Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1215414 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3540 dnia: Listopad 30, 2015, 14:59:05 »
No cos takiego było:P no ale 3 pkt twoje meczyk byl dobry nie powiem a dzisiaj to jest patos straszny 7 meczy 5 remisów i 2 w plecy zly tyg sie zapowiada :D

No to faktycznie ciężko Ci się zaczął, kolego za chwile się odblokujesz i będzie seryjka zwycięstw czego Ci życzę :)

Offline Szczepan09

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3541 dnia: Listopad 30, 2015, 15:27:19 »
mam nietypowe pytanie.
Czy jak zamienię PS3 na PS4, to konto PS będę miał to samo? a jeżeli tak to jest szansa kontynuować PESa myClub?
Raczej nie sądzę, że tak mogłoby być, ale może ktoś to już testował?
W gta R* umożliwiło przeniesienie postaci wraz z całą zawartością z PS3 na PS4 ale wątpię żeby Konami kiedykolwiek chciała pomóc w ten sposób graczom

Sent from my calculator using Tapatalk 2


Offline Snakesan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3542 dnia: Listopad 30, 2015, 15:36:22 »
Mój skład:
Br: Handanovic
Rb: Clyne, Carvajal
Lb: Darmian, Masuaku i Mathieu
Cb: Otamendi,G. CHIELLINI,A. RANOCCHIA, Vermalen
Df: Martinez, Mascherano
Cm: M. VERRATTI, Y. CABAYE, ISCO, S. KHEDIRA,D. PAYET
LWF: M. REUS,S. EL SHAARAWY, Salvio
RWF: HULK, NANI, MOUKANDJO
CF: GIGNAC, RODRIGO

Trener Blanc.
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 15:52:25 wysłana przez Snakesan »

Offline Snakesan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3543 dnia: Listopad 30, 2015, 15:53:48 »
Opinie i porady co do taktyki mile widziane:)

Offline D00brodziej

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 30.11.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3544 dnia: Listopad 30, 2015, 20:13:19 »
Mnie najbardziej rozwala w obecnym Evencie, to jak wyciągam z piłek gości 30+, dzisiaj nawet bramkarz miał  37 lat...:D ps. Nie mogłem znależć odpowiedzi na pytanie, od czego zależy to, jakie scout losuje nam atrybuty dla piłkarza. Ani razu nie wylosowałem Spanish League, a gram już dosyć dlugo i mam ponad 50 slotow zajętych...pomóżcie

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3545 dnia: Listopad 30, 2015, 21:31:47 »
Opinie i porady co do taktyki mile widziane:)
Taktyki? Jakie taktyki kolego? w myclubie roztrząsanie się nad taktykami straciło rację bytu już jakiś czas temu, za dużo w tej grze przypadku  i prezentów dla arcardowców od konami w postaci Neymarów, Robbenów itp. Swoją drogą zastanawia mnie co przyciąga takich gości do tej gry, w poprzednich latach jak ktoś chciał POGRAĆ w piłkę to wybierał PES a jak ktoś chciał ponapier..dalać od bramki do bramki wybierał FIFE teraz to wszystko się pomieszało. Tak więc kolego, masz szybkich skrzydłowych to ładuj na nich dzidy, zapieprzaj do narożnika i wrzutka albo zbiegaj nimi do środka i ogień na bramkę ;D a najlepiej to weź sobie jakiegoś trenera z kontrą i długimi podaniami w ataku tak żeby nie zawracać sobie głowy 2 linią, odbiór i dzida na skrzydło, sprint i strzał ;) Nie pamiętam już kiedy grałem z kimś kto prezentował inną "taktykę" jakaś masakra się zrobiła przez parę ostatnich tygodni.

Offline mad_radzian

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 261
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 17.02.2015r.
  • Gram w: PES2016 PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3546 dnia: Listopad 30, 2015, 21:50:47 »
Taktyki? Jakie taktyki kolego? w myclubie roztrząsanie się nad taktykami straciło rację bytu już jakiś czas temu, za dużo w tej grze przypadku  i prezentów dla arcardowców od konami w postaci Neymarów, Robbenów itp. Swoją drogą zastanawia mnie co przyciąga takich gości do tej gry, w poprzednich latach jak ktoś chciał POGRAĆ w piłkę to wybierał PES a jak ktoś chciał ponapier..dalać od bramki do bramki wybierał FIFE teraz to wszystko się pomieszało. Tak więc kolego, masz szybkich skrzydłowych to ładuj na nich dzidy, zapieprzaj do narożnika i wrzutka albo zbiegaj nimi do środka i ogień na bramkę ;D a najlepiej to weź sobie jakiegoś trenera z kontrą i długimi podaniami w ataku tak żeby nie zawracać sobie głowy 2 linią, odbiór i dzida na skrzydło, sprint i strzał ;) Nie pamiętam już kiedy grałem z kimś kto prezentował inną "taktykę" jakaś masakra się zrobiła przez parę ostatnich tygodni.

zgadzam się w 100%!

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3547 dnia: Listopad 30, 2015, 21:51:58 »
A ja wam powiem ze moje ostatnie wyniki to jakiś dramat. Nie dlatego że przegrywam a wręcz odwrotnie, wygrywam. Tylko chodzi mi o to ze są to wyniki typu 6:0 6:1 itd. Zauważyłem ze w każdym meczu strzelam minimum 3 bramki. I zastanawiam się czy nabrałem takiej juz wprawy czy poprostu po ostatniej aktualizacji strzela się nieprawdopodobnie łatwo bramki. I co dziwne wcale nie tracę dużo bramek. Nie mam też z przodu sprinterow typu neymar czy Robben ale nie mam też słabego ataku. Suarez SS,Benteke CF, Muller SS.

Offline Gensty

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3548 dnia: Listopad 30, 2015, 21:58:54 »
ja mam takie pytanie, czy bardziej oplaca sie sprzedawac zawodnikow z darmowych pilek itp czy dodawac pkt zawodnikom ? dzieki

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3549 dnia: Listopad 30, 2015, 22:09:47 »
ja mam takie pytanie, czy bardziej oplaca sie sprzedawac zawodnikow z darmowych pilek itp czy dodawac pkt zawodnikom ? dzieki

To zależy. Jeśli chodzi o" karmienie " to bierze się pod uwagę pozycję zawodnika (ta sama) i narodowość, tez ta sama. Np jeśli chcesz przykoksic Benzeme to stuninguj go np Giroud, ta sama pozycja i ta sama narodowość.
Ja np skoksowalem Depaya Robbenem i dostał 3500 tys punktów. W innych przypadkach moim zdaniem lepiej sprzedać zawodnika bo jeśli nawet skoksujesz kogoś b.dobrego ale ten nie będzie miał narodowości tej samej to punktów będzie mało a co za tym idzie lepiej opłaci się go sprzedać bo zawsze jakieś GP wpadnie. Ja tak zrobiłem z Curtouis. Nakarmilem go Neuerem, wtedy nie wiedziałem ze narodowość ma znaczenie i dostał chyba coś około 1000 pkt ;)

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3550 dnia: Grudzień 01, 2015, 06:16:02 »
cos wiadomo co bedzie w czwartek? odlozylem ze 100k sobie za mecze w diwizji I sim, zastanawiam sie czy wykupic moc kontraktow czy ttzymac na jakies losowania.

Ogolnie ze wzgledu na moc neymarow stwierdzilem, ze lepiej zejsc na nizszy level druzyny I gram na 3cim, zauwazylem, ze gra sie troche lepiej I mniej jest tych mega neymarow.


sklad :

            D. Costa    Remy
Hazard      Nainngolan.    Walcot
       Busqutes.   Javi Garcia
    Veltman.  Raul Albiol.    Casers ( jakos tak, ten z juve )
                   Courtios


oczywiscie na lawce ogorki, bo nie mam jak inaczej ustawic skladu, ze wzgledu na to ze mam malo zlotych kopaczy, w kazdym badz razie np przydalby mi sie taki Krycha na dmfa, wtedy bylo by juz tez miejsce na kogos do zmiany. Sklad mniej wiecej zmieniam przed meczem, male rotacje ale bez zadnych mega gwiazd.


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3551 dnia: Grudzień 01, 2015, 07:06:58 »
Taktyki? Jakie taktyki kolego? w myclubie roztrząsanie się nad taktykami straciło rację bytu już jakiś czas temu, za dużo w tej grze przypadku  i prezentów dla arcardowców od konami w postaci Neymarów, Robbenów itp. Swoją drogą zastanawia mnie co przyciąga takich gości do tej gry, w poprzednich latach jak ktoś chciał POGRAĆ w piłkę to wybierał PES a jak ktoś chciał ponapier..dalać od bramki do bramki wybierał FIFE teraz to wszystko się pomieszało. Tak więc kolego, masz szybkich skrzydłowych to ładuj na nich dzidy, zapieprzaj do narożnika i wrzutka albo zbiegaj nimi do środka i ogień na bramkę ;D a najlepiej to weź sobie jakiegoś trenera z kontrą i długimi podaniami w ataku tak żeby nie zawracać sobie głowy 2 linią, odbiór i dzida na skrzydło, sprint i strzał ;) Nie pamiętam już kiedy grałem z kimś kto prezentował inną "taktykę" jakaś masakra się zrobiła przez parę ostatnich tygodni.


zgadzam się, oni strasznie się bawią tym gameplayem, teraz to nawet piłki nie da sie rozegrać na klepke bo obrona od razu doskakuje a jeszcze miesiac temu tak nie było, a to co napisałes to sama prawda teraz kazdy tak gra a kto tak nie gra to w 90 procentach dostaja po dupie.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3552 dnia: Grudzień 01, 2015, 07:59:52 »
Właśnie wylosowalem Fabregasa i o zgrozo on ma czerwona strzałkę? Co te Konami?

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3553 dnia: Grudzień 01, 2015, 08:20:09 »
Właśnie wylosowalem Fabregasa i o zgrozo on ma czerwona strzałkę? Co te Konami?


Zajebiscie masz że od 7 rano możesz pykac w PESa :D :D Ja musze siedziec w robocie :D :D
VIVA FCB!!!!!

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3554 dnia: Grudzień 01, 2015, 08:22:31 »

Zajebiscie masz że od 7 rano możesz pykac w PESa :D :D Ja musze siedziec w robocie :D :D

Popoludniowki rządzą się swoimi prawami haha ;)

Ale to nic słuchajcie grałem właśnie z typem u którego stoperzy wyglądali tak... Di Maria i Neuer iiiiii Di Maria który gra w polu miał mniejszy overall niż Neuer który gra na bramce co więcej Neuer miał na stoperze aż 84 overalla hahhahaha

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3555 dnia: Grudzień 01, 2015, 09:13:14 »
Dobrze rozumiem że miał dwa razy di marie i dwa razu nuera?
VIVA FCB!!!!!

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3556 dnia: Grudzień 01, 2015, 09:44:33 »
To zależy. Jeśli chodzi o" karmienie " to bierze się pod uwagę pozycję zawodnika (ta sama) i narodowość, tez ta sama. Np jeśli chcesz przykoksic Benzeme to stuninguj go np Giroud, ta sama pozycja i ta sama narodowość.
Ja np skoksowalem Depaya Robbenem i dostał 3500 tys punktów. W innych przypadkach moim zdaniem lepiej sprzedać zawodnika bo jeśli nawet skoksujesz kogoś b.dobrego ale ten nie będzie miał narodowości tej samej to punktów będzie mało a co za tym idzie lepiej opłaci się go sprzedać bo zawsze jakieś GP wpadnie. Ja tak zrobiłem z Curtouis. Nakarmilem go Neuerem, wtedy nie wiedziałem ze narodowość ma znaczenie i dostał chyba coś około 1000 pkt ;)

Witam, kolego nie zgodzę się do końca z Tobą ponieważ miałem Harnika na lvl 36 nakarmiłem nim Welbecka i dostałem 5976 punktów.
Więc szczerze powiedziawszy to cholera wie do końca o co chodzi w tym karmieniu dobierasz pozycję kolego i ładujesz. Masz troszke GP karm jak masz kogo nie masz kasy, sprzedawaj :)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3557 dnia: Grudzień 01, 2015, 09:51:58 »
Nie nie,chodzi mi o to ze miał Neuera na stoperze i miał overalla 84 a taki Di Maria który gra w polu miał 54, beka.

Co do farmienia to są różne opinie ja się trzymam tej która kiedyś Karl przekazał ;)

Edit

To zależy też od tego czy Welbeck nie był przypadkiem wylosowanym z darmowej piłki na levelu 1....wtedy kimkolwiek go byś nie nakarmil to dostanie mnóstwo punktów
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2015, 09:54:45 wysłana przez Gunner_Gesik »

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3558 dnia: Grudzień 01, 2015, 10:01:41 »
Nie nie,chodzi mi o to ze miał Neuera na stoperze i miał overalla 84 a taki Di Maria który gra w polu miał 54, beka.

Co do farmienia to są różne opinie ja się trzymam tej która kiedyś Karl przekazał ;)

Edit

To zależy też od tego czy Welbeck nie był przypadkiem wylosowanym z darmowej piłki na levelu 1....wtedy kimkolwiek go byś nie nakarmil to dostanie mnóstwo punktów

Kolego Welbeck był wylosowany normalnie z Agenta Napastników... (nie wiem jak on się dokładnie nazywa więc proszę się nie śmiać :))
Miał wtedy lvl 34.

Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3559 dnia: Grudzień 01, 2015, 10:49:14 »

zgadzam się, oni strasznie się bawią tym gameplayem, teraz to nawet piłki nie da sie rozegrać na klepke bo obrona od razu doskakuje a jeszcze miesiac temu tak nie było, a to co napisałes to sama prawda teraz kazdy tak gra a kto tak nie gra to w 90 procentach dostaja po dupie.
ja gram klepą i po dupie nie dostaję, rozgrywa mi się akcje dość swobodnie, może dlatego, że udało mi się znaleźć trenera, który idealnie pod takie granie pasuje. Nigdy nie byłem zwolennikiem 4-2-3-1 ze względu na to, że nienawidzę grać skrzydłami ani spamować dzidami na napastnika, ale pokazał się typek z 2xDMF i 3xAMF i 1xSS, atak pozycyjny środkiem z zachowaniem formacji, pozostałe ustawienia też idealne, jedyna wada to pojemność 350, więc gram na lvl.4 z tylko dwoma w miarę wartościowymi zmiennikami, ale i tak jest kozacko. Gra się klei, dużo ruchu, wyjście po piłkę, jest naprawdę spoko. A że cierpię na brak napastników, a dobrobyt pomocników, szczególnie tych AMF (Ozil, Isco, Payet, Sniejder, Gomes) więc taktyka mi pasuje. 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3559 dnia: Grudzień 01, 2015, 10:49:14 »