Autor Wątek: Los Galácticos 2006: Koniec kariery  (Przeczytany 49891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #360 dnia: Lipiec 29, 2014, 19:36:43 »
Nie pojmuje tego AI - czyżby Barca grała takimi "składami" całe rozgrywki o puchar? :D Dobrze, że jest Giuly - w Monaco był to świetny piłkarz, nie wiem czemu z Barcelony go jakoś słabo kojarzę.

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #361 dnia: Lipiec 29, 2014, 22:41:11 »
Albo  Rijkaard ryzykuje, albo jest pewny swego. Jedno i drugie w zasadzie jest prawdą. Musicie złamać tę serię dwóch wygranych pod rząd w CdR Barcelony. Sezon jeszcze może być całkiem niezły, wygrywając puchar. Pokazaliście już, że z liderem ligi spokojnie możecie zagrać swoje.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #362 dnia: Lipiec 30, 2014, 09:44:56 »
Myślę, że sobie poradzicie w finale, zważywszy na wasze wcześniejsze potyczki z Barceloną, rzecz jasna, gdy ta grała w mocniejszym składzie. Ciekawi mnie tylko to, czemu ten mecz gracie w Japonii?  ;D
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #363 dnia: Lipiec 30, 2014, 11:47:42 »
W obliczu tych całych zamieszań powiem bez zbędnych gadanek: brak zwycięstwa będzie dla was ciosem w plecy i już wyobrażam sobie co będzie po finale w szatni. Podziały itp. Pewnie i trener poleci :P No ale mam nadzieję, że nie będzie tak pesymistycznie

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #364 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:14:48 »
Ciekawi mnie tylko to, czemu ten mecz gracie w Japonii?  ;D
Skok na kasę, finał Pucharu Włoch (czy tam Superpuchar Włoch, nie pamiętam dokładnie) też kiedyś rozgrywano na Dalekim Wschodzie.
" border="0

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Los Galácticos 2006: Rijkaard odpuszcza finał?!
« Odpowiedź #365 dnia: Lipiec 30, 2014, 16:33:43 »
Rijkaard (PES) podjął ogromne ryzyko. Nie rozumiem go kompletnie... Czy to ma być jakiś akt desperacji ze względu na kontuzję Ronaldinho? Wygląda na to, że nic nie może Was powstrzymać od zwycięstwa. Neutralny grunt, przewaga personalna... 3:1
Już minęło kilka godzin ;D

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #366 dnia: Sierpień 01, 2014, 18:55:18 »
REAL Z PUCHAREM KRÓLA!

18 miesięcy czekał Real Madryt na kolejne trofeum, które wzbogaci Królewską gablotę! Po sezonie wielkich rozczarowań i upokorzeń przychodzą piękne chwile dla całego madridismo! Real już po raz trzeci w tym sezonie lepszy od Barcelony, która pod koniec rozgrywek otrzymuje kolejny potężny cios! Po dramatycznym odpadnięciu z Juventusem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów i stracie Ronaldinho tym razem Barça musi przełknąć gorycz porażki w finale Pucharu Króla z odwiecznym rywalem!

„To nasze święto. To był dla nas wyjątkowo trudny sezon, ale teraz wszyscy świętujemy i z nadzieją spoglądamy na przyszłość” - Raúl.

Trzecie El Clásico w sezonie 2005/06 i zarazem najważniejsze rozpoczęło się od zmasowanych ataków Królewskich, którzy totalnie zdominowali pierwszą część spotkania. Już po 120 sekundach gry pachniało golem dla ekipy Los Blancos! Po szybkim rozegraniu Raúla z Ronaldo, kapitan Realu dośrodkował zwrotną piłkę do wchodzącego Brazylijczyka, a ten minimalnie spóźnił się ze „szczupakiem”. Piłka trafiła jeszcze do zamykającego akcję Robinho, ale skrzydłowy Królewskich bardzo nieprecyzyjnie uderzył z woleja. Taki początek wywołał sporą wrzawę w sektorze kibiców Realu, którzy po kwadransie gry popadli w euforię! Zidane zagrał znakomite podanie w tempo do wchodzącego w pole karne Raúla, ten zakręcił „nieopierzonym” Morą i dograł do kompletnie niekrytego Beckhama. Anglik uderzył z pierwszej piłki i Valdes był bez szans! Cała linia defensywna Blaugrany zachowała się w tej sytuacji fatalnie. Piłkarze Rijkaarda jak w ostatnim ligowym meczu z Realem byli zwyczajnie zagubieni i nie mieli pomysłu na grę. Gracze Królewskich chcieli to bezwzględnie wykorzystać i w 22. minucie powinni, gdyby arbiter główny z Francji, Pan Eric Garcisanz odgwizdał ewidentny rzut karny po faulu van Bronckhorsta na Ronaldo, który nie zdołał w ten sposób dobić swojego uderzenia z kilku metrów. Miało to wielkie konsekwencje dla Realu, ponieważ w 31. minucie Barcelona wyrównała. Świetne podanie na prawe skrzydło otrzymał najaktywniejszy w szaragach Blaugrany Giuly. Mając dużo swobody była gwiazda Monaco dograła wprost na głowę Maxi Lópeza i Argentyński napastnik mocnym uderzeniem głową nie pozostawił złudzeń Casillasowi. Wielki błąd popełnił Pavón, który nie zdążył z kryciem napastnika Barcelony. Taki obrót spraw nie podziałał deprymująco na Galácticos, bowiem jeszcze przed przerwą ponownie wyszli na prowadzenie! Po raz drugi w głównej roli wystąpił Bechkam. Anglik świetnie uwolnił się spod krycia Albertiniego na prawym skrzydle i w swoim stylu dograł piłkę na „nos” Zidane'owi! Zizou fantastycznym „szczupakiem” umieścił piłkę tuż pod poprzeczką! Tragicznie jednak zachowali się w tej sytuacji środkowi obrońcy Barcelony, a przede wszystkim kryjący Francuza Mark van Bommel.

Po przerwie tylu emocji już nie mieliśmy. Po godzinie gry Rijkaard wiedział, że musi postawić wszystko na jedną kartę i wpuścił na boisko Samuela Eto'o oraz Henrika Larssona. Barcelona zdecydowanie „usiadła” pod polem karnym Realu, który mijając wiele miejsca w środku pola tylko czekał na kontry... 4 z nich zakończyły się odgwizdanym spalonym, lecz jedna przesądziła już o tym, kto został tegorocznym zwycięzcą Pucharu Króla! Wprowadzony wcześniej Baptista otrzymał długie podanie na lewe skrzydło i wbiegając w pole karne został faulowany przez Puyola. Tym razem sędzia nie mógł się pomylić i wskazał na wapno. Zidane oddał piłkę Ronaldo i Brazylijczyk strzałem w środek bramki przypieczętował sukces Realu! Ten mógł być jeszcze okazalszy, gdyby po kolejnej kontrze, w której 4 graczy Mereunges zmierzało na bramkarza i jednego obrońce, Raúl nie zachował się jak nowicjusz i w ostatnim momencie stracił piłkę na rzecz defensora Blaugrany.

Co tu dużo mówić, wystarczy spojrzeć na radość piłkarzy w załączonym video! ;)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c82b2f45c2798ff560c3df6bdbf409dc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c82b2f45c2798ff560c3df6bdbf409dc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>    <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c82b2f45c2798ff560c3df6bdbf409dc&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c82b2f45c2798ff560c3df6bdbf409dc&amp;action=login">LOGOWANIE</a>





Ode mnie:
Takie odcinki powinny być „solą” naszych karier, więc dążcie do nich, bo jeżeli udało się mi - osobie, która prowadzi swoją pierwszą karierę, to i wam się uda ;) Wystarczy być tylko wytrwałym i wybrać grę/zespół, który się lubi.
Po drugie dzięki wielkie za głosy w konkursie mam nadzieję, że tym odcinkiem się jakoś odwdzięczę ;)
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #367 dnia: Sierpień 01, 2014, 19:49:25 »
A Ty myślisz, że po co my wszyscy prowadzimy kariery? Dla pucharów i mistrzostw oczywiście  ;)
Piękne obrazki, nic dodać, nic ująć. Końcówkę sezonu możecie uznać za udaną, za rok spróbujecie odebrać Barcelonie mistrzostwo, ale na grę w Lidze Mistrzów chyba sobie jednak jeszcze poczekacie. Pocieszeniem jest, że w tym sezonie Katalończycy nie zdobędą też tego najbardziej prestiżowego trofeum.
Emocjonujący finał, niezłe bramki, niesamowita atmosfera na trybunach.
Czekam na kolejne odcinki, liczę, że tą karierę jeszcze długo poprowadzisz, bo nie ukrywam, chce zobaczyć, jak będzie wyglądał za kilka lat (może nawet w 2014) świat piłkarski wygenerowany przez Ciebie oraz PESa.
Jeszcze raz gratuluję.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline TiDi

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2012
  • location: Płock
  • Wiadomości: 273
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.11.2012r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #368 dnia: Sierpień 01, 2014, 20:00:34 »
Arturku  ;D gratulacje.Bardzo emocjonujący mecz.Ja od samego początku stawiałem na was i jak widze nie zawiodłem się.Jeden puchar zdobyty,w następnym sezonie pora na następne.
" border="0

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #369 dnia: Sierpień 01, 2014, 21:00:23 »
A Ty myślisz, że po co my wszyscy prowadzimy kariery? Dla pucharów i mistrzostw oczywiście  ;)
Tylko takie kariery można policzyć na palcach jednej ręki - góra dwóch
" border="0" border="0

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #370 dnia: Sierpień 01, 2014, 21:09:01 »
Ładnie. Po samym tekście widać, że jesteś bardzo podekscytowany tym zwycięstwem, dobrze mówię, czy to tylko złudzenie :P ?


Fantastyczne zawody Zizou. Mózg Realu, a jego bramka bardzo ładna. Przy straconej bramce wydaje mi się, że nie tylko Pavona powinieneś winić za gola, ale i Ikera, który jakoś tak... dziwnie się ustawił. :D


Cieszy fakt, że wygrywasz. Patrząc na tę ligę i ogólnie, jak sobie sięgam pamięcią, zawsze były jakieś problemy by pokazać, że Real to Real, i wysoko, nawet o stawkę, potrafi wygrywać.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #371 dnia: Sierpień 02, 2014, 09:31:22 »
Tylko takie kariery można policzyć na palcach jednej ręki - góra dwóch

No wiesz, ciężej jest zdobyć jakiś puchar Wisłą... ale Tobie chodziło chyba o długość kariery, tak? Ja liczę, że też pociągnę długo swoją Wisełkę.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #372 dnia: Sierpień 04, 2014, 17:49:56 »
Prowadź to jak najdłużej, bo dla mnie taka kariera, to coś, na co czekałem przez cały swój pobyt tutaj :)
Dobrze, że wstawiłeś te dwa filmiki, przypomina mi się klimat PES-a 6 (choć wiem, że grasz na 5). Szczególnie podoba mi się to odebranie pucharu, ma to klimat, nie to co w aktualnych Fifach :D
Co do postu Hose - też jestem ciekawy jak będzie wyglądał Twój skład Realu za te parę sezonów, liczę, że dociągniesz do 'teraźniejszości'. :)

Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #373 dnia: Sierpień 04, 2014, 20:33:21 »
Tylko takie kariery można policzyć na palcach jednej ręki - góra dwóch

Pewnie byłoby inaczej gdyby wszystkie kariery średniakami trwały wystarczająco długo żeby dotrwać do fajniejszych transferów a potem w konsekwencji wyników. Cóż, fakt faktem nawet w opowiadaniach z ligowymi potęgami wielu trudno dobrnąć do tego etapu więc tym bardziej gratulacje  ;)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #374 dnia: Sierpień 05, 2014, 07:43:04 »
Stalo się to co musiało się stać. Ten puchar musiał być wasz i szczere gratulacje za jego zdobycie. Po raz kolejny ogrywacie Barcelonę w tym sezonie, więc nad nią jesteście górą. Jeszcze raz graty :)

Offline Maciek98

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2014
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.03.2014r.
Odp: Los Galácticos 2006: REAL Z PUCHAREM KRÓLA!
« Odpowiedź #375 dnia: Sierpień 06, 2014, 12:02:37 »
W końcu! Udało się, tytuł wpadł w wasze ręce. Nie daliście szans nieco osłabionej Barcelonie i zdobyliście ten upragniony tytuł. Teraz nadszedł czas, by osiągnąć jak najlepszy wynik w lidze.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - Wisła Kraków by Maciek98

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006: Koniec kariery
« Odpowiedź #376 dnia: Sierpień 07, 2014, 15:05:41 »

Dzięki wszystkim, którzy czytali, komentowali i głosowali w konkursach! Więcej info wkrótce.
" border="0" border="0

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006: Koniec kariery
« Odpowiedź #377 dnia: Sierpień 07, 2014, 16:57:20 »
Już?  :'( Przecież miało być więcej  :) Szkoda, bo kariera była bardzo dobra.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Los Galácticos 2006: Koniec kariery
« Odpowiedź #378 dnia: Sierpień 07, 2014, 17:04:25 »
No to żeś teraz do*ebał  :(

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: Los Galácticos 2006: Koniec kariery
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 07, 2014, 17:09:04 »
Szkoda :'(

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Los Galácticos 2006: Koniec kariery
« Odpowiedź #379 dnia: Sierpień 07, 2014, 17:09:04 »