Autor Wątek: PES 2016 - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 131241 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #220 dnia: Wrzesień 20, 2015, 18:36:41 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Pokaż na PC dynamiczną pogode, większą inteligencje drużyn
Nie interesuje mnie opis na platformie Steam. Wiem co Konami mowilo od pol roku.
A jeszcze trzeba poczekac z ostatecznymi ocenami. Byc moze Konami wprowadzi jakies poprawki. Mysle, ze czekaja teraz na odzew community.

Offline jozin666

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1241
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #221 dnia: Wrzesień 20, 2015, 19:25:41 »
we'street tez zauwazylem,ze sa na PC tzw lagi,nie masz czasem spowolnienia podczas meczu?

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #222 dnia: Wrzesień 20, 2015, 19:28:23 »
Taka tam pomoc gry, aby wpadło :D


Hehe bez komentarza. To na PC?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #223 dnia: Wrzesień 20, 2015, 19:32:22 »
Testował ktoś?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Nie interesuje mnie opis na platformie Steam. Wiem co Konami mowilo od pol roku.
A jeszcze trzeba poczekac z ostatecznymi ocenami. Byc moze Konami wprowadzi jakies poprawki. Mysle, ze czekaja teraz na odzew community.

Nie interesuje mnie to co KONAMI gadało pół roku temu, loguję sie na Steam i mam kłamliwy opis gry, kupuję grę w sklepie biorę pudełko i mam kłamliwy opis gry. Faktycznie to, że firma leci w kulki z graczami jawnie ich oszukując to nic :D


Fiedziu, tak PC. To właśnie największy bug tej gry, żenada jeśli chodzi o poziom trudności. Bo wszystko inne jest ok
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2015, 19:37:18 wysłana przez $RMF$ »
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #224 dnia: Wrzesień 20, 2015, 19:46:25 »
Wreszcie znalazłem chwilkę by pograć w nowego PESa. Za mną tylko jedna połowa meczu Barca - Arsenal, wygrywałem 2:1 na profesjonalnym, od razu zaznaczam, że nigdy nie byłem mistrzem w tej grze.

Ale kocham ją dalej. Ja wiem, że to ta sama gra co rok temu, ale właśnie to mi się nawet podoba... oczywiście jeżeli chodzi o gameplay - gra się przyjemnie, soczyście, czuć ducha piłki.

Tylko te składy... brak choćby Camp Nou... nawet Mistrza Polski nie ma... bida z nędzą jeżeli chodzi o licencje. Na szczęście będą mody - a można na Emoda do 2016 czekać spokojnie, bo niedługo wychodzi do 2015 3.0 z aktualnymi składami. A przecież różnicy nie zauważę pomiędzy obiema wersjami (no, może trochę lepiej w 2016 z tymi opóźnieniami).

A, i na moim łupie idzie tak jak 2015, jeszcze chyba nawet płynniej, ale to przez brak moda. Medium, żadne bajery, ale płynniutko  :)

Jak pociupię więcej, to może coś jeszcze napisze szczegółowe, choć time może mi się nie zgadzać, a przez to ciężko będzie o granie



" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #225 dnia: Wrzesień 20, 2015, 20:04:29 »
Cytuj
we'street tez zauwazylem,ze sa na PC tzw lagi,nie masz czasem spowolnienia podczas meczu?

jakiego spowolnienia... ?? mecz wygląda na wolny...
wiesz mój sprzęt jest słaby ogółem, zwłaszcza a nawet najbardziej to grafika xD że wstyd wymieniać model :P w czasie meczu na poziomie detali Low (max mogę dać Medium) przy dobrym grzebaniu w ustawieniach k.graficznej i vsync off, mam ~37fps w czasie meczu (w powtórkach nawet 60) a mimo tego gra na domyślnej prędkości 0 jest dla mnie za wolna i to jak oni wolno podają, reagują na polecenia z pada, obracają się itd. jest nie do przyjęcia.... (lepiej niż w 2015 ale...)

ktoś z was co ma ps4 sprawdzał czy tak samo rozgrywka jest szybka i płynna na PC jak na PS4... są różnice, czy blaszak mnie w **uja robi ??

w 2015 więcej fps wyciągałem (45) ale tam były zajebiste opóźnienia.. xD
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 20, 2015, 20:26:34 wysłana przez we'street »

Offline Ariczi

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 54
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #226 dnia: Wrzesień 20, 2015, 22:19:42 »
Powiem tak Panowie.

Według mnie 2016 jest szybszy od 2015 i elegancko się gra. Na PC nie mam żadnych spowolnień itp., ustawienia na max i full HD.
Czasami online wolniej chodzi ale to pewnie winna łącza, może być moja lub przeciwnika.

Natomiast, jeśli chodzi o kwestię bramkarzy online to mają ustawiony poziom regular, więc wpuszczają wszystko jak leci. Mam nadzieje, że z czwartkowym patchem to poprawią. Na super star bramkarze już bronią elegancko :)

Ogólnie spoko :)

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #227 dnia: Wrzesień 20, 2015, 22:29:09 »
Testował ktoś?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Nie interesuje mnie to co KONAMI gadało pół roku temu, loguję sie na Steam i mam kłamliwy opis gry, kupuję grę w sklepie biorę pudełko i mam kłamliwy opis gry. Faktycznie to, że firma leci w kulki z graczami jawnie ich oszukując to nic :D


Fiedziu, tak PC. To właśnie największy bug tej gry, żenada jeśli chodzi o poziom trudności. Bo wszystko inne jest ok
Przepraszam, zle sformuowalem zdanie. Byc moze to Steam popelnil blad. Niewazne. Wazne jest drugie zdanie. Teraz wiele gier na PC jest niedopracowana. Dajcie troche czasu Konami na ogarniecie balaganu.

Offline kristof080

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location: Ermelo, Holandia
  • Wiadomości: 75
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.09.2013r.
  • Visca el Barca
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PS4
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #228 dnia: Wrzesień 20, 2015, 22:30:39 »
Hehe bez komentarza. To na PC?
Byc moze blad graficzny?

Offline bulin84

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #229 dnia: Wrzesień 21, 2015, 08:31:58 »
Chciałem się podzielić swoją opinia. Gram na PC. Grywałem we wcześniejsze wersje Pesa. Ostatnia była 14tka. Rok temu postanowiłem spróbować Fify. Ma swoje tez dobre strony. Kiedy w tym roku kupiłem i włączyłem Pes16 pierwsze wrażenie to szok! O co chodzi...konami...grafika, rozdzielczość murawa. Będąc jednak fanem tej gry zacząłem poprostu grać. Gameplay wymiata, poprostu świetny, oczywiście zawsze można się przyczepić do: szybkości rozgrywki, bramkarzy, trybun, murawy. Po wgraniu patchy poprawiających grafikę, rozdzielczość HD, transfery już w pełni mogę polecić każdemu fanowi Pesa. Liczę oczywiście ze wyjdą poprawki do bramkarzy choć już zauważyłem ze jeśli dobrze gramy obrona i przeszkadzamy napastnikom to bramkarze sobie radzą. Wydaje mi się ze Pes na PC jest niedoceniony poprzez pierwsze wrażenie po włączeniu. Ale po patchach myśle ze dorównuje spokojnie graficznie wersji PS4. Prawdziwy fan odkryje dlaczego Pes jest "Królem".

Offline zem666

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #230 dnia: Wrzesień 21, 2015, 09:30:40 »
Chciałem się podzielić swoją opinia. Gram na PC. Grywałem we wcześniejsze wersje Pesa. Ostatnia była 14tka. Rok temu postanowiłem spróbować Fify. Ma swoje tez dobre strony. Kiedy w tym roku kupiłem i włączyłem Pes16 pierwsze wrażenie to szok! O co chodzi...konami...grafika, rozdzielczość murawa. Będąc jednak fanem tej gry zacząłem poprostu grać. Gameplay wymiata, poprostu świetny, oczywiście zawsze można się przyczepić do: szybkości rozgrywki, bramkarzy, trybun, murawy. Po wgraniu patchy poprawiających grafikę, rozdzielczość HD, transfery już w pełni mogę polecić każdemu fanowi Pesa. Liczę oczywiście ze wyjdą poprawki do bramkarzy choć już zauważyłem ze jeśli dobrze gramy obrona i przeszkadzamy napastnikom to bramkarze sobie radzą. Wydaje mi się ze Pes na PC jest niedoceniony poprzez pierwsze wrażenie po włączeniu. Ale po patchach myśle ze dorównuje spokojnie graficznie wersji PS4. Prawdziwy fan odkryje dlaczego Pes jest "Królem".


Ty żartujesz?


Ta gra to największy przekręt tego roku. Pełna wersja nie ma nic wspólnego z demem. To jakbyś dostał próbkę perfumy, kupujesz potem większa butelkę i okazuje się że w środku jest inny zapach. Ja poczułem się jak by mi ktoś napluł w twarz. Jakoś nie wierzę że naprawią to patchem co więcej jestem zaskoczony tym że nigdzie nie ma od nich informacji że wiedzą o problemie i działają. Zmowa milczenia. WTF

Offline bulin84

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2013r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #231 dnia: Wrzesień 21, 2015, 09:45:26 »
W demo na PC nie grałem, bo bodaj dzisiaj wyszło dopiero. O ps4 się nie wypowiadam bo nie grałem. Dema zawsze się różnią od pełnej wersji. Przecież to promocja towaru wiec się ja podkręca. Taki mamy świat. Wyraziłem swoją opinie, masz prawo do innej. To ze konami olało PC, cóż przykro, ale to znowu marketing. Ja kupiłem, gram i jestem zadowolony i dobrze się bawię. W końcu to tylko gra. Wiedziałem co kupuje bo widziałem porównania PC v PS4. Zaznaczyłem tez ze gra nie jest idealna. Wybierając pomiędzy FIFA a PES wybieram w tym roku Pes. Największym jak dla mnie problemem jest sprawa bramkarzy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2015, 09:52:28 wysłana przez bulin84 »

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #232 dnia: Wrzesień 21, 2015, 10:41:24 »
Nie wiadomo kto jest bardziej beznadziejny, sędziowie, bramkarze czy też konami  :P

Offline zem666

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 21, 2015, 10:44:10 »
Specjalnie tylko po to żeby śledzić info, zarejestrowałem się na Twiterze. Od 18.09.2015 milczą i widać że  w dupie mają. Żałosne

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 21, 2015, 10:47:22 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Co do gry kolosany jest progres od 15-tki, nie ma input laga ze sweetfx gra wyglada porównywalnie do ps4, klepie się przyjemnie, nie czuć tego oskryptowania jak w 15-tce.

I na co nie spojrzysz, grafika lepsza, gameplay o niebo lepszy, AI lepsze, Obrona lepsza ciaśniejsza, mniej tuneli że czołg może wjechać. Strzały to w końcu strzały a nie można usnąć podczas lecącej piłki do bramki.
SIlnik fizyczny całkiem niezły jak na pierwszy rok wydania, nie ma tylu kwiatków co pierwszy system kolizji z fifki.

Możcie narzekać ale w porównaniu do 15-tki progres jest ogromny w każdym aspekcie. Fakt gra nie jest idealna i nigdy nie będzie.

Chcecie poczuć pesa to tylko na manualu. Obrone też trzeba wytrenować trochę się zmienila od ostatniej odsłony.


Fakt bramkarze są do poprawienia i będą , do tego sędziowie muszą być trochę podrasowani.


Dla mnie pomyłką jest by ktoś kto chce grać online kupował pesa, pes jest dobry do gry z kumplem obwarowany pracą patchmakerów. Jednak online to lipa, nie ma nawet bundesligi.

Fifa w tym roku troszkę się poprawiła względem 15-tki i też nie jest tak tragiczna obiektywnie patrząc. Maniery gameplaya fify nie zmieni się albo komuś on podchodzi albo nie.


Ale dajcie na luz już ile można czytać placzu na temat gry.


Nie podoba się nie kupuj więcej, idźcie do konkurencji.

Bo waszych żali i tak nikt nie słucha, i tak nic nie dadzą, i tak konami ma to gdzieś. Więc po strżepić sobie nerwy jak nikt się tym nie przejmie.

Produkt się nie podoba zawiódł cię? Trudno przebolejesz statę kasy, nie masz wyjścia. Masz nauczkę , więcej tego producenta nie kupuj gier.

Co roku słucham na forach wylewania żali , ale i tak co roku wszyscy wracają i kupuja kolejna gre od konami i znowu wylewanie żali.

Masz wątpliwości zamiast kupić preorder, śćiągnij sobie obadaj i dopiero zadecyduj czy kupisz czy nie. Demem to można się podetrzeć a nie obadać grę.

Zero konsekwencji...

Jak mnie wkurza jakiś producent to nie nabijam mu kabzy tylko olewam i zwracam się ku innemu.






« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2015, 11:00:11 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline zem666

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #235 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:00:08 »
Mi chodzi o oszustwo. Po H takie DEMO? dlaczego DEMO nie było taka jak pełna wersja? (fizyka itp ) ?

Jak by było takie samo to bym nie kupił. A tak czuje się zrobiony w h...

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #236 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:01:39 »
Czy fify demo nie różni się od pełnej wersji? Tak samo pes....

Demo to nie wyznacznik. od dema to full wersji ciągle jeszcze dłubia w grze, więc można się spodziewać całkowicie odmiennego produktu.


Nie atakuje tutaj nikogo osobiście ale to robi się już męczące.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2015, 11:07:53 wysłana przez Warmlotek1 »

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #237 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:11:44 »
Testował ktoś?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Nie interesuje mnie to co KONAMI gadało pół roku temu, loguję sie na Steam i mam kłamliwy opis gry, kupuję grę w sklepie biorę pudełko i mam kłamliwy opis gry. Faktycznie to, że firma leci w kulki z graczami jawnie ich oszukując to nic :D


Fiedziu, tak PC. To właśnie największy bug tej gry, żenada jeśli chodzi o poziom trudności. Bo wszystko inne jest ok
Czyli co, poziom trudności online jest inny niż offline jeśli chodzi o bramkarzy?

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #238 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:29:14 »
Nie. Na filmik z wersji PC widać, że gra sama strzela sobie gola. Na online GK na bank są lepsi bo odpada beznadziejna gra AI w obronie.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:43:17 »
Mi chodzi o oszustwo. Po H takie DEMO? dlaczego DEMO nie było taka jak pełna wersja? (fizyka itp ) ?

Jak by było takie samo to bym nie kupił. A tak czuje się zrobiony w h...

A gdzie grałeś w to demo? bo na pc damo było w dniu premiery gry jeśli zaś grałeś w demo na ps4(jak ja) to chyba mamy na pc gameplayowego kastrata.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #239 dnia: Wrzesień 21, 2015, 11:43:17 »