Autor Wątek: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 311905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rafeal

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2015r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1660 dnia: Październik 02, 2016, 19:55:56 »
każdą grę uruchomisz bez dostępu do neta jeśli jest ona zainstalowana na dysku
grac można tylko w trybie offline i save, czyli bramki, jakieś puchary zapisują się na dysku nie na steam czy serwerze konami

tylko w online może być max 1 osoba online dla danego konta steam i save z postępów zapisywane są na serwerach konami
zaś w innych grać, względem jak działają, to albo na dysku albo na serwerze (mowa o grze online, nie trybie offline), ale online raczej na serwerze gry, nie steam, czyli grasz w grę, masz jakiś tam postęp w online, potem ktoś inny z innego pcta się loguje i grasz od momentu gdzie zakończył się ostatni postęp w online, przez inną osobę z którą współdzielisz konto

najwięcej informacji w tej sprawie uzyskasz od support steam i jego faq

wystarczy pobrać na steam demo pesa2017 i odłączyć neta i grę uruchomisz bez problemu

nie każda gra wymaga na steam, ciągłego dostępu do neta aby ją uruchomić, ale oczywiste jest że w online się nie pogra :)
tak samo na konsolach


Steam jest jak konta na konsolach, z tym że tu nie płaci się za abonament online, aby grać w gry online, tak jak to jest na konsolach.
Konsolowcy płacą za grę i jeśli ma ona w sobie tryb online, to jeszcze muszą wykupić abonament online oferowany przez usługi konsoli aby mieć dostęp do online w grze którą kupili.

Dlatego ceny niektórych gier na steam są wyższe niż kiedyś, bo tu nie ma abonamentu za dostęp do online, i w cenę gry pod steam jest uwzględniony ten dostęp do online bez abonamentu jakiegoś.

Ale ma trochę inne zabezpieczenia od konsolowych kont, przez oszustami i jednoczesnym graniem online parę osób, będących jednocześnie online.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 22:27:43 wysłana przez Rafeal »

Offline golobiasty

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.11.2011r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1661 dnia: Październik 02, 2016, 20:06:59 »
elo wszystkim
czy można grać już w tego pesa online?
bo gdzieś czytałem ze w dniu premiery nie było jeszcze serwerów a mnie nadal wyskakuje błąd przy logowaniu "Unable to send or receive Data CODE: icwp 161"
może ktoś wie co robię złe ze nie mogę się połączyć, choć to banalnie proste jest.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1662 dnia: Październik 02, 2016, 20:20:39 »
elo wszystkim
czy można grać już w tego pesa online?
bo gdzieś czytałem ze w dniu premiery nie było jeszcze serwerów a mnie nadal wyskakuje błąd przy logowaniu "Unable to send or receive Data CODE: icwp 161"
może ktoś wie co robię złe ze nie mogę się połączyć, choć to banalnie proste jest.



Wystarczy wp8sac kod w Google i wszystko będziesz
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2016, 20:23:45 wysłana przez dllugi40 »

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1663 dnia: Październik 02, 2016, 23:30:18 »
Witam proszę o komentarze czy wersja finalna różni się od dema? Chodzi zwlaszcza o rozgrywkę. Czy dalej czuć ciężar piłki i soczystosc strzałów? Jak zachowują się bramkarze? Nie mam gdzie sprawdzić pełnej wersji wiec proszę o pomoc. Dodam że będę grał tylko master league wiec gra online mnie nie interesuje. Druga sprawa czy jest jakiś patch lub off na xbox 360 który daje pełne nazwy drużyn koszulki itp??? Dzięki za pomoc

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1664 dnia: Październik 03, 2016, 09:28:31 »
Macie czasami takie wrażenie jak ja ze te całe statystki to są po psie? Ruletka dosłownie.... Bo raz człowiek klepie, celne podanie goni celne podanie a na koniec w statystykach 70% celności,innym razem człowiek gra padake a na koniec 88% celności.....

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1665 dnia: Październik 03, 2016, 10:56:08 »
Ja przez ostatnie dni mam jakies fatum, oddaje 8-10 celnych strzalow i strzelam max 2-3 bramki natomiast rywal oddaje 3 i ma 3 gole. Rece opadaja jakie rykoszety, i farty wchodza, coz z tego ze mam przewage jak najlepsi gracze w formie nie potrafia strzelic z R2 w bramke. Wczoraj gralem z gosciem z Ratingiem okolo 850 oddal 2 strzaly i wygral 2-1 a u mnie tevez, Cr czy Messi nie potrafili na pusta bramke wbic. W rzeczywistosci sa takie mecze ze slabsi potrafia ugrac wynik ale nie zawsze!Do tego tez tak macie ze dosrodkowania wysokie te z R2 po wrzutce doslowinie na 10 to przynajmniej 8 sa przestrzelone. Napastnicy nie trafiaja w pilke ktora maja na glowie??

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1666 dnia: Październik 03, 2016, 11:19:27 »
W ogóle co to ma być... Wykonujemy rzut różny (i nawet jak da się 2 stoperow na stałe fragmenty) to gdy przeciwnik odbierze piłkę (nie bramkarzem) i wcisnie trójkąt to jego napastnik stoi są na połowie i biegnie sam na sam. Tez tak macie? Ja rozumiem ze stoperzy są w polu karnym ale gdzie są boczni obrońcy? Defensywny pomocnik? Tam poprostu nie ma nikogo....

Offline coolos

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 14.11.2014r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1667 dnia: Październik 03, 2016, 12:48:47 »
W ogóle co to ma być... Wykonujemy rzut różny (i nawet jak da się 2 stoperow na stałe fragmenty) to gdy przeciwnik odbierze piłkę (nie bramkarzem) i wcisnie trójkąt to jego napastnik stoi są na połowie i biegnie sam na sam. Tez tak macie? Ja rozumiem ze stoperzy są w polu karnym ale gdzie są boczni obrońcy? Defensywny pomocnik? Tam poprostu nie ma nikogo....

Niestety w PESie nie można oddelegować defensywnych pomocników czy też bocznych obrońców do obrony przy rożnym, najlepiej zostawić po prostu 2 obrońców na swoim miejscu.

Ja przez ostatnie dni mam jakies fatum, oddaje 8-10 celnych strzalow i strzelam max 2-3 bramki natomiast rywal oddaje 3 i ma 3 gole. Rece opadaja jakie rykoszety, i farty wchodza, coz z tego ze mam przewage jak najlepsi gracze w formie nie potrafia strzelic z R2 w bramke. Wczoraj gralem z gosciem z Ratingiem okolo 850 oddal 2 strzaly i wygral 2-1 a u mnie tevez, Cr czy Messi nie potrafili na pusta bramke wbic. W rzeczywistosci sa takie mecze ze slabsi potrafia ugrac wynik ale nie zawsze!Do tego tez tak macie ze dosrodkowania wysokie te z R2 po wrzutce doslowinie na 10 to przynajmniej 8 sa przestrzelone. Napastnicy nie trafiaja w pilke ktora maja na glowie??

U mnie po paśmie wielu zwycięstw mam teraz pasmo samych remisów, wielokrotnie obijając słupki i poprzeczki bramki przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 12:51:03 wysłana przez coolos »

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1668 dnia: Październik 03, 2016, 12:58:14 »
Wiadomo kiedy DLC?
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline simonldz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Polska Centralna
  • Wiadomości: 98
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.08.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1669 dnia: Październik 03, 2016, 15:40:31 »
Można gdzieś zablokować live update? Przez te aktualizacje sypie mi się bundesliga a szukałem w opcjach i nic nie widać.

Offline losiu

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 56
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.06.2010r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1670 dnia: Październik 03, 2016, 17:46:45 »
RS na padzie :) a jak grasz na klawie to musisz sobie czyms zaznaczyc ten przycisk :)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1671 dnia: Październik 03, 2016, 19:16:36 »
Dziwna jest ta gra...Nie zrozumcie mnie źle bo wciąż się nią jaram ale... Gdy ustawimy kontrę to lepiej się klepie gdy Amy ustawione possesion game, gdy ustawimy Bronienie środkiem to mam wrażenie ze ten środek jest pusty.  Rotation to taktyka w ofensywie a gdy się bronie to dmf biega Mo i broni na skrzydle jak obrońca... Chyba lekkie niedociągnięcia mają z tymi taktykami :)

Offline dominik79

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2014
  • location: lodz
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2014r.
  • Gram w: pes 13
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1672 dnia: Październik 03, 2016, 19:28:46 »
witam jak zagraz przez steam w pes 17 pomorze ktos

Offline topek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 01.02.2010r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1673 dnia: Październik 03, 2016, 20:48:49 »
witam jak zagraz przez steam w pes 17 pomorze ktos
ja z małopolski, ale możemy zagrać :P
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 20:49:24 wysłana przez topek »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1674 dnia: Październik 03, 2016, 22:52:55 »
Można gdzieś zablokować live update? Przez te aktualizacje sypie mi się bundesliga a szukałem w opcjach i nic nie widać.
przecież sam robisz live update, wystarczy nie robić i tyle, jedynie przed meczem towarzyskim trzeba wyłączyć live update na R3, pamięta aż do ponownego uruchomienia pesa

generalnie ciągłe ładowanie, wczytywanie to wielka porażka PESa, dwie rzeczy które mnie wkurwiają w PESie to:
a) ciągłe jakieś wczytywanie, ładowanie, nawet jak piłka wyjdzie na aut to musi gra się zatrzymać na 2 sekundy aby załadować
b) milimetrowe spalone o paznokieć, spalone odbite w polu karnym o pleców, dupy itp, w ogóle spalone, widzę że jestem na 5 metrowym spalonym, to odpuszczam bieg do piłki na R1+R2, a głupi sędzią w 95% przypadków i tak musi zagwizdać, w 100% przypadków musi się pokazać głupia powtórka, głupia animacja i znowu musi gra przeczekać 2 sekundy aby zawodnicy teleportowali się na swoje miejsca, to samo tyczy się autów, ale nie są aż tak irytujące bo nie ma głupich powtórek których i tak nikt nie ogląda, bo gra jest "nieomylna", gdyby jeszcze wprowadzili jakąś tolerancję błędu pomyłki sędziowskiej no to może jeszcze warto byłoby obejrzeć czy spalony faktycznie był czy nie

ps. wk*rwia mnie jeszcze, że od lat są tylko 3 sloty do zapisania taktyk
i jeszcze, że online nie widać nazwisk polskich reprezentantow po edycji, ach co za pes ;)
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2016, 23:09:33 wysłana przez gac88 »

Offline latinolover

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location:
  • Wiadomości: 42
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.09.2016r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1675 dnia: Październik 03, 2016, 22:55:22 »



Te parę cyferek są bardzo ważne weź je wpisz w Google i będziesz wiedzia5co zrobić zapewniam
Cała nazwa błędu to You were unable to join the session code:UQOW169

W google nie ma niestety rozwiązania, jakieś pomysły?

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1676 dnia: Październik 03, 2016, 23:00:05 »
Jak wyslac raport na kogos na PS4?No poprostu krew czlowieka zalewa, raz ze ciezko o polaczenie,  w weekend fajnie ale dzis tragedia,to dwa ze ciagle sa te kurr.... co lagguja. Ucieszony ze trafilem na normalne polaczenie, gram z turasem, niezlym i wygrywam do przerwy 2-0 po lepszej grze, wlaczam druga polowe i co?a no diagramik i lag taki ze kazde przyjecie pilki to przynajmniej 3 krotne dotkniecie jej, gosc wychodzi na 4-2 i nagle wszystko dobrze, dobijam do 4-4 i pauza i od nowa zabawa. no i skonczylo sie 4-6...

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1677 dnia: Październik 03, 2016, 23:59:05 »
Jak wyslac raport na kogos na PS4?No poprostu krew czlowieka zalewa, raz ze ciezko o polaczenie,  w weekend fajnie ale dzis tragedia,to dwa ze ciagle sa te kurr.... co lagguja. Ucieszony ze trafilem na normalne polaczenie, gram z turasem, niezlym i wygrywam do przerwy 2-0 po lepszej grze, wlaczam druga polowe i co?a no diagramik i lag taki ze kazde przyjecie pilki to przynajmniej 3 krotne dotkniecie jej, gosc wychodzi na 4-2 i nagle wszystko dobrze, dobijam do 4-4 i pauza i od nowa zabawa. no i skonczylo sie 4-6...
nie narzekaj, graliście na jednych lagach :D   
gdyby to on prowadził 2-0 i zaczęłoby lagować to miałbyś teorię, że specjalnie laguje abyś nie odrobił

konami w dupie będzie miało twoje zgłoszenie, zbanuj go to więcej na niego nie trafisz (no chyba, że w pucharach)

Offline Kondzior2506

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.11.2011r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1678 dnia: Październik 04, 2016, 01:08:30 »
dziś 3 mecze w MyCLub oczekiwanie na przeciwnika w każdym po 3-5 min. w 2 meczach lagi, ze sodoma. lagi nawet jak z polakiem wylosowało a później jakiś typ niewiadomo skąd mecz elegancki bez żadnej zacinki i to się nazywa działające serwery konami?? na 10 meczy 6 lagi 4 bez problemu.Naprawdę to co się dzieje na online psuje i odechciewa grać w tą grę a szkoda;/
mówiłem już przy PES 16 aby tylko online poprawili i grało się bez opóźnień i było by git. ALE TAK NIE JEST i LIPA
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2016, 01:09:20 wysłana przez Kondzior2506 »

Offline KaMiloS2521

  • Junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.09.2011r.
Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1679 dnia: Październik 04, 2016, 08:51:44 »
Witam dodam swoje trzy grosze po ograniu przez sobotę i niedzielę około 40 meczów w Pesa i Fifę.
Gram na Xbox 360 ostatnio grałem w Pes 2013 i Fifę 13 ( brak czasu ale teraz jest go więcej)

1 Gameplay - miód płynący z rozgrywki, soczystość strzałów, dośrodkowań, tworzenie akcji, ruchy zawodników, dopracowanie twarzy, podania, nieprzewidywalność, radość z każdej akcji że chce się grać i grać to tutaj PES bije Fifę na głowę.

Bramkarze - w fifie jak cyborgi strzał, dobitka broni i kolejna znowu broni wygląda to śmiesznie, o wiele bardziej pasują mi w Pesie, popełniają błędy ale teraz coraz częściej bramkarze w meczach również puszczają babole ( Celta - Barcelona).

Oprawa Graficzna, Stadiony dopracowanie-wygląd, jakość murawy, doświetlenie, kibice na trybunach, reakcje kibiców tutaj Fifa bije Pesa i to zdecydowanie.

O licencjach nie będę się rozpisywał wiadomo od zawsze że Fifa zdecydowanie wygrywa ten pojedynek.

Nawet samo odbieranie piłki w Pesie wygląda to zdecydowanie bardziej naturalnie a w Fifie każdy zawodnik wyciąga nie naturalnie nogę jak jakiś konik polny aż śmiać się chce.

Ruch zawodników z piłką w fifie jakby biegł cyborg a w Pesie wygląda jak w prawdziwej symulacji.

Po ograniu dwóch dem wybieram Pesa w tym roku za jego nieprzewidywalność, realizm, za to że każda akcja jest inna, te strzały ciężar piłki coś pięknego,banan na twarzy i mijają kolejne godziny.

Czekam tylko na patcha offa gdzie będą poprawione ligi, wgrane oryginalne stroje drużyn i długie godziny przed TV.







TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - All Platform - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #1679 dnia: Październik 04, 2016, 08:51:44 »