Autor Wątek: PES 2013 - jeden problem z przyciskami na pad xbox360  (Przeczytany 1254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hooma

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2015
  • location: opolskie
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.09.2015r.
  • Gram w: PES 2013
PES 2013 - jeden problem z przyciskami na pad xbox360
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 17:44:36 »
Cześć.

Chciałem żeby wypowiedziały się osoby, które grały/grają w Pro Evolution Soccer 2013 na kompie używając pada z xbox360.

Jest jedna rzecz, która utrudnia mi grę i tracę przez to wiele bramek. Do tej pory grywałem w FIFA, ale przerzuciłem się na PES dla odmiany i tam nie miałem takiego problemu.

Na górnych przyciskach mam po lewej zmianę zawodnika, a po prawej sprint i nie wiem czemu, gdy biegnę szybko trzymając prawy, nie mogę dynmicznie zmienić zawodnika wciskając lewy, bo się poprostu nie da. Bywa sytuacja, że oponent dostaje wystawkę, a ja biegnąc za nim obrońcą wiem, że nie da on rady i chcę zmienić na drugiego i to staje się niemożliwe skoro tamtym poruszam się sprintem. Muszę puścić szybszy bieg i kliknąć dopiero lewy, co zajmuje choćby 0.5 sek, ale już tracę dynamikę i atakujący mi ucieka i zostaje sam na sam z GK. W fifie czegoś takiego nie było. Jakiś patch, fix?


Dodano:
A no moze tak przy okazji, jak w 2013 wypuszcza się piłkę dalej, zeby poprostu szybciej uciekać obrońcom? Jak np. klikam w sprint to różnie się zachowuje, raz biegnie normalnie a raz lekko oddala, ale nie zawsze.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

PES 2013 - jeden problem z przyciskami na pad xbox360
« dnia: Wrzesień 24, 2015, 17:44:36 »