Autor Wątek: PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących  (Przeczytany 3664 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jocker_PL

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2015
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.12.2015r.
  • Gram w: Batman Arkham Knight & Ni No Kuni
PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących
« dnia: Grudzień 08, 2015, 15:13:39 »
Witam!

Jestem nowym użytkownikiem, całe życie grałem w FIFE w końcu powiedziałem dość, trzeba spróbować czegoś nowego. Chciałem zakupić pełną wersję gry, ale okazało się ze wyjdzie FREE TO PLAY więc poczekałem i o to jestem! Chciałbym żeby tutaj zrobić jakiś temat dla początkujących graczy, bo nie ukrywam troszkę się gubię w tym systemie. Znajdzie się chętny do pomocy?

Chciałbym się dowiedzieć co można zrobić z tymi skautami, a właściwie co najlepiej robić żeby GP nie marnować bez sensu. Nie ma też żadnych kart kontraktów, ani kondycji , nie ma rynku ;D Jak w to grać?! :)

PS.Wiem ze jest temat o myclub, ale on już ma mnóstwo stron i tak raczej weterani się wypowiadają , tutaj chodzi o początkujących których pewnie będzie wielu teraz :)

Prosiłbym o nie obrażanie od głupków i tego typu rzeczy, to że wy dobrze znacie tą grę nie znaczy ze jest ona elitarna i nikt inny grać nie może. Czekam na odpowiedzi!

Offline Bladeripper

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2016
  • location: Białystok
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.01.2016r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 03, 2016, 23:12:03 »
Powiedz co konkretnie chcesz wiedzieć.

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2016, 13:52:44 »
Ponawiam  teamt.
Jak mogę zwiększyć ilość miejsc w klubie?
Co da zrobienie wszystkich wymogów managera?
Czy muszę grać wszystkie mecze w dywizji mając już wymagająca ilość pkt do awansu?
Co daje poziom zawodnika? Zwiększa mu rating.
W jaki sposób zebrać team spirit? Czy trener ma znaczenie w team spirit? Zmienilem  trenera i team spirit mi spadło az o 30.

Gram w wersje darmowa więc nie które elementy mogą się roznic.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2016, 14:01:24 wysłana przez rafals00 »

Offline Kozjan

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2015
  • location:
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.01.2015r.
  • Gram w: PES 2015 / PES 2016 myClub
Odp: PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2016, 13:42:46 »
Ponawiam  teamt.
Jak mogę zwiększyć ilość miejsc w klubie?
Co da zrobienie wszystkich wymogów managera?
Czy muszę grać wszystkie mecze w dywizji mając już wymagająca ilość pkt do awansu?
Co daje poziom zawodnika? Zwiększa mu rating.
W jaki sposób zebrać team spirit? Czy trener ma znaczenie w team spirit? Zmienilem  trenera i team spirit mi spadło az o 30.

Gram w wersje darmowa więc nie które elementy mogą się roznic.
Pozdrawiam
1 - Można dokupić tzw. sloty za GP. Możesz je dokupić klikając w myClub store.
2 - Za każdy ukończony "wymóg" dostajesz dodatkowe żetony a co jest za zrobienie wszystkich to tego nie wiem, zostało mi jeszcze jedno do zrobienia :)
3 - Jeśli masz juz wymaganą liczbę puntków to masz opcję przejścia do następnej dywizji bez konieczności grania reszty meczy. Naciskasz na padzie (na PS4) kwadrat i automatycznie przerzuci Cię do niższej.
4 - Wyższy Level oznacza wyższe skille danego zawodnika a tym samym wyższy overall.
5 - Ja uzyskałem TS 99 grając dużo meczy praktycznie takim samym składem. Trener ma takie znaczenie, że jeśli masz trenera, który ma taktyke grania piłką a do składu wrzucisz zawodników którzy mają ATK style - CTR (czyli granie z kontry) to tym samym nie będą oni pasowali pod tego trenera i będzie niższy TS.
Dodatkowo trenerzy mają ceche adaptability czyli tzw. zdolność przystosowania. Działa to na takiej zasadzie, że im wyższy ten atrybut tym szybciej / łatwiej, będzie Ci zdobyć wyższy TS (oczywiście jeśli masz chociaż trochę dopasowany skład pod trenera i grasz dość często tymi samymi zawodnikami)


« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 13:43:16 wysłana przez Kozjan »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - MyClub wskazówki dla początkujących
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 01, 2016, 13:42:46 »