Autor Wątek: Lechia Gdańsk by JurgenChamp  (Przeczytany 5069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 29, 2013, 14:35:50 »
Jasne, wklepujesz w kod [font=cambria]tekst[/font]
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2013, 14:54:55 »
Dzięki :)

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 29, 2013, 16:24:19 »

6 lipca 2013r.
KONFERENCJA PRASOWA PO MECZU LECHIA-CRACOVIA!
Lechici wygrywają towarzysko z Cracovią!


Maciej Skorża(Mecz): Na wstępie chciałem powiedzieć, że zagraliśmy świetny mecz, ręce same składały się do oklasków. Dominowaliśmy w całym meczu, co potwierdził wynik i statystyki. Jestem dumny z gry chłopaków, widać było, że bardzo zależało im na wygranej. Widziałem też, że dobrze rozumieliśmy się na boisku, co przecież w futbolu jest bardzo ważne. Oczywiście popełniliśmy kilka błędów, których nigdy nie unikniemy ale możemy je niwelować i od tego właśnie są mecze towarzyskie. Chciałbym, żebyśmy grali tak w lidze a na pewno będziemy odnosić sukcesy.

Maciej Skorża(Machaj): Rzeczywiście Mateusz rozegrał znakomity mecz. Widziałem na treningu, że dobrze się prezentuje i wiedziałem, że rozegra dobry mecz. To świetny piłkarz, który przydałby się każdemu zespołowi. Jest dobrze wyszkolony technicznie o czym świadczy chociażby bramka z rzutu wolnego. Potrafi wziąć na siebie ciężar gry, i jest dobrym rozgrywającym, taką typową ''10''. Cieszymy się, że gra w Lechii <śmiech>.


Maciej Skorża(Stracona bramka): Bramka strzelona przez Bojlevicia wcale nas nie podłamała. Była skutkiem zamieszania w naszym polu karnym które stworzyła Cracovia po stałym fragmencie gry.

Mateusz Machaj: Jestem zadowolony z wyniku jaki uzyskaliśmy. Cieszy mnie też moja forma nad którą ciężko pracowałem na treningach. Mam nadzieje, że długo ją utrzymam i będę mógł pomagać drużynie w zwycięstwach.

Ricardinho: Zdobyłem gola i fajnie było<śmiech>.Mati też strzelił, nawet dwa<śmiech>.


Wojciech Stawowy(Mecz): Lechia wygrała zasłużenie to trzeba przyznać. Dobrze kontrolowała grę, dłużej utrzymywała się przy piłce i przede wszystkim strzeliła 3 bramki. Popełnialiśmy zbyt dużo prostych błędów które w lidze na pewno nie mogą się powtórzyć. Lechia w przeciwieństwie do nas, dobrze się przygotowała do tego spotkania i dlatego grało im się łatwiej, pewniej.

Marciniak: Oczywiście, że był faul, nie ma co do tego wątpliwości. Ale żeby dawać od razu żółtą kartkę, przez którą najprawdopodobniej opuściłem boisko?! To niedorzeczne.

Wojciech Stawowy(Machaj): Jestem zaskoczony jego grą. Walczył jak by ten mecz był finałem Ligi Mistrzów a to był tylko mecz towarzyski. Jest znakomitym ofensywnym pomocnikiem. Widzę go już u siebie w zespole!

Maciej Skorża(Sprzedaż Machaja): To bzdura, jak powiedziałem na poprzedniej konferencji prasowej, wcale nie mamy zamiaru sprzedawać lub kupować zawodników w tym okienku transferowym, a poza tym wydaje mi się, że Mateusz nie opuścił by Lechii.

Spoiler for Hiden:
Wypowiedź Ricardinho proszę przyjąć z przymrużeniem oka :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2013, 18:08:38 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 29, 2013, 19:38:43 »
Wiem, widzę, że prezentuje bardzo nierówny poziom jeśli chodzi o posty, ale to tylko kwestia czasu i wszystko będzie wyglądało trochę lepiej.

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 30, 2013, 12:49:15 »

7 lipca 2013r.
Lechia przedstawia terminy dwóch pozostałych meczów towarzyskich!

Mecz z Termalicą zagramy w środę 10 lipca o godzinie 17:30, zaś spotkanie z Dynamem Kijów rozpocznie się 15 lipca (Poniedziałek) o godzinie 15:00.- Powiedział Maciej Skorża.

Na transmisję z meczu Lechia Gdańsk - Termalica Bruk-Bet Nieciecza zapraszamy do TVP Sport. - Dodał Prezes Telewizji Polskiej Juliusz Braun.

Lechia zaprasza do zwiedzania stadionu!



W dniach 17-19 lipca tego roku, w godzinach 15:00-18:00 wstęp na PGE Arenę będzie bezpłatny! Warunkiem będzie pokazanie dowodu osobistego lub legitymacji szkolnej. Nad bezpieczeństwem czuwały będą stróże prawa i zamontowane w wielu miejscach na stadionie kamery. Mamy nadzieję, że w ten sposób umocnimy więź na linii klub-kibice. - Oznajmił Prezes Lechii Bartosz Sarnowski.

 
Lechia Gdańsk prezentuje nowe trykoty na sezon 2013/14!

Domowe:

Wyjazdowe:

Alternatywne:

Mateusz Machaj wybrany przez internautów zawodnikiem meczu Lechia-Cracovia!



''Przyznam, że bardzo się cieszę z tej nagrody, ale szczerze mówiąc nie spodziewałem się jej. Mecz z Cracovią był udany dla całego zespołu, wszyscy zagraliśmy dobrze, i wcale nie przypuszczałbym, że ta nagroda trafi do mnie. Miejmy nadzieję, że długo będę utrzymywał dobrą formę i pomagał drużynie w zwycięstwach''-Oznajmił Mateusz Machaj.

Na drugim miejscu uplasował się Deleu, a na trzecim Ricardinho.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2013, 20:56:21 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 30, 2013, 17:55:21 »

8 lipca 2013r.
Znamy skład Lechitów na sezon 2013/14!


''Zaprezentowaliśmy nasz skład na sezon 2013/14. Zespół składa się z dwudziestu czterech zawodników, tylko trzech przekroczyło granicę 30-lat. To pokazuje, że dysponujemy młodzieżą na którą warto stawiać. Z pewnością wszyscy dostaną szansę zaprezentowania się w tym sezonie na boisku.''- Oznajmił Maciej Skorża.

Bramkarze:
   1. Buchalik, 22 lata
   12. Kaniecki, 22
   33. Małkowski, 23

Obrońcy:
   6. Bieniuk, 31
   2. Janicki, 18
   26. Deleu, 26
   4. P.Brożek, 28
   5. K.Bąk, 28
   13. Madera, 25
   16. Garbacik, 17
   28. Qualembo, 25

Pomocnicy:
   19. Ricardinho, 23
   23. Bajić, 25
   8. Surma, 35
   17. Pietrowski, 23
   21. Machaj, 21
   23. Zyska, 18
   14. Wiśniewski, 28
   18. Łazaj, 17
   29. Kacprzycki, 18
   20. Buzała, 24

Napastnicy:
   11. Rasiak, 32
   15. A. Duda, 21
   22. Rahoui, 25



« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2013, 17:59:57 wysłana przez JurgenChamp »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 30, 2013, 19:26:28 »
Myślełem, że jednak pozwolisz odejść Brożkowi (który Lechii i tak nic nie dawał) do Wisły.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 30, 2013, 20:51:42 »
Cytuj
Myślełem, że jednak pozwolisz odejść Brożkowi (który Lechii i tak nic nie dawał) do Wisły.
Niestety na początku sezonu w Pesie 06 nie ma okienka transferowego  :-\

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2013, 15:36:12 »


10 lipca 2013r. MECZ TOWARZYSKI
Stadion: PGE Arena, Gdańsk Godzina: 17:30 Liczba Widzów: 5 500 tyś. Sędzia: Hubert Siejewicz





       

Bramki:
'61 Ricardinho
'76 Horvath

Kartki:
'53 Jarecki 

Zmiany:
'53 ŁazajRicardinho
'76 PiątekSkołorzyński
'76 DudaBuzała
'82 HorvathRybski

Na pierwszy rzut oka rzuca się, wyjściowa jedenastka Lechii, bowiem najstarszy w niej zawodnik ma 25 lat. Jest to nikt inny jak Sebastian Madera, który (nic dziwnego) przyjął funkcję kapitana w tym meczu. Jeśli zaś chodzi o sam mecz, to do najciekawszych on nie należał, bynajmniej jego początek. Świadczy o tym chociażby pierwszy strzał (niecelny) który miał miejsce dopiero w 19 minucie. Pierwsza połowa zdecydowanie należała do Lechii to ona dominowała na boisku, ale w żaden sposób nie potrafiła tej dominacji ukoronować bramką. Próbowali Duda w 39 minucie i Kacprzycki w 43, jednak oba te strzały można było traktować jako podania do kibiców. Sędziemu głównemu tego spotkania wcale nie podobała się ta pierwsza odsłona meczu, dlatego też postanowił nie doliczać do niej ani minuty. Druga połowa zaczęła się ostrym szturmem Termaliki, która o mało co zmieniła by nastrój kibiców gospodarzy, jednak dbał o to wszystko świetnie interweniujący Kaniecki. Lechia wzięła się więc w garść i znów zaczęła długo utrzymywać piłkę na połowie gości, stwarzając sobie przy tym niezłe okazje. Panu Dariuszowi Jareckiemu wcale się to nie podobało i w geście frustracji ostro sfaulował Kacpra Łazaja. Niestety tak ostro, że ten musiał zejść z boiska z powodu kontuzji (uraz mięśnia czworogłowego uda). Na szczęście sędzia Hubert Siejewicz był na tyle sprawiedliwy i wlepił Jareckiemu za to przewinienie żółtą kartkę. Trener Maciej Skorża wcale się nie zastanawiał kto miał zastąpić Kacpra i szybko posłał w bój Brazylijczyka Ricardinho. Ten bardzo się ucieszył i postanowił strzelić bramkę w 61 minucie. Było mu mało więc nękał Termalicę jeszcze co najmniej 10 minut. Niestety nic nie wpadało a Ricardinho zaczął się denerwować i wypowiadać słowa którym małym dzieciom wypowiadać nie wolno. Tuż po tym bo w 76 minucie Zyska popełnił straszliwy błąd który doszczętnie wykorzystał Horvath. Końcowe minuty wcale nie należały do Zyski który wydawał się być zmęczony a do Mateusza Machaja (zawodnika meczu z Cracovią) który jak zwykle świetnie operował podaniami do swoich kolegów. Jednak żadnemu z nich nie chciało się strzelić bramki, więc Hubert Siejewicz postanowił zagwizdać koniec meczu.

Plus Meczu: Ricardinho
Minus Meczu: Zyska

Spoiler for Hiden:
Piszcie czy ten post wygląda lepiej, niż ten z poprzedniego meczu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2013, 20:00:02 wysłana przez JurgenChamp »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 01, 2013, 16:06:18 »
Lepiej.  ;) Plus meczu ? Jakie to "canalplusowskie"  :D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 02, 2013, 17:44:02 »


10 lipca 2013r.
Konferencja prasowa po meczu Lechia-Termalica




Maciej Skorża: ''Mecz od początku układał się po naszej myśli. Mówiłem chłopakom, że mają zagrać podobnie jak zagraliśmy z Cracovią. W pierwszej połowie wykonywali ten plan w 100%, jednak w drugiej zagraliśmy gorzej. Nie utrzymywaliśmy piłki na połowie rywala, a na swojej, skutkiem tego była strata bramki po błędzie Zyski, dosłownie przed polem karnym. Jednak brać trzeba pod uwagę to, że wystawiłem najmłodszy skład jaki mogłem wystawić. Pomimo tego chłopcy zagrali dobry mecz. Termalica też nas lekko zaskoczyła. Lepiej zagrała w drugiej połowie, wktórej wychodzili z szybkimi kontrami, które kończyły się groźnymi strzałami.''

Sebastian Madera: ''Wydaje mi się, że zagraliśmy dobre spotkanie. Pokazaliśmy, że mamy w zespole zawodników z olbrzymim potencjałem. Teraz tylko trzeba ciężko pracować na treningach, a wyniki przyjdą same.''



Ricardinho: ''Zagraliśmy dobry mecz, ciągle atakowaliśmy o czym świadczy ilość strzałów oddanych na bramkę. Jeśli zaś chodzi o mnie to wiadomo, że jestem zadowolony z własnej dyspozycji. Udowodniłem niedowiarkom, że potrafię strzelać gole.''

Krzysztof Lipecki: ''Niestety, nie mogę powiedzieć, że zaprezentowaliśmy się z dobrej strony w tym meczu. Zagraliśmy zbyt defensywnie, w pierwszej połowie właściwie tylko się broniliśmy. To oczywiście zasługa Lechii, która umiejętnie utrzymywała piłkę na naszej połowie i stosowała wysoki pressing. Z pewnością będziemy pracować nad tymi aspektami gry na treningach. Cieszę się jednak, że chłopacy zdołali się podnieść i doprowadzić do remisu.''



Mateusz Machaj: ''Moim zdaniem pod koniec meczu trochę zaspaliśmy i dlatego straciliśmy gola. W lidze nie możemy sobie pozwalać na chwile nie uwagi zwłaszcza z takimi przeciwnikami jak Legia czy Lech, takie mecze najczęściej kończą się porażką, pomimo tego, że wcześniej prezentujesz się z dobrej strony.''
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 15:26:20 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 03, 2013, 15:44:14 »


11 lipca 2013r.
Ricardinho zawodnikiem meczu z Termalicą!



Ricardinho: ''Bardzo się cieszę, że kibice wybrali właśnie mnie. Jednak dobra gra całego zespołu pomogła mi zagrać niezły mecz. Żałuję tylko, że pod koniec meczu miałem dużo sytuacji podbramkowych a żadnej z nich nie zdołałem wykorzystać. Już niedługo gramy ostatni mecz towarzyski przed ligą. Musimy dobrze zagrać bo na pewno Dynamo pokaże się z jak najlepszej strony.''
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 16:10:35 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 03, 2013, 15:55:35 »


12 lipca 2013r.
Znamy terminarz Lechii na sezon 2013/14!





Maciej Skorża: ''Cieszę się, że już w pierwszym meczu zagramy z trudnym przeciwnikiem jakim z pewnością jest Legia. Po takim spotkaniu na pewno będziemy wiedzieli nad czym pracować na treningach. Miejmy nadzieję, że dobrze wejdziemy w sezon i pokażemy, że stać nas na awans do pucharów europejskich.''

« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2013, 18:09:58 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2013, 16:07:58 »


12 lipca 2013r.
Kacper Łazaj z kontuzją!



Kacper Łazaj: ''Byłem załamany kiedy dowiedziałem się od naszego klubowego lekarza, że będę mógł zagrać dopiero za sześć tygodni. Pocieszam się jednak tym, że mogło być gorzej. Mam nadzieje, że po rehabilitacji znów załapię się do wyjściowej jedenastki i będę pomagał drużynie w zwycięstwach.''

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 04, 2013, 13:09:59 »


15 lipca 2013r. MECZ TOWARZYSKI
Stadion: Valeryi Lobanovsky, Kijów Godzina: 15:00 Liczba Widzów: 1 500 tyś. Sędzia: Wiktor Szwecow





     

       
Bramki:
'24 Buzała
'61 Ideye

Kartki:
'19 Bajić 
'71 Aliiev 
 
Zmiany:
'20 KrancjarAliiev
'64 YarmolenkoEl Kaddouri
'71 TaiwoEvgen Selin
'74 DeleuGarbacik
'74 RasiakRahoui

Długo faworyta w tym meczu nie trzeba było szukać. Początkowe minuty meczu wskazywały na to, że oba zespołu chcą zaznaczyć swoją dominację na boisku. Pierwszą groźną sytuację na objęcie prowadzenia miało Dynamo po strzale Ideye w 14 minucie jednak piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę. Pierwszy faul miał miejsce w 19 minucie i to od razu na żółtą kartkę. Przewinił Bajić, niestety tak ostro, że Niko Krancjar musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Więc w jego miejsce pojawił się Alliev. Do kolejnej sytuacji tym razem bramkowej doszło w 24 minucie. Nieudany rzut rożny Lechii, złe wybicie piłki przez gospodarzy i strzał Pawła Buzały z 16 metrów zamienia się na gola. Niespodziewanie goście obejmują prowadzenie i coraz częściej wychodzą z szybkimi kontrami. W 27 minucie klepka Rasiak - Machaj kończy się pięknym strzałem, ale niestety piłka nie trafia do bramki. 41 minuta i goście znów przed świetną okazją do zdobycia gola. Machaj dobrze wrzuca z rzutu rożnego wprost na głowę Ricardinho, ale świetnie interweniuje bramkarz gospodarzy. Pod koniec pierwszej połowy już nic ciekawego nie miało miejsca jednak trzeba zaznaczyć, że Grzegorz Rasiak dobrze odbierał piłki na połowie rywala i rozpoczynał akcje swojego zespołu. Dynamo postanowiło ostro zaatakować w drugie połowie co sprowadziło Lechię do defensywy. W 61 minucie Janicki tuż przed własnym polem karnym, źle przyjął piłkę co wykorzystał Ideye i płaskim strzałem pokonał Buchalika. Końcówka meczu obrazowała dobrą dyspozycje Bajića, Brożka i Madery. Świetnie przerywali oni akcje Dynama.

Plus Meczu: Piotr Brożek
Minus Meczu: Rafał Janicki

Zdjęcia:
Spoiler for Hiden:






« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2013, 13:13:51 wysłana przez JurgenChamp »

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 21, 2013, 15:50:02 »


17 sierpnia 2013r. MECZ LIGOWY 1.Kolejka
Stadion: Pepsi Arena, Warszawa Godzina: 19:00 Liczba Widzów: 14 500 tyś. Sędzia: Leonid Bunikov (Rosja)



   
       


Bramki:
'2 Madera (Samobój)
'13 Machaj
'58 Dvalishvili

Kartki:
---
Zmiany:
'18 BajićZyska
'43 BereszyńskiKosecki
'77 DeleuQualembo
'77 BuzałaWiśniewski
'84 BrzyskiJędrzejczyk
'88 GolŁukasik

Plus Meczu:


Minus Meczu:


Spoiler for Hiden:






Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 23, 2013, 20:40:42 »
bARDZo ładnie prowadzona kariera wszystko jest jak powinno. Kontynuuj.
Warriors by undertaknen

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:12:55 »
Też muszę przyznać, że kariera bardzo ładna i ciekawa. Prowadzona w dość oryginalny sposób no i PES 6 :D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Lechia Gdańsk by JurgenChamp
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 25, 2013, 10:12:55 »