Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1234741 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2580 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:44:50 »
Tak się konami chwaliło jakie to fotorealistyczne mordy mają, a tu oglądam te gameplaye i te twarze poza małymi wyjątkami nie wyglądają jakoś super. Część z nich prezentuje się nawet gorzej niż w poprzedniej części...

A tej farsy z demem nawet nie skomentuje. Banda uja i tyle. Skompromisowali się na całego.
Na pewno sto razy lepiej wyglądają niż w pastelowej FIFIE.
Pisze się "skompromitowali".

Co do Dema to po prostu dla mnie KONAMI strzela sobie w kolano i jak się dowiedziałem o tej całej historii to mi się krew zagotowała. Tłumaczenie, że nie wydadzą Dema w sierpniu, bo zostanie shakowane jest chyba jakimś chorym żartem. Nie potrafią go nawet zabezpieczyć  albo wyciąć z niego tego co jest niepotrzebne? Matko, niedługo zacznę się bać, że KONAMI wcale nie robi PES tylko zleca jego tworzenie komuś innemu. To oczywiście sarkazm. A zresztą co to za tajemnica z tymi ligami i licencjami? Przecież już chwalili się nimi. Mają duże możliwości i mogą mieć więcej lig i innych bzdetów, ale są nieudolni w niektórych sprawach i nie potrafią wykorzystać potencjału. Tam chyba naprawdę nie ma żadnego specjalisty od marketingu, negocjacji, reklamy etc.
Co do Menu to cały czas liczę, że będzie wyglądało inaczej, ale raczej się na to nie zanosi. Według mnie jest jednym z najbrzydszych w całej serii.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 17:51:41 wysłana przez Remoo »

Offline Skrzydlaty_Reus

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Internet
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2581 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:45:56 »
Nie, mowa była o demie. Nawet Bhatti dziś za to przepraszał. A to co officialpes napisał to była odpowiedz na zapytanie "When will be demo?"

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2582 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:46:13 »
Cytuj
Boca skład ma nieaktualny heh.

Będzie miał w pudełkowej wersji, tak sądze. Falcao w Monaco, Tevez w Juventusie, Brak Gomeza w Bayernie oraz Neymar, który był w Santosie na E3, na Gamescom już nie - to wszystko wyjaśnia. Myslę, że te transfery będą w pudełkowej wersji gry. Albo wszystkei transfery albo tylko te większe, a te mniejsze do mniejszych klubów jako DLC.
Cytuj
sądzę iż może to mieć dwojaką interpretację ale bardzo wątpliwe by chodziło o to że potwierdzenie daty dema w sierpniu, ale fakt faktem mogło chodzić o to.

Tak, może mieć to dwuznaczne znaczenie, tak czy siak ruch ze strony KONAMI to najbardziej idiotyczny ruch jaki mogli zrobić. Konsole 11,12, PC dopiero po premierze gry. Cóż za kretynizm  :D Obawa przed hakerami, którzy wyjawią wszystkie licencje. Jak sobie przypominam, to licencje miały być ukazane na gamescomie, więc niech panowie ruszą cztery litery, wyjawią wszystkie licencje, zablokują to cholerne demo i niech wydadzą nawet 2 dni przed datą pełnej wersji gry. Demo po pełnej wersji to nie demo.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 17:47:51 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Marcin7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2010r.
  • LP FAN
  • Gram w: PES 2011
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2583 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:47:19 »
Demo będzie dopiero dzień po premierze nie wcześniej. A wracając do newsów to podobają mi się te brudzące się stroje. Zauważyłem też tryb treningu jeżeli będzie on wprowadzony  w trybie kariery to bd atrakcje:D

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2584 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:49:14 »
21.08.2013

TWARZ LEO MESSIEGO W PES 2014

Adam Bhatti dodał nowy screenshoot na twitterze:


Spoiler for Hiden:

Tym również screenshootem Bhatti chciał udowodnić, że za zamkniętymi drzwiami Gamescomu PES miał inny kod niż teraz. Barcelony nie było na targach, a tutaj mamy Messiego z nowszego kodu.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 17:53:38 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2585 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:49:45 »
Śmieszy mnie płacz ludzi, którzy chcą mieć już demo na pc ale nie po to aby przetestować grę przed zakupem, ale po to aby już grać. Jak ktoś będzie chciał przetestować grę przed zakupem to ściągnie demo po premierze kilka dni nikogo nie zbawi.Nie dziwię się KONAMI, niektórzy instalowali tyle dodatków odblokowujących zawartość do dema, że mieli "niemal" pełną wersję. Ja i tak kupię grę dopiero kilka miesięcy po premierze, może zrobi ktoś do tego czasu spolszczenie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2586 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:53:00 »
Zaspoileruj tą twarz. Ludzie używajcie tego, bo zaś obrazki zajmują dużo miejsca!

Offline RealMadridPES

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.07.2013r.
  • Gram w: PES 06
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2587 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:57:40 »
lurde no żadnego nagrania portugalii.. a wszystkie inne były

Offline Syndicate

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: nyc
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2588 dnia: Sierpień 21, 2013, 17:59:21 »
Będzie miał w pudełkowej wersji, tak sądze. Falcao w Monaco, Tevez w Juventusie, Brak Gomeza w Bayernie oraz Neymar, który był w Santosie na E3, na Gamescom już nie - to wszystko wyjaśnia. Myslę, że te transfery będą w pudełkowej wersji gry. Albo wszystkei transfery albo tylko te większe, a te mniejsze do mniejszych klubów jako DLC.
Tak, może mieć to dwuznaczne znaczenie, tak czy siak ruch ze strony KONAMI to najbardziej idiotyczny ruch jaki mogli zrobić. Konsole 11,12, PC dopiero po premierze gry. Cóż za kretynizm  :D Obawa przed hakerami, którzy wyjawią wszystkie licencje. Jak sobie przypominam, to licencje miały być ukazane na gamescomie, więc niech panowie ruszą cztery litery, wyjawią wszystkie licencje, zablokują to cholerne demo i niech wydadzą nawet 2 dni przed datą pełnej wersji gry. Demo po pełnej wersji to nie demo.
plus Cavani w psg
Spoiler for Hiden:

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 221.08.13)
« Odpowiedź #2589 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:01:59 »
Śmieszy mnie płacz ludzi, którzy chcą mieć już demo na pc ale nie po to aby przetestować grę przed zakupem, ale po to aby już grać. Jak ktoś będzie chciał przetestować grę przed zakupem to ściągnie demo po premierze kilka dni nikogo nie zbawi.Nie dziwię się KONAMI, niektórzy instalowali tyle dodatków odblokowujących zawartość do dema, że mieli "niemal" pełną wersję. Ja i tak kupię grę dopiero kilka miesięcy po premierze, może zrobi ktoś do tego czasu spolszczenie.

Polać mu, dokładnie jak ktoś chce testować grę przed zakupem to nie ma znaczenia czy będzie ją testować przed premierą czy tydzień po premierze

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2590 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:05:30 »
Cytuj
plus Cavani w psg

Dokładnie. Gadanie że mają słaszy dostęp do bazy, jak chcą to i ręcznie zrobią transfery.

Cytuj
Polać mu, dokładnie jak ktoś chce testować grę przed zakupem to nie ma znaczenia czy będzie ją testować przed premierą czy tydzień po premierze.

Głupie gadanie. Ja chce przetestować grę przed kupnem gry bo chce kupić grę w dzień premiery. I koniec kropka. Nie ma co bronić KONAMI i zwalać wine na zachłannych, niecierpliwych grajków bo samym idiotyzmem nie jest wydanie dema po premierze gry, tylko wydawanie dema na konsole a na PC nie. To jest śmieszne. Zrąbali sprawę i tyl i nie ma co się tłumaczyć. Nie widziałem od 10 lat żadnej gry gdzie demo wychodzi po premierzem, bo któż takie coś robi?
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2591 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:09:08 »
Cholera, EA ma już nawet argentyńską ligę.


Dokładnie. Gadanie że mają słaszy dostęp do bazy, jak chcą to i ręcznie zrobią transfery.

Głupie gadanie. Ja chce przetestować grę przed kupnem gry bo chce kupić grę w dzień premiery. I koniec kropka. Nie ma co bronić KONAMI i zwalać wine na zachłannych, niecierpliwych grajków bo samym idiotyzmem nie jest wydanie dema po premierze gry, tylko wydawanie dema na konsole a na PC nie. To jest śmieszne. Zrąbali sprawę i tyl i nie ma co się tłumaczyć. Nie widziałem od 10 lat żadnej gry gdzie demo wychodzi po premierzem, bo któż takie coś robi?
Dodałbym, że samym idiotyzmem jest też wprowadzanie ludzi w błąd pisząc o Demie w sierpniu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 18:11:59 wysłana przez Remoo »

Offline Vegeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2592 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:11:41 »
Drugim niemieckim klubem będzie Schalke 04 Gelsenkirchen - czyli to, co wszyscy przewidywali - jest ok.

Demo będzie po premierze i co z tego - ja jestem graczem PC-towym i jakoś mi to nie przeszkadza. Zbyt dużo informacji widziałem i czytałem, żeby bawić się w Dema - pre order poleci w najbliższą możliwą okazję. Już nie płaczcie tyle, bo niektórzy chyba za chwil z tej rozpaczy zrezygnują z PES-a i kupią FIFE.

Wszystko jest w jak najlepszym porządku - grafika jest piękna.
Grywalnosc z tego co mówią kapitalna
Licencji trochę przybyło
Okładka bardzo fajna, w końcu używają swojego najwiekszego atutu w postaci LIGI MISTRZOW i zapewne nie tylko jako wabik, ale na bank LM będzie ulepszona - el. LM? W końcu trailer skupiał się na LIDZE MISTRZÓW.

Ludzie - miesiąc tylko został do premiery, wiadomo że niektórzy nie mają tyle cierpliwości, ale wyluzujcie z tymi oskarżeniami, strzałami w   stopę i poczekajcie, a nie zalcie się i nie wyzywajcie tych ludzi. Jakąś herbatę ziołowa sobie zróbcie albo coś.

DEMA GTA V nie ma i nikt nie narzeka.


Offline marcinek900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location: polska
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2593 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:15:26 »
kiedy oglosza pelna liste klubow?

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2594 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:17:39 »
Drugim niemieckim klubem będzie Schalke 04 Gelsenkirchen - czyli to, co wszyscy przewidywali - jest ok.

Demo będzie po premierze i co z tego - ja jestem graczem PC-towym i jakoś mi to nie przeszkadza. Zbyt dużo informacji widziałem i czytałem, żeby bawić się w Dema - pre order poleci w najbliższą możliwą okazję. Już nie płaczcie tyle, bo niektórzy chyba za chwil z tej rozpaczy zrezygnują z PES-a i kupią FIFE.

Wszystko jest w jak najlepszym porządku - grafika jest piękna.
Grywalnosc z tego co mówią kapitalna
Licencji trochę przybyło
Okładka bardzo fajna, w końcu używają swojego najwiekszego atutu w postaci LIGI MISTRZOW i zapewne nie tylko jako wabik, ale na bank LM będzie ulepszona - el. LM? W końcu trailer skupiał się na LIDZE MISTRZÓW.

Ludzie - miesiąc tylko został do premiery, wiadomo że niektórzy nie mają tyle cierpliwości, ale wyluzujcie z tymi oskarżeniami, strzałami w   stopę i poczekajcie, a nie zalcie się i nie wyzywajcie tych ludzi. Jakąś herbatę ziołowa sobie zróbcie albo coś.

DEMA GTA V nie ma i nikt nie narzeka.


Konami ogłosiło już także Leverkusen.

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2595 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:19:11 »

Nie ma co bronić KONAMI i zwalać wine na zachłannych, niecierpliwych grajków bo samym idiotyzmem nie jest wydanie dema po premierze gry, tylko wydawanie dema na konsole a na PC nie. To jest śmieszne. Zrąbali sprawę i tyl i nie ma co się tłumaczyć.

Nic w tym idiotycznego nie widzę, wydają demo na wiodące i opłacalne platformy do grania

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2596 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:22:49 »
Tylko potraficie narzekać. Większość gier w dzisiejszych czasach nie ma dema przed premierą ani po premierze, więc zamiast się cieszyć, że KONAMI jako jeden z nielicznych producentów udostępnię jeszcze demo to wy narzekacie. Co do informacji, że demo miało ukazać się w sierpniu, Konami nigdy nic takiego nie mówiło.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2597 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:24:43 »
Ty chyba nie rozumiesz problemu. Tu chodzi o to, że KONAMI wprowadziło wszystkich w błąd pisząc o tym, że Demo zostanie wydane w sierpniu.
Nikt poważny takiego czegoś nie robi.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2598 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:32:11 »
Ty chyba nie rozumiesz problemu. Tu chodzi o to, że KONAMI wprowadziło wszystkich w błąd pisząc o tym, że Demo zostanie wydane w sierpniu.
Nikt poważny takiego czegoś nie robi.
Gdzie niby KONAMI tak napisało. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem bo wstyd.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2599 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:38:47 »
Mógłby ktoś bardzo ogarnięty w nowościach zebrać je wszystkie do kupy, otworzyć temat i pisać wszystko w jednym poście (zmiany, gameplaye itd.), oczywiście zaraz go zamykać aby nie było możliwości komentowania
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 21.08.13)
« Odpowiedź #2599 dnia: Sierpień 21, 2013, 18:38:47 »