Archiwum > Gry Komputerowe, Konsole, Sprzęt

I Am Playr - warto zobaczyć

<< < (3/3)

cinosław:
U mnie też się tak długo ładuje.
Przy okazji, gra fajna ale nie mogę zrobić treningu ze strzelaniem, za cholere nie trafię w wyznaczone miejsce. Nie wiem czy to wina myszki czy jest to aż tak trudne. Jak wam idzie ?

walec26:
Strzelanie jest zdecydowanie trudniejsze od podawania. Jeżeli zależy nam na precyzji to zielony pasek najlepiej sie spisuje jezeli na sile trzeba troche wiecej kosztem precyzji. Ja tez dzisiaj nie moge grac praktycznie , myslalem ,ze to wina mojego internetu,ale widze że wiekszosc ma problem .

kacp94er:
W temacie ścinania mam dokładnie to samo, ale to chyba jakaś przejściowa sytuacja  ;) A jeżeli chodzi o te strzały to muszę przyznać, że też mam nie małe problemy  :D

Szakum:
Gra jest super. Szkoda że już nie działa na google chrome. Poza tym jest niezłą. Zapraszam każdego chętnego do zagrania

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej