Ankieta

Co osiągnie Barcelona w sezonie 2016/17?

Mistrzostwo Hiszpanii
2 (20%)
Puchar Króla
1 (10%)
Ligę Mistrzów
2 (20%)
Tryplet (LM,La Liga, CdR)
2 (20%)
Nic
3 (30%)

Głosów w sumie: 10

Autor Wątek: FC Barcelona by MichuVeB | Odcinek 114.  (Przeczytany 86467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #8 Sport analizuje mecz z Realem Valladolid
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 11, 2014, 18:55:36 »
Pomysłowy jesteś  :) Z tymi kolorami całkiem niezły pomysł.
W sumie fajnie one oddają dyspozycję Katalończyków z ostatniego spotkania. Jak na tacy widać, kto dał ciała, a kto zabłysnął.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #8 Sport analizuje mecz z Realem Valladolid
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2014, 18:44:19 »
Zagraliście jak na Barcelonę przystało. Pewna wygrana i w dodatku czyste konto. Bartra zastąpił Pique i efekty są od razu widoczne. Mam nadzieję, że młodzian wygryzie Pique za którym nie przepadam.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #8 Sport analizuje mecz z Realem Valladolid
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 13, 2014, 23:23:43 »
Powiem trochę na inny temat. Musimy chyba jak typowe dzieci umówić się, że komentujemy swoje kariery nawzajem, bo ten dział umrze śmiercią naturalną.
Pisanie dla samego siebie nie ma na dłuższą metę sensu. Więc proponuje aby każdy w miare możliwości komentował innych.


Co do meczu to rozgromiliście rywala i nie ma co szukać czerwonych świateł po takim wyniku ;p Nie wypada .
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #8 Sport analizuje mecz z Realem Valladolid
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 14, 2014, 15:21:08 »
Powiem trochę na inny temat. Musimy chyba jak typowe dzieci umówić się, że komentujemy swoje kariery nawzajem, bo ten dział umrze śmiercią naturalną.
Pisanie dla samego siebie nie ma na dłuższą metę sensu. Więc proponuje aby każdy w miare możliwości komentował innych.


Co do meczu to rozgromiliście rywala i nie ma co szukać czerwonych świateł po takim wyniku ;p Nie wypada .

Jeśli o mnie chodzi nie mam za dużo czasu i komentować regularnie nie będe, ale pomysł bardzo dobry :D nie ma co.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #8 Sport analizuje mecz z Realem Valladolid
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 16, 2014, 12:00:54 »
Odcinek 9.
Rozczarowanie, bezradność i pierwsza porażka...


Niedziela, 10.09.14r. | Estadio Balaídos, Celta | Godzina 22:00 | III.Kolejka

Pierwszy wyjazd i pierwsza porażka w sezonie. Tak można podsumować trzecią kolejkę Primera Division, w której Celta Vigo zdołała zatrzymać i ostatecznie wygrać mecz z ''bezradną'' Barceloną. Jedynym katem Barcy był Charles, który trafił dwa razy do siatki Ter Stegena. Nie da się nie przeoczyć fatalnej postawy zawodników Barcelony, a przede wszystkim pierwszej połowy, która nie należała do Dumy Katalonii, bowiem Katalończycy oddali w niej tylko dwa celne strzały, przy czym przeciwnik strzelał dwa razy więcej.

Już w 2 minucie niespodziewanie to gospodarze spotkania wyszli na prowadzenie. Alex Lopez wspaniale uwolnił się i dośrodkował do osamotnionego Charlesa, który precyzyjnym strzałem pokonał goalkeepera Barcelony. Następna akcja miała miejsce chwile później. Z rzutu rożnego piłkę dośrodkował Borja Oubina, ale na szczęście Barcelony piłka nie znalazła się w bramce, ponieważ wychowanek Barcy, Nolito nie zdołał pokonać bramkarza gości i tylko piłka po jego strzale przeszła koło słupka. W 14 minucie spotkania znów ze stałego fragmentu gry zagrozili piłkarze Celty. Marc Bartra nie przepisowo zatrzymał Charlesa i otrzymał żółty kartonik. Do wykonania rzutu wolnego podszedł Nolito, który dośrodkował piłkę w głąb pola, jednak piłka po strzale Lopeza uderzyła w poprzeczkę. Pierwszą akcję Barcelony, która zakończyła się celnym strzałem przeprowadził Neymar, który uwolnił się na lewym skrzydle i dośrodkował piłkę na wbiegającego Messiego, jednak ten fatalnie i za lekko uderzył w futbolówkę, którą obronił bez problemu Ruben Blanco. W 30 minucie meczu, Messi ograł obrońców Celty i zakończył akcję strzałem z dystansu, jednak bramkarz gospodarzy z problemami zdołał obronić strzał. W 40 minucie meczu, ostatnia akcja należała do Celty. Fontas prostopadle podał piłkę do Charlesa, który wspaniale poradził sobie z Javierem Mascherano i zdecydował się natychmiast uderzyć na bramkę strzeżoną przez Ter Stegena, który ładnie wyciągnął się i uratował drużynę przed stratą drugiej bramki. Sędzia zakończył pierwszą połowę, która została zdominowana przez gospodarzy i to oni prowadzą 1:0.

Druga połowa zaczęła się od całkowitej dominacji Barcelony i już w 60 minucie meczu, Messi wyprowadził sam akcję i zakończył ją znakomitym golem dającym remis w spotkaniu. Niestety kibice Barcelony nie na długo cieszyli się z tej bramki, ponieważ już cztery minuty później znów Charles dał Celcie prowadzenie po fantastycznej asyscie Nolito. Barcelona nie miała zamiaru się poddawać i dalej tworzyła sytuacje strzeleckie. W 70 minucie spotkania, Rafinha przedryblował Javi Reya i natychmiast podał do Neymara, który uderzył zewnętrzną częścią stopy, jednak piłka po jego strzale minimalnie przeszła koło słupka. Swojej szansy także szukali Fabregas i Rakitić, który wszedł chwile wcześniej, ale piłka dalej nie chciała wpaść do bramki Rubena Blanco. Ostatecznie Barcelona nie zdołała już zmienić wyniku i przegrała pierwszy swój mecz w sezonie.

2' 64' Charles - 60' Messi
7.0 Charles


Celta Vigo: Ruben Blanco - Hugo Mallo (c), Cabral, A. Tunez, Aurtenetxe - Borja Oubina, Javi Rey, Fontas, Alex Lopez, Nolito - Charles
FC Barcelona: Ter Stegen - Douglas, Vermaelen (63' Pique), Bartra, Alba - Mascherano (c), Xavi (70' Rakitić), Fabregas - Neymar, Messi, Alexis (57' Rafinha)

« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2014, 13:37:10 wysłana przez MichuVeB »

Offline mateo819

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #9 Pierwsza porażka w sezonie.
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 16, 2014, 13:02:45 »
Zimny prysznic na Estadio Balaidos - mam mieszane uczucia, gdyż:
a) kibicuję Barcelonie od zawsze
b) rozpocząłem karierę Celtą Vigo :D
Douglas w pierwszym składzie w miejsce ostatnio słabego Alvesa, jak się spisał grając od 1 minuty?
Powodzenia w kolejnym meczu :)
I ta tabela która wjeżdża od prawej do lewej i zatacza kółko... Słabo to wygląda i jeszcze gorzej się czyta  ???

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #9 Pierwsza porażka w sezonie.
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 16, 2014, 19:15:13 »
Odcinek 10.


Kataloński Sport tradycyjnie przeanalizował mecz z Celtą Vigo za pomocą kolorów sygnalizacji świetlnej. Co zdaniem dziennikarzy gazety było najlepsze, a co najgorsze w meczu z Celtą?

Kolor czerwony: Pierwsza połowa

W meczu z Celtą zawodnicy Barcelony kompletnie ''olali'' pierwszą połowę i pozostawili dużo przestrzeni rywalom, którzy wykorzystali to zdobywając jedną z dwóch bramek. Celta także zdominowała Barcelone pod względem posiadania piłki, które wyniosło 52% - 48% dla gospodarzy. Wnioskując trzeba oddać dużą waleczność piłkarzom Celty, którzy nie pozwalali w pierwszej połowie zupełnie na nic zawodnikom Dumy Katalonii.

Kolor żółty: Stałe fragmenty

Problemy przy stałych fragmentach to już normalka. Zawodnicy Barcelony kolejny raz pokazali, że nic nie wywnioskowali z ostatnich lat i nadal są bezradni przy stałych fragmentach. Gospodarze spotkania Celta podchodziła do stałych fragmentów podczas meczu tylko dwa razy (rzut rożny, rzut wolny) ale za każdym razem stwarzała nieziemskie zagrożenie, które albo kończyło się zwykłym szczęściem Barcy lub nieporadnością i nieskutecznością w wykonaniu piłkarzy Celty.

Kolor zielony: Neymar

Neymar był jedynym zawodnikiem, który próbował ''coś'' zrobić, oczywiście to nie on strzelił honorowego gola, bo uczynił to Lionel Messi, ale właśnie to on rozpoczął tą znakomitą akcję po której padła fantastyczna bramka argentyńczyka. We wczorajszym meczu Neymar'owi brakowało odrobinki szczęścia i zawodnika z pomocy, który dokładnie by zagrał mu piłkę, a jak wiemy pomoc w meczu z Celtą nie istniała.

Podsumując miejmy nadzięję, że nadejdą lepsze dni i ta porażka była ostatnią w tym sezonie. Barcelona jeśli chce zdobyć Mistrzostwo Hiszpanii musi się wziąść w garść i maksymalnie zmotywować oraz nie może liczyć tylko na potknięcia rywali z czołówki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #10 Sport analizuje mecz z Celtą.
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 16, 2014, 22:20:47 »
Patrzę patrzę i nie mogę uwierzyć.
Wpadka się zdarzyła - całe szczęście, że to tylko 1 mecz a liga jest bardzo długa. Pewnie kolejne mecze będą już na plus.
   


Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #11 Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrz
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 17, 2014, 15:12:12 »
Odcinek 11.

Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrzów.


W przed chwilą zakończonym losowaniu FC Barcelona poznała rywali grupowych w Lidze Mistrzów w sezonie 2014/15. Wicemistrz Hiszpanii spotka się w grupie z Olympique Marseille , RSC Anderlecht i Metalist Kharkiv. Pierwsza kolejka meczów odbędzie się 11 i 12 września. Dokładny terminarz rozgrywek zostanie podany poniżej.

Dla FC Barcelony w grupie nie ma praktycznie żadnego godnego przeciwnika, który może pokusić się o urwanie punktów Katalończykom. Jedyną drużyną, która powinna coś ''ugrać'' z ekipą Luisa Enrique jest drużyna Marcelo Bielsy, czyli Olympique Marseille. Bielsa tego lata był już łączony z Barceloną i przymierzany do roli nowego szkoleniowca Blaugrany, ale ostatecznie został on trenerem francuskiej drużyny.

Grupa C: FC Barcelona, Olympique Marseille, RSC Anderlecht, Metalist Kharkiv

Terminarz spotkań

1.kolejka | 12.09.2014 | Olympique Marseille - FC Barcelona | Stade Vélodrome
2.kolejka | 26.09.2014 | FC Barcelona - RSC Anderlecht | Camp Nou
3.kolejka | 17.10.2014 | FC Barcelona - Metalist Kharkiv | Camp Nou
4.kolejka | 31.10.2014 | Metalist Kharkiv - FC Barcelona | Stadion Metalist
5.kolejka | 21.11.2014 | FC Barcelona - Olympique Marseille | Camp Nou
6.kolejka | 05.12.2014 | RSC Anderlecht - FC Barcelona | Stade Constant Vanden Stock


Spoiler for Hiden:

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #11 Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrzów.
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 18, 2014, 16:46:00 »
W waszej grupie jesteście oczywiście faworytami, chociaż trzeba uważać na Marsylie. Moim zdanie najciekawsza grupa to grupa F, chociaż ciekawie może też być w grupie A.

Offline mateo819

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #11 Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrzów.
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 18, 2014, 22:56:44 »
Moim zdaniem jedynym problematycznym meczem w grupie może być ten na wyjeździe z Metalistem, Marsylia jak i Anderlecht spokojnie po 6 punktów. Wróżę 12-15 pkt na koniec fazy grupowej i pewny awans z pierwszego miejsca :) Co do reszty grup, przewrotnie powiem, że podobaja mi się grupa H, później A.
Powodzenia w LM! :)

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #11 Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrzów.
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2014, 20:14:19 »
Spoiler for Hiden:
Szczerze? gram na klasie światowej i pierwszy raz udało mi się tak wysoko wygrać! Moja największa wygrana na tym poziomie to było 5:0, a teraz wyśrubowałem swój rekord :D Mecz nie opisywałem szczegółowo, ponieważ troche by mi to zajęło.

Odcinek 12.

Szalone widowisko, rywal Barcelony zmiażdżony!


Środa, 12.09.14r. | Stade Veledrome, Marsylia | Godzina 20:45 | I.Kolejka LM

W pierwszej kolejce Ligi mistrzów, Barcelona zmiażdżyła swojego rywala jakim był Olympique Marseille 7:2. W całym spotkaniu padło aż 9 bramek. Niesamowity koncert dała przede wszystkim dwójka zawodników Blaugrany, Cesc Fabregas, który zanotował trzy trafienia oraz skrzydłowy Neymar, który także trafił trzy razy i dołożył do tego jeszcze jedną asystę. Ale wynik 7:2 jest zasługą całej drużyny, która po prostu rozgromiła Olympique Marseille. Czyżby wracała ta ''stara'' nie do zatrzymania Barcelona? Na takie sugestie jest jeszcze za wcześnie, ale miejmy nadzieję, że właśnie tak będzie.

Już w 6 minucie spotkania, Neymar dał prowadzenie strzelając gola z dobitki. Dwie minuty później Barcelona zdobyła kolejną bramkę. Messi wspaniale odnalazł prostopadłym podaniem Fabregasa, a ten precyzyjnie uderzył w dolny róg bramki podwyższając wynik na 2:0. W 20 minucie meczu, Payet oddał pierwszy celny strzał na bramkę Claudio Bravo, jednak ten strzał był za lekki by mógł pokonać doświadczonego chilijskiego bramkarza. W 31 minucie meczu, Barcelona odpowiedziała kolejnym golem. Rakitić wystawił piłkę Fabregasowi, który uderzył z dystansu prosto w okienko bramki Bracigliano. Barcelona już w 31 minucie prowadzi trzema bramkami. Chwile później pierwszą bramkę w spotkaniu zdobyli gospodarze. Abdallah zagrał długą piłkę do wbiegającego w pole karne Gignaca, który bez zastanowienia uderzył na bramkę Bravo zdobywając gola dającego jeszcze jakieś nadzieje. Pierwsza cześć spotkania zakończyła się wynikiem 1:3 dla Barcelony.

Druga połowa zaczęła dosłownie tak samo jak pierwsza, czyli od gola Barcelony. Znów to Neymar wyrządził poważną krzywdę gospodarzą strzelając kolejną bramkę z dobitki wykorzystując przy tym fatalną nieporadność obrońców Olympique Marseille. W 47 minucie spotkania przepiękną bramkę zdobył Ayew, który z okolic 25 metrów z rzutu wolnego precyzyjnie przymierzył i zmieścił futbolówkę pod poprzeczką. w 69 minucie meczu, Neymar napędził całą akcję i znakomicie dograł do Fabregasa, który wszedł głębiej w pole karne i huknął na bramkę Bracigliano nie dając mu żadnych szans na obronę. Barcelona już w tej chwili miażdży Olympique Marseille i prowadzi 5:2. W 77 minucie spotkania, Messi popisał znakomitym zagraniem zza obrońców, a całą akcję perfekcyjnie zakończył Neymar zdobywając swoją trzecią bramkę w tym meczu. W ostatnich minutach ostatniego gola dla Barcelony strzelił Xavi, który zrobił dobrą zmianę zmieniając Fabregasa. Barcelona pokazała swój ''pazur'' i rozgromiła Olympique Marseille aż 7:2. W innym meczu grupy C, Anderlecht wygrał u siebie skromnie 1:0 z Metalistem.


OLYMPIQUE MARSEILLE 2 - 7 FC BARCELONA
38' Gignac 49' Ayew - 6' 47' 77' Neymar 8' 31' 69' Fabregas 87' Xavi
7.5 Neymar

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9e1e4c01464bc7d5dc18711867dded6a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9e1e4c01464bc7d5dc18711867dded6a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Olympique Marseille: Bracigliano - Abdallah, N'koulou, Diawara, L. Mendes - Bangoura, Cheyrou, Valbuena (c) - Payet, Gignac (69' Apruzesse), Ayew
FC Barcelona: Bravo - Alves, Bartra (60' Pique), Vermaelen, Alba (69' Adriano) - Mascherano (c), Rakitić, Fabregas (69' Xavi) - Neymar, Messi, Alexis
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2014, 20:17:22 wysłana przez MichuVeB »

Offline SiłaNiebieska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #11 Barcelona poznała rywali z grupy Ligi Mistrzów.
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2014, 20:48:04 »
Co za widowisko ! Kibice na pewno bardzo ucieszeni takim wynikiem. Neymar i Fabregas rozegrali fantastyczny mecz. Brawa dla nich. Nie spodziewałem się takiego wyniku z Marsylią obstawiałem że będzie to wasz najgroźniejszy rywal a tu proszę, pogrom. :)

Offline mateo819

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 286
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2010r.
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #12 Szalone widowisko, rywal Barcelony zmiażdżony!
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2014, 22:20:29 »
ho ho ho, co to się stało, Barcelona w końcu na dobrych torach :) Cóż tu można napisać, gratuluję i cieszę się.
Spoiler for Hiden:
Pes 2013 (to on? jeśli nie to dalsze czytanie nie ma sensu:D )na klasie światowej jest prosty, kiedy się odkryje, że prowadząc z przeciwnikiem ustawia on dużą ilość graczy z przodu, żeby odrobić straty przez co wyprowadzenie kontrataku jest banalne. Rzuty wolne? Wymierz, trzymasz strzałkę w dół, strzał nie za mocno, trochę podkręcić strzałką w bok i wcisnąć podanie jak strzela, wiele goli tak zdobyłem z wolnych :P

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #13 Suarez: Moje marzenie się spełniło.
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 21, 2014, 19:37:01 »
Odcinek 13.

Luis Suarez: Moje marzenie się spełniło.


Zapraszamy na krótki wywiad z Luisem Suarez, który tego lata przeszedł z Liverpoolu do Barcelony mimo nałożonych na niego sankcji za ugryzienie Giorgio Chielliniego na Mundialu w Brazyli. Wywiad przeprowadziła hiszpańska gazeta Sport.

Transfer do Barcelony.

To była moja najpiękniejsza chwila w życiu sportowca, zawsze marzyłem by grać dla tego klubu i godnie go reprezentować. Moje marzenia w końcu się spełniło. Ale nie zapomne o Liverpoolu, w którym rozwinąłem się jako piłkarz i nabrałem sporo techniki przy takich zawodnikach jak np. Steven Gerrard.

Gdy otrzymałeś wiadomość, że będziesz zawieszony za ugryzienie Giorgio Chielliniego, to jaka była twoja pierwsza reakcja?

Smutek i łzy, ponieważ myślałem, że to będzie koniec mojej pięknej kariery i w końcu nie dojdzie do transferu, który już był planowany przed Mundialem. Na szczęście Barcelona zaufała mi i niesamowicie mnie wspierała w tym trudnym momencie. Pamiętam, że dwa dni później po tym ''wypadku'' zadzwonił do mnie Prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu i powiedział mi, że mimo tej sytuacji dojdzie do mojego transferu. W tej chwili gdy usłyszałem to z ust samego Prezydenta rozpłakałem się i zaniemówiłem. To dało mi do myślenia, że jeszcze nic straconego i moja kariera wciąż może się rozwijać.

Swój debiut prawdopodobnie zaliczysz z Realem Betis w piątek kolejce, czy dostałeś jakąś wiadomość od trenera, że wyjdziesz od pierwszej minuty?

Żadnej takiej wiadomości nie dostałem, Mister powiedział mi tylko, że na pewno dostanę minuty, ale nie wiadomo czy znajdę się w pierwszej jedenastce. W pełni rozumiem trenera, ponieważ długo już nie grałem jak na piłkarza i musze nabrać więcej minut. Wiem także, że gra w Barcelonie jest bardzo trudna i musze się w stu procentach zmobilizować i ciągle pracować by wywalczyć sobie miejsce w składzie. Praktycznie zaczynam od zera.

Alexis Sanchez jest twoim konkurentem na pozycji, co powiesz o nim?

Wiem, że Alexis jest bardzo dobrym zawodnikiem z nieprzeciętną techniką i sporym zaangażowaniem i na pewno będe miał ciężko z wywalczeniem sobie miejsca w pierwszym składzie.

A co powiesz o Messim i Neymarze?

To dwa Cracki, mają bajeczną technikę i bardzo łatwo odnajdują się pod bramką rywali. Granie z tą dwójką to marzenie, które się spełniło, mam nadzieję, że za niedługo wyjde razem z nimi na boisko i pomogę im wygrywać puchary.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #13 Suarez: Moje marzenie się spełniło.
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 21, 2014, 20:27:33 »
Jak dla mnie jakoś za szybko ten skrót leci.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #13 Suarez: Moje marzenie się spełniło.
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 21, 2014, 20:49:29 »
Jak dla mnie jakoś za szybko ten skrót leci.

Przyśpieszyłem bo by lagowało ;) Pisałem już o tym, że mój laptop ogranicza się do 15 fpsów jak nagrywam, więc wyobraź sobie to jak mi przycina filmik :D Dlatego przyśpieszyłem.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #13 Suarez: Moje marzenie się spełniło.
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 22, 2014, 19:18:38 »
Odświeżam :)

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #13 Suarez: Moje marzenie się spełniło.
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 24, 2014, 14:08:36 »
Niesamowity występ Neymara i Fabregasa w meczu przeciwko OM. Barca chyba rzeczywiście powraca, Barca której nikt nie może zatrzymać :P a no i wywiad z Suarezem ciekawie Ci wyszedł i czekam na jego debiut.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #14 FC Barcelona vs Granada CF, czyli 4 kolejka!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2014, 12:08:35 »
Odcinek 14.
Barcelona osiągnęła wysoki tor lotu.


Sobota, 15.09.14r. | Camp Nou, Barcelona | Godzina 19:00 | IV.Kolejka

W czwartej kolejce LaLiga, Barcelona pewnie pokonała Granade 2:0. Wyróżniającymi się postaciami w tym spotkaniu byli Ivan Rakitić i Lionel Messi, którzy dostali największe oceny z pośród zawodników Blaugrany. Nie dobrą wiadomością jest informacja, że pierwszy bramkarz Dumy Katalonii, Ter Stegen nie mógł wystąpić w tym spotkaniu z powodu niedolegliwości żołądkowych. Inna pierwsza planowa gwiazda, Neymar dostał dziś od trenera wolne i także nie wziął udziału w tym meczu, a w jego miejsce zobaczyliśmy Rafinhe.

Mimo, że to Barcelona dominowała jak zwykle w spotkaniu, to jednak przyjezdni stworzyli pierwsze zagrożenie. Riki łatwo poradził sobie z obrońcami Barcelony i dograł piłkę do Beniteza, który znalazł się oko w oko z Claudio Bravo, jednak górą okazał się chilijski bramkarz. Następną akcję przeprowadzili gospodarze. Fabregas zagrał do Messiego, który wbiegł w głąb pola karnego i huknął na bramkę Karnezisa, niestety piłka minimalnie przeszła obok słupka. W 28 minucie spotkania fatalną stratę zanotował Dani Alves, który stracił piłkę na rzecz Granady. Na szczęście Barcelony Benitez nie wykorzystał tego ''prezentu'' i strzelił tak, że Bravo nie musiał nawet interweniować. W 38 minucie spotkania Barcelona wyszła na prowadzenie. Messi ośmieszył defensywę Granady i prostopadle podał do Rakitićia, który z 5 metrów nie miał żadnych problemów z wykończeniem akcji golem. Chwile później znów gracze Barcelony znaleźli się pod bramką Karnezisa. Gerard Pique znakomicie zagrał długą piłkę na Alexisa Sancheza, który zakończył akcję strzałem w światło bramki, jednak lepszy przy tej sytuacji okazał się bramkarz Granady. To była ostatnia akcja w tej pierwszej połowie, która zakończyła się prowadzeniem Barcelony 1:0.

Druga połowa zaczęła się podobnie jak pierwsza, czyli od groźnej akcji Granady. El Arabi minął w dość łatwy sposób Fabregasa i dograł piłkę na głowę Ighalo, który zakończył akcję strzałem z główki, jednak jego strzał był za słaby by mógł pokonać Bravo. Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i tak też było w 58 minucie meczu. Alexis Sanchez ładnie z piętki podał do Rafinhe, który minął obrońce i uderzył w samo okienko bramki zdobywając swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Barcelona 2 - 0 Granada. W 67 minucie spotkania, swojej szansy szukał chwile wcześniej wpuszczony do gry Brahimi, ale jego strzał wołał o pomstę. Kibice Granady chwilami gwizdali na swoich graczy wyrażając swoje nie zadowolenie z gry i wyniku. Parę minut później Barcelona strzeliła kolejnego gola, a autorem był Lionel Messi, niestety sędzia dopatrzył się spalonego i bramka nie mogła być uznana. Końcowy wynik nie może dziwić, choć mógł być zdecydowanie wyższy, ale liczy się tylko zwycięstwo i trzy punkty. Barcelona pokonuje w czwartej kolejce Granadę 2:0.

38' Rakitić 58' Rafinha
7.5 Messi


FC Barcelona: Claudio Bravo - Alves, Vermaelen, Pique, Alba - Mascherano (c), Rakitić, Fabregas (64' S. Roberto) - Alexis, Messi, Neymar
Granada CF: Karnezis - Iturra, Murillo, Diakhate (75' Mainz), Angulo - Recio, Rico, El Arabi, Benitez - Ighalo (64' Brahimi), Riki (c)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: FC Barcelona by MichuVeB | #14 FC Barcelona vs Granada CF, czyli 4 kolejka!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2014, 12:08:35 »