Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1217513 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5420 dnia: Styczeń 30, 2016, 11:13:05 »


jak ustawiacie krycie w meczach? jesli przeciwnik ma lwf i rwf? kryjecie bocznymi obroncami czy defensywnymi pomocnikami.?? i jakie ma znaczenie czy gra sie klepką uzywając LB a RT? na xboxie wiem ze rt to techniczne podanie ale ma to jeszcze jaies inne znaczenie?

Między podaniem z LB a RT nie ma różnicy.  W jednym jak i drugim przypadku podający wybiegnie do przodu.
Kryjesz zawsze RWF/LWF bocznymi obrońcami a CFa DMF em lub jednym CB.  Ale zawsze jeden CB musi być free nigdy nie kryj dwoma środkowymi! Ja preferuje krycie DMFem bo wolę mieć 2 CB do własnej dyspozycji.
Przegladam rozne fora pesa I oczom nie wierze co tu ludzie wypisuja z tym farmieniem godzinami by uciulac kilka K dziennie .Toz to czyste cebulactwo , tak jak pisze gosc wyzej dajcie tym cwaniakom z "come-money" zarobic to I fory w meczach dostaniecie a I za coinsy zapewne czarne bile czesciej wpadna .Moze I dostaniecie upragnionego nejmana z rolando I od razu samopoczucie wam wzrosnie , pewnosc siebie I szacunek wsrod przeciwnikow  .Jak wam nejman z rolando "sie rozchoruje" to zobaczycie na wlasne oczy ze nie bylo warto , rozmawialem dzis z gosciem co ma na ps4 ponad kafla rating I mi pisal ze 2x przegral z gosciami rat. ok 300 jego bayernowski sklad etc muller z robbenem na strzalce w gore pudlowali po nascie razy a goscie mieli jedna dwie akcje I jego neuer to  przepuszczal.Tak tak wiem ze to nie handi , to zwyczajnie moze sie zdarzyc .Te skrypty sa czasami tak oczywiste ze az raza w oczy szkoda ze tylko mnie I moze paru tu obecnych a pozostali tego nie widza .Moze maja inna gre ,ta co otrzymala tyle pochwal w branzowych czasopismach , chetne wymienie sie z wami na mojego pesa z handi/momentum
Ludzie którzy nie widzą ingerencji Konami w mecze ( momentum/ skrypty)  mają problemy ze spostrzegawczością.  To świadczy źle  o ich inteligencji.
To jest tak oczywiste i głupie  w tej grze,  że ja czasami jestem tym zażenowany a nie wkurwiony.

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5421 dnia: Styczeń 30, 2016, 12:06:41 »
dzisiejsze losowanie :D

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=036511f10fa15750f5bfd3a9f4f1ddc3&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=036511f10fa15750f5bfd3a9f4f1ddc3&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 12:07:44 wysłana przez karli888 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5422 dnia: Styczeń 30, 2016, 13:03:51 »
Grał ktoś z Was z gościem RED MACHINE (Russia) ?

Pierwszy gracz z rankingu powyżej 1000, który nie uciekł za to sprał mnie 7-2.
Grał Guardiolą z 3ma obrońcami . Nie mogłem nic zrobić.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5423 dnia: Styczeń 30, 2016, 13:22:04 »
Pewnie też znacie to z autopsji,  że gdy podajecie do napastnika piłkę górą trójkątem to ten zamiast uderzać piłkę lub ją przyjąć to w dziwny sposób nachyla się i zatrzymuje?  Jak sobie z tym radzić?  Można tego uniknąć?

Offline jaszczur90pl

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: stuttgart
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2016r.
    • Status GG
  • Gram w: 2016pes
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5424 dnia: Styczeń 30, 2016, 14:03:50 »
Pytanie po co gramy w PESa? Uważam, że lepiej inwestować w trening piłkarzy, niż mieć same gwiazdy w zespole. Poświęcenie dobrego gracza, który nie pasuje do naszego trenera na rzecz innego daje bardzo dobre rezultaty. Mam np. Federico Fazio na obronie prawie od początku gry, wrzuciłem w niego masę treningów i jest nie do przejścia. Nie muszę mieć super gwiazd. Przegrywam czasami ze słabszymi ale wygrywam też z takimi, którym nie dorastam ratingiem do pięt. Czasami dziwią mnie tylko niektóre osiągnięcia graczy, ostatnio koleś miał w trybie trenerskim 1654/3/4, liczba wygranych meczy z rzędu 783 :)))) jak to możliwe???
wiesz w jaki sposob to robi?  gralem z takim numer jeden Rankkingu na ps3 i jak przgrywal 5-3w koncowce to pila na aut pauza i lagi i w taki posob same wygrane.  a fakt ze az tyle tychych wygranych,  czyli musi byc do Tego dobrym graczem.

Offline Dave_Greywood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5425 dnia: Styczeń 30, 2016, 14:25:20 »
Jestem tu nowy, to mój pierwszy post więc witam wszystkich serdecznie. Mam jedno pytanie do graczy którzy grają na PS4. Od trzech dni każdy mecz mam zlagowany, a dzisiaj to dokończyłem tylko 1 mecz na 6 granych, reszta rozłączona niezależnie od wyników. Wcześniej takie rzeczy nie miały u mnie miejsca. Internet chodzi u mnie jak złoto, rank AAA, u przeciwników też AAA-A i mimo wszystko rozłącza każdy mecz. Wiecie może o co cho? Znowu jakieś problemy z PSN Network czy coś z serwerami Konami? Dramat, człowiek wywala dwie paki na grę i nie może pograć.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5426 dnia: Styczeń 30, 2016, 16:42:32 »
Up
Kolego, nie ma na ten moment żadnych problemów ani z serwerami Konami ani tym bardziej z PSN, ja ślęczałem dziś kilka godzin przy konsoli i nie miałem ani jednego laga i ani jednego rozłączenia a rozegrałem  20 meczy online w Myclub

Offline Dave_Greywood

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.01.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5427 dnia: Styczeń 30, 2016, 16:50:05 »
Ja pierdziele, teraz to już zupełnie nie wiem o co chodzi. Dzięki za info, będę szukał przyczyn dalej. Pzdr.

Edit.
Właśnie zrobiłem testa łącza. 20 mega download, 12 mega upload, PING minimalny, prawie niezauważalny. Wysoka stabilność łącza. Kurde nie wiem o co chodzi.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 17:14:17 wysłana przez Dave_Greywood »

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5428 dnia: Styczeń 30, 2016, 17:31:57 »
Przegladam rozne fora pesa I oczom nie wierze co tu ludzie wypisuja z tym farmieniem godzinami by uciulac kilka K dziennie .Toz to czyste cebulactwo , tak jak pisze gosc wyzej dajcie tym cwaniakom z "come-money" zarobic to I fory w meczach dostaniecie a I za coinsy zapewne czarne bile czesciej wpadna .Moze I dostaniecie upragnionego nejmana z rolando I od razu samopoczucie wam wzrosnie , pewnosc siebie I szacunek wsrod przeciwnikow  .Jak wam nejman z rolando "sie rozchoruje" to zobaczycie na wlasne oczy ze nie bylo warto , rozmawialem dzis z gosciem co ma na ps4 ponad kafla rating I mi pisal ze 2x przegral z gosciami rat. ok 300 jego bayernowski sklad etc muller z robbenem na strzalce w gore pudlowali po nascie razy a goscie mieli jedna dwie akcje I jego neuer to  przepuszczal.Tak tak wiem ze to nie handi , to zwyczajnie moze sie zdarzyc .Te skrypty sa czasami tak oczywiste ze az raza w oczy szkoda ze tylko mnie I moze paru tu obecnych a pozostali tego nie widza .Moze maja inna gre ,ta co otrzymala tyle pochwal w branzowych czasopismach , chetne wymienie sie z wami na mojego pesa z handi/momentum

Te, ziomek. Tobie to o co się tak w ogóle rozchodzi? , są hendi/momentum , nie ma ich, co za różnica? każdy widzi to co chce widzieć. Dyskusja tak bezcelowa jak o tym czy w Polsce jest demokracja czy już jej nie ma 8) Czego oczekujesz? że wszyscy przyznają Ci rację i posypią głowę popiołem ze wstydu że grają w tak chu...jową w Twoim mniemaniu grę? Ja też czasami mam jej dość, są mecze których nie mam prawa przegrać a w wyniku zdarzeń przeczących zdrowemu rozsądkowi przegrywam. I co w związku z tym? gość miał farta, handi, skrypty? zwał jak zwał, przegrałem i tyle, dla mnie rozwiązanie jest proste albo gram dalej albo nie, innym też zostaje taka możliwość oraz własna interpretacja tego z jakiego powodu przegrali.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 17:50:46 wysłana przez lexluthor »

Offline thyr

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: soton
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.01.2016r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5429 dnia: Styczeń 30, 2016, 19:45:00 »
Te, ziomek. Tobie to o co się tak w ogóle rozchodzi? , są hendi/momentum , nie ma ich, co za różnica? każdy widzi to co chce widzieć. Dyskusja tak bezcelowa jak o tym czy w Polsce jest demokracja czy już jej nie ma 8) Czego oczekujesz? że wszyscy przyznają Ci rację i posypią głowę popiołem ze wstydu że grają w tak chu...jową w Twoim mniemaniu grę? Ja też czasami mam jej dość, są mecze których nie mam prawa przegrać a w wyniku zdarzeń przeczących zdrowemu rozsądkowi przegrywam. I co w związku z tym? gość miał farta, handi, skrypty? zwał jak zwał, przegrałem i tyle, dla mnie rozwiązanie jest proste albo gram dalej albo nie, innym też zostaje taka możliwość oraz własna interpretacja tego z jakiego powodu przegrali.

Nie usprawiedliwiam swoich porazek , jesli przegram z lepszym to chyle czolo  , jesli natomiast czesc mojej druzyny ucieka od pilki to uwazam to ta sku...stwo ze strony producenta .Niech sobie te bezczelne skrypty wpierdziela w cpu skoro nie potrafi wymyslic lepszego AI , natomiast jak sie wpierdzielaja miedzy wodke a zakaske pomiedzy zywymi graczami to nazywam  to po imieniu .Ty zapewne mowisz ze pada deszcz jak ci pluja w twarz ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 19:47:41 wysłana przez thyr »

Offline Szczepan09

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 41
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 13.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5430 dnia: Styczeń 30, 2016, 19:50:14 »
Mam nadzieję że nie naruszam regulaminu ale chciałbym zaprosić do społeczności na PS4: PES 2016 MyClub Polska. Tworzą ją sami Polacy grający w myClub

Sent from my calculator using Tapatalk 2


Offline lukasz_sz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Polska
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 14.01.2016r.
  • Gram w: MyClub 2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5431 dnia: Styczeń 30, 2016, 20:22:23 »
A ja trochę pograłem i powiem Wam, że kiedyś też myślałem, że jakieś skrypty/handi/inne duperele są. Gram zwykłym składem, w napadzie Stuani i Diabate. Od niedawna wskoczyłem na lvl 4 i powiem, że gra się lepiej. Nawet jak przeciwnik ma Robeny/Ibry/Neymary potrafiłem wygrać.
A dlaczego? Gram swoim sposobem. Strzały głową to tylko z dośrodkowania z rożnego. W 90% wymieniam podania tak aby "wejść z piłką do bramki", strzał po ziemi i pasek siły ledwo widoczny. Wtedy nie straszne mi jakieś handikapy.
Chętnie pogram z kimś z forum z mocniejszym składem :) Pozdrawiam :)

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5432 dnia: Styczeń 30, 2016, 20:50:29 »
Nie usprawiedliwiam swoich porazek , jesli przegram z lepszym to chyle czolo  , jesli natomiast czesc mojej druzyny ucieka od pilki to uwazam to ta sku...stwo ze strony producenta .Niech sobie te bezczelne skrypty wpierdziela w cpu skoro nie potrafi wymyslic lepszego AI , natomiast jak sie wpierdzielaja miedzy wodke a zakaske pomiedzy zywymi graczami to nazywam  to po imieniu .Ty zapewne mowisz ze pada deszcz jak ci pluja w twarz ?
Konami idealnie wpasowuje się gameplayem w IQ współczesnej młodzieży.
Nie ma co tutaj czy ogólnie na Polskich forach o tym dyskutować.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2016, 20:53:21 wysłana przez TrueGrand »

Offline Loco

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5433 dnia: Styczeń 30, 2016, 21:23:52 »
Nie ma to jak nie przedluzyć kontraktu dla trenera 540 pojemności....;(;(;(

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5434 dnia: Styczeń 30, 2016, 21:42:26 »
Nie usprawiedliwiam swoich porazek , jesli przegram z lepszym to chyle czolo  , jesli natomiast czesc mojej druzyny ucieka od pilki to uwazam to ta sku...stwo ze strony producenta .Niech sobie te bezczelne skrypty wpierdziela w cpu skoro nie potrafi wymyslic lepszego AI , natomiast jak sie wpierdzielaja miedzy wodke a zakaske pomiedzy zywymi graczami to nazywam  to po imieniu .Ty zapewne mowisz ze pada deszcz jak ci pluja w twarz ?
Plują w twarz? jesteś chory człowieku, zazdroszczę ci mimo wszystko tego że twoim największym problemem w życiu jest głupia gra i fascynuje jednocześnie taka potrzeba wylewania z siebie jadu żeby rejestrować się na forum tylko i wyłącznie w tym celu, a nie lepiej dopuścić do siebie świadomość że po prostu grać nie potrafisz? uwierz mi,wyjdzie to na dobre Tobie i innym, są inne gry na tym świecie. Dyskusja z takim cebulakiem jak ty właśnie sprawia wrażenie plucia mi w twarz :-\

Konami idealnie wpasowuje się gameplayem w IQ współczesnej młodzieży.
Nie ma co tutaj czy ogólnie na Polskich forach o tym dyskutować.

Następny frustrat... jedyną osobą na tym forum która ma ewidentne problemy z niedoborem IQ jesteś właśnie ty, dawałeś już temu wielokrotnie upust swoimi żałosnymi wypocinami w których obrażałeś każdego kto ma inne zdanie niż ty. Texty w stylu "nie ma co dyskutować na Polskich forach" tylko potwierdzają jak małym i zakompleksionym człowiekiem jesteś.

Jedyna rada dla takich leszczy jak wy to znalezienie sobie forum dla niedojdów którego celem jest bluzganie i ciągłe narzekanie na grę w którą wcale nie musicie grać a to już właśnie jest w tym najbardziej żałosne.
A teraz robię to co większość roztropniejszych użytkowników tego forum zrobiła już dawno i kończę bez sensowne dyskusje z brodzikiem intelektualnym które uwłaczają mojej godności. bez odbioru .

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5435 dnia: Styczeń 30, 2016, 21:44:37 »
Plują w twarz? jesteś chory człowieku, zazdroszczę ci mimo wszystko tego że twoim największym problemem w życiu jest głupia gra i fascynuje jednocześnie taka potrzeba wylewania z siebie jadu żeby rejestrować się na forum tylko i wyłącznie w tym celu, a nie lepiej dopuścić do siebie świadomość że po prostu grać nie potrafisz? uwierz mi,wyjdzie to na dobre Tobie i innym, są inne gry na tym świecie. Dyskusja z takim cebulakiem jak ty właśnie sprawia wrażenie plucia mi w twarz :-
Następny frustrat... jedyną osobą na tym forum która ma ewidentne problemy z niedoborem IQ jesteś właśnie ty, dawałeś już temu wielokrotnie upust swoimi żałosnymi wypocinami w których obrażałeś każdego kto ma inne zdanie niż ty. Texty w stylu "nie ma co dyskutować na Polskich forach" tylko potwierdzają jak małym i zakompleksionym człowiekiem jesteś.

Jedyna rada dla takich leszczy jak wy to znalezienie sobie forum dla niedojdów którego celem jest bluzganie i ciągłe narzekanie na grę w którą wcale nie musicie grać a to już właśnie jest w tym najbardziej żałosne.
A teraz robię to co większość roztropniejszych użytkowników tego forum zrobiła już dawno i kończę bez sensowne dyskusje z brodzikiem intelektualnym które uwłaczają mojej godności. bez odbioru .
Co ty możesz wiedzieć o godności dziecko drogie.
Masz rację EOT.

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5436 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:24:55 »
Przyznam szczerze, że codzienne farmienie po kilka godzin dziennie przez dłuższy okres czasu, jest dla mnie trochę bez sensu. Owszem, w pierwszym miesiącu gry sam zaliczyłem około 400 symulacji, ale tylko po to, by uzbierać na trenera, wypróbować różne rozwiązania taktyczne i uzupełnić skład. Ale mniej więcej od połowy października gram już tylko online, tymi zawodnikami, których udało mi się zdobyć. Losuję rzadko, tylko dzięki na bieżąco zbieranym punktom, i jakoś nie narzekam. Mam prawie 1000 rozegranych meczów, rating około 900, pierwszą ligę i ponad 70% wygranych. Statystyki średnie, ale przecież to tylko gra. I jak dla mnie, gra jest właśnie po to, by się rozerwać i pograć, a nie bić rekordy w zdobywaniu punktów, z których później nie będzie większego pożytku, bo jak ktoś już wcześniej to ładnie ujął, za jakiś czas wyjdzie nowa wersja i o tej większość zapomni. A co do obecnej wersji, mnie się bardzo podoba. Owszem, wkurzają uciekinierzy z bardzo wysokimi, sztucznymi ratingami, ale na szczęście można takich od razu zablokować. Poza tym, jak przegrywam, przegrywam tylko przez siebie, czasem jedynie brakuje szczęścia, bądź są koszmarne lagi. Nie ma więc sensu napinać i narzekać na cały świat przez brak powodzenia w grze, przecież każdy z nas ma tego samego PES'a. Jeśli przegrywasz, ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, eliminując swoje błędy. Pozdro. ;)

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5437 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:29:54 »
Pewnie też znacie to z autopsji,  że gdy podajecie do napastnika piłkę górą trójkątem to ten zamiast uderzać piłkę lub ją przyjąć to w dziwny sposób nachyla się i zatrzymuje?  Jak sobie z tym radzić?  Można tego uniknąć?

Panowie też macie ten problem że zagranie główką przy np.  rogu lepiej wchodzi X niż [] ,   x mam pewność że piłka zostanie wybita tylko czasami pada zaraz pod nogi najbliższego w polu karnym i robi się problem ,kwadratem za to piłka często przelatuje nad głową obrońcy i mam gola dla przeciwnika ,jakieś wskazówki mile widziane
PS4 PRO

Offline Malachi

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 161
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5438 dnia: Styczeń 31, 2016, 10:33:09 »
A ja trochę pograłem i powiem Wam, że kiedyś też myślałem, że jakieś skrypty/handi/inne duperele są. Gram zwykłym składem, w napadzie Stuani i Diabate. Od niedawna wskoczyłem na lvl 4 i powiem, że gra się lepiej. Nawet jak przeciwnik ma Robeny/Ibry/Neymary potrafiłem wygrać.
A dlaczego? Gram swoim sposobem. Strzały głową to tylko z dośrodkowania z rożnego. W 90% wymieniam podania tak aby "wejść z piłką do bramki", strzał po ziemi i pasek siły ledwo widoczny. Wtedy nie straszne mi jakieś handikapy.
Chętnie pogram z kimś z forum z mocniejszym składem :) Pozdrawiam :)


Stuani ma kopyto ;)

Offline Kulfis

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Polska
  • Wiadomości: 171
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.12.2015r.
  • Gram w: Pes 2019/Ps4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5439 dnia: Styczeń 31, 2016, 11:27:38 »
Mam trenera E.Jemaz  /fajnie mi sie nim gra lecz nie miesci moich gwiazd/ jest jakis trener z gornej polki z taka sama taktyka ?
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać O_o

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #5439 dnia: Styczeń 31, 2016, 11:27:38 »