321
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2009r.
  • Pozdrowienia dla wszystkich ;)
    • Status GG
    • :)
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 22, 2013, 19:55:46 »
Nie wiem jak w GIMPie, ale jeśli możesz dorwać Photoshopa to zrób to :)

Na PS masz super poradnik od BlueBoy'a (MikiSzyce)

Ja nauczyłem się właśnie z niego :)

Offline MaNU.FAN

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.01.2013r.
  • red army :D
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 22, 2013, 20:20:02 »
a masz jakis dobry link do pobrania najnowszego photoshopa po polsku i bez haczykow ?
glory glory !!

Offline Pes6 rlz

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Gdzieś na końcu świata...
  • Wiadomości: 321
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2009r.
  • Pozdrowienia dla wszystkich ;)
    • Status GG
    • :)
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2013, 20:51:37 »
Ja osobiście używam wersji CS3, a ściągałem z chomikuj

ale CS3 ciężko mi było znaleźć teraz, a nowszych nie używałem więc nie wiem jak z ich obsługą (myślę, że nie ma dużych różnic)
Link wyślę na PW (regulamin zabrania :D)

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 22, 2013, 21:19:46 »
Ja wszystko w Gimpie robię. Sam się uczyłem i Gimp nie jest wcale dużo gorszy od PS. PS jest zresztą bardziej skomplikowany i trudniej się czegoś nauczyć. W Gimpie jak chcesz malować wchodzisz w Kolory -> Barwienie i przesuwasz suwakami tak długo aż znajdziesz swój kolor. Gdyby kolor nie odpowiadał do końca (mówię o jasności itp.) to wchodzisz już w Jasność i kontrast i korektujesz. Żeby barwić zaznaczony fragment należy użyć narzędzia Odręczne zaznaczanie obszarów lub kombinować czymś innym. Oczywiście mówiłem o barwieniu stroju. Do reszty czyli robienia pasków, barwienia logotypów itd. używam pędzla i muszę wtedy, albo robić przeźroczyste tła logotypów i różne zaznaczenia, albo inne bzdety itd., które trudno mi tu teraz streścić. Ale nie martw się. Wystarczy trochę czasu i sam dasz radę. Niektórzy z nas godzinami robili kitsy i ćwiczyli wiele dni aż się nauczyli. Wystarczy czas, chęci i praktyka. W sieci są jeszcze przecież różne tutoriale do gimpa o barwieniu i innych rzeczach więc napewno ci pomogą. Dasz radę!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2013, 21:33:11 wysłana przez Remoo »

Offline ★Blue Boy★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: PILICA
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 22.11.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 22, 2013, 21:40:20 »
tak na uwadze sciagajcie wersje trial a cracka to napewno gdzies znajdziecie

Przyjmuje zamówienia - szczególy nr gg 6241688!

Offline MaNU.FAN

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.01.2013r.
  • red army :D
Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2013, 22:08:17 »
Ja wszystko w Gimpie robię. Sam się uczyłem i Gimp nie jest wcale dużo gorszy od PS. PS jest zresztą bardziej skomplikowany i trudniej się czegoś nauczyć. W Gimpie jak chcesz malować wchodzisz w Kolory -> Barwienie i przesuwasz suwakami tak długo aż znajdziesz swój kolor. Gdyby kolor nie odpowiadał do końca (mówię o jasności itp.) to wchodzisz już w Jasność i kontrast i korektujesz. Żeby barwić zaznaczony fragment należy użyć narzędzia Odręczne zaznaczanie obszarów lub kombinować czymś innym. Oczywiście mówiłem o barwieniu stroju. Do reszty czyli robienia pasków, barwienia logotypów itd. używam pędzla i muszę wtedy, albo robić przeźroczyste tła logotypów i różne zaznaczenia, albo inne bzdety itd., które trudno mi tu teraz streścić. Ale nie martw się. Wystarczy trochę czasu i sam dasz radę. Niektórzy z nas godzinami robili kitsy i ćwiczyli wiele dni aż się nauczyli. Wystarczy czas, chęci i praktyka. W sieci są jeszcze przecież różne tutoriale do gimpa o barwieniu i innych rzeczach więc napewno ci pomogą. Dasz radę!
tymi suwakami mozna do jutra mieszac :D ale zawsze jest to jakies wyjscie, dzieki ! marzy mi sie ze bede brał ten pobieracz kolorow klikał na dany obszar i malował jak chciał .
glory glory !!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: POTRZEBNA RADA OD KITMAKERÓW
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 22, 2013, 22:08:17 »