Autor Wątek: Problem z dodaniem ligi MLS do PTE patch  (Przeczytany 1756 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Problem z dodaniem ligi MLS do PTE patch
« dnia: Kwiecień 20, 2016, 15:45:18 »
Mam Win 10.
Na oryginalnej grze która była w folderze steam/... itd dfl działała (miałem ją z 3 miesiące temu)
Gdy mam już nie oryginalną to żaden dfl nie działa. Wyskakuje okno: Program przestał działać. A grę mam zainstalowana bezpośrednio w Program Files (Nie wiem czy scieżka instalacji ma jakieś znaczenie)
Chciałbym dodać plik .cpk a dokładniej MLS i w żaden sposób nie mogę tego zrobić. ptepatch_MLS
Mam PTE Patch. 4.0, 4.1, 5.0 I 5.1 ale 5.1 nie koniecznie. Czy ktoś może ma również takie samo albo zbliżone i mógłby ten dpfilelist wysłać w pw?
Jak zauważyłem podmieniając paczke stadionów zmieniłem nazwę i gra odczytała tę nową. Gorzej jakbym zmienił jej nazwę w tedy nie odczytałaby i byłyby domyślne. Podobnie zapewne ma się to z innymi dodatkami w grze. Czyli jak ktoś nie miałby MLS to może zmienić nazwę na właśnie taką jakiegoś innego dodatku. Zrobić dfl i nazwę pliku ponownie przywrócić.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 16:01:19 wysłana przez we'street »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Problem z DpFileList
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 20, 2016, 15:59:42 »
Coś źle robisz lub namieszałeś.

Najprościej wgraj nowsza wersję PTE Patch i ten dodatek, potem wygeneruj od nowa plik dpfilelist.bin czyli do plików które działają w patchu zaznacz jeszcze (przy zaznaczaniu) plik cpk. z liga MLS. Po za tym musisz jeszcze wgrać plik EDIT do moich dokumentów.

Upewnij się że liga mls działa z tym pte patch co masz i stosuj się wedle instrukcji dla ligi mls.
Jak generator dpfilelist robi błędy nie zaznaczasz poprawnego dlc lub pliki .cpk jakieś kolizją ze sobą, to albo coś źle robisz albo próbuj paręnaście razy.

liga mls pod pte 5.0 REJESTRACJA lub LOGOWANIE
liga mls pod pte 5.1 REJESTRACJA lub LOGOWANIE

instrukcja dodania w pliku .txt w ściągniętych plikach
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2016, 19:11:04 wysłana przez we'street »

Offline adrchl1407

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2015r.
Odp: Problem z dodaniem ligi MLS do PTE patch
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2016, 17:19:25 »
Postanowiłem jeszcze raz ściągnąć ten dpfilelist i spróbować. Byłem zszokowany że zadziałał.
Za 1szym razem wywaliło mi z gry jak wchodziłem ale za kolejnym czy za 3cim nawet było już ok.
Nie pamiętam jaką mam wersje MLS. Ściągnąłem ze strony PTE.

ROZWIĄZANIE
Mam 4.5 Framework albo nowszy.
Należy otworzyć program jako administrator.
Należy odznaczyć .cpk z końcówką _onl (Z zaznaczonym na początku mi wywalało) 2 pliki są z _onl.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z dodaniem ligi MLS do PTE patch
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 20, 2016, 17:19:25 »