Autor Wątek: Czysty pes, chce tylko składy,herby i stroje  (Przeczytany 1736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Divx97

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2014r.
Czysty pes, chce tylko składy,herby i stroje
« dnia: Wrzesień 22, 2014, 19:02:50 »
Siema. tak jak w temacie nie moge sie polapac, wiem ze jest masa przeroznych patchow jakis dlc,pespatch itp, jednak niewiem co z czym sie jje, czy instalując np dlc 6.0 musze miec poprzednią wersje, to samo z pespatch. Poprostu prosze kogos o pomoc co mam zrobić jeśli chce tylko to co w tytule, herby,stroje i sklady mniej wiecej aktualne. ?(P.s. mam kopie gry reloaded 1.0)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2014, 19:07:52 wysłana przez Divx97 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Czysty pes, chce tylko składy,herby i stroje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2014, 00:12:03 »
Na czystego PES (grę po instalacji) wgrywasz patch konami i DLC (ściągasz poprzez grę lub ręcznie wgrywasz, do określonego folderu).

Patch konami - zawiera poprawki do gry.
DLC (inaczej Data Pack) - zawiera struktury gry, jak: stroje, buty i inne rożne grafiki
DLC najnowsze zawsze zawiera w sobie poprzednie wydania, więc nie trzeba instalować all, wystarczy najnowsze. I tak przez grę ściągajać, ściągniesz najnowsze.

Jak już to zrobisz, możesz pokusić się o jakiś patch, z dodatkami, innymi ligami(np. pesedit itp.), który instaluje się wedle instrukcji instalacji, podanej przez autora patcha.

O aktualny teraz ciężko do PES 2013 (zwłaszcza nowe składy na sezon 2014/2015). Musisz przeszukać stronę i coś wybrać >> REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Najprościej, ściągnij najnowszy PESEdit pod PES 2013 a następnie dograj tylko plik ze składami, gdzie trzeba.

Nie zakładaj nowych tematów. Patrz tematy przyklejone.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czysty pes, chce tylko składy,herby i stroje
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2014, 00:12:03 »