Autor Wątek: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania  (Przeczytany 203708 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #540 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:24:51 »
Robię po raz kolejny reinstalacje, ma ktoś może jakiś sprawdzony patch 1.0 żeby wgrać opcje online ? później już przez PESA resztę pobiorę.
tu masz pacze najnowsze ze strony konami REJESTRACJA lub LOGOWANIE
No jakoś nie mogę się zalogować na ich stronie konami ID. Specjalnie zalozylem 2 gie fikcyjne konto na próbe i tez nie mogę nie wiem może coś robię źle.
Gdy daję zapomniałem hasla i wpisuję nowe to też przy zmianie wyskakuje mi ERROR. Nie wiem już co mam robić. Jest jakiś bezpośredni mail do supportu?
tu masz na support do konami REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Mariosz95

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2014
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.03.2014r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #541 dnia: Kwiecień 07, 2014, 19:53:42 »
tu masz pacze najnowsze ze strony konami REJESTRACJA lub LOGOWANIE
wgrałem tego patcha i pobrałem przez pesa 3.0 dlc tylko nie mam poprawnych strojów jakiego powinienem wgrac patcha tylko zeby mi się znów nie zepsuło. dzięki z góry za pomoc.
pozdrawiam

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #542 dnia: Kwiecień 07, 2014, 20:58:52 »
wgrałem tego patcha i pobrałem przez pesa 3.0 dlc tylko nie mam poprawnych strojów jakiego powinienem wgrac patcha tylko zeby mi się znów nie zepsuło. dzięki z góry za pomoc.
pozdrawiam
od konami to nie masz paczy na poprawne stroje bo to jest brak licencji w grze...Możesz wgrać sobie takiego małego pacza na stroje i herby na którym ja gram online bez problemu (tam jest że do pacza niby 1.06 ale na 1.07 też pasuje ) masz tu poczytaj  REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #543 dnia: Kwiecień 08, 2014, 01:33:20 »
masz wyłączona zaporę sieciowa i antywirusa bo mogą blokować ???

zapora systemowa i windows defender wyłączony a mimo to dziś miałem ten sam komunikat
  >:(

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

zapora wyłączona, windows defender wyłączony.

ustawienia zapory co do apliakcji.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Niewiem co może być. PES dziś był reinstalowany i wciąż to samo.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 02:43:20 wysłana przez adonim85 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #544 dnia: Kwiecień 08, 2014, 11:37:59 »
bo dziś DLC 4.0 wychodzi i robią serwery zobacz sobie REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #545 dnia: Kwiecień 08, 2014, 12:02:44 »
bo dziś DLC 4.0 wychodzi i robią serwery zobacz sobie REJESTRACJA lub LOGOWANIE

I to według Ciebie jest ta przyczyna?.

To dlaczego kuzyn mógł grać, zakładać roomy a ja nic. Ani wbić do jego pokoju ani założyć swojego.

Nie po to kupiłem pesa aby teraz nie móc grać w niego online...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 12:05:15 wysłana przez adonim85 »

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #546 dnia: Kwiecień 08, 2014, 12:51:32 »
I to według Ciebie jest ta przyczyna?.

To dlaczego kuzyn mógł grać, zakładać roomy a ja nic. Ani wbić do jego pokoju ani założyć swojego.

Nie po to kupiłem pesa aby teraz nie móc grać w niego online...


A według ciebie nie przyczyna???... hehehe jest konserwacja i online nie działa narazie ogarniasz chłopie ??? p.s. a twojego kumpla fantazja ponosi... wszystkim nie działa a jemu działa...? hehe
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 12:53:49 wysłana przez Dymszon »

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #547 dnia: Kwiecień 08, 2014, 12:53:40 »

A według ciebie nie przyczyna???... hehehe jest konserwacja i online nie działa narazie ogarniasz chłopie ???

Ogarniam to. Zobaczymy co będzie wieczorem np. Jeśli ta Wasza "przyczyna" o której piszecie się nie sprawdzi, to zobaczymy kto dalej będzie się mądrował i dawał inne rady.

Lecz wolałbym abyście mieli racje ;)

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #548 dnia: Kwiecień 08, 2014, 12:55:46 »

A według ciebie nie przyczyna???... hehehe jest konserwacja i online nie działa narazie ogarniasz chłopie ??? p.s. a twojego kumpla fantazja ponosi... wszystkim nie działa a jemu działa...? hehe

To czemu grać w nocy nie mogłem a kuzyn będąc obok na GG mógł normalnie grać online a wczoraj nie było konserwacji serwerów a tymbardziej 2 dni temu? Uważam że nie jest to do końca ta przyczyna.

Jeśli ja nie mogłem to on też nie powinnień a mógł robić rooma i grać z innymi. Nierozumiem. Zaraz do niego ogarne czy może teraz grać.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 12:59:08 wysłana przez adonim85 »

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #549 dnia: Kwiecień 08, 2014, 12:59:10 »
Też siedze , mam wolny dzień chciałem sobie w MLO ponacierać  a tu lipa, poza tym zawsze w każdy wtorek jest konserwacja od kilku edycji i wtedy serwery są wyłączone tylko dzisiaj wyjątkowo sie przedłuża bo coś poprawiaja z Team strength levelem w MLO bo niektórzy problemy mają . jest info na stronie " 

It was discovered that after the implementation of the latest data pack, some customers had issues with their Team Strength levels in MLOWe are glad to report that this issue has now been fixed following regular maintenance on 08/04/2014.We would like to apologise for any confusion caused.Thank you for playing PES  ! 

Nie no dwa dni temu to napewno nie , masz coś nie halo , tam widziałem że wkleiłeś jakieś info na temat NAT ! to jest istotne jak masz nat 3 to nie pograsz prawdopodobnie , musisz mieć 2 lub nawet 1 ! zadzwoń do administratora sieci i o to zapytaj , jaki NAT posiadasz !
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 13:03:48 wysłana przez Dymszon »

Offline Dymszon

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: Polska
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
  • Gram w: Pes 2016
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #550 dnia: Kwiecień 08, 2014, 13:08:33 »
Dobra dla zainteresowanych serwery już działają ! Można grać Online!!!  ADONIM85 a ty rozkmiń ten typ NAT jaki masz bo to istotne!!!

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #551 dnia: Kwiecień 08, 2014, 13:18:27 »
Dobra dla zainteresowanych serwery już działają ! Można grać Online!!!  ADONIM85 a ty rozkmiń ten typ NAT jaki masz bo to istotne!!!

Pytanie brzmi, czy da się to sprawdzić poza telefoniczną rozmową z administratorem sieci co jak będzie potrzebne to zrobię oczywiście ale czy czasem nie ma innego, domowego sposobu na to?

PS.
czy domowa sieć Wi-Fi utworzona poprzez Conectify może mieć wpływ na to że jest problem z NAT-em w Pesie?


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

teraz wyłączona akurat


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

----------------------------------------------------------------------------------

UP.
Chyba naprawione  :D Problemem okazało sie Connectify (domowa sieć WiFi) >:( Odinstalowałem ten progam, zaś włączyłem pesa i narazie chodzi.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 15:14:07 wysłana przez adonim85 »

Offline lukakosa

  • Zasłużony
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1013
  • Dostał Piw: 37
  • Na forum od: 10.01.2011r.
  • Madridistas :)
    • Status GG
    • Barcelona jest modą,Real legendą
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #552 dnia: Kwiecień 08, 2014, 15:21:33 »
serwery już działają DLC nowe dostępne a tryby chodzą tak dlatego bo pacz ma nowy wyjść i może coś robią na livie...
Adonim85 ściągnij ten program i włącz wciśnij run check i zobacz co ci wyskoczy REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Możesz jeszcze wejść w settings w folderze z gra i w zakładce online odznaczyć łączenie auto z serwerem i z 5739 zmień na 5730...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 15:25:58 wysłana przez lukakosa »

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #553 dnia: Kwiecień 08, 2014, 16:05:22 »
Adonim85 ściągnij ten program i włącz wciśnij run check i zobacz co ci wyskoczy REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Możesz jeszcze wejść w settings w folderze z gra i w zakładce online odznaczyć łączenie auto z serwerem i z 5739 zmień na 5730...

po odinstalowaniu conectify co mnie zasmuciło z drugiej strony narazie jest ok

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

kurde co tu poradzić aby mieć domową sieć WiFi poprzez Conectify i też żeby PES chodził bo teraz to albo jedno albo drugie...  ???
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 16:06:53 wysłana przez adonim85 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #554 dnia: Kwiecień 08, 2014, 16:14:35 »
Cytuj
Chyba naprawione  :D Problemem okazało sie Connectify (domowa sieć WiFi) >:( Odinstalowałem ten progam, zaś włączyłem pesa i narazie chodzi.

Sprawdzałeś ustawienia tego programu w ogóle. Może coś on blokował / ograniczał (coś jak router).

Po za tym piszesz że masz łącze po kablu. Nie graj w PES i inne gry po Wi-FI, zawsze może nastąpić jakieś ALE (np. problemy z zasięgiem i szybkością łącza).
Sprawdź ustawienia routera. Wyłącz w nim Firewall, włącz UPnP, przekieruj port 80 dla TCP.

Poczytaj tą stronę, może coś się przyda >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 23:03:20 wysłana przez Mahadew »

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #555 dnia: Kwiecień 08, 2014, 16:45:24 »
Sprawdzałeś ustawienia tego programu w ogóle. Może coś on blokował / ograniczał (coś jak router).

Po za tym piszesz że masz łącze po kablu. Nie graj w PES i inne gry po Wi-FI, zawsze może nastąpić jakieś ALE (np. problemy z zasięgiem i szybkością łącza).
Sprawdź ustawienia routera. Wyłącz w nim Firewall, włącz UPnP, przekieruj port 80 dla TCP.

1. zainstaluje zaś na nowo conectify i sprawdzę co i jak

2. nie gram poprzez wifi. Conectify jest po to aby urządzenia typu laptopy, smartfony, tablety będące akurat w mieszkaniu mogły sie łączyć z siecią. Gdy odepne kabel interenetowy to automatycznie sieć wifi z conectify nie działa bo nie ma skąd udostepniać łącza. Zasięg akurat to u mnie nie była nigdy bolączka. Jakość sygnału zawsze w granicach 40-50 dBm (bardzo dobry więc) przy średniej szybkości koło 25 mb/s

3. nie mam routera - mam kabel, zwykły światłowód 30 mb/s który łączy się ze skrzynką na korytarzu w bloku, zatem nie mogę nic w routerze pozmieniać jesli fizycznie go nie posiadam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 16:50:37 wysłana przez adonim85 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #556 dnia: Kwiecień 08, 2014, 22:45:48 »
Chcesz powiedzieć, że posiadasz w PC kartę sieciową która robi za punkt dostępu do internetu, reszcie urządzeń poprzez WI-FI.
Jak i nie posiadasz telefonu stacjonarnego ale masz gniazdko w domu (cyfrowe ISDN na złączkę RJ-45) z którego idzie kabel Ethernet'owy do PC (karty sieciowej).

Pozostaje konfiguracja tego programu i ewentualnie opcji karty która robi za AP.

Po za tym po co kasowałeś ten program. Wystarczyło wyłączyć go aby sprawdzić działanie połączenia w grze bez aktywnej tej aplikacji.
Jak już zainstalujesz ponownie, zrób test programem w którym robiłeś prędzej test (PES Port Checker) i zamieść wynik (wystarczy  skopiować cały tekst).
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2014, 22:51:27 wysłana przez Mahadew »

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #557 dnia: Kwiecień 09, 2014, 00:41:33 »
Chcesz powiedzieć, że posiadasz w PC kartę sieciową która robi za punkt dostępu do internetu, reszcie urządzeń poprzez WI-FI.
Jak i nie posiadasz telefonu stacjonarnego ale masz gniazdko w domu (cyfrowe ISDN na złączkę RJ-45) z którego idzie kabel Ethernet'owy do PC (karty sieciowej).

Pozostaje konfiguracja tego programu i ewentualnie opcji karty która robi za AP.

Po za tym po co kasowałeś ten program. Wystarczyło wyłączyć go aby sprawdzić działanie połączenia w grze bez aktywnej tej aplikacji.
Jak już zainstalujesz ponownie, zrób test programem w którym robiłeś prędzej test (PES Port Checker) i zamieść wynik (wystarczy  skopiować cały tekst).

sprawdzałem na wyłączonym conectify i tez był problem z NAT :)

Offline adonim85

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 71
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.07.2010r.
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #558 dnia: Kwiecień 09, 2014, 11:40:22 »
1. Chcesz powiedzieć, że posiadasz w PC kartę sieciową która robi za punkt dostępu do internetu, reszcie urządzeń poprzez WI-FI.

2. Jak i nie posiadasz telefonu stacjonarnego ale masz gniazdko w domu (cyfrowe ISDN na złączkę RJ-45) z którego idzie kabel Ethernet'owy do PC (karty sieciowej).

3. Pozostaje konfiguracja tego programu i ewentualnie opcji karty która robi za AP.

4. Po za tym po co kasowałeś ten program. Wystarczyło wyłączyć go aby sprawdzić działanie połączenia w grze bez aktywnej tej aplikacji.

5. Jak już zainstalujesz ponownie, zrób test programem w którym robiłeś prędzej test (PES Port Checker) i zamieść wynik (wystarczy  skopiować cały tekst).

1. Tak + connectify

2. W domu nie mam gniazdka, kabel wychodzi na korytarz w bloku gdzie jest skrzynka od dostawcy internetu

3. Zapewne tak, tylko jak to poprawnie wykonać.

4. Jak pisałem, po wyłączeniu Connectify nadal był błąd NAT

5. PES port checker

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

6. Conectify zainstalowane od nowa, telefon jest w trybie WiFi i nawet PES chodzi narazie ;)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2014, 12:02:34 wysłana przez adonim85 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #559 dnia: Kwiecień 09, 2014, 14:55:46 »
W tym Connectify co podałeś zdjęcie widzę niżej napis Firewall, ale nie wiem co jest dalej. Polecał bym wyłączyć ten firewall, jeśli jest tak opcja OFF lub coś w tym odniesieniu. Po za tym program dodaje pewnie od siebie pewne ustawienia / protokoły w połączeniu sieciowym które coś mocą w ustawieniach połączenia u Ciebie na kompie.
Niestety jak tego się nie widzi na żywo, to ciężko cokolwiek zrobić.

Po za tym dziwnie to masz że idzie kabel z korytarza i tak sobie wystaje u ciebie z ściany nie będąc podpięty do jakiegoś małego gniazdka. Wygląda to na typowe nieróbstwo ludków z TP (Orange). Ale co tam.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2014, 14:57:29 wysłana przez Mahadew »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2014 - tryb on-line - problemy i ich rozwiązania
« Odpowiedź #559 dnia: Kwiecień 09, 2014, 14:55:46 »