Autor Wątek: PES 2015 - Tryb myClub  (Przeczytany 567336 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline chomikwasz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2013
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2013r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 17, 2015, 15:09:42 »
czy tylko ja mam takie problemy czy to wina gry?? Jak steruje zawodnikami w myClub to jest straszne opóźnienie, dodam że mam 32Mb Internet. Ale jest jeszcze coś gorszego a mianowicie chodzi o oddawanie strzałów, w sytuacji sam na sam jak chce strzelić w prawo lub w lewo to na 99% piłka poleci kilka metrów obok bramki :/, oddawanie strzałów to jakaś masakra, jedynie kontrolowane strzały jako tako wychodzą, w innych trybach jest wszystko ok tylko w tym myClub
Miałem podobnie. Opóźnienie w porownaniu do vs COM. Jest winą wysokiego pingu. Miałem konsolę podłączona po Wi-Fi i dzisiaj zmieniłem na kabel sieciowy. Minimalnie lepiej ale nadal opóźnienie jest. Wydaje mi się że niestety nic tego nie zmieni jest to kwestia ułamka sekundy ale zawsze.
Co do strzałów. W grze vs COM zawodnicy mają lepszego cela ale to może być właśnie wina szybszej relacji pada do gry niż w grze sieciowej.

Można zagrać z kolegą. Jest chyba opcja gry sieciowej z własnymi ustawieniami. Można tam stworzyć pokój i czekać aż kolegą dołączy do gry. Wątpię żeby było to możliwe przez tryb myClub.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 17, 2015, 15:12:27 wysłana przez chomikwasz »

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 17, 2015, 17:17:01 »
Boże jakie nagminne pisanie posta pod postem? Gdybym napisał 5 postów pod rząd to by było nagminne pisanie a ze napisałem dwa posty pod rząd to odrazu ban?? To co mam czekać 2 dni aż ktoś odpisze pod moim postem abym mógł napisać kolejnego? Bez jaj tu na forum nie siedzi 2000 osób, tutaj czasami przez 24 h nikt nie doda posta. Ale co tam nie pisz posta pod postem :/

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 17, 2015, 18:05:06 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Przeczytaj cały, okej?

Nagminne, czyli chodzi mi o to, ile razy pisałeś już posta pod postem, a nie - broń Boże - o ilość Twoich wiadomości pod rząd. A wiesz, że jest taka opcja "modyfikuj"?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Aliant

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Mińsk Mazowiecki
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.01.2015r.
  • PES > Fifa
  • Gram w: PES
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 17, 2015, 21:30:01 »
czytając wcześniejsze posty o składach jakie macie doszedłem do wniosku, że wam chyba czarne piłki wypadają w co drugim lub trzecim losowaniu  :o mi do tej pory wypadły tylko 3: Nasri 83, Coloccini 83 i Ya Konan 80. No i mam też Ramosa, ale to z DLC za preordera. Tutaj czytam ludzie mają już po 2/3 składu zawodników z overalami powyżej 80. Chociaż kumplowi, który gra częściej ode mnie wypadły tylko 2.

Tak czy siak, gratuluję tym którym się udało takie składy uzbierać  :)
PRO EVO forevo!

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 17, 2015, 22:32:42 »
Okey będę następnym razem modyfikowal

Ściema z tymi agentami...
100% na Motte niby po połączeniu trzech agentów...
Nie jest mi potrzebny ale mówię spróbuję...
30+
Place kicking
Defensive prowess
I co?
Saad, overall 63 lewy obrońca hehehe
Ktoś niezła scieme wymyślił :)

Offline pejejek94

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Ostrowiec Św.
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.10.2011r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 17, 2015, 23:38:46 »
Panowie, da się jakoś znaleźć nick kolesia z którym grałem i się rozłączył? Bo w Last Matches są nicki ale z meczów zakończonych. Chciałem go zgłosić, ale niestety nie zapisałem jak się nazywa. Dzięki z góry za odp.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 17, 2015, 23:52:49 »
Panowie, da się jakoś znaleźć nick kolesia z którym grałem i się rozłączył? Bo w Last Matches są nicki ale z meczów zakończonych. Chciałem go zgłosić, ale niestety nie zapisałem jak się nazywa. Dzięki z góry za odp.

Mam ten sam problem, chyba na ps 4 tego nie znajdę :/ juz miałem kilka takich przypadków. Chciałem odrazu zablokować żeby na nich nie trafić ale jeżeli się rozlaczy tak ze nie przyznaje pkt za mecz to ten mecz a zarazem jego nick w statystykach nie widnieje :/

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 18, 2015, 08:05:44 »
Mam ten sam problem, chyba na ps 4 tego nie znajdę :/ juz miałem kilka takich przypadków. Chciałem odrazu zablokować żeby na nich nie trafić ale jeżeli się rozlaczy tak ze nie przyznaje pkt za mecz to ten mecz a zarazem jego nick w statystykach nie widnieje :/
waląc ironią - przecież u Ciebie na PS4 nigdy takiego czegoś nie ma, a tu proszę kilka takich przypadków
a teraz na poważnie, jak ucieka i widać, tylko Two nick, i że punktó za mecz nie przyznało, to tylko w tym momencie jeszcze można typa zablokować, kwadratem łapiesz jako dane i blokujesz, lub bezpośrednio trójkątem. Dokładnie nie pamiętam, ale ja tak robię na 100% miałem już takich przypadków kilkadziesiąt i to działa. Natępnym razem jak mi typ legiem ucieknie to napiszę krok po kroku jak go blokować.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 18, 2015, 15:58:06 »
waląc ironią - przecież u Ciebie na PS4 nigdy takiego czegoś nie ma, a tu proszę kilka takich przypadków
a teraz na poważnie, jak ucieka i widać, tylko Two nick, i że punktó za mecz nie przyznało, to tylko w tym momencie jeszcze można typa zablokować, kwadratem łapiesz jako dane i blokujesz, lub bezpośrednio trójkątem. Dokładnie nie pamiętam, ale ja tak robię na 100% miałem już takich przypadków kilkadziesiąt i to działa. Natępnym razem jak mi typ legiem ucieknie to napiszę krok po kroku jak go blokować.

Miałem kilka takich przypadków w ostatnim czasie, czyli przez dwa/trzy dni. Prędzej nie miałem z tym problemu. I tak na 578 meczy uciekło mi osób 3-4 to bardzo mało.
Oby nie było ich już więcej.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 18, 2015, 17:00:11 »
Miałem kilka takich przypadków w ostatnim czasie, czyli przez dwa/trzy dni. Prędzej nie miałem z tym problemu. I tak na 578 meczy uciekło mi osób 3-4 to bardzo mało.
Oby nie było ich już więcej.
pop prostu na PS4 Pes dopiero wchodzi, można powiedzieć raczkuje tam, ale już jak widzę i tam cziterzy się ogarnęli, więc bedzie juz tylko wiecej tego typu g... najgorsze ze konami wie o takich akcjach i tylko  obiecują walkę z tym syfem, na obietnicach się kończy niestety. Najbardziej wk... jak grasz jakiś puchar i żeby zdobyć nagrodę musisz wygrać 3 mecze z rzędu, a tu ci fakerzy uciekją w 88 minucie i tak naprawdę musisz wsycgrać 10 meczów z czego 3 nie ucieknie :/

czytając wcześniejsze posty o składach jakie macie doszedłem do wniosku, że wam chyba czarne piłki wypadają w co drugim lub trzecim losowaniu  :o mi do tej pory wypadły tylko 3: Nasri 83, Coloccini 83 i Ya Konan 80. No i mam też Ramosa, ale to z DLC za preordera. Tutaj czytam ludzie mają już po 2/3 składu zawodników z overalami powyżej 80. Chociaż kumplowi, który gra częściej ode mnie wypadły tylko 2.

Tak czy siak, gratuluję tym którym się udało takie składy uzbierać  :)
nie wiem jak inni losują, ale ja jadę w następujący sposób, zbieram 10-20k GP i losuję, bez przerwy np. 10x FW i 10xMF. wychodzę z założenia, że losująć w ciągu dziła statystyka czyli te 20% piłek mam czarnych i rzeczywiście tak mi gdzieś wychodzi na 10 losowań mam 2-3 czarne. Inna sprawa co z tych czarnych wychodzi bo zdobyć np. Fonte czy Forlana to rczje tylko wk... następuje niż radość
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2015, 17:51:03 wysłana przez smiechen »

Offline sherlockholmes

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sie 2014
  • location:
  • Wiadomości: 363
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.08.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 18, 2015, 21:47:37 »
Ja losuje kiedy mam po prostu możliwość i zasadniczo chyba nie jest tak źle,  na 200 meczy mam drogbe,  cavaniego,  Diego Coste,  Yaya toure,  schweinsteigera, albe , criscito,  fakt reszta przeciętna do 78 ovr.  Większość meczy wygranych wiec sporo zarobiłem. wydaje mi się ze to jakieś 20-30 procent czarnych piłek,  ale tak jak powiedziałem nie gromadze i losuje większą ilość lecz jak tylko idzie to losuje. 
Raz Losowalem większą ilość chyba 6 piłek tylko ze trzy były z tego śmiesznego online Challenge to slabiutko było.  Chyba nie ma recepty,  trz ba mieć farta

Offline uzi1910

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 19, 2015, 10:32:26 »
Powiedzcie mi szczerze jak to było z tym dlc z dnia premiery. Niektórzy z tego co się orientuje dostali za to agenta UEFA + Mario Goetze. Dlaczego ja dostałem tylko agenta UEFA?  Pisze dopiero teraz o tym bo liczyłem że może konami się jednak obudzi i doślę mi go.

Wysłane z mojej Xperii Z przy użyciu Tapatalka


Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:21:06 »
Powiedzcie mi szczerze jak to było z tym dlc z dnia premiery. Niektórzy z tego co się orientuje dostali za to agenta UEFA + Mario Goetze. Dlaczego ja dostałem tylko agenta UEFA?  Pisze dopiero teraz o tym bo liczyłem że może konami się jednak obudzi i doślę mi go.

Wysłane z mojej Xperii Z przy użyciu Tapatalka
ja dostałem Goetze + 1 UEFA, ale czekać musiałem chyba z 2 tygodnie, już myślałem, że chcą mnie zrobić w to czym się siusia

a dlaczego dostałeś tylko agenta UEFA? nie wiem, musiałbyś do supportu napisać

Offline Aliant

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Mińsk Mazowiecki
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.01.2015r.
  • PES > Fifa
  • Gram w: PES
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #693 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:24:53 »
Mam pytanie...
Jeżeli grami dywizje i mam ustawione advanced type  w podaniach i strzałach, to szuka mi graczy z takimi samymi ustawieniami czy również szuka mi BASICów?

bo rozumiem ze pass support to ta 5-cio poziomowa skala dokładności zwykłych podań, tak?

P.S. Też kupiłem pełną wersję i nie dostałem Goetze'go + agenta UEFA, tylko samego agenta.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2015, 11:27:22 wysłana przez Aliant »
PRO EVO forevo!

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #694 dnia: Styczeń 19, 2015, 11:56:32 »
Mam pytanie...
Jeżeli grami dywizje i mam ustawione advanced type  w podaniach i strzałach, to szuka mi graczy z takimi samymi ustawieniami czy również szuka mi BASICów?

bo rozumiem ze pass support to ta 5-cio poziomowa skala dokładności zwykłych podań, tak?

P.S. Też kupiłem pełną wersję i nie dostałem Goetze'go + agenta UEFA, tylko samego agenta.
masz 3 typy filtrowania szukania przeciwnika
1. Liga - ustawiasz albo ta sama albo +-1, albo bez znaczenia
2. typ pass support - albo podobny albo bez znaczenia (podobny szuka pewnie takich jak Ty masz, a co za tym idzie może to czasem trwać wieki, zwłaszcza jka masz jeszcze lvl i lige na podobne ustawioną) i z tego co się orientuję, to chodzi tylko o pass support (to gdzie masz w wybór w kreskach od 0 do 4), co do ustawienia advanced jako strzały to nie jestem pewien czy on to rozgranicza
3. Poziom siły zespołu (lvl) - ustawiasz na podobny np. szuka tylko z lvl. 2, albo bez znaczenia

Offline Lingerine

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2009r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #695 dnia: Styczeń 19, 2015, 19:59:01 »
Wybrałem dokładnie takich Agentów:
Spanish League, Position FW oraz Playable posiition: LB, dla pewności losowanie sobie nagrałem telefonem i co... Żaden Bale nie wpadł. Jakiś ogórek 60 kilka overall.. i co najśmieszniejsze nie LB tylko RB i o co kaman.. Ciekawe co Konami EU powie na takie losowanie :D


Offline gotar

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Bruksela
  • Wiadomości: 92
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.01.2015r.
  • Gram w: Pes 15
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #696 dnia: Styczeń 19, 2015, 21:42:10 »
To jest jedna wielka ściema z tymi agentami, trzeba mieć szczęście i tyle.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #697 dnia: Styczeń 19, 2015, 22:18:56 »
To jest jedna wielka ściema z tymi agentami, trzeba mieć szczęście i tyle.

No niestety ściema. Ja miałem niby 100% na zawodnika a wylosowalem jakiegoś baboka z overallem 61:)

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #698 dnia: Styczeń 20, 2015, 08:23:53 »
No niestety ściema. Ja miałem niby 100% na zawodnika a wylosowalem jakiegoś baboka z overallem 61:)
i powiem Wam szczerze, że cieszę się że to ściema, tak każdy biegałby z Bale'em, Buffonem, Vidalem, Melo i jeszcze paroma, większość miałaby te same drużyny, jaki jest sens gry w takim przypadku? a tak jest czynnik losowy i jak już się fuksem uda trafić np. Robbena to człowiek cieszy się jak dziecko

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 20, 2015, 10:20:39 »
W sumie mi to lotto ale ten czynnik losowy mógłby być nieco większy a nie czarna piłka wpadnie raz na dosłownie 200 agentów i to przeważnie jakiś szarak z overallem 80-82

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb myClub
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 20, 2015, 10:20:39 »