Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 567764 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3020 dnia: Czerwiec 11, 2015, 00:51:45 »
dobra styka tego kupowania i losowania piłek za GP w 2015;) Moja drużyna KUCÓW (jak to ktoś tu określa) zbudowana;) w ostatnim losowaniu Robben;) (nie wylosowałem tylko Suareza, Buffona, Vidala, Iniesty reszta na pokładzie,
teraz tylko farmienie na kontrakty zostanie;)

a jutro pewnie agent Copa America

Offline sidnej

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 21.09.2008r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3021 dnia: Czerwiec 11, 2015, 00:55:41 »


Haha nie tracić nadziei - ja już jej nie mam :) moje losowania dzisiejsze przedstawiłem powyżej. Teraz doszły dwa Gold de ceglie montoya .  jeśli ktoś wierzy w procenty to sie grubo byli - one kłamią bo kto mi wytłumaczy że przy procentach 80 na czarną na 8 piłek cztery miałem żółte :)

tu jest jakiś powalony algorytm zrobiony coś w stylu że raz na jakiś czas wrzuca ci do twojego koszyka losowań z 20 dostępnych wrzuca do koszyka 8 czarnych i dwie złote  , to że pokazuje 4 złote to nie znaczy że tyle ich tam jest to tylko pewnie grafika i tyle

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3022 dnia: Czerwiec 11, 2015, 01:52:39 »
No kuzwa poj*balo ? 3X z rzędu złote piłki:) montoya de ceglie i teraz romulo
Niestety caly dzien zmarnowany na farmienie i nic z tego, bede powtsrzal do znudzenia, te losowania nie sa losowaniami - one sa zbalansowane !!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 10:02:33 wysłana przez hose444 »

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3023 dnia: Czerwiec 11, 2015, 03:36:04 »
Wie ktoś kiedy będzie mniej więcej premiera pesa 2016? Listopad?Bo doszły mnie słuchy ze w tym roku ma być szybciej....

Offline kri$hn@

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.01.2009r.
  • REAL MADRYT ! ! !
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3024 dnia: Czerwiec 11, 2015, 07:46:10 »
ja tez polosowałem troche agenta LM i najbardziej zależało mi na napastniku . Zostało mi chyba 7 piłek i już nie zdąże ich losować a w nich byli Messi , Ibra, Pogba, Robben ;/ ale ostatnie losowanie wczoraj o 1 w nocy i wpadł Suarez :)

@ Gunner Gesik

Jutro tj 12 czerwca ma być jakaś prezentacja Pesa 2016. Może podadzą datę premiery :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 07:48:08 wysłana przez kri$hn@ »
Griezman     Ronaldo     Sanchez
            Kroos         Gotze
                Mascherano
Alaba    Bonucci   T.Silva  D.Alves
                   Cassilas

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3025 dnia: Czerwiec 11, 2015, 10:04:29 »
sherlockholmes - To OSTATNIE OSTRZEŻENIE! Forum nie jest dżunglą, należy przestrzegać Regulaminu, a Tobie nie pierwszy raz zdarza się go łamać. Post pod postem, wulgaryzmy... Albo zaczniesz przestrzegać zasad, albo zostaniesz ukarany.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3026 dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:19:17 »
Strażnik regulaminu - spokojna wasza rozczochrana że od czasu do czasu ktoś napiszę jeden post pod postem to przynajmniej ożywi temat :) 
 Dla mnie ten agent L M nie pozostawił złudzeń ten tryb my club jest beznadziejny. Ja rozumiem że słabszym należy umożliwić kupowanie zawodników za $ ale BeZ przesady żeby wszystko było temu podporzadkowane.

Zrobiłem 10 losowań i wybrałem prawie wszystkie złote piłki Przeciez to paranoja jakaś...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 11:29:24 wysłana przez sherlockholmes »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3027 dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:39:49 »
Cytuj
Strażnik regulaminu - spokojna wasza rozczochrana że od czasu do czasu ktoś napiszę jeden post pod postem to przynajmniej ożywi temat :)

Wiesz co to są zasady? Nie ważne, czy chodzi o drobne przewinienie, czy nie. Czyli np. po trzech piwkach też od czasu do czasu można siąść za kierownicą, przecież nic się tam stanie, jak raz na jakiś czas tak się zrobi - wtedy nikogo się nie skrzywdzi? Tylko, że jak trafisz maską małe dziecko... Wiadomo, nie można porównywać jedno z drugim, ale ja jako moderator nie mogę pozwolić na łamanie Regulaminu nawet w najmniejszym stopniu - przyzwolę na taką "pierdołę" jednemu, potem to samo zrobi drugi, bo "tamten mógł" i w trymiga zrobi się bajzel. Właśnie po to jest Regulamin, by go nie było.

Dlatego - proszę zapoznać się z Regulaminem i stosować do niego! Jasne?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3028 dnia: Czerwiec 11, 2015, 11:47:58 »
Zrobiłem 10 losowań i wybrałem prawie wszystkie złote piłki Przeciez to paranoja jakaś...
Jestem na forum od niedawna i od kiedy pamiętam ciągle narzekasz na tą grę. Gdyby mnie ona tak wkurzała, po prostu przestał bym w nią grać.  Ja przez ten czas zrobiłem 2 mocne składy (bez kupowania, zbilansowania i innych teorii spiskowych) a Ty w tym czasie siedziałeś na forum marudziłeś na swój słaby skład :)

Wracając do gry - patrzył ktoś co dziś dodali? W necie znalazłem tylko, że 3 agentów z krajów: Argentyna, Brazylia, Niemcy. Jest bonus za mecze online?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 11:51:15 wysłana przez masko »

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3029 dnia: Czerwiec 11, 2015, 12:17:47 »
Jestem na forum od niedawna i od kiedy pamiętam ciągle narzekasz na tą grę. Gdyby mnie ona tak wkurzała, po prostu przestał bym w nią grać.  Ja przez ten czas zrobiłem 2 mocne składy (bez kupowania, zbilansowania i innych teorii spiskowych) a Ty w tym czasie siedziałeś na forum marudziłeś na swój słaby skład :)

Wracając do gry - patrzył ktoś co dziś dodali? W necie znalazłem tylko, że 3 agentów z krajów: Argentyna, Brazylia, Niemcy. Jest bonus za mecze online?
A ile grasz? I przed wszystkim jak grasz. Online czy vs com ? Ją jestem zwykle raz dwa razy na miesia i gram trochę meczy online w tym czasie robie Z 8 losowań. Nie narzekam nie mając przyczyny. Jak grałem w grudniu to mogłem swobodnie rywalizować w turniejach i je wygrywać mimo że skład miałem cienki ale to tylko dlatego bo przeciwnicy też mieli cienkie składy . Teraz ja mam dalej cienki skład bo nic sie nie zmienił a oni wszyscy samych toty to gdzie mi do nich? A wiesz mi zawodnik potrafi zrobić różnicę. Ale po co się niepotrzebnie wkur grasz z takim naciskasz cały mecz a musisz stworzyć naprawdę klarowne sytuacje aby taki gość z 77 ovr  ja wykorzystał po czym piłkę dostaje - jedna w meczu - Messi i wkręca ja do bramki z pozycji niemal niemożliwej :)

Offline masko

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 28.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3030 dnia: Czerwiec 11, 2015, 13:13:36 »
a oni wszyscy samych toty to gdzie mi do nich?
Zrobił byś w poprzednim tyg. 53 losowania i Ty też miał byś toty.

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3031 dnia: Czerwiec 11, 2015, 14:42:03 »
Zrobił byś w poprzednim tyg. 53 losowania i Ty też miał byś toty.
 

Fajnie powiedziane ale nie miałem możliwości grania. Ale wkładając w to trochę pomyślunku czy ta gra ma polegać na trzepaniu pkt poprzez farmienie? Skoro ktoś gra dobrze to powinno się im nagradzać zaś ci ktorzy mają mniejsze umiejętności niech się doładowuja W dowolny sposób . Teraz sobie gram online turnieje oryginalnymi zespołami i kroję Romą gości co grają Bayernem realem itd. I rozgrywka zdecydowanie przyjemniejsza a najbardziej mnie satysfakcjonuje moment kiedy przeciwnik zmienia riberego lub robenna Ale na ławce nie ma Messiego czy Ronaldo więc musi wpuścić pizarro :)

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3032 dnia: Czerwiec 11, 2015, 19:45:40 »
Scherlock trochę się zapętlasz, ja wiem że to trochę frustrujące kiedy ciągle się trafia na 11 toty dlatego przeszedłem z 4 lvl na 2 lvl i nie narzekam, ale jak sam piszesz grasz rzadko to do kogo pretensje?, ja mam 80 zawodników z tego z 60 pomiędzy ovr 80-85 wprawdzie z naciskiem na 80 ale nie jest tak że nie można nic wylosować po 600 meczach, mam tylko 2 z toty,  gram z 20-30 meczy tygodniowo losowań za 1000 gp zrobiłem grubo ponad 200 bez farmienia gp, idealnej i wymarzonej 11 nie udało mi się stworzyć ale też nie jest tak że z konieczności gram kucami z ovr 70-75, co do reszty to pisałem o tym że drużyny w myclub do gry online powinno się robić za gp zdobyte w meczach online a nie farmione za mecze vs com...

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3033 dnia: Czerwiec 11, 2015, 21:05:41 »
Lex no to sie zgadzamy. Ja tylko narzekam bo nie mogę grać turniejów bo nie ma sensu takim składem bo po co się wnerwiac przegrywając ze słabszym tylko dlatego że ma o wiele lepszy skład? W pesie 14 grałem tylko turnieje wygrałem każdy rodzaj turnieju  zaś ten najważniejszy Ml open ok. 20x to jest frajda. Grać lvl 2? Tam prawie same leszcze grają oczywiście zdarzają się super gracze i wtedy gra się świetnie ale ciężko ich znaleźć... większość takich gra na wyższych poziomach. Niestety konami samo sobie strzela w stopę organizując takie zawody. chociaż w sumie od pesa 14 się oderwać nie mogłem a tu zmiana więc dobrze dla mnie : )

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3034 dnia: Czerwiec 11, 2015, 21:45:27 »
Lex no to sie zgadzamy. Ja tylko narzekam bo nie mogę grać turniejów bo nie ma sensu takim składem bo po co się wnerwiac przegrywając ze słabszym tylko dlatego że ma o wiele lepszy skład? W pesie 14 grałem tylko turnieje wygrałem każdy rodzaj turnieju  zaś ten najważniejszy Ml open ok. 20x to jest frajda. Grać lvl 2? Tam prawie same leszcze grają oczywiście zdarzają się super gracze i wtedy gra się świetnie ale ciężko ich znaleźć... większość takich gra na wyższych poziomach. Niestety konami samo sobie strzela w stopę organizując takie zawody. chociaż w sumie od pesa 14 się oderwać nie mogłem a tu zmiana więc dobrze dla mnie : )
Piszesz co parę postów co innego, jeszcze niedawno twierdziłeś że na 2 lvl to same miszcze grają i dość ostro się o to spieraliśmy ;D a co za problem grać na wyższym lvl bo nie rozumiem? Jedyna różnica jaka dla mnie w lvl to to że na tych niższych trzeba lepiej grać a nie mieć lepszych zawodników i tyle, fakt że wymagające mecze na lvl 2 są tylko z graczami z div 1-3 i to nie wszystkimi ale dobre i to, jak już pisałem nie raz, znudziło mnie granie z męczybułami z 11 toty utłuczonymi za coinsy albo gp po ciężkich bojach vs com , trochę też nie dowierzam że po tylu meczach nie ustukałeś choćby przeciętnej 11, pisząc przeciętnej mam na myśli taką z graczami z przedziału 80-85, ja takich 11 po 600 meczach mam z 5 :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2015, 21:50:14 wysłana przez lexluthor »

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3035 dnia: Czerwiec 11, 2015, 22:20:27 »
Zawodników mam niezłych ale nie ma kluczowe pozycje!!! Najważniejszy jest napad. Być może zauważyłeś że jak grasz na tym poziomie drugim to jeśli już znajduje się jakiś koks w zespole to nie jest to obrońca pomocnik czy bramkarz lecz napastnik!!! U mnie tym napastnikiem jest mane 77 nawet gdybym grał nim na wyższym poziomie km absolutnie nie nadaje się aby grac cały mecz a na ławie nikogo.

Jeszcze na chwilę apropo  poziomu 2 jeśli trafisz na gościa Z dywizji 1 czy 2 to można pograć ale traf takiego rano to trzeba mieć szczęście :)

Jak masz dobra ekipę to co robisz na poziomie drugim?



EDIT: czy ktoś testował lewa jako trenera ? Jest do kupienia z formacją 4-3-2-1 bez skrzydłowych? Mógłby ktoś się podzielić czy warto? Właśnie na niego zbieram bo kosztuje 16K
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 10:20:15 wysłana przez sherlockholmes »

Offline armani_1982

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2015r.
  • Gram w: ps4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3036 dnia: Czerwiec 12, 2015, 16:55:05 »
EDIT: czy ktoś testował lewa jako trenera ? Jest do kupienia z formacją 4-3-2-1 bez skrzydłowych? Mógłby ktoś się podzielić czy warto? Właśnie na niego zbieram bo kosztuje 16K



Podłaczam sie do pytania bo widze że ma podobne do mojego Arudecchi tylko ze m 1napastnika bez skrzydel i jak ktos go ma to niech sie podzieli info o TS
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 16:58:11 wysłana przez armani_1982 »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3037 dnia: Czerwiec 12, 2015, 18:02:17 »
Jak masz dobra ekipę to co robisz na poziomie drugim?

Przeczytaj jeszcze raz post wyżej, powoli i ze zrozumieniem a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...
apropo napastników, mam na ławce Harrego Kean'a , tego z Tottenhamu z ovr 75 i powiem Ci że czasami przez 30 minut daje radę nim zrobić więcej roboty niż Martinezem ovr 82 i Huntelarem ovr 85 razem wziętymi przez cały mecz ;D O suarezie i benzemie nie piszę bo to inna bajka...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2015, 18:13:12 wysłana przez lexluthor »

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3038 dnia: Czerwiec 13, 2015, 11:37:16 »



Podłaczam sie do pytania bo widze że ma podobne do mojego Arudecchi tylko ze m 1napastnika bez skrzydel i jak ktos go ma to niech sie podzieli info o TS

Lew przetestowany powiem tak. Absolutnie nie można porównywać do arudeczciego bo to zupełnie inna bajka. Lew rozgrywa wolno (possesion game) atakuje mała ilość piłkarzy zaś broni bardzo duża. Trudno mu strzelić bramkę chyba że jest to Ronaldo lub inny koks ale jeśli już stracisz i przeciwnik ustawi się żeby jej nie stracić to trudno ją strzelić . warto mieć dynamicznych ofensywnych pomocników który potrafią dobrze strzelić sytuacji bramkowych nie jest dużo więc trzeba je wykorzystywać a o to ciężko bo gra się jednym napastnikiem . gdyby byli skrzydłowi to grało by s-do lepiej z przodu ale tak przynajmniej masz dobrą defensywę . ja go kupiłem do turniejów bo nie mam skrzydłowych a chce rywalizować z najlepszymi bilans po 10 meczach jest taki że grając na poziomie 4 czasem 3 spadłem do drugiej ligi ale mecze w których nie zdobyłem pkt były na styku a grałem jedynie przeciwko dywizji 1 i 2, też nie miałem nikogo na zmianę bo rezerwowi mała ts poniżej jakiejkolwiek normy james rodrigez 60 rakitic tO samo . ogólnie zabrakło mi czasu aby rozegrać jakiś turniej ale jak to sie stanie to napiszę co i jak. Ogólny wniosek jest taki że niezły trener ale w odniesieniu do  bangarda jest słaby tyle że u tego drugiego trzeba mieć koniecznie dobrych i dobranych skrzydłowych a u lewa można mieć zawodników byle jakich bo zawsze można jakoś drogę do bramki znaleźć ale gra się chaotycznie bez refleksji.


Ps. Grałem mecz na 3-poziomie I przeciwnik miał całą jedenastkę toty plus Neymar mangale i shakirego na ławie po prostu nie dowierzalem ja jak komplentowalem ekipe to musiałem wywazyc kogo wywalić a kogo zostawić a i tak miałem kogoś z ovr 60

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3039 dnia: Czerwiec 14, 2015, 10:23:17 »
ja teraz gram na lvl 3, bo na tym lvl 5 gra mija się z celem, gram trenerem inzagim i tacy zawodnicy jak ibra ronaldo messi nawet nie sa w składzie, powiem szczerze ze o wiele lepiej mi się gra, naprawde. Zagrałbym jakimś trenerem z dwoma napastnikami ale nic ciekawego nie ma, a mój jesus jest lekko cienki.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3039 dnia: Czerwiec 14, 2015, 10:23:17 »