Autor Wątek: Sposób na trafienie Czarnej Piłki (Większe szanse)  (Przeczytany 13619 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Edward

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.10.2015r.
Odp: Sposób na trafienie Czarnej Piłki (Większe szanse)
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 01, 2016, 15:49:47 »
Musisz spróbować, ostatni raz losowałem przed świętami jakoś 20razy i wypadło mi 5 czy 6 czarnych- pomijając fakt kto się tam znajdował bo to już inna bajka  >:( Jeśli bedziesz miał słaby wynik losując 2 zaraz po czarnej to spróbuj następnym razem trafiać trzecią. Co do momentu w którym klikasz- czarna piłka musi zrobić przynajmniej 1 pełny obrót. Mogą to być niecałe 2 obroty, w zależności gdzie znajduje się w początkowym położeniu, byleby był przynajmniej 1 pełny. Spróbuj 10-15 piłek trafić jako drugą a kolejne jako trzecią, bedziesz wiedział jak losować kolejne z większą szansą na trafienie.

Offline Masloo2

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 23
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2015r.
Odp: Sposób na trafienie Czarnej Piłki (Większe szanse)
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 02, 2016, 06:12:55 »
Ja losuję równo na 4 sekundy nie więcej jak 3 losowania na raz (tzn. losuję 3 losowania wpadną 3 czarne fajnie 3 złote lipa) ale nigdy wiecej niż 3 bo potem mała szansa że wpadnie coś innego jak złoto. na ostatnie 12 losowań miałem 8 czarnych (3 losowania ze specjalnego agenta jedna czarna - Pirlo i 9 losowań ze zwykłego na napastnika najlepsze czarne to
W. BONY
A. LACAZETTE
A. GRIEZMANN
był tam jeszcze luca toni i inni ale to odrazu na trenerów ogólnie staram się nie dodawać zawodników do składu z innych klubów niż
 FC BAYERN MÜNCHEN
FC BARCELONA
MAN BLUE
NORTH LONDON
PARIS SAINT-GERMAIN
REAL MADRID
Free Agent
ale to już moja inna teoria ;)

EDIT. Na YT jak oglądałem losowania większość dobrych zawodników wpada na 4 lub 6 sekund.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 06:26:21 wysłana przez Masloo2 »

Offline kamil00kamil

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2012r.
Odp: Sposób na trafienie Czarnej Piłki (Większe szanse)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:32:58 »
ale 4 sekundy od momentu kiedy zacznie sie krecic ? czy od momentu pojawienia sie grafiki z kulkami i napisem Start ? Czyli defakto zawsze klikasz którąs tam ( tą samą ) piłkę od startu ... Mógłbyś przeliczyc i napisac którą bo ja próbuje i lipa jest

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sposób na trafienie Czarnej Piłki (Większe szanse)
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 06, 2016, 02:32:58 »