Autor Wątek: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #6  (Przeczytany 7733 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 15, 2014, 01:22:59 »
Wiem z doświadczenia... Bawiłem się kiedyś w tworzenie nieistniejących w PESie reprezentacji i o ile mnie pamięć nie myli, to to była właśnie ta odsłona naszej ukochanej gry :)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 15, 2014, 09:11:50 »
Chciałbym aby Dorna świetnie wystartował i pokazał, że z tą reprezentacją można grać efektownie i efektywnie. Mamy piłkarzy ku temu by grać widowiskowo, jednak do tej pory nikomu nie udało się tego osiągnąć. Dorna to świetny wybór i według mnie da sobie radę. W 3 najbliższych meczach (dla mnie) plan minimum to 4 punkty - 3 z Gibraltarem i przynajmniej 1 ze Szkocją. O meczu z Niemcami nie wspomnę, choć kto wie jakie cuda mogą się dziać. :D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 15, 2014, 09:51:58 »
Mimo wszystko liczę na Dornę, jest młody w dodatku Polak. A niech mu się uda i zostanie drugim Kazimierzem Górskim (to już by był naprawdę surrealizm :)). Czekam na jego pierwsze powołania. Mam nadzieję, że zobaczę w nich jakieś nowe twarze, kogoś z Ekstraklasy, może spektakularne powroty (nic nie mówię, ale Głowacki jest w trakcie swojej trzeciej piłkarskiej młodości  ::)) oraz przede wszystkim - dobrą formę Lewego.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 15, 2014, 14:05:38 »
Marcin jak dla mnie jest bardzo dobrym trenerem i możemy liczyć na sukcesy. Ciekawe czy zaskoczy powołaniami, oby było dużo młodych, bo jeśli nie to nigdy nie wyjdziemy z dołka. Może wreszcie ktoś natchnie naszych reprezentantów, mamy potencjał, ale nie było selekcjonera, który by wykrzesał z zawodników jeszcze więcej.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 15, 2014, 16:04:20 »
Dorna ma niby łatwy debiut, bo gra z ogórami, które nie są jeszcze nawet ograne z poważniejszymi przeciwnikami i w większości reprezentują ligę gibraltarską... ALE:
Jeśli nie uda mu się wygrać, a znając wskaźnik żenady naszej kadry od listopada 2013 nie jest to wykluczone (żenujące 0:0, smutne niczym Fornalik ataki Polaków przez 90 minut i mecz życia Gibraltarczyka w bramce), to spadną na niego hejty jakich nie potrafię sobie wyobrazić. Podejrzewam, iż nominacji Dorny towarzyszyłaby podobna niechęć, co Nawałce, bo niby młodszy i "modny", ale za to kolejny Polak, gdy spodziewano się nazwiska z zagranicy. I w takim wypadku atmosfera przed Niemcami... sprzyjająca jakiemuś 1:5.

Bardzo liczę, że Dorna przytuli do swojej drużyny kilku wiodących zawodników reprezentacji U-21 i w ten sposób do zespołu wtargnie jakaś świeżość, tak bardzo potrzebna za kadencji kreta i Nawałki... Wojciech Golla, Mateusz Lewandowski i Michał Chrapek to chyba moi faworyci.



Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 16, 2014, 07:33:31 »
No kto by się spodziewał, że mecz z Gibraltarem będzie tak ważny dla naszej kadry, a jednak debiut nowego selekcjonera i już trzeba czekać na to z ciekawością. Oj będzie się działo, jak rzeczywiście nie uda nam się wyrwać trzech oczek. Ale jestem dobrej myśli, a i sądzę że może się udać zremisować z Niemcami. A co tam taki ze mnie optymista ;D Czekam na powołania

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #4
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 16, 2014, 12:33:38 »
#5 | 20 sierpnia 2014:



Dorna odkrywa karty

Nieco ponad dwa tygodnie zostały do startu eliminacji Euro 2016 i debiutu nowego selekcjonera biało-czerwonych przeciwko drużynie Gibraltaru. Dziś ogłoszone zostały nazwiska 23 piłkarzy, na których Dorna chce zacząć budować reprezentację. Oczywiście nie zabrakło kilku naprawdę ciekawych pomysłów świeżo upieczonego szkoleniowca kadry.

Zaskoczenia nie było jeśli chodzi o obsadę bramki naszej drużyny narodowej. Tutaj pewniakami wydają się być Szczęsny oraz Boruc i to właśnie oni dostali zaproszenie na zgrupowanie. Pytanie tylko, na którego z nich postawi selekcjoner. Obaj prezentują podobny, bardzo wysoki poziom. Boruc jednak bije na głowę golkipera Arsenalu jeśli chodzi o doświadczenie, które na tej niezwykle odpowiedzialnej pozycji jest nieodzowne. Wiemy natomiast, że Dorna przyzwyczaił się do pracy z młodymi piłkarzami. Jaki będzie jego ostateczny wybór?

Ciekawiej robi się już w formacji defensywnej ekipy pana Marcina. Szczególnie w oczy rzuca się Matthias Ostrzołek, boczny obrońca Augsburga, czyli drużyny z Bundesligi. Zawodnik ten do czasu zastanawiał się barwy którego kraju reprezentować, jednak gdy tylko otrzymał powołanie od Dorny, przyjął je bez wahania. Jest to świetna alternatywa dla Wawrzyniaka i Brzyskiego. Tego pierwszego nowy selekcjoner prawdopodobnie ostatecznie skreślił. Ponadto do kadry wraca Damien Perquis, który przez długi czas borykał się z wieloma kontuzjami. Wielu pamięta jednak pewnie świetną grę Perquisa i Wasilewskiego na Euro 2012. Ten drugi również pojawi się na zgrupowaniu. Ponadto w kadrze oprócz wyżej wymienionych, znaleźli się jeszcze: Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Łukasz Szukała oraz Bartosz Bereszyński.

Młodością powiało także w drugiej linii polskiego zespołu. Poza etatowym Krychowiakiem i Klichem, wracającym do drużyny Polańskim, przebojowym Waldkiem Sobotą i Maćkiem Rybusem oraz będącemu już pełni zdrowia Kubie Błaszczykowskim, Dorna powołał również młode wilki: Dominka Furmana, Piotrka Zielińskiego, Michała Żyrę a także Martina Kobylańskiego. Największą uwagę zwraca ostatni, zaledwie 20-letni ofensywny pomocnik Werderu Brema. Ten niesamowicie uzdolniony chłopak może być odkryciem nowego selekcjonera. Niewykluczone także, że swoją szansę otrzyma już w pojedynku z Gibraltarem.

Napad tworzyć będzie oczywiście świeżo upieczona gwiazda Bayernu, Lewandowski, a także nadzieja Ajaxu, Arkadiusz Milik. Dopełnieniem ma być w końcu zdrowy i nadal posiadający spory potencjał Artur Sobiech.

Cała kadra prezentuje się następująco:
Bramkarze: Artur Boruc (Southampton), Wojciech Szczęsny (Arsenal)
Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia), Bartosz Bereszyński (Legia), Damien Perquis (Betis), Marcin Wasilewski (Leicester), Kamil Glik (Torino), Łukasz Szukała (Steaua), Tomasz Brzyski (Legia), Matthias Ostrzołek (Augsburg)
Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (Reims), Eugen Polański (Hoffenheim), Dominik Furman (Toulouse), Piotr Zieliński (Udinese), Martin Kobylański (Werder), Mateusz Klich (Wolfsburg), Jakub Błaszczykowski (Borussia), Waldemar Sobota (Brugge), Michał Żyro (Legia), Maciej Rybus (Terek)
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern), Arkadiusz Milik (Ajax), Artur Sobiech (Hannover)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2014, 15:53:49 wysłana przez barthez »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 16, 2014, 15:01:21 »
Cytuj
Lewadnowski
Literówka.

Więc zacznę formacjami, jak to wg mnie wygląda. Jeżeli chodzi o bramkarzy to nie podoba mi się wybór dwóch równorzędnych golkiperów. Dorna powinien się zdecydować: albo Boruc albo Szczęsny. Oczywiście proponuję tego pierwszego, a rezerwowymi na tej pozycji powinni być np. ligowiec Janukiewicz, nawet taki Mateusz Bąk czy Skorupski.
Wśród obrońców najbardziej razi mnie obecność kolejnego liska farbowanego. Powrót Perquisa - no cóż moje zdanie na ten temat znasz, jakby chociaż znał polski... Ale OK, walczy. Cieszę się za to, że jest Wasyl i Glik. Trochę dziwi mnie to, że selekcjoner nie otwiera się na chłopaków z Ekstraklasy, po cichu liczyłem na powrót Głowackiego, ale już na pewno myślałem, że szansę dostanie Dziwniel czy Lewczuk.
Linia pomocy - oczywiście Polański (choć podczas Euro trochę zmydlił mi oczy) out, podobnie jak Kobylański, jego historii za bardzo nie znam, ale nie wydaje mi się, by był wartościowym graczem w drużynie Dorny. Brakuje mi tu Chrapka, Wilka czy Mierzejewskiego. Nie lubię też Żyry, więc nie chciał bym go w kadrze  :)
Wśród napastników standardowy zestaw, a liczyłem na Przybyłkę czy Parzyszka. Milik mi nie pasuję, ja bym wziął Brożka, Robaka.
Aha i jeszcze jest taki jeden mały, niedoceniany grajek - Michał Masłowski. Bierz w ciemno.
To tyle ode mnie, co do tekstu nie ma żadnych zastrzeżeń, jest bardzo dobrze, lekko i bez przesadnego pierdzenia o niczym.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 16, 2014, 15:53:08 »
Hose, Masłowskiego doceniam, grał w moim mieście przed przejściem do Zawiszy! :D
Dzięki za opinię ;)

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 16, 2014, 16:03:06 »
Ja niczego nie neguję, póki Dorna nie rozegra pierwszych dwóch meczów. Fajnie, że Ostrzołek dostał powołanie, a co do ludzi z "ekstra"klasy to nie będę się wypowiadał, bo zwyczajnie się na niej nie znam. Imponują mi tylko takie grajki jak Nakoulma, Ntibazonkiza, czy Abwo ;D

Offline piotrl1997

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Newcastle - NUFC 4 LIFE
  • Wiadomości: 211
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2008r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:26:08 »
Zaskoczył mnie Dorna powołaniem Matthiasa Ostrzołka i Martina Kobylańskiego, fajnie że ich powołał cieszę się bardzo, na pewno się przydadzą zawodnicy którzy mają jakieś doświadczenie gry w Niemczech. Powołanie Perquisa to nie wiem czy dobry pomyłl, jego Real Betis miał beznadziejny sezon i spadli z ligi, wielki udział miał w tym nasz defensor. Może jednak Dorna zrobi z niego jakiś pożytek. Z niecierpliwością czekam na mecze.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 16, 2014, 18:56:09 »
Imponują mi tylko takie grajki jak Nakoulma, Ntibazonkiza, czy Abwo ;D

No, to rzeczywiście się nie znasz. Nakoulma wiosną grał piach, Ntibazonkiza zawsze chimeryczny i wiecznie z problemamu a Abwo miał kilka dobrych meczów pod wodzą Lenczyka i to wszystko. Nie wiem, czym Ci mogą imponować. Chyba nie tym, że są czarni.
Sorry za off-top barthez.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:33:57 »
Kogo byś nie powołał zawsze będą zastrzeżenia ;) Mnie jedynie nie satysfakcjonuje powołanie Kobylańskiego i Ostrzołka. Zamiast nich widziałbym w tej kadrze Linettego i Kamińskiego. Są od nas pracowali z Dorną, więc dziwi mnie, że ich nie powołał. Grali już w reprezentacji i pod tym względem bardziej mnie przekonują, ale nie tylko. Wiem, że na temat Teodorczyka krąży wiele opinii, ale szczerze wolałbym tutaj jego zamiast Sobiecha, który i tak będzie tym trzecim. Ale czekam na pierwszy mecz, bo może mylimy się co do powołań. ;D

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 17, 2014, 09:59:49 »
Zamiast nich widziałbym w tej kadrze Linettego i Kamińskiego.
Polska - Słowacja, 2013. Więcej na ten temat nie piszę, to jeszcze nie czas Kamińskiego :D

Offline Mejor

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 1195
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 13.02.2010r.
  • Pan Nikt
    • Filmweb
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 17, 2014, 15:17:26 »
Brawo za zdecydowanie się na Kobylańskiego i Ostrzołka. Ciekawi mnie jak w pierwszym spotkaniu ustawi środek obrony, bo od lat to nasza pięta achillesowa, plus lewa obrona. Dopiero pierwsze mecze pokażą w jakim stopniu Dorna wpłynął na reprezentacje.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 17, 2014, 21:28:06 »
Wyjeżdżam na weekend, ale w następnym tygodniu wracam ze zdwojoną siłą! Żeby nie było, że barthezowi znów zapał się skończył :D

Offline Razer

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 24.10.2009r.
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 17, 2014, 22:59:24 »
No, to rzeczywiście się nie znasz. Nakoulma wiosną grał piach, Ntibazonkiza zawsze chimeryczny i wiecznie z problemamu a Abwo miał kilka dobrych meczów pod wodzą Lenczyka i to wszystko. Nie wiem, czym Ci mogą imponować. Chyba nie tym, że są czarni.
Sorry za off-top barthez.

Wiem tylko, że są szybcy :D Nie no to był taki żart, coś tam wiem o naszej rodzimej lidze, chociaż oglądam tylko "szlagiery" ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #5
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 24, 2014, 13:51:43 »
#6 | 6 września 2014:



Jutro zaczynamy bitwę o Euro

Dopiero co przegraliśmy z Litwą. Dopiero co zwolniony został Adam Nawałka. Dopiero co kadrę objął młody Marcin Dorna. Dopiero co wysłał pierwsze powołania. Już jutro zaczynamy bój o awans na Mistrzostwa Europy w 2016 roku. Na pierwszy ogień pójdzie spodziewany outsider i zupełny debiutant - Gibraltar. Właśnie z tym rywalem zagramy na starcie kwalifikacji w portugalskim Faro na tamtejszym Estádio Algarve który było areną Euro 2004.

Nikt nie spodziewa się innego rezultatu niż zwycięstwo biało-czerwonych. Zwycięstwo gładkie, łatwe i przyjemne. Należy jednak pamiętać, że o przeciwniku wiemy naprawdę niewiele, a za wprowadzenie w życie nowej koncepcji świeżo upieczonego szkoleniowca trzeba często płacić frycowe. To jest jednak czarny scenariusz. Jeśli chcemy na poważnie włączyć się w walkę o awans do francuskiego turnieju, rywali pokroju Gibraltaru powinniśmy, kolokwialnie mówiąc, zjadać na śniadanie.

Oprócz tego, w naszej grupie swoje mecze rozegrają pozostałe ekipy. Niemcy u siebie podejmą Szkocję, a Gruzja powalczy w domowym spotkaniu z Irlandią. O ile w pierwszym spotkaniu ciężko wierzyć w jakąkolwiek niespodziankę, jaką byłby brak zwycięstwa mistrzów świata, to już Irlandię czeka nie lada wyzwanie. Gruzja bowiem u siebie grać w piłkę potrafi, jest niezwykle niewygodnym rywalem i aby ją pokonać, wyspiarze będą musieli naprawdę mocno się napocić. Początek wielkich emocji związanych z powyższym już jutro. Niżej prezentujemy terminarz Polaków na całe eliminacje i naszej grupy na pierwszą kolejkę:

07.09.2014:
18:00 Gruzja - Irlandia
20:45 Niemcy - Szkocja
20:45 Gibraltar - Polska

11.10.2014 20:45 Polska - Niemcy
14.10.2014 20:45 Polska - Szkocja
14.11.2014 18:00 Gruzja - Polska
29.03.2015 20:45 Irlandia - Polska
13.06.2015 18:00 Polska - Gruzja
04.09.2015 20:45 Niemcy - Polska
07.09.2015 20:45 Polska - Gibraltar
08.10.2015 20:45 Szkocja - Polska
11.10.2015 20:45 Polska - Irlandia

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #6
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 24, 2014, 17:14:07 »
Po tym meczu Lewandowski zmieni reprezentacyjny przydomek: z "pogromcy San Marino" stanie się "poskromicielem Gibraltaru". Niech chociaż strzeli z akcji, a nie z karnego.
A tak na serio to musicie wygrać i to wysoko, im wyżej tym lepiej dla Dorny, dla którego będzie to debiut selekcjonerski w dorosłej kadrze.
Jeszcze jedno: barthez, to aktualnie najlepsza kariera na forum. Kropka.  ;)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #6
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 25, 2014, 12:46:40 »
Nie ma innej opcji niż zwycięstwo i im bliżej do meczu tym szybciej powinniśmy już sobie odpuszczać czarne scenariusze. Rywal nieznany, ale pokonać go łatwo będzie trzeba. No i najlepszy wariant w innych meczach to chociaż remis Gruzinów z Irlandią, bo Niemcy to i tak pewnie wygrają.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Never lose hope, czyli biało-czerwoni #6
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 25, 2014, 12:46:40 »