Autor Wątek: "Mały" patch  (Przeczytany 6020 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: "Mały" patch
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 06, 2013, 20:11:47 »
Byłem w trakcie robienia takiego patcha co poprawia błędy konami, tylko i wyłącznie (licencje, stroje, herby).
Miałem już ligę angielską poprawioną... ale zaniechałem ten mini project i wykasowałem kitserver.


Za wiele czasu na to schodzi. Znaleźć stroje konkretne, przyzwoite hery. Jeszcze biorąc pod uwagę że powoli małymi krokami, zbliża się nowa odsłona PES, w tym lepsze warunki pogodowe że nie ma się na wszystko czasu, taki dodatek w chwili obecnej już raczej nie potrzebny.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: "Mały" patch
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2013, 21:51:39 »
Byłem w trakcie robienia takiego patcha co poprawia błędy konami, tylko i wyłącznie (licencje, stroje, herby).
Miałem już ligę angielską poprawioną... ale zaniechałem ten mini project i wykasowałem kitserver.


Za wiele czasu na to schodzi. Znaleźć stroje konkretne, przyzwoite hery. Jeszcze biorąc pod uwagę że powoli małymi krokami, zbliża się nowa odsłona PES, w tym lepsze warunki pogodowe że nie ma się na wszystko czasu, taki dodatek w chwili obecnej już raczej nie potrzebny.
ja mam wszystkie stroje na lige angielska i niektóre reprezentacje (polska,argentyna,brazylia i inne nielicencjonowane te ważniejsze) a herby mam stad przez gre wgrane REJESTRACJA lub LOGOWANIE i jest spoko ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: "Mały" patch
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2013, 21:51:39 »