Autor Wątek: Wisła Kraków by hose444  (Przeczytany 5094 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2014, 19:44:11 »
Spoiler for Hiden:
Te "ŻK" bardzo słabo widoczne i nie ładne  :-\ może użyj następnym razem: będzie wyglądało lepiej.
Myślę, że przy bramkach mógłbyś użyć małe zmiany, a dodają dużo do wyglądu postu.
 Uważam też, że ten herb Wisły także nie jest na wysokim poziomie, może następnym razem użyj tego? , ogólnie polecam brać Ci herby z uefa.com lub REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sparingi z zespołami niemieckimi (nie ważne z której ligi) zawsze są pożyteczne. Udało wam się zwyciężyć, co prawda skromnie, lecz wynik na pewno daje sporo dobrego. Widać, że Mak już w pierwszym meczu prezentuje się dobrze, być może będzie bardzo dobrym wzmocnieniem (oby).
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2014, 19:47:06 wysłana przez espon »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2014, 20:18:35 »
Dzięki za rady, na pewno skorzystam  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2014, 20:22:34 »
Spoiler for Hiden:
Te "ŻK" bardzo słabo widoczne i nie ładne  :-\ może użyj następnym razem: będzie wyglądało lepiej.
Myślę, że przy bramkach mógłbyś użyć małe zmiany, a dodają dużo do wyglądu postu.
 Uważam też, że ten herb Wisły także nie jest na wysokim poziomie, może następnym razem użyj tego? , ogólnie polecam brać Ci herby z uefa.com lub REJESTRACJA lub LOGOWANIE

lub poprostu z google.pl :D wpisujesz Wisła Kraków 50x50 i masz logo o tych wymiarach ;)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2014, 19:42:26 »
Spoiler for Hiden:
Dzięki espon za pomoc.  ;)

#8 - 5.2.2014

Problemy zdrowotne Wiślaków, nowy kontrakt Guedesa oraz ocena obozu przez trenera.


Dzisiaj mamy dla Was trzy informacje. Pierwszą z nich jest fakt, że w zdrowej jak do tej pory ekipie Wisły pojawiły się problemy zdrowotne. Marko Jovanovic, podczas wczorajszego trzeciego treningu wieczorem zgłosił się do klubowych masażystów o pomoc w związku z bólem uda. Po rozmasowaniu nogi serbski obrońca wrócił do treningu i już podczas pierwszego biegu upadł w bolesnym wyrazie twarzy. Informacja o stanie jego zdrowia nie została jeszcze ujawniona, gdyż piłkarz Białej Gwiazdy opuścił zgrupowanie i za zgodą trenera udał się do swojej ojczyzny by skonsultować problem ze swoim lekarzem. Niestety wskazuje to na to, iż jego problem jest poważny, ponieważ nie dotyczy tylko uda, ale i kolana w prawej nodze. Na lekkie urazy narzekają również Michał Szewczyk i Emmanuel Sarki, a do pełnej kondycji fizycznej wciąż wraca Michał Czekaj.

Drugim faktem jest to, że Lucas Guedes, syn Clebera podpisał kontrakt z Wisłą. Młody brazylijski pomocnik zdecydował się przez najbliższe trzy lata reprezentować Białą Gwiazdę na piersi oraz rozwijać się tu pod czujnym okiem swojego ojca.

Udało nam się też na chwilę porozmawiać z trenerem Wiślaków, Kazimierzem Moskalem. Opiekun krakowskiego zespołu pozytywnie ocenił pracę swoich podopiecznych na obozie w Turcji : „Wszyscy pracują dużo, lecz ma to przynieść efekty nie tylko motoryczne, ale i taktyczne. Naszym głównym założeniem przed wyjazdem było zgranie zespołu pod względem taktycznym jak i przygotowanie kondycyjne. Dzięki pracy chłopaków udało nam się to osiągnąć, choć czeka nas jeszcze jeden test”. Trener Białej Gwiazdy mówił też o sytuacji kadrowej : „Mamy kilka problemów ze zdrowiem, lecz myślę, że uda się je prawie w całości wyeliminować w ciągu tygodnia. Oczywiście całkiem inna jest sprawa Marko, o której nie chcę na razie mówić”. Szkoleniowiec Wisły opowiedział także o transferze Maka i pracy skautów : „Wisła cały czas się rozwija o czym świadczy pozyskanie Mateusza. To dobry fachowiec i profesjonalista, więc będzie dużym wzmocnieniem. Chciałbym też pochwalić pracę skautów naszej drużyny, bo naprawdę odwalają oni kawał dobrej roboty i choć może się wydawać, że nie „dali” nam na razie żadnego zawodnika, to zapewniam, że jeszcze przyniosą nam korzyść. Cieszę się, że nasz zespół ma plan na siebie, mamy nową bazę, która czeka na nas w Myślenicach, plany oddania grup młodzieżowych do TS Wisła i wizję na przyszłość, więc jest OK. Oby z tym w parze szły wyniki” – zakończył Moskal.

Już wkrótce zapraszamy na relację z meczu Wisła – Sivaspor.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2014, 11:41:20 wysłana przez hose444 »
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 29, 2014, 19:20:41 »
#9 – 6.2.2014

Kolejny sparing, kolejna wygrana.


Dzisiaj Biała Gwiazda rozegrała ostatni już sparing podczas zgrupowania w Belek, z turecką drużyną Sivasspor. Były zespół Kamila Grosickiego poległ w meczu towarzyskim jednogłośnym nokautem, co niezmiernie cieszy kibiców Wisły, którzy z Polski obserwują dokonania swoich ulubieńców.

  Wisła Kraków – Sivasspor 3:1   
Lucas Guedes (16 min)
Eneramo (29 min)
Stilic (44 min)
Garguła (67 min)
Guerrier (90+2 min)

Wisła : Bieszczad (46.Miśkiewicz) – Żemło (46.Piotr Brożek), Głowacki (65.Nalepa), Chavez (46.Piwowarczyk), Burliga (75.Fryc) – Stilic (46.Guerrier), Stjepanovic (46.Dudka), Chrapek (55.Garguła ), Lucas Guedes (55.Burdenski), Sarki (90.Mak) – Brożek (46.Biton , 77.Zając)

Sivasspor: Çelikay - Murat Akça, Manuel da Costa, Ziya Erdal, Yerlikaya (71. Kaan Kılcı) - Erman Kiliç, Bekmezci (55. Karadağ), Černý, Koçak (80. Kavuk) – Eneramo , Djebbour (59. Pedriel)

Przed spotkaniem krótką pogawędkę przeprowadził sobie Cleber wraz z trenerem Sivassporu, Roberto Carlosem. Były obrońca krakowskiej Wisły często wymieniał słowo Lucas, co miało sprawić, by „mały Herkules” zwrócił uwagę na grę jego syna, który dostał szansę od opiekuna Wiślaków, by zagrać od pierwszych minut. Scout Wisły miał chyba jakieś przeczucie, bo to jego pierworodny otworzył wynik, zdobywając bramkę po koronkowej akcji. Piłka jak po sznurka leciała od Chrapka, przez Sarkiego i Brożka, aż do Guedesa, który zakończył sytuację soczystym strzałem w róg bramki. Mecz miał szybkie tempo, akcję szły z obu stron, piłkarze Sivassporu często wykorzystywali „podwojenie skrzydeł”, włączając do akcji ofensywnych bocznych obrońców. Właśnie po takim zagraniu padła wyrównująca bramka dla tureckiego zespołu. Akca i kapitan Sivassporu Kilic oszukali Burligę i przerzucili piłkę pod nogami Chaveza, co wykorzystał Eneramo, strzelając pewnie na bramkę Bieszczada. Podrażniona Wisła ruszyła do ataku i dało to efekt pod koniec pierwszej połowy. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Sivasspor, Arek Głowacki umiejętnie wyprowadził futbolówkę poza pole karne, a dalej błyskotliwym sprintem popisał się Sarki, który przerzucił piłkę do biegnącego Stilica. Bośniacki pomocnik spokojnym, mierzonym strzałem mógł pokonać Celikaya, ponieważ nie otaczali go obrońcy, którzy nie zdążyli jeszcze wrócić pod swoje pole karne.

W drugiej części meczu swoje szanse od Moskala otrzymali m.in. Dudka, Biton czy Fryc. Dosyć dobrze z roli defensywnego pomocnika wywiązał się Darek, który kilka razy zatrzymał w środku pola akcję Sivassporu. Biton brał udział w bramkowej akcji Garguły, lecz zniszczył cały swój „PR” głupim faulem przy linii końcowej boiska. Fryc natomiast spisał się nieźle, dając spokój trenerowi, który martwił się o problem z prawą obroną po kontuzji Jovanovica. Warto również odnotować, że 90 minut rozegrał Sarki, który szybko wyleczył się z problemu zdrowotnego.

Pora więc zapisać jak padały bramki w drugiej połowie. Na 2:1 strzelił Garguła, po tym jak otrzymał dobrą prostopadłą piłkę w tempo od Bitona. Z kolei ostatniego gola meczu zdobył Guerrier. Haitańczyk przeprowadził typową dla siebie akcję oskrzydlającą, po której podał piłkę do młodego Zająca. Napastnik nie wytrzymał jednak presji i dał obronić piłkę tureckiemu bramkarzowi.  Çelikay nie złapał jednak futbolówki co skrzętnie wykorzystał rozpędzony Guerrier, strzelając nie do obrony w prawy róg.

W zespole Sivassporu widać było braki wydolniościowe oraz brak komunikacji, co sprawia, że Roberto Carlos będzie miał spory problem ze swoją drużyną, lecz to nie nasze kłopoty. Wisła wygrała pewnie na koniec zgrupowania, które opuści w sobotę.

" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 29, 2014, 20:25:03 »
Spoiler for Hiden:
No widzę coraz większe postępy i to mnie cieszy. Idziesz w dobrym kierunku i oby tak dalej.
Mam jeszcze jednak drobną uwagę do herbu przeciwnika. Te białe tło nieco szpeci, dlatego może używaj herby z uefa.com?
Z kolei co do zdjęcia to szczerze jest ono fatalne. Widać lekki rozmaz i dostrzegam piksele, dlatego zwróć uwagę na dobór zdjęć. A nie myślałeś może nad efektem prostokątnym do zdjęć? Moim zdaniem wyglądałoby to lepiej. :D

Mecz w waszym wykonaniu wyglądał dobrze. Zdobywacie trzy bramki i na tle dość równego sobie przeciwnika wypadacie całkiem dobrze co cieszy kibiców Białej Gwiazdy. Jestem jednak pewien, że coś do poprawy w elemencie gry jeszcze pozostało, jednak Moskal na pewno ma wszystko pod kontrolą i runda wiosenna powinna być dobra w waszym wykonaniu.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 29, 2014, 20:55:48 »
Spoiler for Hiden:
Tak jak mówi Espon, za bardzo rozmazane to zdjęcie i radziłbym ci kadrować zdjęcia lepiej wyglądają ;). To logo Sivassporu nie wygląda jak najlepiej, jeśli nie znalaźleś na stronkach ich loga to poszukaj w google np to lepiej wygląda prawda?.

Co do meczu to cieszy wygrana Wisły i licze na kolejne wygrane mecze w tym okresie przygotowawczym.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:01:32 »
Hmm... Co to za nowa śmieszna moda nastała, żeby umieszczać posty w spoilerach...? ::)
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:04:17 »
Hmm... Co to za nowa śmieszna moda nastała, żeby umieszczać posty w spoilerach...? ::)

Bo to co napisałem w spoilerze nie było związane z postem(meczem) :D więc nie chciałem śmiecic.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:07:13 »
Jakby nie było Twoja uwaga była związana z karierą, więc jednocześnie i z meczem opisanym w niej :)
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2014, 21:11:21 »
Jakby nie było Twoja uwaga była związana z karierą, więc jednocześnie i z meczem opisanym w niej :)

Byla tylko związana z logiem i zdjęciem a nie było opisu meczu :D to coś innego.

stanek1983

  • Gość
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 30, 2014, 08:09:42 »
pomysł fajny, ale polska liga to nie dla mnie.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 30, 2014, 11:30:00 »
Spoiler for Hiden:
Obrazek wykadrowany, więc chyba lepsza jakość. Dziękuje za komentarze i porady. Artur, przecież spojlerowanie jest fajne  ;D

#10 – 7.2.2014


Żegnaj, Belek !

Dzisiaj piłkarze Wisły Kraków opuścili zgrupowanie z tureckim Belek i udali się na samolot powrotny do Polski. Drużynę czeka ostatni przygotowawczy weekend w bazie treningowej w Myślenicach, po którym Biała Gwiazda rozegra jeszcze jeden sparing przed wznowieniem Ekstraklasy – z Termalicą Bruk-Bet Niecieczą.

Turecki obóz ocenili dla nas trener Wiślaków, kapitan Białej Gwiazdy oraz Cleber, scout krakowskiego klubu.

Kazimierz Moskal: „Zgrupowanie uważam nie tylko za zamknięte, ale i za udane. Cieszy mnie, że nasza motoryka weszła w dobre tempo, co pokazaliśmy podczas meczu z Sivassporem. Mam wiele wniosków po tym czasie spędzonym z drużyną, w dodatku większość z nich to wrażenia pozytywne. Musimy jeszcze trochę popracować nad blokiem obronnym, poproszę również Tomka (Frankowskiego – przypis autora), aby spędził trochę czasu na boisku z Pawłem i Davidem, możliwe, że będą oni kiedyś grać we dwójkę na boisku. Nawet jeżeli tak się nie stanie, to rady znakomitego napastnika, jakim był „Franek” na pewno im się przydadzą. Martwi mnie trochę sytuacja Marko Jovanovica, gdyż wszystko wskazuje na jego dwu-trzymiesięczną przerwę od trenowania. To przykre. Zadowolony jestem natomiast z postawy młodych zawodników, żaden z nich mnie nie zawiódł”.

Arkadiusz Głowacki: „Można powiedzieć, że w Turcji harowaliśmy, lecz ta harówka przyniesie nam dużo dobrego, bo widzę i czuję, że jesteśmy świetnie przygotowani fizycznie. Jeżeli chodzi o grę, to warto zaznaczyć, że mieliśmy dobre wyniki w meczach kontrolnych, ale nie wszystko jest tak, jak być powinno. Wiosną najprawdopodobniej będziemy z Osmanem grać podstawowych stoperów, nasza współpraca układa się dobrze. W dodatku ciśnienie wywierają młodzi, którzy chcą nas „wyrzucić” ze składu. Tak łatwo im się nie damy (śmiech)”.

Cleber: „Oczywiście, że leży mi na sercu dobro mojego syna, dlatego radziłem mu, by wrócił do Wisły. Kazek powiedział mi, że są duże szanse na jego występy wiosną, nie ma się co jednak na razie nakręcać. My wraz z Maćkiem i Marcinem wracamy tylko na chwilę, po czym rozpoczynamy nasze podróże w celu wyszukiwania przyszłych piłkarzy Wisły. Mogę zdradzić, iż wybieram się do ojczyzny, gdzie będę wyszukiwał kolejnych kandydatów dla Kazia. Cały czas będę śledził wyniki i grę Białej Gwiazdy”.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2014, 17:59:45 »
Odrazu to wygląda lepiej z tym kadrowaniem zdjęcia, co do okresu przygotowawczego to myśle że możecie go uznać za udany. Dobrze poradziła sobie Wisła z przeciwnikami. Zobaczymy jak Wisła poradzi sobie w sezonie który już niebawem się zacznie.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:34:47 »
11# - 10.2.2014

Mecz na remis z Niecieczą.


Ostatni sparing kontrolny Wisły przed wznowieniem rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy za nami. Przeciwnikiem krakowskiego klubu była Termalica Bruk-Bet Nieciecza, a spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Wisła Kraków – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:1   
Guerrier (33 min)
Pawlusiński (60 min)

Stadion Miejski im. Henryka Reymana
13:45
Daniel Stefański

Wisła: Miśkiewicz – Żemło (66.Piotr Brożek), Głowacki, Chavez, Fryc – Guerrier , Stjepanovic, Chrapek (46.Guedes), Garguła (70.Stilic), Mateusz Mak – Paweł Brożek (55.Biton)

Nieciecza: Nowak – Moskal, Kopacz, Czerwiński, Piątek (55.Pleva) – Pawlusiński , Piekarski (46.Ceglarz), Horvath, Biskup – Olszar, Kujawa (77.Rybski)

Mecz odbył się na boisku w Krakowie i był to powrót na swój macierzysty stadion syna trenera Wiślaków, Kamila. Moskal junior zagrał cały mecz przeciwko drużynie prowadzonej przez ojca i kto wie, czy tym stabilnym występem na lewej stronie obrony nie załatwił sobie udanego powrotu po wypożyczeniu. Pierwszą dogodną okazję do strzelenia gola miał Łukasz Garguła, jednak przestrzelił z bardzo dobrze usytuowanego rzutu wolnego. Kibiców Wisły postraszył natomiast Piotr Piekarski. Młody pomocnik wykorzystał dobre podanie Biskupa i ominął Chaveza, jednak pierwszy przy piłce był Miśkiewicz. Gra w pierwszej połowie przebiegała bardzo spokojnie, dobrze spisywał się mur obronny Wisły, szczególnie dobrym przeglądem pola i intuicją wykazali się kapitan Wisły Arek Głowacki jak i prawy obrońca Patryk Fryc. To właśnie po jego asyście Wilde-Donald Guerrier zdobył bramkę dla Białej Gwiazdy. Fryc oswobodził się z krycia Piątka, po czym zagrał piłkę w tempo do Haitańczyka, a ten spokojnym strzałem pod nogami Nowaka wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy Nieciecza próbowała wyrównać, lecz bezbłędny był „Głowa” jak i bramkarz krakowskiego zespołu.

Druga część spotkania przyniosła nowe okazje strzeleckie z obu stron. Jedną z dogodnych sytuacji zmarnował Mateusz Mak, który po rzucie rożnym znalazł trochę miejsca w polu karnym, lecz nie zdążył strzelić. Zemściło się to na Wiśle kilka minut później, ponieważ dośrodkowanie Biskupa na gola zamienił Pawlusiński praktycznie w takiej samej sytuacji, jaką miał Mak. W ekipie z Krakowa dobrą zmianę dał Lucas, który był największym wygranym obozu w Belek, nieźle spisywał się również Biton, lecz widać było, że na razie to Brożek aspiruje do miana napastnika numer jeden.

Mimo kilku okazji z obu stron spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym, a Wisła właśnie zakończyła przygotowania do rundy wiosennej. Na swój stadion powróci 23 lutego, a już wkrótce podamy oficjalnie skład Białej Gwiazdy na rundę rewanżową wraz z numerami piłkarzy.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 31, 2014, 15:52:44 »
Ostatnie mecz kontrolny na remis, a szkoda bo mogliście wygrać. Ale cóż pozostaje wam teraz tylko spokojny trening i już niedługo runda wiosenna. Oby udana i żeby toczyła się dla was jak najdłużej w pogoni za tytułem.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:56:37 »
Dobrze opisujesz mecze - widać pewne doświadczenie z działu Futbolu okiem forumowicza... Transfery, które zrobiłeś przeprowadzałeś w PESie? I zobaczymy jak to będzie już w sezonie...
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2014, 18:59:07 »
Dobrze opisujesz mecze - widać pewne doświadczenie z działu Futbolu okiem forumowicza... Transfery, które zrobiłeś przeprowadzałeś w PESie? I zobaczymy jak to będzie już w sezonie...

Transfery w PESie, ale wartość transferu trochę "urzeczywistniam"  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 01, 2014, 09:30:33 »
Remis jest korzystnym dla was wynikiem. Czekamy teraz na rozpoczęcie sezonu :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2014, 10:39:01 »
#12 – 12.2.2014


Kadra Wisły na wiosnę, nowa umowa w sprawie dzierżawy stadionu oraz stan zdrowia Jovanovica.

Na dwa dni przed wznowieniem rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy mamy dla Was trzy świeże informacje prosto z obozu Białej Gwiazdy.

Pierwszym  z newsów jest fakt, iż Wisła ogłosiła oficjalnie kadrę pierwszego zespołu na rundę wiosenną sezonu 2013/2014. Oto pełna kadra wraz z numerami piłkarzy:

Bramkarze: 1.Michał Miśkiewicz, 30.Gerard Bieszczad, 78.Mateusz Zając
Obrońcy: 8.Piotr Brożek, 55.Piotr Żemło. 21.Łukasz Burliga, 14.Patryk Fryc, 13.Marko Jonvanovic, 6.Arkadiusz Głowacki, 4.Osman Chavez, 33.Michał Czekaj, 27.Michał Nalepa, 29.Kasjusz Piwowarczyk
Pomocnicy: 77.Wilde-Donald Guerrier, 16.Mateusz Mak, 15.Emmanuel Sarki, 17.Ostoja Stjepanovic, 5.Dariusz Dudka, 23.Fabian Burdenski, 34.Alan Uryga, 10.Łukasz Garguła, 20.Michał Chrapek, 99.Semir Stilic, 45.Lucas Guedes. 32.Damian Buras
Napastnicy: 11.Paweł Brożek, 9.David Biton, 42.Michał Szewczyk, 54.Dawid Kamiński

Kolejną informacją jest wieść o sfinalizowanej transakcji na linii Wisła – miasto Kraków. Cytujemy oficjalną stronę krakowskiego klubu: „Na podstawie umowy dzierżawy, zawartej do 30 czerwca 2015 roku, Wisła Kraków SA korzystać będzie z boiska oraz pomieszczeń administracyjnych na klubowe biura i tzw. Strefę Kibica.”

Ostatnią z dzisiejszych nowinek jest przykra informacja. Niestety, Marko Jovanovic ma poważny problem z kolanem i będzie leczył się pod okiem swojego zaufanego specjalisty z Serbii w swojej ojczyźnie. Wisła będzie kontrolować jego stan zdrowia, lecz pewne jest, że nie zobaczymy Jovanovica na boisku co najmniej dwa miesiące.

W kolejnym odcinku zapowiedź pierwszego ligowego meczu Wisły wiosną !
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wisła Kraków by hose444
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 01, 2014, 10:39:01 »