Autor Wątek: Real Madrid Club de Fútbol  (Przeczytany 8549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 21, 2014, 18:57:49 »
Jaja! Casillas odchodzi to raz, fajne urozmaicenie, ale Perez również postanowił odstąpić z prezesury? Po sezonie będzie wielka zmiana w Realu, kto wie czy nie na lepsze?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 21, 2014, 19:48:16 »
Perez dał Realowi wiele, ale za bardzo interesowały go sprawy klubu, którymi powinien zajmować się tylko menadżer. Może to i lepiej, że odejdzie.. Ciekawie się toczą losy Królewskich u Ciebie.

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 21, 2014, 20:41:09 »
Wielka gwiazda Realu za niedługo pożegna się z klubem, szkoda ... Dał on wiele klubowi ale mam nadzieje że klub poradzi sobie bez niego. Ciekawe jak się sprawdzi jego zastępca.

Offline plumber.

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.01.2014r.
    • twitter
Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 26, 2014, 09:45:28 »


12 septiembre 2014, Viernes, Los Blancos Noticas
#ancelotti #cristiano #ronaldo #atletico



Przed zbliżającym się wielkimi krokami hitem La Liga, meczem Real Madryt - Atletico, pojawiały się w prasie informacje, jakoby Cristiano Ronaldo miałoby w nim zabraknąć z powodu problemów zdrowotnych. Wszyscy ci, którzy znają Portugalczyka jednak raczej nie wierzyli w takie doniesienia, bo znany jest on przecież z tego, że dopiero naprawdę poważny uraz może go wykluczyć z tak ważnego pojedynku. Dla spokoju wszystkich fanów Królewskich Carlo Ancelotti powiedział, że Cristiano jest wszystko w porządku i jak najbardziej będzie gotowy na kolejne spotkanie.

Nie wiem, skąd media mają takie informacje, ale to kompletna bzdura. Cristiano jest w stu procentach gotowy na kolejne spotkanie i nie miał przed nim żadnych problemów ze zdrowiem. To bardzo ważny piłkarz dla nas i ciężko byłoby go zastąpić. Na szczęście nie będę musiał się nad tym zastanawiać, a na dodatek pozostali piłkarze również są gotowi na ciężki pojedynek z Atletico. Bardzo się z tego cieszę, bo po nieudanym meczu z Sociedad, będę mógł pokazać, że wszystko mamy pod kontrolą.

Mecz z mistrzem La Liga już pojutrze i wygrana jest absolutnie potrzebna. Nie dość, że to pojedynek prestiżowy, to jeszcze na dodatek należy naprawić sytuację w tabeli, która pogorszyła się po beznadziejnym spotkaniu z Realem Sociedad. Przerwa reprezentacyjna z pewnością okazała się dobrą informacją dla kibiców Królewskich, bo drużyna dostała dodatkowy czas na wyeliminowanie błędów. Do meczu z Atletico Real podchodzi niepewny swojej dyspozycji, dlatego też bardzo ciężko wytypować, kto zwycięży. Obecne problemy i niesamowite zaangażowanie drużyny przeciwnej może zaważyć na rozczarowującym wynikiem, jakim dla kibiców będzie nawet remis.


« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2014, 22:09:56 wysłana przez plumber. »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 26, 2014, 12:57:34 »
Nie wiem, czy to zamierzone, ale mi się nie wyświetla żaden obrazek w tym poście.
CR7 na pewno nie odpuści Atletico, szykuje się kapitalny mecz. Niekończąca się wojna, część 121321412.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2014, 15:57:11 »
Też się na początku zastanawiałem co do tego zdjęcia.
Zapowiadają się niezwykle ciekawe derby Madrytu. W poprzednim sezonie te najważniejsze na Waszą korzyść, ciekawe czy teraz będzie tak samo. Mamy początek sezonu, Realu jak to Real początki zawsze przesypia i dopiero teraz goni. Ciekawi mnie ta plotka z Ronaldo. Niby chory, niby zdrowy, a tak naprawdę czy zagra dowiemy się dopiero podczas meczu. Wydaje mi się, że jednak go zabraknie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madrid Club de Fútbol
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 26, 2014, 15:57:11 »