Autor Wątek: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania  (Przeczytany 412210 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #460 dnia: Styczeń 08, 2015, 21:37:58 »
Cytuj
Może coś w tym być ponieważ na komputerze stacjonarnym (na którym gra działa jednak na windows7) mam tą wartość na 0. Jednak moim problemem jest to, że nie mogę jej zmienić na laptopie. Za każdym razem, kiedy zmieniam na 0, po ponownym uruchomieniu regedit znowu mam 1. Dodam, że uruchamiam jako administrator i wydaje mi się, że mam też dodane prawa do zmian rejestru przez administratora (a przynajmniej robiłem wszystko tak jak w przewodnikach, które znalazłem w internecie). Dlaczego nie mogę tego zmienić?

Spróbuj w rejestrze zamiast 0 wpisać 00000000 i OK, wyłącz rejest i ponownie uruchom i zobacz czy jest 1 czy 0.

Lub możesz skorzystać z tego >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline lukaszg91

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #461 dnia: Styczeń 09, 2015, 00:29:52 »
Dzięki za radę, ale średnio znam angielski i nie bardzo rozumiem co mi karzą skopiować a tym bardziej nie mam takiego katalogu w system32 jaki jest podany w tej ścieżce, jednak zrobiłem trochę inaczej i po prostu zmieniłem tą wartość na komputerze stacjonarnym (nie było z tym żadnych problemów widocznie windows8 ma jeszcze wiele tajemnic przede mną i gdyby nie to, że jest oryginalny po prostu bym go wypier...) i pes normalnie działał, więc prawdopodobnie nie o to chodzi. Jeżeli masz jeszcze jakieś pomysły to chętnie wysłucham, jeśli nie to i tak dzięki za pomoc.

Offline Gustawbb

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2012r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #462 dnia: Styczeń 10, 2015, 17:10:18 »
Witam, Pes2015 na PC.. problem od dziś bo wczoraj było ok. Mianowicie mam problem z połączeniem przy próbie włączenia Myclub lub divisions online... wyskakuje mi "Please make sure your network settings are configured correctly" I zastanawiam się co takiego zmieniło się od wczoraj kiedy normalnie grałem ;) Internet śmiga ładnie, gdy wchodzę w grze w online settings też nie ma problemu a po wyjściu z settings jestem zalogowany, jednak gdy próbuje wejść w Myclub znów pojawia się komunikat i wylogowuje mnie.. Wie ktoś jak mogę temu zaradzić?? Będę wdzięczny ;)

Witam ponownie  :)
Czy ktoś się spotkał z tym problemem poza moją osobą i uporał się z nim?? Będę wdzięczny za pomoc  :D

Offline Szymon001

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2015r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #463 dnia: Styczeń 10, 2015, 18:39:49 »
Witam !! . Niedawno kopiłem Pes'a 15 , pobrałem steam'a , zainstalowałem gre , odpalilem gre  , następnie wybrałem  Exhibition Match i w trakcie meczu słyszę tylko kibiców a komentarza nie .. w ustawieniach mam wszystko ustawione na full (z dźwiękiem ) . Może ktoś zna przyczynę problemu ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2015, 18:51:46 wysłana przez Szymon001 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #464 dnia: Styczeń 10, 2015, 19:01:04 »
Cytuj
Witam, Pes2015 na PC.. problem od dziś bo wczoraj było ok. Mianowicie mam problem z połączeniem przy próbie włączenia Myclub lub divisions online... wyskakuje mi "Please make sure your network settings are configured correctly" I zastanawiam się co takiego zmieniło się od wczoraj kiedy normalnie grałem ;) Internet śmiga ładnie, gdy wchodzę w grze w online settings też nie ma problemu a po wyjściu z settings jestem zalogowany, jednak gdy próbuje wejść w Myclub znów pojawia się komunikat i wylogowuje mnie.. Wie ktoś jak mogę temu zaradzić?? Będę wdzięczny

Wejdź w settings.exe (tam gdzie masz zainstalowanego pesa) i w zakładce online, odznacza auto i ustaw port (jeśli nie jest podany) 5730 lub inny z przedziału 5730-5739
Może pomoże. Daj znać jak co.

Cytuj
Witam !! . Niedawno kopiłem Pes'a 15 , pobrałem steam'a , zainstalowałem gre , odpalilem gre  , następnie wybrałem  Exhibition Match i w trakcie meczu słyszę tylko kibiców a komentarza nie .. w ustawieniach mam wszystko ustawione na full (z dźwiękiem ) . Może ktoś zna przyczynę problemu ?

Zerknij do settings.exe i zakładki Audio ustaw na stereo lub inny parametr, może coś poskutkuje.

Offline oloboga

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2008r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #465 dnia: Styczeń 11, 2015, 00:52:06 »
Panowie jedno pytanie, nie wiem czy w dobrym miejscu, ale pomóżcie, chodzi o sterowanie, a mianowicie : gram sobie online z różnymi przeciwnikami i niektórzy czasami stosują coś takiego jak błyskawiczny i szybki pressing i odbierają mi piłkę czasem nawet zanim zdążę podać do kogokolwiek, ogólnie błyskawicznie i szybko poruszają się im zawodnicy przy tym, powie mi ktoś jak to się robi ? Jaką kombinacją przycisków na padzie bądź klawiaturze ? Będę wdzięczny  ???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #466 dnia: Styczeń 11, 2015, 11:46:49 »
Cytuj
Panowie jedno pytanie, nie wiem czy w dobrym miejscu, ale pomóżcie, chodzi o sterowanie, a mianowicie : gram sobie online z różnymi przeciwnikami i niektórzy czasami stosują coś takiego jak błyskawiczny i szybki pressing i odbierają mi piłkę czasem nawet zanim zdążę podać do kogokolwiek, ogólnie błyskawicznie i szybko poruszają się im zawodnicy przy tym, powie mi ktoś jak to się robi ? Jaką kombinacją przycisków na padzie bądź klawiaturze ? Będę wdzięczny

W opcjach drużyny maja pressing ustawiony zazwyczaj na maksa.
Do tego używają przycisku na padzie xbox B oraz podwójne krycie i inne parametry pod siebie.
Do tego dochodzi czynnik niedopracowania online. Są takie mecze że przeciwnik biega. reaguje itd. płynnie jak w offline, zaś my gramy wolno i powstaje takie coś jak opisałeś.
Nie ma na to rozwiązania, możesz wyłączyć V-Sync w ustawieniach karty graficznej ale nie gwarantuje że gra online przyspieszy (a możesz mieć problem z płynnością obrazu).

Offline mafe

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2012r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #467 dnia: Styczeń 11, 2015, 18:30:47 »
co trzeba nacisnąć na padzie,kiedy napastnik dostaje podanie stojąc tyłem od bramki,żeby dobrze przyjąć i szybko odwrócić sie przrodem do bramki
bo cały czas nie zdąże przyjąć i już piłkie zabiera obrońca?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #468 dnia: Styczeń 11, 2015, 20:14:00 »
Cytuj
co trzeba nacisnąć na padzie,kiedy napastnik dostaje podanie stojąc tyłem od bramki,żeby dobrze przyjąć i szybko odwrócić sie przrodem do bramki
bo cały czas nie zdąże przyjąć i już piłkie zabiera obrońca?

Jest na to wiele sposobów.
Nie koniecznie musisz przyjmować, ale piłka poleci jak leciała.
Możesz użyć przycisku R1 lub R2 (nie pamiętam) i po przyjęciu obraca się z piłką.
W grze masz listę zagrać z poziomu pauzy w czasie meczu/treningu. Tam all pisze.
Praktyka czyni mistrza :P

Offline kristof26

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #469 dnia: Styczeń 12, 2015, 19:34:13 »
Dobra mam problem i to nie mały. Pobierałem już różne wersji gry, kopiowałem różne cracki, które innym działały. Mi przy próbie włączania wyskakuje błąd"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację." Próbowałem już różnych rzeczy, czytałem o tym błędzie, zaktualizowałem DirectX, NET Framework, uaktualniałem Windowsa z wszystkimi nowymi aktualizacjami, a błąd się powtarza. Pesa Settings w ogóle nie mogę otworzyć, bo wyskakuje z kolei błąd, że program przestał działać. Miałem poprzednie wersje gry i wszystko chodziło. Pesa 14 grałem długo do pewnego momentu, gdzie zaczął wyskakiwać ten sam błąd. Odinstalowałem go (prawie pojawiła się 15-ka), której nie mogę uruchomić.
Witam.Znalazł juz ktos rozwiazanie tego problemu???

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #470 dnia: Styczeń 12, 2015, 20:22:23 »
Cytuj
Witam.Znalazł juz ktos rozwiazanie tego problemu???

"Aplikacja nie została właściwie uruchomiona (0xc000007b)"

Poczytajcie: REJESTRACJA lub LOGOWANIE i REJESTRACJA lub LOGOWANIE

W razie czego dajcie znać czy podziałało.

Offline Gracz_4321

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Tu i tam :)
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #471 dnia: Styczeń 12, 2015, 22:20:48 »
Siema, zauważyłem dzisiaj jedną rzecz. Chciałem wejść w ustawienia gry, kliknąłem "settings" i pojawił się komunikat, że brak jest jakiegoś kodeka, ale nie wykryto jakiego. Potem po zeskanowaniu okazało się, że nie mam najnowszej wersji ALLPlayera,  mam 10 problemów z kodekami obrazu i 6 z kodekami dźwięku (status - poważny). Pojawiła się również informacja, że zostały wykryte problemy z systemem video i żebym pobrał jakiś kod, a następnie system zostanie naprawiony przez live update. Nie wiem odkąd to mam, ale mimo tych problemów gra działa jak na razie bez zarzutu. Chciałbym się jednak dowiedzieć, czy Wy też mieliście (macie) takie coś i czy w ogóle należy coś z tym zrobić, czy dać sobie spokój, bo nie wiem jakie i czy w ogóle może wywołać to problemy z grą ? I jeszcze jedno - restart i instalacja gry mogłaby rozwiązać te problemy ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2015, 22:22:52 wysłana przez Gracz_4321 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #472 dnia: Styczeń 12, 2015, 23:56:26 »
Cytuj
Chciałem wejść w ustawienia gry, kliknąłem "settings" i pojawił się komunikat, że brak jest jakiegoś kodek

jaja sobie robisz xD jak może plik wykonywalny za ustawienia gry wołać o kodeki... no żal xD

Cytuj
Potem po zeskanowaniu okazało się, że nie mam najnowszej wersji ALLPlayera,  mam 10 problemów z kodekami obrazu i 6 z kodekami dźwięku (status - poważny)

Nie wiem co ty tam posiadasz ale zrób format albo ktoś tobie i ogarnie ten system bo to piszesz to woła o pomstę do nieba... Jeden wielki syf masz na tym PC.

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #473 dnia: Styczeń 13, 2015, 02:13:54 »
Format? Ccleaner,  Malwarebytes Anti-Malware,  Combofix, Usunięcie niechchianych programów z panelu sterowania i format zbędny :)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #474 dnia: Styczeń 13, 2015, 14:47:19 »
Cytuj
Format? Ccleaner,  Malwarebytes Anti-Malware,  Combofix, Usunięcie niechchianych programów z panelu sterowania i format zbędny

Mało aby format był zbędny xD Może być tak system zasyfiony że szkoda pisać.
Dlatego pisze "format", zwłaszcza jak on pisze o problemach z kodekami i tragicznym allplayer to wnioskuje na ślepo że marnie sobie radzi z obsługą PC (bez urazy).

Offline kristof26

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #475 dnia: Styczeń 14, 2015, 14:04:49 »
Potrzebuje  linka do dzialajacego Cracka do Pes 2015 wersja Reloaded.Jak ktos ma to niech podesle bo sciagnalem juz z 10 i zaden nie dziala.Z gory dzieki :)

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #476 dnia: Styczeń 15, 2015, 23:38:50 »
Zaraz wyjde z siebie. Co jest z tą grą??!!!  Za każdym razem jak chce pograć online wyskakuje mi unable to implement live update data. Usuwam tamten folder mount ale jak tylko gre włącze to od razu mi sie znowu pojawia i mam ten błąd. i tak wkółko. Wcześniej jak usunąłem,to dało sie grać a dzisiaj juz nie bo za każdym razem sie pojawia. Co można z tym zrobić?

Offline tomek243

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.12.2012r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #477 dnia: Styczeń 16, 2015, 12:00:52 »
Witam, mam taki problem, po przejsciu do gry online pojawiaja sie dwa napisy, najpier INSTALLATION FAILED, a nastpnie UNABLE TO IMPPLEMENT LIVE UPDATE DATA.  czy ktos moze mi pomoc co zrobic?

Offline stoprocentpeja11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2011r.
  • ;)
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #478 dnia: Styczeń 16, 2015, 14:25:18 »
Witam , mam problem z zalogowaniem się na pesleague.pl .Gdy wpisuje login i hasło wyskakuje bład : Twoje konto zostało zablokowane... To już drugi raz taka głupia sytuacja prosze zrobić z tym porządek . Pozdrawiam .  8)

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 16, 2015, 15:57:25 »
Cytuj
Witam, mam taki problem, po przejsciu do gry online pojawiaja sie dwa napisy, najpier INSTALLATION FAILED, a nastpnie UNABLE TO IMPPLEMENT LIVE UPDATE DATA.  czy ktos moze mi pomoc co zrobic?

Czytaj FAQ

Cytuj
Zaraz wyjde z siebie. Co jest z tą grą??!!!  Za każdym razem jak chce pograć online wyskakuje mi unable to implement live update data. Usuwam tamten folder mount ale jak tylko gre włącze to od razu mi sie znowu pojawia i mam ten błąd. i tak wkółko. Wcześniej jak usunąłem,to dało sie grać a dzisiaj juz nie bo za każdym razem sie pojawia. Co można z tym zrobić?

Może coś od nich lub masz polskie znaki i specjalne w nazwie konta i pc'ta (niezalecane).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #479 dnia: Styczeń 16, 2015, 15:57:25 »