Autor Wątek: Czy warto kupić PES 2016?  (Przeczytany 1743 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crasher001

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.10.2015r.
Czy warto kupić PES 2016?
« dnia: Październik 01, 2015, 14:22:55 »
Witam wszystkich serdecznie. ;)

Co roku kupowałem fifę i w sumie obecnie powiedziałem sobie, że już nie kupuję tej gry z wielu powodów. Wczoraj jednak zdecydowałem się pojechać po nią z sentymentu. Bo nie ukrywam, że lubię jednak pograć parę sezonów. I tak się natknąłem na PES'a, o którym kompletnie zapomniałem. Którego z resztą zawsze olewałem. I z racji tego wróciłem do domu, pobrałem demo na konsoli i trochę pograłem. Serio, robi wrażenie. Poza tym, że aktualizacja składów jest zaplanowana na koniec października (overalle są raczej aktualne jeżeli dobrze rozumiem), bramkarze wpuszczają dużo goli (co w światło bramki to wpada praktycznie) i brak im licencji na niektóre ligi (ubolewam nad angielską) to jednak realne odwzorowanie jest świetne. Już nie mówię o tym, że twarze w porównaniu z fifą są jak ze zdjęcia. Ale sama rozgrywka, ruchy i animacje piłkarzy czy podania są świetne. Wydają się o wiele bardziej trudniejsze do opanowania co wywołuje pozytywne emocje. Jako zagorzały fan fify, po styczności z PES'em mam bardzo przyjemne nastawienie co do tej gry. Interesuje mnie głównie single player, tutaj zwany Master League. Nie kupowałem nigdy fify dla trybu online (chociaż fajnie jest pograć sobie z kimś w sieci i czasem to robię) a już na pewno nie dla samego FUT'a, który obecnie jest czymś jak multi w BF'ie czy COD'zie. To mnie w ogóle nie interesuje, bo i tak wiem, że tutaj fifa wygrywa. Jeszcze wracając do singla. To grałem z kuzynem w fifę 16 i powiem szczerze, że nowości trochę jest. Ale ja jakoś nie odczułem nic nowego i fajnego w samej rozgrywce. Czułem się jakbym grał w 15. Mimo, że czytałem o tylu zachwytach nad nową odsłoną tej gry.

Więc podstawowe moje pytania.
1. Czy warto kupić? - Najlepiej jakieś krótkie uzasadnienie, które mnie przekona.
2. Czy overalle są zaktualizowane? - Na te składy już poczekam, nie zawsze jest tak dobrze.
3. Myślicie, że wyjdzie jakiś patch poprawiający grę bramkarzy? - Nigdy wcześniej nie grałem w PES'a i trochę za łatwo z tym zdobywaniem bramek.
4. Czy na konsoli ps3 da radę zaktualizować herby, stroje i nazwy klubów? - Nawet ręcznie, ale ważne żeby się dało. Czytałem coś o tym, że na ps4 można. Ale niestety nie znalazłem informacji czy na poprzedniej wersji też da radę.
5. Czy tryb gry, Master League jest ciekawy i urozmaicony? - Chodzi mi o to czy jest fajnie rozbudowany. Jak wygląda rozwój piłkarzy? Zawsze ceniłem sobie dobrze rozwinięty system szkolenia młodzieży.

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Czy warto kupić PES 2016?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2015, 16:26:21 »
1. Warto, ponieważ to najbardziej sycący i najbardziej realistyczny symulator piłki nożnej na rynku.

2. Uf, ciężki temat.  :)

3. Może coś naprawią, ale pewny nie jestem.

4. Chyba można.

5. Tryb ML to taka zabawa, mecze, proste treningi, transfery, żaden Football Manager.

Poza tym od takich pytań mamy osobny dział, więc Cię tam odsyłam: REJESTRACJA lub LOGOWANIE , ten  wątek zamykam żeby był porządek. Przekopiuj tam swoje pytania, dostaniesz na pewno kilka odpowiedzi. Pozdrawaim.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czy warto kupić PES 2016?
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2015, 16:26:21 »