Autor Wątek: PES 2015 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 484400 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #440 dnia: Sierpień 04, 2014, 10:52:04 »
zarejestrowałeś się tylko po to?

a Ty sie zarejestrowałeś tylko po to by odpowiedzieć?
Skoro zrobili to kilka godzin wcześniej, to się jeszcze nie dowiesz... Można rejestrować konto w byle błachej sprawie, więc spokojnie... ;)
" border="0" border="0

Offline Barclay

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: Polska
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2014r.
  • Gram w: TERA , WAR THUNDER , PES 14
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 04, 2014, 13:17:28 »
Mam nadzieje że w końcu będą dopracowane inne warunki pogodowe i że będą wpływać na zachowanie sie piłki.
Do tego niech tam zatrudnią kogoś kto wie co to jest spalony + osobe odpowedzialną i ogarniętą w temacie gier sieciowych ( by po specjalnym rozłączeniu sie meczów gimby nie dostawały punktów,a solidne bany ! )
Oczekuje do tego lepszego zachowania sie zawodników,a najbardziej bramkarza.
Replay-e są tak upierdliwe w tej grze od zawsze,że powinni naprawde wprowadzić opcje wyboru ON/OFF replay.
Niech gra robi też dobre pierwsze wrażenie po wejściu do interfejsu (muzyka na inną zdecydowanie)
Od lat jestem antyFifa ,ale jak zrobią taką kaszane jak w 2014 jeśli chodzi o gre w sieci to podziękuje za ich produkt.
Zobaczymy co będzie prezentować sobą demko 15nastki ,bo mam wielkie nadzieje na dobrą gre.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 06, 2014, 08:47:55 »
A co do Twoich sugestii/nadziei to teraz trochę za późno aby je pisać - była inicjatywa "Wspólnie zbudujmy PES 2015" i jeden z użytkowników wysyłał zebrane sugestie do studia KONAMI. Zapraszam aby wziąć w tym udział w przyszłym roku, ponieważ wydaje się, że skutek nie był zły i część z tych rzeczy została wprowadzona (może niekoniecznie dzięki nam, ale fajnie tak myśleć :) ) więc sądzę, że tommy9999pl już zaraz po wyjściu PES 2015 zbierze się za zbieranie opinii i sugestii graczy :)

Tutaj masz temat, który był od tego:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Screeny, które pojawiły się na TT - ja się nie znam, ale PES 2015 to jednak to chyba nie jest, raczej 2014 ;)

Spoiler for Hiden:




Na WinningElevenBlog wypowiedział się - nie kto inny, jak nasz ukochany PES European Brand Manager Adam B.

Uwaga... uwaga... werble... pompujemy balonik...

Trochę nudnej gadaniny, stwierdził: Pracujemy 24/7 (OK, bardziej jakby 12/7) - szczerość to podstawa.

Gra zmieniła się dramatycznie od ostatniego playtestu - 3 tygodnie temu w Paryżu (15 lipca bodajże).
 
"Jestem podekscytowany co powiecie po GamesCom, błyskotliwy system strzelania i bramkarze to tylko mała część z AWESOME (w oryginale z małych liter :P) zmian. Powiem wam, jako antyczny(ancient) PES fan, gdy ujrzałem pewne różnice bazujące na statystykach (?) to było coś co mnie podekscytowało. Pamiętam WE 10 (PES 6 gdzie mieliście drybling 90 stopni i obród o 90 to obrót o 90 stopni był unikalny w ruchu?
Yeh, (?!) tonnes of that.

Czuje sie bardzo dobrze, bardzo szczęśliwy. To wszystko szczere dlatego jestem szczęśliwy. I truly believe everyone who loved PES back in the day will be too. Chociaż powinienem być może powiedzieć, że to już było, ale pierwsza gra, którą stworzyliśmy na nowej generacji oddycha. Ja wierzyłem, że mogliśmy stworzyć wielką produkcję w tym roku, ale kiedy zagrałem i zobaczyłem jak daleko to zaszło, jestem zaskoczony"


Całość, wersja ang.
Spoiler for Hiden:
Hi all,

So Gamescom is upon us. Every year I used to pop on here, even before I joined Konami, and gave some heads up on what's coming at the show, and that propelled me to pop on here and post some bits.

I won't go too far, as I've read from people 'it's my job to hype', which is fair - but I did want to at least pop on here and thanks those who are still with us despite having very little go off. The event at Old Trafford was ages ago, and still you know nothing. Well, you'll have plenty to go off once Gamescom kicks off.

I certainly won't be able to hide from anything, you'll have user videos and impression after all. But I do want to say during this silence we've been extremely busy working 24/7 (OK more like 12/7). The game has changed dramatically since the last playtest. So those French playtests are already well out of date, no matter how positive.

I'm really excited to see what everything thinks after Gamescom, as the brilliant shooting and keepers is only a small part of the awesome change. I tell you, as an ancient PES fan, even seeing certain motions looking different based on stats is something that excites me. Remember WE 10 when you had dribbling over 90 and that 90 degree turn was unique in motion? Yeh, tonnes of that.

I feel really good. Really happy. And in all honesty if I am very happy, I truly believe everyone who loved PES back in the day will be too. While I should perhaps say it was a given, the first game we've produced on new generation is breathtaking. I always believed we would make a great product this year, but when I play the game and see how far we've come, even I'm surprised.

I know you all will be too. And sure, it's my job to hype, but it won't be long until you see these words aren't just from a brand manager, but someone like you who longed for those PS2 days to return.

See you on the other side.

Thanks,

Adam

Ba dum tss. Koniec werbli. Brawa. Koniec braw. Balonik pękł.


Na tamtym forum ufają Adamowi, twierdzą, że coś w tym może być i chyba się troszkę już "napalają" ;D Jakieś komentarze?

Do brilliant shooting and keepers:

Spoiler for Hiden:

A to co pozostało... tylko czekać... ;)




REJESTRACJA lub LOGOWANIE


edit:

Adam B. na Twitterze:

Something I'm really proud of. The moment Neymar gets the ball: the model, animations, touches etc. Screams of PES values.

Coś z czego jestem bardzo dumny. Moment gdy Neymar przyjmuje piłkę: model, animacje, ruchy/dotyki etc. Krzyki (orgazmy? ;D) z wartości PES."
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2014, 13:02:48 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Prince Vegeta

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Południe
  • Wiadomości: 324
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 13.06.2013r.
  • Chelsea London
    • Status GG
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 06, 2014, 09:02:40 »
Baloniku nasz malutki rośnij rośnij okrąglutki:)
W bramkarzy mu nie wierzę, za nic, mogę sie założyć o każde pieniądze, że jak przyjdzie co do czego, to będą beznadziejni i trzeba czekać na PES-a z numerkiem 2016 by nie odwalali akcji typu "mam gdzieś, że jest dobitka, przecież widzisz, że dopiero podnoszę się z murawy"
Chciałbym zobaczyć w PESie bramkarzy takich, jacy są w FIFIE 14 - bronią fajnie, są strasznie zwinni, elastyczni, rzucają się do dobitek, nawet w beznadziejnych sytuacjach. Nie są idealni, bo np. przy karnych czasem mogliby po prostu wystawić rękę, a nie pozwalać, by piłka przeleciała 10cm nad nimi, ale w porównaniu z PESowskimi, to klasa światowa.
Błyskotliwy system strzelania? kolejny dziwny celowniczek, którego nigdy nikt nie użyje? Stawiam na to, bo przecież zbyt mało mamy tych dziwnych, nikomu niepotrzebnych kółeczek, kreseczek, celowników, których absolutnie nikt normalny nie używa.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 06, 2014, 09:16:04 »
W bramkarzy mu nie wierzę, za nic, mogę sie założyć o każde pieniądze, że jak przyjdzie co do czego, to będą beznadziejni i trzeba czekać na PES-a z numerkiem 2016 by nie odwalali akcji typu "mam gdzieś, że jest dobitka, przecież widzisz, że dopiero podnoszę się z murawy"

Nie trzeba było wchodzić, w 93% przewidziałem co napiszesz  ;D a tak swoją drogą... jak w 2015 nie zrobią dobrych bramkarzy to będziesz czekał bo nagle w 2016 zrobią? daruj :P




Cruzeiro kolejnym - po Santosie - klubem, który zgłasza pretensje do EA Sports, że nie zostanie umieszczony w FIFIE 15 mimo indywidualnego kontraktu.

Według wielu plotek KONAMI traci licencję na Champions League i Copa Libertadores. Czy prawdziwe? Okaże się na Gamescom.


I jeśli kogoś ciekawe opis wrażeń - tłumaczony przez Barduck'a z Evo-Web - po angielsku:

"1-goalkeepers
2-referees
3-passes -
4-controls
5-free-kicks
6-player's stamina"

Póki co tyle.

Spoiler for Hiden:
Hello everyone, I was able to test "the beast" last Friday and will now tell you my impressions about this new opus.
CAREFUL IT IS VERY LONG.

Feel free to take a break when you'll get bored.

First, I want to make it clear that I attended the full 3h play-test and that almost every match I played were against real people. I won't therefore speak about the I.A

I'll talk about things that are worth mentioning and therefore I will not mention what hasn't changed since last year (the dribbling system for example).

My impressions will be presented as follows:

General aspects of the game:
1-goalkeepers
2-referees
3-passes -
4-controls
5-free-kicks
6-player's stamina

Attacking gameplay:
7-assists
8-shots
9-teammates
10-speed&accelerations

Defensive gameplay:
11-general aspects of defending
12-CB vs CF

Menus:
13-formations menu
14-new tactical menus


Conclusion.

-General aspects of the game

1-Goalkeepers

I will not tackle again some of the bugs and bizarre reactions of the keepers, many have already reported it. It was clear that they are still unfinished and it was later confirmed by one of the Konami's guys there.
I will try instead to address things that caught my eyes from the very first match.

Individualized ATTITUDE
What I mean by that ? Simply that the behavior of the keepers in the game match the ones of their real-life counterparts. Differences in attributes between keepers never felt so realistic, and it's an element that needs to be take under consideration now(especially in MLO I was told!).
Buffon for instance, goal-kicks are not particularly his strongest attribute, his lacking a bit of power.
Even when using manual(L2+O), you might witness the ball taking some kind of hyperbolic-bell curve trajectory and perhaps will not reach the halfway-line.
Moreover, he is not very uncomfortable in the air either. When there's cross coming Buffon tends to stay on his line and it's not quite reassuring for his defenders.
And it's not just "details" it is clearly visible in-game and it affects it!!

In contrast, the other keeper of this demo, De Gea is quite impressive, it's a whole different story with him. The Spaniard has really turned into a typical Premier League GK. The "Battle in the Air" do not scare him and long distance goal-kicks are definitely not a trouble for him. And again, it is easily noticeable.
On crosses and corners(that I will develop later) De Gea doesn't give much chance to the opponent striker. With a steady hand, he's clearing every ball aside (and definitely not in the middle of the surface avoiding any unwanted thunder-bastard volley in the top corner).
As for goal-kicks, he is simply mint. Unlike Buffon, strong manual goal-kicks allow him to fire some "rockets". When used wisely, on a break "a la Neuer" it can be deadly and turn into an superb assist !

2-Referees

a) Strictness
I did not find them particularly strict unlike many other testers ! Not more than 1 or 2 yellow cards per game, obviously you should not throw yourself head down into reckless/uncontrolled slide tackles (someone with whom I played, was constantly doing that in order to test the referee's diligence)...
Overall I did not found much injustice, nor any not given/easily given penalties, or dangerous free-kick after a slightly "muscular" challenge.
However I would not say that referees are soft, there a very good and they can show the red card when needed.

One annoying thing that came up with Pes2014 updates was the systematic fouls given when you slightly touched your opponent even without using any of the tackling buttons(the clearance-that-turns-into-a-tackle-bug for instance)
It seems to be gone and there is no more useless/obscure whistle blow.

(b) The advantage&offside rule
One shitty aspect of PES 2014 was the complete absence of advantage rule whether it was a "classic" foul or an offside.
On PES 2013, when a player seemed/was offside we could quickly switch before he gets the ball to an other player who was not offside and continue the action.
On the 2014 the cursor change was extremely rigid and rather stuck to the already offside player leaving us with a sense of powerlessness in these situations.
Many times the referee raised the offside flag, after a beautiful through pass, because one of our players, who wasn't even involved in the action, had stayed offside from a previous attack...
And who did not screaming to death while being 1on1 with the GK, or maybe having already scored, seen the referee blow his whistle cause of two dumb players (probably A.I controlled) bumping into each other 20 meters behind!

All those points have been fixed, if there is a blatant foul but the ball still remains in your possession, there will not be any whistle. As for the offside, here's one clear example to illustrates the improvements.
I have seen one my CF who did not get back to position about to receive a loose ball and I was 100% sure he was gonna get called offside but surprisingly the referee did not whistled because the opponent CB had somehow managed to intercept the pass.

This is will also help the game flow as the match will not be interrupted every minute.

3-Passes
Passes are not directed towards our teammates like “heat-seeking missile”
anymore. Rail feeling is dead and gone.
The ball is free, has its on life and mastering the pass gauge will be decisive.
Do not expect to transfer down the ball to the other wing by casually pressing the long-pass button, because the result will be a desperate run by one of your player to stop the ball going out of play(perhaps with an hopeless header, giving the ball to your opponent allow him to break)
So you will have to be focus on every long passes, a careless pass from a average player will often be misplaced.
The short passes on the other hand are more accurate (need to test it with weaker than those available in this demo though).
I will mention through balls and crosser later.
I tested the game with the pass support set to +1. I have not tried lower since I really felt it was satisfying enough


4-Controls

Again, the difference between players is striking. Quite a few balls have been lost because of failed control, but it doesn't seem to happen to the big players (Van Persie, Rooney, Tevez,...).
A small error kept occurring from time to time, while a through pass had left the defence for dead and I was about to go 1on1 with the GK with Rooney for instance, the player did not connect with the ball properly as it touched the heel of his foot... This has been reported in several impressions.

5-Free-kick
Nothing seems to have change but during a game, when we had a long free-kick, we tried to aim for the goal to see the keepers behaviors.
Some times we were able to get a shot on target from a long free-kick and Buffon had all the difficulties in the world to clear it out. We immediately looked at each other (with my opponent) and we agreed that we would keep on trying this. A freekick later and Buffon completely shits himself and its a goal!
I let you be the judge of that, realistic or not ?

6-Player's Stamina
I am now going to tackle the stamina issue, because it is very important, an now more than ever!
Reaching the 75th minute mark, players are cooked. The match starts to get rough, players get clumsy, they are no longer running at full pelt, passes are less precise and shots get away from goals more often
Even Vidal, who is yet very enduring, had very low stamina bar. The gauge being completely empty for many others.

Re-positioning, focusing and tactical intelligence, especially in defence will be crucial in 2015.
Why ? Because if your opponent managed to find a breach in your defence very late in the match, your tired legs CB won't be able to catch up, it's over.


Jeden z fanów na TT jest zawiedziony, ze KONAMI nie pracuje nad możliwością strzelenia bramki z 35 metrów... piętą  ??? jak można  :-[
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2014, 12:04:50 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline dj79

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 134
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.05.2009r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 06, 2014, 11:10:29 »
Bardziej niż do bramkarzy czepiałbym się sterowania piłkarzami.Aby mieć nad nimi jako taką kontrolę trzeba używać supercancela,auto przełączanie też pozostawia dużo do życzenia no i te nieszczęsne opóźnienia(pes 2014). Do gruntownej poprawy online,dodanie możliwości ustawienia każdej kamery według własnych upodobań(też w online).
Dla mnie to jest podstawa a te wszystkie twarze,stadiony,warunki pogodowe itp. to tylko dodatki umilające grę.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 06, 2014, 12:47:17 »
Bhatti pisał że Konami ma wieloletnie deale na CL,EL,Copa L i AFC.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:00:12 »
Bhatti pisał że Konami ma wieloletnie deale na CL,EL,Copa L i AFC.


plotki to plotki, za dużo tego znalazłem w internecie aby nie było w tym ani trochę prawdy, może po prostu stracą wyłączność, a może nic się nie zmieni bo negocjacje nie wyszły, nie wiem :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:06:05 »
Takie plotki są co roku, rok temu nawet na stroju Messiego na reklamach FIFY 14 Next Gen był znaczek LM ale nic to nie zmieniło.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:28:45 »
Takie plotki są co roku, rok temu nawet na stroju Messiego na reklamach FIFY 14 Next Gen był znaczek LM ale nic to nie zmieniło.

Z tym, że zazwyczaj (nie wiem jak to jest w przypadku LM i LE) umowy na licencje są podpisywane na 3 lata - 3 gry (PES 9, 10, 11, później 12, 13, 14). Nie twierdzę, że w tym wypadku tak jest, ale też nie wiem czy gdzieś mi się to nie obiło jak czytałem zagraniczne portale, że KONAMI negocjuje kontrakty.

Z drugiej strony już przy okazji E3 było zdjęcie gdzie na stoisku KONAMI były "tablice/obrazy" (jak zwał tak zwał) z logami rozgrywek UEFA, CONMEBOL i AFC ;)

Najbardziej i tak mnie intryguje kwestia licencji na Brazylijską Serie A i B. Niby KONAMI zyskało wyłączność, niby EA przeprosiło już fanów za tą stratę, a z drugiej strony kluby zgłaszają pretensje do EA, że wciąż mają indywidualne kontrakty.
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:36:30 »
Umowa z PES 2013 była podpisana tylko na tą edycję, potem chyba 2014 była podpisana jako wieloletnia.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpień 06, 2014, 13:42:37 »
Umowa z PES 2013 była podpisana tylko na tą edycję, potem chyba 2014 była podpisana jako wieloletnia.


możliwe, że masz rację, ja nie wiem :) dowiemy się wszystkiego za tydzień ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Fabek9

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.03.2012r.
  • Gram w: Pes
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpień 06, 2014, 17:52:24 »
Wszystkiego dowiemy się jak będzie demo.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpień 06, 2014, 18:05:20 »
Wszystkiego dowiemy się jak będzie demo.

raczej miałem na myśli licencje, ogólny wygląd gry itp a nie wrażenie z samego grania [naszego];)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #454 dnia: Sierpień 06, 2014, 18:35:06 »
Więc demo za tydzień, bo nie jestem w temacie? No zobaczymy.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpień 06, 2014, 19:34:10 »
Więc demo za tydzień, bo nie jestem w temacie? No zobaczymy.


napisałem, że za tydzień wszystkiego się dowiemy [bo jest gamescom] a Fabek9 mnie poprawił, że "wszystkiego" dowiemy się jak będzie demo :) więc się poprawiłem na "licencje, ogólny wygląd gry itp a nie wrażenie z samego grania [naszego]" ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpień 07, 2014, 07:56:20 »
Wczoraj na swoim profilu FB KONAMI ogłosiło iż PES 2015 został nominowany do nagrody na najlepszą grę sportową - śmiech na sali :) gra jeszcze nie wyszła a już będą jej nagrody rozdawać ;]


Przy okazji w komentarzach pod ogłoszeniem pojawiło się jak zwykle wiele negatywnych opinii na temat gry i Konami :) W jednej z nich gość przypomniał artykuł:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
W tym artykule Konami przyznaje się że PES 2014 to był w połowie ukończony PES 2015 - tylko pytanie czemu skoro to była "połowa" gry to płaciliśmy całą cene??
Cały ten artykuł wart jest przeczytania - wynika z niego m.in. to że PES 2015 zostanie wydany dopiero jak będzie ukończony w całości, czyli chyba możemy się pożegnać z Wrześniową premierą. Dodatkowo facet z którym przeprowadzony jest wywiad skupia się na tym iż dwa elementy są bardzo ważne w PESie a są to 1) płynność i prędkość wymiany podań oraz 2) takie ustawienie opcji pada by możliwe było ogranie przeciwnika bez konieczności korzystania z tricków
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2014, 08:16:56 wysłana przez es_sabbi »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpień 07, 2014, 08:38:31 »
Wczoraj na swoim profilu FB KONAMI ogłosiło iż PES 2015 został nominowany do nagrody na najlepszą grę sportową - śmiech na sali :) gra jeszcze nie wyszła a już będą jej nagrody rozdawać ;]

Co roku na tych targach są wybierane najlepsze gry z poszczególnych kategorii i nigdy nie było w tym nic dziwnego. Troche propagandy nie zaszkodzi ale oczywiście chodzi o najlepszą grę sportową na gamescom ;)


REJESTRACJA lub LOGOWANIE
W tym artykule Konami przyznaje się że PES 2014 to był w połowie ukończony PES 2015 - tylko pytanie czemu skoro to była "połowa" gry to płaciliśmy całą cene??

Były też już wrzucane polskie wersje ;) Najmocniej pojechał Bhatti stwierdzając, że poszli w grafikę, chcieli aby gra ładnie wyglądała ;) A ja się zastanawiałem co by było gdyby zrobili PES 6 w HD, spróbowali dołożyć do tego full manual, sterowanie w 360 stopniach i poprawić mniejsze błędy, które tam się pojawiały... ;)

PES 2015 zostanie wydany dopiero jak będzie ukończony w całości, czyli chyba możemy się pożegnać z Wrześniową premierą.

O tym też już było, nie wiem czy tego też nie pisał Bhatti albo było mówione na jednej z prezentacji (Manchester, Paryż, Brazylia). Przewidywana premiera to koniec października z naciskiem na końcówkę listopada :P


Dodatkowo facet z którym przeprowadzony jest wywiad skupia się na tym iż dwa elementy są bardzo ważne w PESie a są to 1) płynność i prędkość wymiany podań oraz 2) takie ustawienie opcji pada by możliwe było ogranie przeciwnika bez konieczności korzystania z tricków

Tego nie było, a całkiem ciekawa informacja. Bardziej cieszy ta pierwsza, chociaż obie są ważne. Ja z tricków staram się korzystać i w niektórych sytuacjach pomagają ale w PES 2014 gdy robiłem np. obrót z piłką o 180 (trickiem) to zanim mój zawodnik się obrócił to komputer już stał za mną i brał piłkę.
Myślę, że to będzie solidna, dobra lub nawet bardzo dobra wersja ale nic poza tym. Pewnie najlepszy PES odkąd wyszedł ale niczym nie zaskoczy, tzn w sensie takim "ohh! ahh! jest wspaniały!". Sądzę, że po prostu wróci stary, dobry PES, ale nie jakiś rewolucyjny pod względem grywalności i realizmu ;)


Umowa z PES 2013 była podpisana tylko na tą edycję, potem chyba 2014 była podpisana jako wieloletnia.

until 2019......worry about Champions League. As I remember the contract between KONAMI and UEFA will be expired this year. If KONAMI can't secure a new contract of Champions League, don't see any reason European players will stay with PES..... :(
- przeklejka z WEBlog Forum, nie wiem na ile prawdziwa.

Z tego co piszą: EA przedłużyło kontrakt z Premier League do roku 2019.


2 zdjęcia ze szpilenia w Północnej Afryce o.0 :P
Spoiler for Hiden:



REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Jeśli kogoś interesuje - parę skrinów z FIFA 15, w grze zagości 20 stadionów z Premier League
Spoiler for Hiden:




« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2014, 09:08:08 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline MGS

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 14.10.2011r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpień 07, 2014, 10:43:04 »
Były też już wrzucane polskie wersje ;) Najmocniej pojechał Bhatti stwierdzając, że poszli w grafikę, chcieli aby gra ładnie wyglądała ;) A ja się zastanawiałem co by było gdyby zrobili PES 6 w HD, spróbowali dołożyć do tego full manual, sterowanie w 360 stopniach i poprawić mniejsze błędy, które tam się pojawiały... ;)

Ostatnio jest mania na edycje HD/Remastered, wiec mogli byc cos takiego zrobic. Chodz raczej wzieli by sie za PES5.
Inna sprawa, ze byloby to przyznanie sie do tego, ze przez tyle lat nie zrobili nic lepszego ;].

Offline krab13

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1112
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 23.12.2008r.
Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 07, 2014, 12:06:44 »
Pamiętam komunikat od Konami z 2012 jak pisało że została licencja na CL przedłużona do PES 2013.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pro Evolution Soccer 2015 - Newsy [ Aktualizacja 21.07.2014 ]
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 07, 2014, 12:06:44 »