Autor Wątek: Copa America 2015 - 1/8!!!  (Przeczytany 8188 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 24, 2015, 17:38:20 »
Twoja stara śpiewka o mojej działalności wtedy kiedy nie masz innych argumentów do moich wypowiedzi przejdzie do historii, tym bardziej, że jest wyssana z palca, bo w niedziałającej rzekomo lidze nie byłem nigdy w administracji, a gracze w większości zmienili platformę na PS4 i dlatego było za mało graczy do PC. Tam gdzie byłem modem to liga trwa nadal i nawet w niej uczestniczysz (oczywiście warunkowo jak w większości), więc nie mam pojęcia czy Ty masz jakąś schizofrenię, czy inne problemy?? Generalnie można sobie pisać, a Ty i tak swoje, bo do Cibie nic nie trafia...

Patrz niżej - Artur

Gra się po to żeby wygrać co najwyżej w płatnych turniejach, gdzie jest o co walczyć... No chyba, że ktoś jest przeambicjonowany i miesza wirtualne granie i życie ponad realne...

Granie w ligach wirtualnych to w dużej mierze zabawa z elementami rywalizacji. Po to żeby sobie pograć z polakami na normalnych warunkach bez oszustw, ucieczek i innych historii napotykanych na lobby i turniejach Konami.
Natomiast czy to będzie zdrowa rywalizacja czy nie, zależy od samych graczy... Niestety zawsze trafią się gracze typu Robak co stawiają wszystko ponad wygraną, a żeby było śmieszniej nic przy tym nie osiągających... Hehe być może to taka właśnie kara i los czeka za takie zachowanie  ;D

Ja mam za co żyć i nie muszę sobie dorabiać na turniejach o kasę. Ty jeździsz i pewnie póki co nic nie wygrałeś. Mi pozostaje tylko wygrywanie meczy w ligach wirtualnych. Nie mam tyle czasu co Ty, żeby jeździć za pesem po Polsce, bo ta gra nie jest moim całym życiem.

To tak w ramach nudnej pogawędki, która jak wiadomo prowadzi donikąd  :police:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 17:43:26 wysłana przez Artur 7 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 24, 2015, 17:41:06 »
Słuchajcie panowie: pesleague nie interesują inne ligi i to co się w nich dzieje, więc jak macie zamiar roztrząsać coś takiego w kolejnych postach, to polecą blokady.
Ostatnio już upominałem o tym w jednym wątku (oczywiście związanym z Robiakiem), ale zostałem olany. Także jak macie coś do dodania odnośnie tematu, to proszę.
" border="0" border="0

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 24, 2015, 20:02:07 »
 :police:

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 24, 2015, 23:53:59 »
dzięki Panowie, że się za mną wstawiliście. W całej sprawie powiedziałem już chyba wszystko co miałem do powiedzenia, ale jeszcze odpowiem na kilka rzeczy.

prawdą jest, że Robak nic nie zawinił, bo nie mogę winić go o włączenie pauzy, piłka wyszła na aut, gra się zapauzowała, a mnie zaczęły wywalać krzaczki. Ja też nie poczuwam się do winy, fakt że błąd wywalił u mnie, ale myślę że raczej był związany z jakimś dziwnym błędem w kodzie gry aniżeli z moją grafą, która przy pesie nawet się nie rozpędza.
Robak się dziwi, że wchodzę do menu kiedy przeciwnik robi zmiany, wg mnie nie ma w tym nic dziwnego, chyba większość tak robi, chociażby po to aby podpatrzeć co przeciwnik kombinuje w ustawieniu i jeśli samemu ma zaplanowane zmiany w 70min, a przeciwnik wchodzi do menu w 60 albo 65min to nie ma sensu tracić czas tylko od razu przeprowadza się również swoje zmiany.
Aa i wcale nie zaprzeczałem, że ja również wtedy dokonywałem zmian, bo również dokonywałem. W całej sprawie i tak najmniej istotne jest kto włączył pauzę.

Wyjaśniam dlaczego nie wyłączyłem gry w 60minucie... Bo co by było gdybym wyszedł, a w dogranych 30min wygrałbym dwiema, a nie daj boże 3 bramkami? Na 99% byłoby posądzenie o matactwo.
Poza tym tak jak już wspominałem, myślałem, że te krzaczki to chwilowy błąd i że po powrocie do gry wszystko wróci do normy, a jak widzieliście na screenach nie wróciło.
No i cała sprawa rozchodzi się o tą feralną bramkę, Robak jest święcie przekonany, że grałem normalnie, a tak naprawdę chyba nawet nie miałem kontaktu z piłką, w 60min był wyrzut z autu w środkowej części boiska(nie pamiętam już czy mój czy Robaka), początkowo próbowałem odebrać piłkę, ale nie dało się w ogóle grać na migoczącym ekranie, postanowiłem to zarejestrować, a około 61:15 był już gol, to była pierwsza akcja po pauzie.

Gol wpadł, ale ja go nie uznaję, nie miałem żadnych szans na normalną grę, byłem bardziej skupiony na tym aby szybko włączyć aparat, niż na wydarzeniach na boisku. Pozostaje wam wierzyć na słowo.
Jak dla mnie wynik dwumeczu 8 - 8, wprowadziłem 8 - 9 ale napisałem Robakowi, że mimo wszystko poruszę temat na forum.

zaproponowałem Chile - Chile od stanu 0 - 1, myślę że była to uczciwa propozycja, chociaż tak naprawdę nie wiem czy w związku z tym, że ostatnie 30min dogrywałem świeżymi Boliwijczykami zyskałem aż tak dużo? W końcu Robak też grał świeżymi Kolumbijczykami.

a pomysł Robaka aby dograć ten mecz od 60minuty od stanu 1 - 3, uważam za kompletnie nietrafiony. Nie dość, że te 30min już zostało dograne, to czy w prawdziwej piłce jeśli mecz zostanie przerwany z powodu awarii oświetlenia lub pogody to przed dograniem końcówki każe się piłkarzom przebiec po 8km aby byli tak podmęczeni jak w momencie przerwania meczu?   


dzięki Arts84PL, twoja propozycja z jednej strony jest kusząca, bo być może stworzyłaby mi szansę na którymś z szczebelków turnieju ponownie zmierzyć się z Robakiem, a wtedy byłbym podwójnie zmotywowany ;)
 No ale muszę podziękować, nie zależy mi na tym aby zostawać w turnieju na siłę wchodząc tylnymi drzwiami, chciałem tylko sprawiedliwego rozstrzygnięcia.
Trochę dziwi mnie, że nie udało się uzyskać porozumienia, ale cała sytuacja wcale mnie nie zniechęca do pesleague.pl, a wręcz motywuje do pokazania się w lidze z mocnej strony.

Pozdro :)

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 25, 2015, 00:37:34 »
Spoko gac88 jak chcesz moja propozycja jest nadal aktualna, a widać od razu, że podejście do gry masz zdrowe...

Co do gracza Robaka to niestety, źle trafiłeś i walka z takim to jak walka z wiatrakami, bo nic do niego nie dociera, a dla niego prawda jest tylko po jego stronie, no chyba, że masz twardy dowód to wtedy jest skłonny za wszystko przepraszać i wszystko odszczekiwać....

Nie będę już ciągnął tego tematu, bo jak zwykle prowadzi do niczego, a robak wymyśla kolejne teorie na mój temat nie mając na tematy zielonego pojęcia....
Po raz kolejny wyszło na jaw jakim robak jest robaczkiem i niech tak pozostanie na wieki. Amen :)

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 25, 2015, 00:42:47 »
Zobaczyć jak Robak przygrywa z Tobą Gac dalej było by czymś bardzo fajnym :D Jakiego rozwiązania byście nie wybrali życzę powodzenia

Offline GrandeINTER

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Kobyłka
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2010r.
  • Per me c'e solo l'Inter.
    • Status GG
    • Profil na FCInter.pl
  • Gram w: CS GO/PES 15
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 25, 2015, 16:53:39 »
Hahaha no nie wierze, świętej pamięci Martinso się nawet wypowiedział ;d
Per me c'e solo l'Inter.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 26, 2015, 07:44:31 »
I co dogadali się???

Robak okaże trochę kultury czy raczej będzie stosował zagrywki nauczone od Martinso??

Ja dla dobra własnego imienia bym rozegrał mecz - zwłaszcza jak widać po screenach przeciwnik miał problemy z grą. Nie cieszy mnie osobiście wygrana z kimś kto nie miał szans.

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 26, 2015, 08:54:43 »
Nie dogadali się, Robak za nic nie odda zwycięstwa bo dobrze wie ze ledwo to wygrał a że ma parcie żeby cokolwiek wygrać to co by się nie działo to wykorzysta to, Gac chciał podejść do tematu uczciwie jednak trafił na nieodpowiednią osobę

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 26, 2015, 17:54:02 »
I co dogadali się???

Robak okaże trochę kultury czy raczej będzie stosował zagrywki nauczone od Martinso??

Ja dla dobra własnego imienia bym rozegrał mecz - zwłaszcza jak widać po screenach przeciwnik miał problemy z grą. Nie cieszy mnie osobiście wygrana z kimś kto nie miał szans.

Troszkę się chyba zagalopowałeś porównując mnie do oszusta Martinso. Ja nie gram na czas, nie walę chamskich kos i laguje tak jak on to robił.

Wygrałem uczciwie dwumecz i nie mam sobie nic do zarzucenia. Zaproponowałem rozwiązanie, ale przeciwnik na nie się nie godzi. Dodatkowego meczu drużynami Chile grać nie będę, bo jak napisałem wyżej wygrałem dwumecz, a mecz Chile - Chile rozgrywa się gdy w dwumeczu padnie remis.

Nie dogadali się, Robak za nic nie odda zwycięstwa bo dobrze wie ze ledwo to wygrał a że ma parcie żeby cokolwiek wygrać to co by się nie działo to wykorzysta to, Gac chciał podejść do tematu uczciwie jednak trafił na nieodpowiednią osobę

Śmieszny jesteś. Równie dobrze można napisać, że Gac prawie zremisował po porażce 1:5 i to jemu niewiele szczęścia zabrakło do remisu i dodatkowego meczu. Zagrałem i uczciwie wygrałem. Nie chce mi się kolejny raz pisać co należało zrobić na miejscu Gaca. Szkoda mojego cennego czasu  :police:

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2015, 18:15:19 »
Tylko winny sie tłumaczy ;] a ty robiłeś to już w tym temacie tyle razy że sam zdajesz sobie sprawę z całej sytuacji ale nie ma sensu tego ciągnąc dalej każdy już wyraził swoje zdanie temat jest zamknięty

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2015, 18:21:48 »
Tylko winny sie tłumaczy ;] a ty robiłeś to już w tym temacie tyle razy że sam zdajesz sobie sprawę z całej sytuacji ale nie ma sensu tego ciągnąc dalej każdy już wyraził swoje zdanie temat jest zamknięty

Coś w tym jest co napisałeś :) Tyle tylko, że to Gac zaczął tłumaczyć swoją porażkę :) W końcu Speedek napisałeś coś mądrego  >:D

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2015, 20:53:40 »
Troszkę się chyba zagalopowałeś porównując mnie do oszusta Martinso. Ja nie gram na czas, nie walę chamskich kos i laguje tak jak on to robił.

Wygrałem uczciwie dwumecz i nie mam sobie nic do zarzucenia. Zaproponowałem rozwiązanie, ale przeciwnik na nie się nie godzi. Dodatkowego meczu drużynami Chile grać nie będę, bo jak napisałem wyżej wygrałem dwumecz, a mecz Chile - Chile rozgrywa się gdy w dwumeczu padnie remis.

a jak dla mnie w uczciwy sposób w tym dwumeczu padło 8 goli dla Robaka i 8 po mojej stronie, co do tej jednej bramki wszystko zależy od punktu widzenia, Robak być może widział uczciwego gola (do tej pory nie potwierdził czy na kilka sekund przed zdobyciem bramki widział podwójny sygnał startem, który o niczym nie musi świadczyć, ale takowy dałem). Zapewniam, że każdy obserwujący tego gola z mojej perspektywy widząc jakie cuda działy się na ekranie, powiedziałby że bramka nie powinna zostać uznana, tak więc w mojej ocenie było 8-8, ale nie zamierzam dłużej przekonywać do tego Robaka, bo i tak nic z tego nie będzie.

Zaproponowałem rozwiązanie, przeciwnik nie skorzystał, uważam że było 8 - 8 ale niech się Robak cieszy z ćwierćfinału.
Robak jest trudnym człowiekiem, ale graczem całkiem dobrym, nie popełnię drugi raz takiego błędu jak w pierwszym meczu i na mecze ligowe z Robakiem będę podwójnie zmobilizowany.

 ;)

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 26, 2015, 23:41:22 »
wtrące trzy grosze poprostu dajmy robakowi wygrac  i wkoncu bedzie sie cieszył jak głupi do sera poprostu jestem zniesmaczony tym typem i nie wiem czy jak bede z nim grał to nie bede mu oddawał meczu bo już brak słów do tego typa.Ja rozumie zdenerwowanie po ciągłym w tyte dostawaniu ale kurcze bez przesady to juz sie nie da słuchać.Gac  daj mu wygrać i olej frajera nie warto z nim zaczynac bo jak gówno ruszysz to zaczyna smierdziec ja ruszylem i caly czas czuje go nara nie pozdrawiam robaczku

Nie przenoś swoich problemów na innych. Jak do Ciebie na podwórku mówią "frajer" lub "gówno" to zachowaj to dla siebie... Nie musisz się wszystkim tym chwalić na forum, bo zamiast kulturalnie w przyszłości pytać czy zagrasz mecz będą pisać: siema frajerze! zagramy ligę? 

Myślę, że należy zamknąć ten wątek, bo nie dość, że gracz lutencia nie wie co to środki interpunkcyjne, to do tego jeszcze obraża :police:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2015, 23:43:09 wysłana przez Robak85 »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 27, 2015, 09:41:47 »
Kultura, panowie!
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 27, 2015, 17:19:36 »
Kultura, panowie!

Dokładnie. Można podyskutować, bo od tego jest forum, ale nie można dopuszczać do tego, by jakiś tam grajek wyzywał innego od frajera. Porządek musi być  :police:

Offline tslysz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2014
  • location: Świdnica
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.10.2014r.
  • Més que un club - FC Barcelona!
  • Gram w: Assassin's Creed 4, PES 2015, Wiedźmin 3
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 27, 2015, 20:27:30 »
Dobra z innej beczki, mój nick w grze to HaQeR - nie mogę tego gdzie indziej wstawić (wstaw post z menu Wyzwań nie działa) więc wstawiam tu, nie mogę skontaktować się z mariano żeby rozegrać mecz
Spoiler for Hiden:

Wtrącając się do wątku GAC-ROBAK - w związku z prawdopodobnym przyznaniem walkowera na moją korzyść mogę zaproponować coś takiego - niech Robak przechodzi sobie dalej, a ja rozegrałbym mecz z gacem zamiast z mariano, jeśli gac wygra (a pewnie tak) przejdzie dalej oki? Co na to administracja i sam zainteresowany?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2015, 01:46:19 wysłana przez tslysz »
Més que un club - FC Barcelona!

[nick w grze - HaQeR]

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 27, 2015, 20:40:24 »
by jakiś tam grajek
Tak Ty jesteś święty ;) Własnie takimi zaczepkami prowokujesz kolejną dyskusję
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 27, 2015, 21:19:25 »
HaQer posty odnośnie Copa America wstawia się naciskając ikonkę ludzików - bo wtedy otwiera Ci się wątek na forum w odpowiednim dziale

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2015, 21:46:03 »
Temay jak widać zamiast sie zamknnac bardziej sie otwiera i jesli padly już oskreslenia typu frajer itp wiec napisze po swojej stronie jak to widze:
Robak [cenzura] widzac że na farcie wygral wysoko pierwszy mecz w drugim natomiast koledze pojawil sie problem wykorzystuje to aby przepchnać się dalej, ogólnie nic nie potrafi wygrac ( dla jasności tak ja też nic nie wygrałem) ma parcie aby coś tam sie udało. Ogólnie Robak określ się w jedną albo w drugą albo jestes [cenzura] i bronisz swojego wyniku któey zdobyłes jak przeciwnik nie mógł grac albo wykorzystujesz jego niewiedze bo dopiero zaczyna grac na tej stronce i przechodzisz dalej . Temat ogólnie jest do zamkniecia ale apeluje do wszsytkich dajmy Robakowi to wygrać niech sie ucieszy i będzie podjarany bo biedak nic nie wygral i ma zale do wszsytkiego jak przegra jakikolwiek mecz. Oczywiscie nie mialem zamiaru cie urazic ale niestety tak to wygląda z perspektywy 99% ludzi czytajacych ten temat.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 27, 2015, 21:46:03 »