Autor Wątek: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.  (Przeczytany 7945 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: FC Barcelona by przybyl. #6
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 19, 2014, 12:40:27 »
Fajnie by było gdyby udało się wam sprowadzić Koke, jest on super zawodnikiem i na pewno by wam się bardzo przydał. Keylor Navas też miał udany poprzedni sezon i Mistrzostwa Świata więc ma duże szanse żeby grać w pierwszym składzie. Robi się bardzo ciekawie. Czekam na pierwsze mecze.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #7 - Transfer Hiszpana potwierdzony.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 21, 2014, 11:34:44 »

Odcinek #7
11 lipca 2014r:




Oficjalnie: Koke w Barcelonie!

Koke oficjalnie stał się piłkarzem Barcelony, hiszpański pomocnik przeszedł do drużyny wicemistrza Hiszpanii z obecnego mistrza kraju, Atletico Madryt. Duma Katalonii zapłaci za Koke 25 mln euro, informację oficjalnie potwierdzili przedstawiciele zarówno Atletico Madryt jak i Barcelony. "Jestem zachwycony, że zdecydował się dołączyć do naszego zespołu, jest piłkarzem o wielkich umiejętnościach i sile. Myślę, że zrobi różnicę w naszym składzie – powiedział po podpisaniu kontraktu Luis Enrique. "Bycie piłkarzem takiej drużyny jaką jest Barcelona, to coś o czym marzy każdy zawodnik. Wierzę, że mogę mieć realny wpływ na grę drużyny i zdobywanie przez nią trofeów – dodał Hiszpan.

Kiedy otrzymałem propozycję współpracy z Luisem Enrique, postanowiłem z niej skorzystać. W Atletico miałem wspaniały czas i chciałbym podziękować fanom i sztabowi, za wszystko, co dla mnie zrobili" - powiedział sam zawodnik. Reprezentant Hiszpanii w zespole Atletico występował od początku swojej kariery, dla ekipy Rojiblancos rozegrał 115 spotkań i zdobył 13 bramek. Koke w poniedziałek oficjalnie zażądał transferu, z ośrodka treningowego mistrza Hiszpanii po rozmowie z menedżerem Diego Simeone natychmiast udał się do Barcelony aby przejść testy medyczne. Były już zawodnik Atletico będzie występować na boisku z numerem "6", który przejął po Xavim.






Debiut Luisa Enrique na ławce trenerskiej Barcelony zaplanowany.

Już 19 lipca Barcelona rozegra pierwsze spotkanie w presezonie. Dla Luisa Enrique będzie to debiut w roli pierwszego szkoleniowca Barçy. Podopieczni Enrique, którzy od kilku dni trenują w Ciutat Esportiva, rozegrają w sobotę 19 lipca w ramach przygotowań do sezonu 2014/2015 pierwsze spotkanie towarzyskie. Mecz odbędzie się w Huelvie, a rywalem będzie tamtejsze Recreativo Huelva. Do Huelvy gracze Barcelony polecą w czwartek 17 lipca o 9:15. W samolocie nie znajdzie się wielu podstawowych graczy, dlatego Luis Enrique zabierze na towarzyskie spotkanie, poza zawodnikami pierwszej drużyny, piłkarzy Barcelony B. W Huelvie zabraknie między innymi (Piqué, Alby, Iniesty, Messiego, Alvesa, Busquetsa, Neymara i innych).

Na pewno spotkanie z Recreativo będzie raczej szansą dla młodych graczy. Enrique będzie miał do dyspozycji tylko kilku piłkarzy pierwszego składu, dlatego poza obecnością na murawie wielu rezerwowych zawodników, możemy spodziewać się biegających za piłką Afellaya, Deulofeu czy Bartre. Z tego powodu wynik meczu będzie sprawą drugorzędną, na prestiżowe zwycięstwo liczą za to fani Recreativo, którzy w głębi serca marzą o tym, żeby ich drużyna, która znajduje się w budowie postarała się o niespodziankę. Luis Enrique trzy dni przed wyjazdem do Huelvy ujawni listę zawodników powołanych na spotkanie z Recreativo, początek meczu 19 lipca o godzinie 20:45.






Ezequiel Garay pragnie przenieść się na Camp Nou.

Defensor Benfiki, Ezequiel Garay, bardzo chce zostać graczem Barcelony. Argentyński obrońca mistrza Portugalii przedstawił nawet list dotyczący tej sytuacji, w którym prosi działaczy z Estadio Da Luiz o zgodę na transfer. "Chcę jak najszybciej przenieść się do Barcelony" - podkreślił Argentyńczyk. Po tym jak Carles Puyol postanowił zawiesić buty na kołku, Barcelona postanowiła szukać jego następcy. Dzisiejszego dnia dyrektor sportowy Barcelony, Andoni Zubizarreta, przyznał, że zarząd Dumy Katalonii przedstawił Benfice oficjalną ofertę za reprezentanta Argentyny. Jednak mistrz Portugalii nie zamierza pozbywać się swojego podstawowego zawodnika, jeśli Blaugrana nie zaoferuje za niego co najmniej 15 milionów euro.

Jak się okazało, sam zawodnik wyraża dużą ochotą na przeprowadze na Camp Nou, więc jego postawa będzie miała duże znaczenie. "Szanuję i kocham fanów Benfiki jak i sam klub, dlatego nie chcę doprowadzać do żadnych sporów. Za ostatnie trzy lata jestem bardzo wdzięczny klubowi, ponieważ jestem pewien, że mi zaufano, dlatego uwierzyłem w siebie i stałem się jeszcze lepszym piłkarzem. List, który opublikowałem ukazuje to, że chce wszystkim pokazać w jakiej sytuacji obecnie się znajduje. Benfika otrzymała ofertę za mnie od wielkiego klubu, jestem pewien, że mój transfer do Barcelony spowodowałby wielk krok w mojej karierze. Moim marzeniem jest przejście do zespołu, który jest jedną z największych marek świata, taką drużyną jest właśnie Barcelona - podkreślił reprezentant Argentyny.




Spoiler for Hiden:
Doskonale wiem, że niedawno Garay stał się piłkarzem Zenitu, ale u mnie jest inaczej.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2014, 11:36:40 wysłana przez przybyl. »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by przybyl. #7 - Transfer Hiszpana potwierdzony.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 21, 2014, 13:47:47 »
Koke? Myślę, że się odnajdzie i zastąpi godnie Xaviego z "6" na plecach.
Kapitan Inesta? Poradzi sobie i będzie dawał impulsy dla zawodników.
Debiut trenera? Na pewno będzie to szansa dla młodych. Nie wystąpią liderzy i będzie można wypatrzeć kogoś z Barcy B.
Nowy bramkarz? Po tym co zobaczyłem na Mundialu wierzę w Navasa.
Garay w drużynie? Z jego występu na mundialu zapamiętałem kilka dobrych interwencji i nokaut Kramera. Jeżeli przejdzie to będę czekał na weryfikację formy w spotkaniach

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by przybyl. #7 - Transfer Hiszpana potwierdzony.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 21, 2014, 16:51:17 »
Koke to bardzo dobry transfer Barcelony, oby trener dobrze go wkomponował w zespół, ciekawe jak to wszystko ułożysz. Garay mógłby być solidnym wzmocnieniem, w szatni zapewne pomógł by mu Marszczerano  :)
Co to debiutu, to wiesz jak to jest ze sparingami... prawdziwy debiut to będzie w lidze, gdy zacznie się rąbanka o punkty.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #7 - Transfer Hiszpana potwierdzony.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 24, 2014, 13:16:15 »
Co to debiutu, to wiesz jak to jest ze sparingami... prawdziwy debiut to będzie w lidze, gdy zacznie się rąbanka o punkty.

No tak.. ale pierwszy mecz to pierwszy mecz :D

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 25, 2014, 16:04:39 »

Odcinek #8
16 lipca 2014r:




Alexis Sanchez odchodzi z Barcelony.

Oficjalna strona internetowa Arsenalu F.C potwierdziła, że Alexis Sanchez został jego zawodnikiem. Reprezentant Chile podpisał z The Gunners sześcioletni kontrakt. Saga transferowa z udziałem byłego już zawodnika Barcelony trwała od kilku dni, a nawet tygodniu, od jakiegoś czasu jego przyszłość na Camp Nou wisiała na włosku. Ostatecznie, powołując się na komunikat z oficjalnej strony internetowej londyńskiego klubu, 25-latek podpisał z ekipą ze Emirates Stadium sześcioletni kontrakt. Media już od dawna informowały, że kwestią czasu jest przeniesienie się Chilijczyka do Arsenalu.

W pierwszych słowach po transferze, Alexis powiedział: "Po pierwsze, chciałbym podziękować wszystkim w Barcelonie, gdzie spędziłem wspaniałe trzy lata. To był jeden z moich ulubionych klubów mojego dzieciństwa i zawsze będę dumny i zaszczycony, że miałem okazję zagrać dla tak wielkiego zespołu." "Rozważyłem wszystkie inne oferty bardzo starannie i mocno wierzę, że Arsenal jest najlepszym wyborem. Klub ten pasuje do moich ambicji piłkarskich, czyli do głodu zwyciężania trofeów. Mają niesamowity skład i niesamowitego menedżera. Jestem w pełni zobowiązany wobec tego klubu i nie mogę już się doczekać, kiedy zagram w koszulce Arsenalu".






Claudio Bravo nowym bramkarzem Blaugrany.

Władze Dumy Katalonii dokonały kolejnego transferu tego lata, sprowadzając na Camp Nou chilijskiego bramkarza Realu Sociedad, Claudio Bravo. Kwota transferu nie została oficjalnie podana do wiadomości, 31-letni zawodnik przeszedł w tym tygodniu testy medyczne w Barcelonie i dziś rano podpisał z klubem pięcioletnią umowę. O zakontraktowaniu reprezentanta Chile mówiło się już od dłuższego czasu. 31-latek był obserwowany przez katalońskiego giganta, a decyzja o tym kto będzie rywalizował o miejsce w bramce z Keylorem Navasem, zapadła już kilka dni temu podczas spotkania zarządu Barcelony.

"Spełniłem swoje marzenie i w końcu trafiłem do jednej z najlepszych drużyn świata. Jestem głodny gry w piłkę, dlatego jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie do tej drużyny. Dam z siebie wszystko i postaram się szybko wywalczyć sobie miejsce w bramce, lubię wyzwania - zaznacza reprezentant Chile. Claudio Bravo jest kolejnym nabytkiem Dumy Katalonii, który trafił do klubu podczas letniego okienka transferowego. Wcześniej skład Barcelony wzmocnili między innymi, Keylor Navas z Levante, Koke z Atletico Madryt oraz Jordi Masip, który awansował do pierwszego zespołu. Wspomnieć należy również o Deulofeu, Rafinhi oraz Bojanie, którzy powrócili z wypożyczeń.






Lista powołanych na spotkanie z Recreativo.

W dniu dzisiejszym trener Barcelony, Luis Enrique, podał do wiadomości publicznej listę zawodników, którzy wezmą udział w meczu przeciwko Recreativo Huelva, który odbędzie się w dniu 19 lipca o godzinie 20.45 w Huelvie. Na pierwszy a zarazem jedyny sparing przed nowym sezonem, Enrique powołał 23 zawodników. w kadrze na sobotnie spotkanie znajdzie się siedmiu graczy z pierwszego zespołu oraz szesnastu z Barcelony B. Zawodnicy oraz sztab Blaugrany wyruszą do Huelvy w czwartek o godzinie 9:15, gdzie wylądują na lotnisku, a później autobusem udadzą się do hotelu, gdzie będą wypoczywać przed spotkaniem.

W spotkaniu z Recreativo zabraknie kontuzjowanego Rafinhi, który niedawno zmagał się kontuzją palca, mimo pozytywnie przebiegającego procesu rekonwalescenji, nie znalazł się wśród powołanych. Na liście tej również zabrakło miejsca dla Adriano, który prawdopodobnie w ciągu kilku dni stanie się zawodnikiem włoskiego Interu Mediolan. Nie tylko Brazylijczyk został pominięty, ponieważ miejsca zabrakło również Christianowi Tello, który jest o krok od wypożyczenia do F.C Porto. Oto jak przedstawia się lista powołanych zawodników na spotkanie z Recreativo:


Bramkarze: Masip, Banuz
Obrońcy: Montoya, Bartra, Gabarron, Bagnack, Edgar Ie, Gafarot, Grimaldo
Pomocnicy: Roberto, Diagne, Halilović, Babunski, Afellay, Munir
Napastnicy: Deulofeu, Bojan, Roman Olle, Dongou, Diarra


« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2014, 15:28:50 wysłana przez przybyl. »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 25, 2014, 17:19:35 »
Enrique chce sobie zrobić przegląd kadr przed sezonem.
Szkoda, że robisz takie same ruchy transferowe jak w rzeczywistości. Kurde, niech ktoś się pokusi o własne transakcje, nie wiem spróbować zostawić w drużynie Fabregasa, na "1" wziąść Keylora Navasa. Za chwilę pewnie Mathieu się tutaj pojawi.
Niemniej jednak karierę przyjemnie się czyta.  :)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 25, 2014, 17:26:12 »
Przecież sprowadziłem Navasa, Koke, Garaya, Bravo, a Rakitić oraz Ter Stegen nie zostali zawodnikami Barcelony, więc nie robie własnych transakcji? :D A to, że sprowadziłem Bravo nie oznacza, że będzie on pierwszym bramkarzem, a jeśli chodzi o Mathieu to nie ma mowy żebym go do siebie sprowadził.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 25, 2014, 17:29:05 »
Kurde, to mi się chyba z inną karierką pomyliło. Myślałem, że to MichuVeB kupił Garaya czy Koke  :) Za dużo tych karier Barcą, zwracam honor  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 25, 2014, 18:15:55 »
Alexis pewnie w każdym innym klubie byłby podstawowym zawodnikiem, ale wiadomo jaka była jego pozycja w Barcelonie. Zawsze jestem za tym, że jeśli piłkarz jest dobry i powinien grać, a nie często mu się to zdarza to powinien sobie znaleźć takie miejsce gdzie będzie dostawał więcej szans. Rywalizacja w bramce powinna być zacięta i ciekawa. Mecz młodych z Recreativo pokaże, czy warto na nich odważnie stawiać, ale powinni sobie spokojnie dać radę.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: FC Barcelona by przybyl. #8 - Kolejny goalkeeper na Camp Nou.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 26, 2014, 17:45:51 »
Też już mi się strasznie plączą te wszystkie Barcelony na forum ;D

Koke na pewno okaże się dobrym transferem. Również Garay byłby trafionym zakupem. Skład na Recreativo bardzo ciekawy. Powodzenia ;)

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #9 - W końcu obrońca.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 26, 2014, 18:39:21 »

Odcinek #9
18 lipca 2014r:




BREAKING NEWS: Ezequiel Garay oficjalnie na Camp Nou!

FC Barcelona dokonała kolejnego wzmocnienia w letnim okienku transferowym. Od sezonu 2014/2015 na Camp Nou grać będzie sprowadzony z Benfiki, Ezequiel Garay. Suma odstępnego wyniesie 15 milionów euro, a sam piłkarz zwiąże się z katalońskim klubem 5-letnim kontraktem. Zarząd Blaugrany poinformował, że osiągnął porozumienie z Benfiką w sprawie transferu argentyńskiego obrońcy. Zawodnik podpisze kontrakt w przyszłym tygodniu po przejściu badań medycznych - czytamy na oficjalnej stronie internetowej wicemistrzów Hiszpanii. Oficjalna prezentacja byłego już zawodnika Benfiki powinna odbyć się w przyszłym tygodniu.

Długie i ciężkie negocjacje odnośnie przyszłości Ezequiela Garaya dobiegły końca. Po kilku ciężkich rozmowach, negocjacjach i odmów, Barcelona i Benfica ostatecznie przypieczętowały umowę transferową, co zostało publicznie ogłoszone przez klub z Camp Nou. Środkowy obrońca reprezentacji Argentyny będzie piłkarzem Blaugrany przez kolejne pięć sezonów.  "Jesteśmy bardzo zadowoleni, że transfer doszedł do skutku - powiedział dyrektor sportowy Barcelony, Andoni Zubizarreta. "Garay jest jednym z najlepszych obrońców na świecie. Jestem pewien, że dzięki niemu skład Barcelony będzie mocniejszy - dodał.






Wymiana na linii Barcelona - Real Sociedad?

Letnie okienko transferowe trwa w najlepsze, w prasie pojawia się więcej ciekawych informacji. Zdaniem hiszpańskich mediów już niedługo może dojść do wymiany na linii Barcelona - Real Sociedad. Na Camp Nou miałby trafić Antoine Griezmann, z kolei w drugą stronę miałby powędrować Alexandre Song. Kameruński pomocnik od dłuższego czasu ma zamiar opuścić Barcelonę, a chętnym na jego usługi jest Real Sociedad, Duma Katalonii wyceniła swojego gracza na około 15 milionów euro. Włodarze klubu z San Sebastian nie chcą płacić tyle pieniędzy za reprezentanta Kamerunu, dlatego w ramach wymiany są skłonne dorzucić jednego ze swoich zawodników.

Według "Marci", zawodnikiem, który będzie uczestniczył w wymianie, będzie utalentowany Antoine Griezmann, który jest wyceniany na około 25 milionów euro. Dlatego poza kartą zawodniczą reprezentanta Francjii, wicemistrz Hiszpanii miałby jeszcze przelać 10 milionów euro na konto Realu Sociedad. Nie wiadomo jednak, czy na taką wymianę zgodzi się obecny szkoleniowiec Realu Sociedad, Jagoba Arrasate. Hiszpan jest wielkim zwolennikiem talentu reprezentanta Francji i nic nie zapowiada, aby się zgodził się na sprzedaż jednego z najlepszych zawodników swojego zespołu. Jeśli natomiast oferta w postaci wymiany Alexa Songa oraz dopłacenia 10 milionów nie zostałaby zaakceptowana, to prawdopodobnie Duma Katalonii będzie skłonna dołożyć kolejne 5 milionów euro.






Przed meczem z Recreativo.

Po godzinnym locie z Barcelony, piłkarze i sztab szkoleniowcy Dumy Katalonii wylądowali w Huelvie, gdzie rozegrają jutro pierwszy mecz okresu przygotowawczego z miejscowym zespołem. Na lotnisku w Huelvie na zawodników czekała ponad setka fanów. Gracze i sztab z lotniska udali się autobusem prosto do hotelu Monte Conquero, gdzie spędzą ostatnie godziny przed potyczką. Przypomnijmy, że Luis Enrique na to spotkanie ma do dyspozycji tylko siedmiu zawodników z pierwszego zespołu oraz szesnastu z Barcelony B. Należy również dodać, że mecz ten będzie debiutem na ławce trenerskiej Luisa Enrique, więc zapewne szkoleniowiec Dumy katalonii będzie chciał dobrze rozpocząć nową pracę.

Pytań jest wiele, odpowiedzi póki co nie ma żadnych. Część wątpliwości ma rozjaśnić właśnie ten mecz, wynik będzie nieważny. Oczywiście wszyscy chcieliby, żeby nowy trener zaczął od zwycięstwa, ale jak rozpocznie swoją pracę na ławce trenerskiej Luis Enrique, okaże się wkrótce. Rywal i okoliczności są takie, że trudno o tym meczu napisać coś konkretnego, ale na pewno to zespół Barcelony jest faworytem. Na koniec należy dodać, że gospodarz tego spotkania, Recreativo, jest obecnie w przebudowie, dlatego trzeba wziąć pod uwagę, że będą chcieli pokazać się swoim fanom z dobrej strony. Początek meczu jutro o godzinie 20:45.


Recreativo Huelva vs. FC Barcelona
19 lipca 2014 | Estadio Nuevo Colombino | Godzina: 20:45



Spoiler for Hiden:
Post wysłany, więc teraz żegnam się z wami na tydzień z powodu wyjazdu nad morze. Przyda się trochę odpoczynku i wzmocnienia sił na dalsze prowadzenie tego opowiadania. Pozdrawiam. :)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by przybyl. #9 - W końcu obrońca.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:15:56 »
No to udanych wakacji  ;)
Garay to dobre wzmocnienie, zresztą już to powiedziałem. Wymiana z Sociedadem w sumie jest OK, Song nie wypalił na Camp Nou i to trzeba powiedzieć wprost. Tylko jak pozbędziesz się Kameruńczyka, no to musisz sprowadzić jeszcze jakąś alternatywę na defensywnego pomocnika, np chyba, że weźmiesz jakiegoś młodziana.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: FC Barcelona by przybyl. #9 - W końcu obrońca.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 26, 2014, 20:20:49 »
Garay to świetne posunięcie! Przyniesie Wam wiele korzyści. Jakby co, to wzbogaciliście nieco Real ;) Wymiana Song-Griezmann byłaby dla Was niezwykle korzystna. Te 10 milionów nie powinny być dla Was większą przeszkodą.
Marca w dopełniaczu to raczej Marki, nie Marci ;)

Udanych wakacji :D

P.S. What is the difference between Barcelona and iPod?
.
.
.
Barcelona doesn't play Song
;D ;D ;D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by przybyl. #9 - W końcu obrońca.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 27, 2014, 17:34:48 »
Szkoda Sancheza. Pomimo ścisku w ataku liczyłem, że zamiast niego odejdzie mało produktywny w ostatnim czasie Pedro. Garay jak już wspominałem musi zapracować na moje zaufanie w nadchodzących spotkaniach. Song od początku przygody z Barceloną coś mu się nie poukładało. Wymiana byłaby dobrym ruchem, ale trzeba będzie trochę z nimi po negocjować.

Offline przybyl.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location: Lwówek.
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 04.07.2014r.
    • Status GG
Odp: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 31, 2014, 09:27:47 »

Odcinek #10
19 lipca 2014r:


Mecz towarzyski | 19.07.2014 | Estadio Nuevo Colombino



Udany debiut Luisa Enrique.

Recreativo Huelva 0:2 FC Barcelona
24'Bojan, 44'Deulofeu
33'Afellay

Duma Katalonii od samego początku zdominowała plac gry nie dając rywalowi żadnych szans do ataku. Gwałtowne ciągniecie wszystkiego do przodu niestety nie dawało pozytywnych skutków. Kilkakrotnie próbował Deulofeu czy też Bojan, jednak ich strzały świetnie blokowali obrońcy. Także gra skrzydłami nie wychodziła za bardzo Blaugranie. Przełamanie nastąpiło w 24. minucie. Sergi Roberto świetnie zagrał do Munira ten przedłużył jeszcze do Deulofeu, który zagrał na bok do Bojana, a ten nie dał najmniejszych szans bramkarzowi i wyprowadził wicemistrza Hiszpanii na prowadzenie. Taki obrót spraw doprowadził do tego, że Recreativo nie zważając na swoją defensywę ruszyło do przodu. Gospodarze mieli kilka sytuacji, ale nie mogli znaleźć sposobu na pokonanie Masipa.

W 44. minucie Bartra posłał piłkę z obrony do ataku. Tam z futbolówką poradził sobie Deulofeu, który następnie wpadł w pole karne i zdobył gola. Hiszpan tym samym pokazał, że decyzja o pozostawieniu go w składzie Barcelony było strzałem w dziesiątkę. W drugiej połowie Blaugrana niestety zbyt wiele do powiedzenia nie miała. Częściej przy piłce utrzymywali się gospodarze, którzy próbowali strzelić kontaktowego gola. Barcelona gdy miała piłkę także już nie ruszała do przodu, aby znów nie nadziać się na kontrę, która mogłaby się zakończyć golem. W 92. minucie sędzia zakończył spotkanie i Blaugrana mogła się cieszyć z pierwszego zwycięstwa, mimo, że był to tylko mecz towarzyski. Tak więc debiut Luisa Enrique wypadł tak jak każdy szkoleniowiec sobie to wyobraża, zwycięstwem.



Recreativo Huelva: Sotre (46' Galve) - Díaz, Menosse, Juanan (46' Vega), Tono, Vázquez - Montoro, Núnez (46' Dimas), Jorge Larena, Valle - Joselu(c).

FC Barcelona: Masip (46' Banuz) - Montoya, Bartra (60' Edgar Ie), Bagnack (46' Diagné), Grimaldo - Halilović (46' Roman), Sergi Roberto(c), Afellay - Munir, Deulofeu (46' Dongou), Bojan (46' Sandro).


Statystyki
Bramki: 0 - 2
Strzały: 5 - 12
Strzały w bramkę: 5 - 10
Posiadanie: 30% - 70%
Faule: 4 - 2
Rzuty rożne: 2 - 4




Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 31, 2014, 09:34:47 »
Kurczę, szkoda, że nie dajesz skrótów, z opisu ciężko jest coś wyciągnąć.
Wygrana w pierwszym sparingu to oczywiście plus, zagraliście w dosyć rezerwowym składzie. Czekam na mecze  o punkty.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 31, 2014, 21:12:05 »
Młodzi dali radę. Tak to trzeba chyba najkrócej skwitować. Oczywiście nie był to ideał, bo można było wycisnąć więcej, ale i tak nie jest źle. Więcej strzałów, posiadania piłki, rożnych. Było widać dominację i szkoda może nieco skuteczności. Co do Deulofeu to chłopak bardzo aktywny i widać, że się stara. Prywatnie w mojej karierze Barceloną nigdy mnie nie zawodził, gdy dostawał szanse. U ciebie może być podobnie.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 01, 2014, 13:29:26 »
Miałem pewne obawy dotyczące młodego składu i tego czy sobie poradzą, ale przeciwnik nie był aż tak bardzo wymagający, a szkółka Barcy jest na wysokim poziomie. Kilku graczy będzie na pewno stanowiło siłę pierwszego składu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona by przybyl. #10 - Pierwszy mecz.
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 01, 2014, 13:29:26 »