Ankieta

Czy podzielasz opinię Luísa Figo? (Strona nr. 5)

Tak
9 (56.3%)
Nie
4 (25%)
Nie mam zdania
3 (18.8%)

Głosów w sumie: 15

Autor Wątek: Los Galácticos 2006/07: Info  (Przeczytany 66661 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 27, 2015, 12:47:07 »
Klasyk nie zawiódł zresztą jak zawsze. W takim meczach nie można liczyć na nude. 3 punkty są i zmniejszona strata do lidera (Barcy) na 5 punktów. Choć jestem kibicem Barcy to musze powiedzieć to z bólem serca, że Twoja drużyna w tym sezonie zasługuję w końcu na to Mistrzostwo i mam nadzieję, że właśnie tak się stanie ;)

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 27, 2015, 14:12:06 »
A Gravesen? Nie mam o nim za wiele pojęcia, kojarzę go tylko z tego:


Bądź "pełna wersja" tego:
Gravesen to był taki łysy wariat :D Te filmiki znam, oglądałem całą serię i nieźle się uśmiałem :D Najlepszy chyba ten:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd36e042d814b0c10b8d9a7551b50599&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd36e042d814b0c10b8d9a7551b50599&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 27, 2015, 15:33:31 »
Julio fueraaaa! rozwaliło mnie to xD  ;D ;D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 27, 2015, 18:33:44 »
Ładna akcja bramkowa, choć w żaden sposób szczególna. Dobry mecz w waszym wykonaniu, widać, że coraz lepiej grasz w PESa 5, bo rok temu wyniki były gorsze w tej karierze  :) Powalczycie o majstra. Jest mega paka w Madrycie: R.Carlos, Totti, Zidane, Ronaldo, Raul, Casillas. Same wielkie nazwiska, rzeczywiście "Galaktyczni".

Kariera ma wszystko to, co mieć powinna. Opis, fotografie, screeny z meczu, skrót. Fajne tempo, świetny klimat. Brawo!
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 27, 2015, 19:10:11 »
Dzięki, myślałem, że już dawno przestałeś czytać :)
Julio fueraaaa! rozwaliło mnie to xD  ;D ;D
Mówiąc po naszemu "Julio Wyjaaaazd!" :D I ta jego mina Polecam jeszcze "Gravesen Toma 1" z " La Gravesinha" .
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2015, 08:32:17 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline Anjin Miura

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 12.12.2011r.
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 27, 2015, 20:08:54 »
Barcelona w ostatniej kolejce rundy/sezonu, klasa.

"Strzał" Carlosa daje 10/10.

Team faktycznie galaktyczny, poza tą ławką. Pavon :D Portillo :D Raul Bravo :D :D

Teraz zimowe transfery jak mniemam, albo jeszcze mecz pucharu ligi - nie wiem jak działa terminarz w PESie 5, czy taki jak w 6. Kogo kupujemy?

Raul Bravo :D
" po co jest moensienmgladbach to jakis cyrk"

"przecież nie będę każdej kolejnej wersji trzymał na kompie jak każda kolejna jest lepsza od poprzedniej"

Offline LonG_7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 15.07.2014r.
  • 決してあきらめない
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 27, 2015, 21:39:27 »
Spoiler for Hiden:
Czas zacząć napędzanie działu ;D
Cóż jako kibic Barcy żałuję, iż odnieśliście sukces w meczu z ekipą z Katalonii ale jak pokazują statystyki (chociażby ilość sytuacji bramkowych).

A co do samej kariery, bo chyba o niej jeszcze się nie wypowiadałem, to trzymasz mega poziom, który opiera się w głównym stopniu na fantastycznym klimacie kariery retro. Bardzo podoba mi się, że zamieszczasz skróty video. Jak akurat nie ma się czasu przeczytać całego opisu można po prostu obejrzeć skrót i mniej więcej zobaczyć przebieg meczu :).

Trzymaj tak dalej i czekam na jakieś zimowe transfery ;)

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 31, 2015, 11:34:29 »
Wracam na forum patrzę, a tu Artur cały czas ze swoimi Los Galácticos. Możesz liczyć na moje odwiedziny ☺.

Offline Blues Fan

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 09.01.2012r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 31, 2015, 21:05:43 »
Sprowadzenie Tottiego do Realu psuje klimat. Sam kiedyś popełniłem ten błąd sprowadzająć Frankowskiego do Barcelony więc wiem co mówię  ;)
&quot; border=&quot;" border="0

To Blues Fan, tego nie ogarniesz ... - Hose444

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 01, 2015, 10:15:57 »
Sprowadzenie Tottiego do Realu psuje klimat. Sam kiedyś popełniłem ten błąd sprowadzająć Frankowskiego do Barcelony więc wiem co mówię  ;)

Moim zdaniem nie powinieneś porównywać nierealnego transferu "Franka" do Barcelony z realnym (przecież kiedyś było blisko) przejściem Tottiego do Realu.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 01, 2015, 13:15:15 »
Barcelona w ostatniej kolejce rundy/sezonu, klasa.
Jak co sezon :D
Cytuj
"Strzał" Carlosa daje 10/10.
:D
Cytuj
Kogo kupujemy?
Spróbujemy :D

trzymasz mega poziom, który opiera się w głównym stopniu na fantastycznym klimacie kariery retro.
Dziękuje.
Cytuj
Bardzo podoba mi się, że zamieszczasz skróty video.
Skróty to dla mnie jedna z ważniejszych rzeczy w karierach, dodająca wiele klimatu. Lubię, gdy są fajnie zmontowane - z pasującym soundtrackiem i ew. jakimiś efektami.

Wracam na forum patrzę, a tu Artur cały czas ze swoimi Los Galácticos. Możesz liczyć na moje odwiedziny ☺.
:)

Sprowadzenie Tottiego do Realu psuje klimat. Sam kiedyś popełniłem ten błąd sprowadzająć Frankowskiego do Barcelony więc wiem co mówię  ;)
Twoje wypowiedzi zawsze poprawiają humor. Niema to jak porównywać transfer Tottiego do Realu, który w 2004 był już prawie zaklepany, do przejścia Franka do Barcelony, do której było mu lata świetlne Ale normalnie za tą wypowiedź postawię Ci piwo :) (nawet dwa ;D ;D)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 01, 2015, 13:19:12 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 01, 2015, 13:19:08 »
 :B: lues Fan wydaje mi się, że chciał w formie żartu i ironii to powiedzieć ;D Piwo poleciało ;D ;D

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Los Galácticos 2006/07: Totti daje zwycięstwo na Camp Nou!
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 01, 2015, 16:23:33 »
Nie wiadomo, kiedy ten człowiek żartuje, a kiedy mówi coś na serio.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
:B: lues Fan wydaje mi się, że chciał w formie żartu i ironii to powiedzieć ;D
Ty lepiej powiedz, co z sygnami...




Robinho chce odejść!

Zaskakujące wieści z Madrytu. Jak podaje Marca Robinho chce odejść z klubu i to jeszcze w zimie!

Brazylijczyk miał przekazać swojemu agentowi, Wagnerowi Ribeiro, iż czuje się niedoceniany w Madrycie i chce zmienić otoczenie jak najszybciej - najlepiej w zimowym okienku transferowym. Czarę goryczy miał podobno przelać brak miejsca w wyjściowej jedenastce na mecz z Barceloną mimo, iż były gwiazdor Santosu w ostatnich meczach imponował formą i skutecznością.
Brazylijczyk stwierdził również, że po przyjściu Tottiego nikt z otoczenia klubu nie poinformował go o tym, że nr. 10, z którym grał po transferze do Realu zostanie oddany Włochowi, a o wszystkim miał dowiedzieć się z mediów.

Nie wiadomo co na to wszystko Real, ale Robinho wydaje się być chyba przekonany o swojej decyzji. Zainteresowanie Brazylijczykiem wyraziły już ponoć Chelsea, Bayern oraz Roma.



30 mln, które już się spłaciły

Totti w pojedynku z kapitanem Osasuny, Cruchagą

Kibice na Bernabéu mają nowego ulubieńca. Jest nim 30-sto letni Francesco Totti. Włoch po transferze z Romy potrzebował zaledwie kilku miesięcy, by obok Raúla, Zidane'a, czy Casillasa, stać się jednym z najbardziej lubianych piłkarzy Królewskich.

Florentino Pérez, kontrowersyjny prezes Realu, od kilku lat miał niemałą obsesję na punkcie kapitana i symbolu Rzymskiego klubu. W mediach powtarzał, iż jego REJESTRACJA lub LOGOWANIE jest ściągnięcie Włocha na Bernabéu. Blisko jego realizacji było w lecie 2004 roku. Totti wraz z reprezentacją uczestniczył na Portugalskim Euro, po którym miał ogłosić decyzję, czy zostaje w Romie, czy też przechodzi do Realu. Po fiasku, jakim było niewyjście z grupy Italii i dyskwalifikacji po pierwszym meczu samego zainteresowanego za REJESTRACJA lub LOGOWANIE z Poulsenem (Totti opluł Duńczyka), Włoch po naradzie z rodziną postanowił zostać w Rzymie, gdzie jest traktowany jak prawdziwy król miasta.

Jednak dwa lata później Pérez w końcu dopiął swego. 30 mln euro oraz dołączony w pakiecie Júlio Baptista, a także chęć przejścia do Galaktycznego teamu przez Tottiego, spowodowały że 80-cio letni Franco Sensi, prezes Romy, postanowił oddać największą legendę klubu, co wywołało niemałe zamieszki na ulicach Rzymu.

Po dołączeniu do Realu, Totti z każdym meczem stawał się jednym z ulubieńców kibiców na Santiago Bernabéu. Jego ostatnia bramka na Camp Nou miała ogromne znaczenie w kontekście dalszej walki Realu z Barceloną o mistrzostwo Hiszpanii. W sumie Totti w 14 meczach Primera División trafiał do siatki 9-cio krotnie, dzięki czemu wraz z nadzieją Hiszpańskiej piłki, Fernando Torresem, przewodzi w klasyfikacji strzelców. Gdyby sytuacja nie zmieniła się do końca sezonu, Totti byłby drugim Włochem w historii po Christianie Vierim (24 bramki dla Atlético w sezonie 97/98), który sięgnął po Trofeo Pichichi w dodatku w debiutanckim sezonie na boiskach w Hiszpanii...
" border="0" border="0

Offline Miszczu11

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1016
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 30.11.2009r.
  • VR46
Ciekawe, czy oddasz Robinho - choć pewnie już jest to przesądzone i jedynie czekasz na najlepszą ofertę? :) Osobiście bardziej ciekawski jestem, kogo ściągniesz w jego miejsce.

Offline JurgenChamp

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2013
  • location: Płock
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 30.07.2013r.
  • Hala Madrid!
Według mnie odejście Robinho jest już przesądzone. Cieszy jednak fakt, że Totti dobrze wprowadził się do zespołu i odgrywa w nim ważną rolę.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Jak to się mówi w życiu są tylko dwie pewne rzeczy: podatki i śmierć :D ;)
" border="0" border="0

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Robinho w sumie ma prawo się złościć brakiem miejsca w podstawowej jedenastce na ten mecz z Barceloną, ale już fochy o ten numer 10 mógłby sobie darować :P


Co do Tottiego - kurde, najpierw mały mindfuck - nie wiem czemu myślałem, że miał wtedy z 25 lat :D A już trzydzieści wiosen za nim. Mimo to i tak cena jaką wyłożył Real za legendę Romy to troszkę śmiech na sali. Po prostu zastanawiam się ile Włoch mógłby kosztować gdyby to wszystko działo się w 2015 roku. Czy byłby jednak tańszy, ze względu na jego wiek, czy Real wyłożyłby na stół kilka baniek więcej.


Chciałbym u Ciebie zobaczyć jeszcze Vieirę, może Crespo lub Shevchenkę :D Jest trochę tych niedoszłych Galaktycznych, których zawsze chciałem zobaczyć w trykocie Realu.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Los Galácticos 2006/07: Ciężki mecz na zakończenie roku.
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 10, 2015, 20:07:44 »

Ciężki mecz na zakończenie roku

Panie sędzio...

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Copa del Rey, Real remisuje na własnym obiekcie 1-1 z Racingiem Santander. Spotkanie to przypominało sobotni klasyk na Camp Nou. Goście w drugiej odsłonie napsuli wiele krwi Realowi, który tym razem podszedł do pojedynku w Pucharze Króla bardzo poważnie, o czym świadczy wyjściowa jedenastka.

Na murawie Santiago Bernabéu ujrzeliśmy od pierwszym minut Robinho. Brazylijczyk, który czuje się niedoceniony w Madrycie i chce odejść z klubu jeszcze zimą, dostał szansę w dzisiejszym spotkaniu, które być może będzie jego ostatnim w białej koszulce. Oczywiście kibice Królewskich nie zareagowali inaczej, niż serwując porcję gwizdów w kierunku Brazylijczyka podczas rozgrzewki.

Racing był bardzo bliski wyjścia na prowadzenie w 14. minucie. Aganzo otrzymał piłkę z prawej strony i przy fatalnym kryciu ze strony obrońców Realu zdążył przyjąć piłkę na klatkę piersiową i ułożyć do strzału. Ta niemal musnęła lewy słupek. W 29. minucie Real objął prowadzenie. 20-sto letni Jurado świetnie zgasił piłkę w polu karnym i wycofał do Ronaldo. Roonie nie zastanawiając się, huknął lewą nogą przy prawym słupku. W doliczonym czasie gry po wykonanym kornerze w polu karnym znalazł się Helguera. Stoper Królewskich miał pecha, bowiem przed strzeleniem pierwszej bramki w sezonie powstrzymał go słupek.

Druga połowa, to po prostu istna dominacja piłkarzy Racingu. Zespół z Santander przycisnął Real jeszcze bardziej niż... Barcelona w sobotnim El Clásico. W 69. minucie mieliśmy prawdziwy pokaz geniuszu Ikera Casillasa! Wychowanek Los Blancos w niesamowitym stylu wyciągnął piłkę z linii bramkowej po strzale Aganzo, który wręcz powinien wylądować w siatce. Była to jedna z najpiękniejszych interwencji w obecnym sezonie w hiszpańskim futbolu. Piłkarze Miguela Ángela Portugala dopięli jednak swego na minutę przed regulaminowym czasem gry. Anderson Silva uruchomił tragicznie krytego Aganzo, który stanął oko w oko z Casillasem i mając dużo szczęścia, wyrównał stan meczu - do trzech razu sztuka.

Real musi teraz odrabiać jednobramkową stratę w Santander, by myśleć o ew. półfinałowym starciu z Barceloną, która pokonała u siebie Villareal 2-1.


2006/07
1/4 pierwsze spotkanie, Estadio Santiago Bernabéu

Real Madryt 1-1 Racing Santander

Real Madryt: Casillas - Diogo, I. Helguera, Lúcio, R. Carlos - P. García 40' ( 59' Gravesen), Pirlo, Jurado ( 59 Portillo) - Robinho, Raúl, Ronaldo 29 ( 44' Totti)
Racing Santander: Aouate - Mora, Oriol, Manzur, Pinillos ( 75' Jonathan) - Matabuena, Bertin ( 71' Vitolo), Morán, Anderson, F. Melo ( 83' W. Dalmat) - D. Aganzo 89'


Oglądaj w 1080p HD
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd36e042d814b0c10b8d9a7551b50599&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=dd36e042d814b0c10b8d9a7551b50599&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Kliknij, by powiększyć

Spoiler for Wyniki 1/4 Copa del Rey 1 spotkanie:

« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2015, 20:23:26 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Los Galácticos 2006/07: Ciężki mecz na zakończenie roku.
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 10, 2015, 20:22:34 »
Stoicie teraz przed ważnym rewanżem, w którym musicie wygrać by awansować dalej. Racing przed rewanżem jest w lepszej sytuacji bo strzelił na wyjeździe. Aż dziwne że nie rozstrzygnąłeś tego meczu u siebie, a sytuacje do tego były.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Los Galácticos 2006/07: Ciężki mecz na zakończenie roku.
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 10, 2015, 20:22:34 »