Autor Wątek: Pomocy z Pes 2016 PC nie mam już cierpliwości:(  (Przeczytany 1130 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bastor

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2015r.
Pomocy z Pes 2016 PC nie mam już cierpliwości:(
« dnia: Październik 15, 2015, 15:05:16 »
Witam. Mam problem :-[ gram w pes 2016 na Pc i co ku..wa drugi pajac nie wiem jak ale robi coś ze grą że się tnie:/
Już mnie szlak trafia bo grając >:( 2015 też tak robili ale nie tak dużo jak w 16:/ teraz 7 na 10 to ku..wa albo tnie albo wychodzi z meczu i mecz się nie liczy.
Da się ich jakoś powstrzymać? Wysłać jakiegoś raport do konami czy coś innego? Bo nie da się grac:( Co to ku..wa za barany tak robią co to im daje że wygraj dzięki oszustwom?
Pomóżcie mi jakoś:( Wiecie chociaż jak wyjść tylko z meczu zęby był anulowany? Tak to  bym tylko wychodził
z tych meczów co te placki oszukują żeby nie nabijali sobie stat. Nie chce nawet wiedzieć jak robią żeby gra się cięła nie obchodzi mnie to!!! Jak wygrywać to tylko uczciwie a jak przegrywać to przegrywać.
Z góry dziękuje. Yo

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Pomocy z Pes 2016 PC nie mam już cierpliwości:(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2015, 15:14:58 »
Rozwiązanie: kupić konsole PS4 (najwięcej graczy) i mieć w Du*** PC i niechęć Konami do rozwiązania tego problemu, co nie jest proste, bo jak by chcieli oszuści to robić to by i na konsolach to robili.

Jak jest możliwość to wyjść z meczu w czasie pauzy (kiedyś było takie coś). Meczu nie anulujesz od tak. Sposobu nie podamy.

Ten temat jest obszerny i nie ma na to patentu.
« Ostatnia zmiana: Październik 15, 2015, 21:32:53 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pomocy z Pes 2016 PC nie mam już cierpliwości:(
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 15, 2015, 15:14:58 »