Ankieta

Czy chciałbyś usłyszeć POLSKI KOMENTARZ w PES 16 w naszym wykonaniu? W rolach komentatorów: Tommy & Dziadek.

Tak!
196 (96.6%)
Nie
7 (3.4%)

Głosów w sumie: 199

Autor Wątek: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!  (Przeczytany 39314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DmG_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2015
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.04.2015r.
    • Status GG
    • Kanał YT
  • Gram w: PES 16
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 07, 2016, 19:07:56 »
Przez prawie 3 miesiące szukałem różnych sposobów na dogranie komentarza do gry w taki sposób, aby jakością jak najmniej odbiegał od jakości tego co jest w oryginale.
Myślę, że się udało! Mało tego, mogę nagrać komentarz o dowolnej długości, przez co nie jestem ograniczony w żaden sposób innym słownictwem czy szybką wymową.

Jakie problemy masz na myśli?

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 07, 2016, 20:32:25 »
oj rozne dziwne sytuacje. Moze sie okazac ze dana kwestia nie pasuje do sytuacji na boisku.
Moze byc uzyta np. nazwa klubu w innym miejscu jako rozpoczecie zdania (to co wspominali o ropozczynaniu zdan od nazwy klubu a potem jakies info z oddzielnego pliku)
Moga sie wlaczyc w sytuacji na boisku gdzie pilka szybko zostanie zagrana w pole karne a kwestia sie nie skonczy i np. padnie gol a ktos dopiero wypowie kwestie z nazwiskiem lub wczesniejszym podaniem.

Jest kilka mankamentów, szczególnie ze niektore polskie odpowiedniki nijak nie wkomponują się do sytuacji meczowej. Co nie zmienia faktu ze i tak jesli zrobia to dobrze i z dbałością to śmieszne błędy nie będą nikogo razić i obchodzić ;-)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 07, 2016, 20:44:39 »
skoro beda przetłumaczone z ang to nie powinno byc bledów;) mozna dodac cos od siebie nie zmieniajac kontekstu zdania. mozna kilka kwestii powiedziec ze nie ma gola. np: obok bramki,nie ma bramki,nie ma gola, znów góra bramkarz itp itd
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 07, 2016, 20:50:42 »
robilem to dla 2012 wiem co mówię, zresztą chłopaki sami zaczną to dostrzegać ;) System jest ten sam tylko utrudnili strasznie dodawanie nowych plików. Za moich czasów wystarczyło przekonwertować do adx z mp3. Ja swoich sił próbowałem w 14,15 i 16 do dziś dnia nie znalazłem rozwiązania (widocznie źle szukałem) kibicuje więc chłopakom i chętnie teraz sam posłucham kogoś innego niż siebie aczkolwiek byłoby miło jakby mi powiedzieli jak udało im się obejść te bariery takie jak konwertowanie do hca, sumy kontrolne plików itd. Pozdrawiam
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pablito09

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.07.2015r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2016, 21:08:07 »
Tommy naprawdę głos masz jak Iwański :D Ogólnie fajne te próbki, wreszcie Można by było miło słuchać komentarza i grać ;)

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 07, 2016, 23:36:58 »
Tommy naprawdę głos masz jak Iwański :D Ogólnie fajne te próbki, wreszcie Można by było miło słuchać komentarza i grać ;)

Co wy macie z tym Iwanem?:))  Słyszę ten tekst od którejś już osoby z rzędu. Na prawdę!

 
oj rozne dziwne sytuacje. Moze sie okazac ze dana kwestia nie pasuje do sytuacji na boisku.
Moze byc uzyta np. nazwa klubu w innym miejscu jako rozpoczecie zdania (to co wspominali o ropozczynaniu zdan od nazwy klubu a potem jakies info z oddzielnego pliku)
Moga sie wlaczyc w sytuacji na boisku gdzie pilka szybko zostanie zagrana w pole karne a kwestia sie nie skonczy i np. padnie gol a ktos dopiero wypowie kwestie z nazwiskiem lub wczesniejszym podaniem.

Jest kilka mankamentów, szczególnie ze niektore polskie odpowiedniki nijak nie wkomponują się do sytuacji meczowej. Co nie zmienia faktu ze i tak jesli zrobia to dobrze i z dbałością to śmieszne błędy nie będą nikogo razić i obchodzić ;-)

- Tak wiem do czego konkretnie zmierzasz, ale na ten moment mam plan przetłumaczyć wszystko domyślnie. Przetestuję to jak to w ogóle będzie się zachowywać w grze, a dopiero później będą dalsze postanowienia. Koncepcji nikt nie zabrania pisać w temacie więc piszę o swoich wizjach komentarza i pytam ludzi co o nim sądzą. Przykładem takich niedopasowanych kwestii była chyba FIFA 06/07?  Nie dość że kwestii było mało, to do tego często nie trafione adekwatnie do sytuacji meczowej. Zobaczymy jak to się ułoży.

- Jeśli chodzi o program, powiedzmy że zostanie to jeszcze przez jakiś czas tajemnicą, bo pomagało mi szukać rozwiązania kilka osób i nie każdy sobie życzy sobie o tym otwarcie wspominać.
Z jakością dźwięku też jest różnie, ale właśnie i kurs spikera i porady dobrego realizatora dźwięku jakoś mi to pomogły w miarę "ogarnąć" i dostosować. Fakt, ciężko jest cokolwiek z nim zrobić, jak zresztą więszkością modyfikacji do PESa. Ale dzięki za wsparcie :)

pentoza133, ile czasu zajęło wam przepisanie kwestii do plików i samo nagrywanie ?   Nie śledziłem nigdy waszego tematu, choć co zabawne miałem okazje przetestować wasz Komentarz :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2016, 23:53:26 wysłana przez tommy9999pl »

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 08, 2016, 00:22:56 »
Jakie problemy masz na myśli?

Problemy z długością dźwięku, wysypywał się wyłączał po zbyt długim tekście, jakość dźwięku też była hm... mizerna, zbyt duża liczba dogrywania plików powodowała wieszanie się gry, albo komentator zwalniał pod koniec kwestii (jak na winylu) było tego troszkę :)  Stąd też moje opóźnienia w wydaniu Spolszczenia na X-a. Ale będzie dobrze! ;)

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 08, 2016, 00:37:11 »
my robilismy

1. dzielenie kwestii na poszczegolnych forumowiczów
2. tlumaczenie samodzielne ze sluchu
3. odbieranie tekstow
4. nagrywanie teksto po 100 w 1 linii
5. cięcie tekstów i zapisywanie po kolei
6. wrzutka i testy.

Ogolnie kolo 7 miesięcy ale to bylo amatorsko i ze wsparciem góra 5 osób.
Jak się zepniecie to w 3 miesiące dacie rade all...

szkoda ze nie zdradzisz ale skoro mowisz ze sie nameczyliscie to w gre wchodzily pewnie przeróżne opcje i moge jakies programowanie dlatego sie nie zaglebialem. Jestem komputerowcem nie informatykiem wiec moze kiedys bedzie mi dane. Trzymam kciuki bo sami 24 tysiace przepisac ze sluchu? Dramat. Ja pamietam ze przepisalem sam okolo 10 tys. 5 tys pomogli inni w tym Willerod on wzial kolo 3 tys. pamietam najelpszy pomagacz.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 08, 2016, 01:31:43 »
my robilismy

1. dzielenie kwestii na poszczegolnych forumowiczów
2. tlumaczenie samodzielne ze sluchu
3. odbieranie tekstow
4. nagrywanie teksto po 100 w 1 linii
5. cięcie tekstów i zapisywanie po kolei
6. wrzutka i testy.

Ogolnie kolo 7 miesięcy ale to bylo amatorsko i ze wsparciem góra 5 osób.
Jak się zepniecie to w 3 miesiące dacie rade all...

szkoda ze nie zdradzisz ale skoro mowisz ze sie nameczyliscie to w gre wchodzily pewnie przeróżne opcje i moge jakies programowanie dlatego sie nie zaglebialem. Jestem komputerowcem nie informatykiem wiec moze kiedys bedzie mi dane. Trzymam kciuki bo sami 24 tysiace przepisac ze sluchu? Dramat. Ja pamietam ze przepisalem sam okolo 10 tys. 5 tys pomogli inni w tym Willerod on wzial kolo 3 tys. pamietam najelpszy pomagacz.

Dokładnie. Trochę tego było, ale musiałem nauczyć się tego na jakiej zasadzie działają te formaty WAV/MP3/ADX    każdy jest inny a np. w takiej grze, brzmi dobrze, no więc jak?  Na prawdę, od momentu wydania Gry, robiłem jednocześnie i spolszczenie i szukałem rozwiązań. Mam kilku realizatorów dźwięku, głównie przez to że sam tworze muzykę i gdzieś tam zawsze jest ktoś o większych umiejętnościach ode mnie. Poznałem prace Spikera sportowego, sprzętu na jakim mniej więcej się tam nagrywa, ale mają sprzęt w domu o wartości np. 1500 zł, nie będe kupował głupiego mikrofonu za 400-500, tylko po to żeby mieć super-ultra-cud-miód fistaszki komentarz.  Ale jeśli chodzi o mnie... dalej ADX/MP3 do HCA.... niestety... 
Też będę raczej nagrywać po ileś kwestii naraz, bo bawienie się w zapisywanei każdego jest tragicznie żmudne. Może się uda, zrobić to tak jak sobie to wymarzyłem, ale tak jak sam wspomniałeś, musi być wsparcie. Póki co wygląda to dobrze, chociaż ludzie rezygnują z przerażenia :P  Strach ma wyjątkowo duże oczy ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2016, 02:11:47 wysłana przez tommy9999pl »

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 08, 2016, 11:06:43 »
wypraszam sobie;d ja rezygune z braku czasu nie umiejetnosci;)
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 08, 2016, 16:27:38 »
ja mailem 30 chetnych. zobaczyli ogrom pracy (to sie tak tylko latwo mowi) to niestety zostalo 5 w tym jeden gigant ktoremu jestem wdzieczny. Moge pomoc zapraszam na PW.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MUNIOZ

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2008
  • location:
  • Wiadomości: 88
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.07.2008r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 09, 2016, 00:01:36 »
Panowie... Są dwie zasadnicze sprawy.
Pierwsza to przetłumaczenie.
Druga nagrywanie komentarza.
Co do drugiej to:
Dzięki Pentozie,który jako pierwszy w historii dał nam coś takiego zajebistego jak komentarz po polsku, mogłem znając pliki odpowiedzialne za piłkarzy..np.Dograć ,nagrać kwestie  NP. TRZCIŃSKI PRZY PIŁCE..zobaczymy co zrobi? plus nazwiska kolegów,bo zrobiłem swoją drużynę z kumpli. Nagrałem,zastąpiłem i włożyłem do gry. To były czasy że zdjęcie można było wkleić jako zawodnika! I co? Biegnie mój kumpel,który wygląda jak on sam i jeszcze w komentarzu jest Mikołaj Baranek(np) Kumple ocipieli! Póżniej stwierdziłem że mój kumpel aktor ma lepszy głos i poprosiłem go o dogranie 50 nazwisk kolegów i reprezentacji POLSKI w której nie było wszystkich nazwisk.Aaa i LECHI GDAŃSK.  ZAJEBIŚCIE SIE GRAŁO!  Ale póżniej połączyłem Szpaka,Borka i Pentoze razem! i Malina!
Wracając do żeczy.Naranie zawodowo głosu to wyższa szkoła jazdy.Czyli zanim nagrasz jedną kwestie musisz to przetrenować kilka-kilkanaście razy-odsłuchac i wyżezbiic Piękny tekst. Bywałem aktorem i wiem co mówie,ale kolega aktor,którego poprosilem przypiwku grając oczywiscie w PESA sypnoł jak z rekawa.. jak chcesz ?tak?srak?  I były emocje-dykcja i ...Zajebista GRA W PESA! Więc trzymam kciuki Tommy! Nagrywanie głosu  jes t bardzo wazne! Dasz RADĘ!  Ale jak będziesz miał bazę do nagrywania,to nie spiesz się! Powodzenia w projekcie i wielki szacun dla Pentozy!
Muniek Marionaldo

Offline combos22

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 239
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 12.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 09, 2016, 00:12:10 »
wszystko pieknie ładnie szacuneczek pełen ale to "zeczy " bardzo razi w oczy;) czekam na komentarz;d masz jakas probke głosów połaczonych szpaka borka i pentoze razem?
Pomogłem? postaw piwko ziomuś: D

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 09, 2016, 00:34:39 »
Panowie... Są dwie zasadnicze sprawy.
Pierwsza to przetłumaczenie.
Druga nagrywanie komentarza.
Co do drugiej to:
Dzięki Pentozie,który jako pierwszy w historii dał nam coś takiego zajebistego jak komentarz po polsku, mogłem znając pliki odpowiedzialne za piłkarzy..np.Dograć ,nagrać kwestie  NP. TRZCIŃSKI PRZY PIŁCE..zobaczymy co zrobi? plus nazwiska kolegów,bo zrobiłem swoją drużynę z kumpli. Nagrałem,zastąpiłem i włożyłem do gry. To były czasy że zdjęcie można było wkleić jako zawodnika! I co? Biegnie mój kumpel,który wygląda jak on sam i jeszcze w komentarzu jest Mikołaj Baranek(np) Kumple ocipieli! Póżniej stwierdziłem że mój kumpel aktor ma lepszy głos i poprosiłem go o dogranie 50 nazwisk kolegów i reprezentacji POLSKI w której nie było wszystkich nazwisk.Aaa i LECHI GDAŃSK.  ZAJEBIŚCIE SIE GRAŁO!  Ale póżniej połączyłem Szpaka,Borka i Pentoze razem! i Malina!
Wracając do żeczy.Naranie zawodowo głosu to wyższa szkoła jazdy.Czyli zanim nagrasz jedną kwestie musisz to przetrenować kilka-kilkanaście razy-odsłuchac i wyżezbiic Piękny tekst. Bywałem aktorem i wiem co mówie,ale kolega aktor,którego poprosilem przypiwku grając oczywiscie w PESA sypnoł jak z rekawa.. jak chcesz ?tak?srak?  I były emocje-dykcja i ...Zajebista GRA W PESA! Więc trzymam kciuki Tommy! Nagrywanie głosu  jes t bardzo wazne! Dasz RADĘ!  Ale jak będziesz miał bazę do nagrywania,to nie spiesz się! Powodzenia w projekcie i wielki szacun dla Pentozy!

Oczywiśćie że nie jest to łatwe, zważywszy uwagę na fakt, że nagrywanie komentarza nagrywa się przy mikrofonie a nie przy oglądanym meczu. Spróbuje sam coś wymyślić, zrobię tak jak mówię, krótka próbka możliwości, tym razem bezpośrednio z gry. Udostępnię, posłuchacie, ocenicie. W końcu robię to dla was a nie dla siebie. Nie problemem jest dla mnie wymienić 14 tys. nazwisk, ale problemem zawsze będą kwestie w których musisz umieć szybko się odnaleźć "na niby" w meczu. Póki co jakiś plan jest, postępy idą szybko.
Ja to ja, opowiadam wiersze dla poprawy dykcji, nagrywam hip hopowe kawałki, czy nagrywam luźne kwestie w domu dla własnej wiedzy. Może i stąd mój głos jest bardziej donośny od mniej doświadczonego kolegi Dziadka.
Kwestie poprawię w osobnym okresie, ale gdyby kiedyś pojawiło się pytanie o nowe dograne nazwiska do gry... będziemy do dyspozycji ;) 

wypraszam sobie;d ja rezygune z braku czasu nie umiejetnosci;)


Spokojnie, nie byłeś jedyny, któremu się przypomniały inne sprawy po zobaczeniu tylu kwestii ;)
Mnie też reanimowano po przeliczeniu plików ;)))

ja mailem 30 chetnych. zobaczyli ogrom pracy (to sie tak tylko latwo mowi) to niestety zostalo 5 w tym jeden gigant ktoremu jestem wdzieczny. Moge pomoc zapraszam na PW.

Na ten moment, robi się selekcja sama z siebie. Pamiętam jak była tutaj grupka chętnych do robienia własnego Spolszczenia do PES, bo za czasów kiedy Ja i kriss jeszcze ze sobą współpracowaliśmy, chcieli zrobić zdrową konkurencję. Nie pamiętam kto, ale temat był chyba ciągnięty ze 3-4 tygodnie, niby jakieś postępy były, niesamowicie podobne do naszych skopiowanych z poprzedniego roku, aż w końcu projekt zawiesili bo zobaczyli ile trzeba się poświęcić. W tym roku co prawda nie było konkurencji, chociaż przez własną głupotę wysłałem krissowi przetłumaczony miesiącami plik z ostatniego spolszczenia a on je wydał jako swoje... Pamiętacie? Niby 100 % przetłumaczonego "Nieoficjalnego Spolszczenia", które w rzeczywistości nie miało nic nowego przetłumaczonego, bo ja osobiście tego nie zaczynałem.  Baaaa, jeśli nawet jesteście spostrzegawczy zobaczycie że skopiował tak samo wstęp na forach (mój wstęp!) z Nieoficjalnego Spolszczenia PES 2015 ;)))  Mimo kilku tysięcy wyświetleń więcej od naszego, dalej byłem uparty i dopiąłem swego. Przygotowałem chyba najlepsze tłumaczenie w mojej skromnej karierze dla ludzi, którzy i kochają PESa i marzą o tym żeby mieć je w pełnej Polskiej Wersji językowej z ikonkami i wszystkim innym, i dla tych którym dalej się wydaje, że to ja bez krissa nie potrafiłem sobie poradzić...  W praktyce wyszło zupełnie odwrotnie...     I mam szczerą nadzieję, że dopnę tego samego z Polskim Komentarzem!   

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 09, 2016, 01:16:39 »
Jak się uprzesz to dopniesz swego. 24 tysiace to nie jest sporo pod warunkiem ze:

1. Pomoze ci ktos (a teraz mozna nawet za to zaplacic)
2. Szybko ogarniesz tlumaczenie (ja 4 msc czekalem na pelny tekst. samo nagrywanie i ciecie to bylo z miesiac moze dluzej i testy ze 2 tyg.)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Miczki

  • Gość
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 09, 2016, 01:31:48 »
j
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2018, 00:18:42 wysłana przez Miczki »

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 09, 2016, 02:07:43 »
Oo, jednak Tommy zacząłeś projekt. Zajebiście! Życzę Ci powodzenia, bo głos masz nie od parady. Z Dziadkiem możecie wypaść lepiej niż ja z Dawidem cztery lata temu. Przesłuchałem też kilka miesięcy temu kwestie z PES'a 2012. Powiedzmy sobie szczerze - dobry to on nie był. Ale lepszy rydz niż nic!

PS. Dawid chyba liczy po cichu na angaż głosowy, ponieważ co chwila coś komentuje w tym temacie. Dawidzie, byliśmy cztery lata temu, teraz przyszła ich kolej splendoru i chwały :)

PS2. Co do Twoich poszukiwań skutecznych przypominał mi się cytat z Biblii, z Ewangelii Mateusza: "Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą". Oby to było Twoje motto na ten projekt.

Good luck!

Głos jak głos, ważne go skutecznie wykorzystać :P
Przyznam, że zawsze grywałem w 12-tkę ze Szpakiem przez to, że nie odwiedzałem jeszcze tego forum i YT (istniał już wtedy?;))
Może nie był idealny, bo kriss przyspieszał kwestie a szpak niczym Veyron nie potrafił wyhamować pod koniec kwestii, ale zrobić 14 tys. kwestii jakie wy przygotowaliście - to sztuka!
Hehe, może zechcecie nam po prostu pomóc w tłumaczeniu? :)  Znajdzie się coś nietrudnego - piłkarzy trochę w PESie jest :)

Po drugim PS2... Teraz wiem gdzie ćwiczyłeś komentarz do PESa... :D


PRZY OKAZJI: Mała aktualizacja o postępach W GŁÓWNYM POŚCIE i kilka próbnie przetłumaczonych tekstów z PESa

"Poprzez długą poróż, aż do największego wydarzena w piłarskim futbolu, czyli już za chwilę rozpocznie się Finał Ligi Mistrzów."

"Tego wieczoru doznamy świadectwa  największej imprezy futbolowej w europie. Przed nami nieustająca walka... Dramaty... radości…a to wszystko...w Finale Ligi Mistrzów."

i mój ulubiony!!!

"A więc, do szytu gór najważniejszych rozgrywek europejskich dociera czterech śmiałków. Każdy z nich czuje coraz bardziej rozrzedzone powietrze i zdaje sobie sprawę, że do wierzchołka góry pozostał już tylko jeden niewielki krok!"    -  zapachniało mi tu pierścieniem i elfami ^^
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2016, 02:09:17 wysłana przez tommy9999pl »

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl"
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 10, 2016, 01:02:22 »
Nie liczę na angaż głosowy, bo nie da się tego zrobić. Po prostu ekscytuje sie tym ze ktos tez sie za to wzial. Ja probowalem od 2013 do dzisiaj i nadal nie ma nic "gotowego" lub ja nie znalazlem jesli chodzi o dodawanie dzwiekow. Poza tym po pes 2013, wersje 2014,2015 i 2016 miały już nowy system audio i obawiam sie ze np. 2017 moze miec kolejny nowy sposób i nagrywanie nawet na sucho by kiedys wstawic mogloby okazac sie bezowocne dla mnie a jednak 24k kwestii to OGROM. Zresztą ćwiczyłem i nawet mam sprzęt do tego ale czekam na swój czas i swoją szansę. Teraz kolej na was :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline tommy9999pl

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 175
  • Dostał Piw: 21
  • Na forum od: 30.04.2012r.
    • Status GG
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 10, 2016, 19:20:07 »
UWAGA! AKTUALIZACJA W PIERWSZYM POŚCIE!
[/size]
Przygotowałem dla was krótki filmik z nagrań komentarza. Czekam na opinie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2016, 19:20:39 wysłana przez tommy9999pl »

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 10, 2016, 20:21:55 »
 Brzmi dobrze. Widać, że działa ;) Zatem trzymam kciuki i po cichu liczę na to, że kiedyś zdradzicie jak udało wam się te pliki podmienić na własne. Pozdr.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PROJEKT "KOMENTARZ PES 2016 - Tommy9999pl" + FILMIK!!
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 10, 2016, 20:21:55 »