Autor Wątek: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie  (Przeczytany 103066 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Morek95

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Wrz 2010
  • location: Dabrowka Mala
  • Wiadomości: 226
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.09.2010r.
  • Gram w: PES 2021
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #780 dnia: Maj 17, 2016, 16:44:00 »
Próbowałem tego drugiego sposobu i wykakuje mi taki błąd jak odpalam grę z ikony :

Spoiler for Hiden:

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #781 dnia: Maj 17, 2016, 16:52:42 »
Ściągnij ten plik REJESTRACJA lub LOGOWANIE i wklej do katalogu głównego pesa, tam gdzie crack, uruchom steam potem grę.

PS. Poprawiłem paczkę z tym plikiem do tego crack. Pomoc jest jednorazowa.. względem piracta :P ze względu że all gameplay opierają się na crack'u, a Stanek umieścił je w patchu.

PS. pliki z rozszerzeniem .nfo otwiera się w notatniku, zawarte są tam informacje od autora crack, patcha itd. jak obsługiwać się z crack/patch i inne informacje. Jest to informacja jedynie. Zaś w tym przypadku crack jest częścią tego pliku, taki o to wyjątek i wymysł crack'era.

PS. W selektorze możecie zmieniać różne rzeczy, ale nie uruchamiać przez niego gry i nie wybierać trybu .exe (gameply) - tyczy się to tych co jadą na piracie i nie wiedzą jak obsługiwać pliki .exe ze zmienionym gameplay, nawet jeśli mają oryginalną grę.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2016, 17:05:41 wysłana przez we'street »

Offline sykotube.

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.09.2012r.
  • Tylko Arsenal!
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #782 dnia: Maj 18, 2016, 19:08:33 »


Ja mam taki błąd, klikam Change i takie coś wyskakuje.

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #783 dnia: Maj 19, 2016, 09:30:43 »
moja propozycja jest taka:

pousuwać wszystkie pliki (prócz dptfilelist.bin) z folderu: La Liga Patch selektor/exe changer/ no original, original, gameplay, season 16/17 etc.

oryginał- uruchom selektor jako administrator, wybierz exe - no original, original etc. grę odpalaj przez normalne exe, nie przez selektor

pirat - pobierz swojego cracka do wersji gry (3DM lub reoladed) uruchom selektor jako administrator, wybierz exe - no original grę odpalaj przez normalne exe, nie przez selektor

problem powstaje wtedy, gdy odpalicie grę jeśli są jakieś pliki typu steam.api i sdcrypten.dll w folderach w exe changer, pisałem do MichW (autor selektora), że jest taki problem....

ja selektor odpalam tylko dla zmiany scoreobarda i menu, do exe nie używam, bo jak  zauważyliście w folderze z grą tworzą się dwa exe: PES2016 i pes 2016.exe przez te pliki ponoć, bo crack od reoladed tworzy PES2016 a ten od 3DM pes2016.exe i w tym jest problem.

Offline sykotube.

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.09.2012r.
  • Tylko Arsenal!
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #784 dnia: Maj 20, 2016, 23:25:26 »
pirat - pobierz swojego cracka do wersji gry (3DM lub reoladed) uruchom selektor jako administrator, wybierz exe - no original grę odpalaj przez normalne exe, nie przez selektor

"pobierz swojego cracka do wersji gry (3DM lub reoladed)" nie rozumiem, możesz wyjaśnić bardziej?

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #785 dnia: Maj 21, 2016, 19:17:36 »
"pobierz swojego cracka do wersji gry (3DM lub reoladed)" nie rozumiem, możesz wyjaśnić bardziej?
jeśłi pobierałeś wersje reolded crack do reoladed, wersję 3dm to 3 dm

Offline tsw23

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2016
  • location: Glasgow
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2016r.
  • Gram w: Wszystko
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #786 dnia: Maj 23, 2016, 21:35:07 »
Siema moze ktos mi pomoc? ciagle wyskakuje mi cos takiego "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc0000142" i nie chce ruszyc ten patch ktos ma jakis pomysl jak to naprawic?

Offline Levy

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location: Usa
  • Wiadomości: 87
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.12.2011r.
  • Il Fenomeno
    • Steam
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #787 dnia: Maj 25, 2016, 15:19:13 »
Siema moze ktos mi pomoc? ciagle wyskakuje mi cos takiego "Aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc0000142" i nie chce ruszyc ten patch ktos ma jakis pomysl jak to naprawic?

Mam to samo, wcześniejsze wersje działały bez zarzutu

Offline Pro Evooo

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2015r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #788 dnia: Maj 29, 2016, 17:13:46 »
Panowie  tsw23 i Levy też miałem ten problem mi pomogło wgranie bibliotek visual C++ wgrajcie wszystkie to może coś pomoże ?
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2016, 17:14:04 wysłana przez Pro Evooo »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #789 dnia: Maj 30, 2016, 18:57:20 »
Stanek nie wiedziałem że masz prezentację wideo do patcha.... tylko to co masz mod od linków nie wspiera... mogę to pobrać i wstawić na jakiś hosting

Chyba że masz nowe, to jak pisałem wstaw na np. vimeo, jak masz tam konto darmowe lub jak masz dostęp na ligowy kanał youtube

Wspierane hostingi oraz serwisy (ptaszkiem zaznaczone to te aktualnie aktywne dla forum).

Spoiler for Hiden:

PS. Zrobiłem upload na hosting (starej wersji) bez konta REJESTRACJA lub LOGOWANIE oraz na vimeo:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

PS. Co to za nuta, ta pierwsza xD
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2016, 20:39:20 wysłana przez we'street »

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #790 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:51:22 »



LA LIGA PATCH 2016 6.0 by stanek1983






ZMIANY OGÓLNE :

- nowe rozgrywki 2016/17
- superpuchar Europy Real Madryt - Sevilla FC, nowe superpuchary krajowe
- nowe zespoły w ligach:
 * Middlesbrough, Burnley, Hull City <- Newcastle, Norwich, Aston Villa
 * Alaves<- Rayo, Getafe, Levante
 * Nancy, Dijon, Metz <- Troyes, Reims, Gazelec
 * Freiburg, Leipzig <- Hannover, Stuttgart
 * Crotone, Cagliari <- Carpi, Friosone, Hellas
- nowe zespoły w Europejskich Pucharach
- kitsy 2016/2017 dla niektórych zespołów: Liverpool, Chelsea, Man. Utd, Man. City, Arsenal,  Bayern, Barcelona, Real M., Juventus,   Milan, Lyon, Marsylia, PSG,
- transfery: źródło tranfermarkt.es, de, pl i goal.com, transfery.info


kompatybilny z DLC 3.0 i exe 1.70 (1.04.)
- selektor online/offline
- selektor Scoreboard
- selektor graficzny ML Mode
- intro La Liga
- nazwiska pisane Messi zmiast MESSI
- wszystkie transfery
- update Selector La Liga Patch:
  - dodano nowe teamy classic LaLiga
  - update pod DLC EURO 2016
  - nowy ballpack, face, kitsy
  - nowe loga reprezentacji euro 2016
- dodano kitsy dla Premier League i  Npower Championship, Liga NOS, Bundesliga, Others + logo KMŚ dla Barcelony
- dodano kitsy dla brakujących reprezentacji
- dodano  poprawne loga  dla lig i turniejów
- loga reprezentacji EURO 2016
- dodani piłkarze classic oraz zespół La Liga classics
- update statystyk piłkarzy i klubów (m.in: Chelsea, Valencia w dół, Leicester, Villarreal, Tottenham w górę)
- dodana Bundesliga
- dodana MLS
- dodana M1-League
- poprawione nazwy zespołów z Ameryki Południowej
- dodano kluby w Others Europe (full Champions League i Europa League - SHAKHTAR DONIECK, CSKA MOSKVA, ROSENBORG BK, FK   KRASNODAR, BESIKTAS JK, CELTIC FC, PAOK SALONIKI, PIAST GLIWICE, FC VIKTORIA, WISŁA KRAKÓW, FC MIDTJYLLAND, MALMO FF, FC DNIPRO, FC BRUGGE, FENERBAHCE SK, SLOVAN LIBEREC, DINAMO ZAGREB, FK QABALA, FK ASTANA, LEGIA WARSZAWA, MOLDE FK, DINAMO MINSK, FC SION, RAPID WIEN, FK SKEDERBEU, LOKOMOTIV MOSKVA, ASTERIS TRIPOLIS, RUBIN KAZAN )
- poprawiono nazwy zawodników w drużynach klasycznych
- poprawiono niektóre reprezentacje
- dodano kilku brakujących zawodników
- dodano 2500 nowych face
- realni trenerzy dla niektórych zespołów i reprezentacji
- młode talenty z Barcelony B, Realu Castilla, Atletico B i Valencia Mestalla w ML
- nowy bootspack
- ballpack by danny
- usunięte replay logo
- 32 stadiony: Guiseppe Meazza; - Old Trafford - Allianz Arena; - Estadio do Morumbi; - Estadio Urbano; aldeira'; - Juventus Stadium;
     - Saitama Stadium 2002; - San Siro; - Fussbal Arena Munchen; - St. Jakob-Park; - Emirates Stadium; - Anoeta; - Power8 Stadium;
     - Borussia Park; - KONAMI Stadium; - Camp Nou; - Estadio de Riazor; - Mestalla; - Wembley Stadium; - Türk Telekom Arena;
     - Estadio da Luz; - Ramón Sánchez-Pizjuán; - Benito Villamarín; - Stade de Franc; - La Rosaleda; - Santiago Bernabéu;
     - Ciutat de Valencia; - Estadio de Balaídos; - King Fahd International Stadium; - Estadio de Vallecas; - El Monumental;
     - La Bombonera; - Nuevo Estadio de Los Cármenes; - Coliseum Alfonso Perez; - Estádio Jose Alvalade; - Estádio do Dragao;
     - Vicente Calderón; - Olympiastadion Berlin; - National Stadium in Warsaw
- spolszczenie by tommy999 - wersja dopasowana do tego patcha
- adboards
- chants
- wyłączane replay logo (powoduje zawieszanie się gry)

Zakaz modyfikacji, kopiowania i używania moich plików w patchach bez mojej zgody !!!

Hasło do wypakowania:  forum.pesleague.pl
 
Credits:  maciejos00, Mikrof, Slaveq, smeagol75, VirtuaRed, Estica, lagun-2, extreme, solusipse, tommy999pl, MichW


INSTRUKCJA:

1. Przed instalacją nie musisz posiadać DLC 1.00, 2.00, 3.00  zawarte w patchu oraz oryginalne, bądź nie oryginalne exe 1.07 (crack 1.04)
2. Musisz usunąć plik EDIT00000  z save z Moich Dokumentów
3. Usnąć wszystkie pliki z folderu download tam gdzie masz zainstalowaną wersję
4. Pobierz patch i wklej wszystkie pliki z folderu download do swojego folderu download
5. Plik EDIT000000 wklej do folderu save w moich dokumentach
6. Folder La Liga Patch Selektor i plik La Liga Patch Selektor.exe wklejamy obok folderu download (nie sugerować się moją ilością plików w folderze to są moje dodatki poprawiające grafikę  )

7. Pamiętaj by wyłączyć antyvirusa i dodać cały folder z grą do wyjątków.

8. Uruchamianie gry przez selektor: (pierwsze uruchomienie wymagane jako administrator)
 1.) No Original exe - dla nieoryginalnej wersji gry (działają wszystkie dodatki z patcha)
  - wybieramy z listy No Original exe - Offline La Liga Patch klikamy "change"
  - klikamy Play Offline Mode i gramy offline
  - jest to tryb do nieoryginalnej wersji PES2016

 2.) Original Steam .exe - Online My Club (work online) (działają tylko loga i kitsy)
  - wybieramy z listy Original Steam .exe - Online My Club (work online) klikamy "change"
  - klikamy Play Online Mode i gramy online z połączonym kontem PES2016
  - jest to tryb dla oryginalne wersji PES2016, jesteśmy podłączeni do konta PES2016 możemy zagrać w MyClub Online
     i Exibithon Match Online

9. Patch uruchamiamy tylko i wyłącznie przez selektor po wybraniu odpowiedniego exe  przyciskami Online/Offline Mode. Gdy pojawi się komunikat o 3DMGame.ini musimy go usunąć z folderu gry.

10. Patch testowany na oryginalnej grze steam i na nie oryginalnej wersji RELOADED
11. Jest to wersja All In One - nie wymaga wcześniejszych wersji patcha.
12. Gdy masz problem z selektorem, znajdź w folderze La Liga Patch selektor pliki tekstowe "index" wpisz tam "0" i uruchom jeszce raz
12. Nie generujemy nic, żadnym Dptfilelist Generatorem, jeśli ktoś ma nie oryginalną wersję musi mieć crack  - nie zagra na tym Online !!!!

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE



co do innych serwerów to dodam dopiero po urlopie z Polski około 15.06.2016


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 18:56:32 wysłana przez we'street »

Offline Sanktis90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Ale urwał!!! :0
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #791 dnia: Czerwiec 12, 2016, 07:24:43 »
witam wiem że gdzieś tu jest napewno napisane ale jeśli ktoś może mi odpowiedzieć na ważne pytanie to bardzo dziękuje!  a pytanie brzmi bo mam patcha 3.5 a chciałbym 6.0 to czy jeśli gram kariere na 3.5 i zainstaluje patcha 6.0 to czy bede miał jakieś błędy w karierze ?  ?  ?

stanek1983

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #792 dnia: Czerwiec 12, 2016, 09:31:54 »
witam wiem że gdzieś tu jest napewno napisane ale jeśli ktoś może mi odpowiedzieć na ważne pytanie to bardzo dziękuje!  a pytanie brzmi bo mam patcha 3.5 a chciałbym 6.0 to czy jeśli gram kariere na 3.5 i zainstaluje patcha 6.0 to czy bede miał jakieś błędy w karierze ?  ?  ?
dopóki nie użyjesz selektora to raczej nie. Ale 100 % nie daję.

Offline Sanktis90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Sosnowiec
  • Wiadomości: 182
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Ale urwał!!! :0
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #793 dnia: Czerwiec 13, 2016, 01:31:11 »
Bo jest napisane że są pododawani nowi zawodnicy do patcha 6.0 a czy są już tacy zawodnicy jak Kapustka z Polski  lub Marcus Rashford z Angli ? bo w 3.5 ich nie było :((

Offline osi1905

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2009r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #794 dnia: Czerwiec 13, 2016, 13:59:51 »
Bardzo dziekuje za patch jest najlepszy na swiecie :D ! kiedys mi chodzil teraz po nowym update nie ale sciagnalem 2 nowe pliki ktore znalazlem na stronie moze wrzucisz je do siebie. Podmienilem je u siebie w folderze la liga patch selctor exe changer wrzucilem je do kazdego folderu no original itp i wszystko chodzi zobacz REJESTRACJA lub LOGOWANIE mozna nawet wlaczyc przez selektor chodzi tak jak powinno ! PZDR czy Kevin Trapp nie ma cos zle ustawione w statystykach? Jeszcze jedno pytanie :D moge zamienic exe np nowego gameplaya 2.9 od Yaira. Dalej bedzie wszystko chodzic ?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 14, 2016, 17:00:58 wysłana przez osi1905 »

Offline dexter0110

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2015
  • location: Łuków
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2015r.
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 2016
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #795 dnia: Czerwiec 15, 2016, 07:43:33 »
Witam. Mam zainstalowaną wcześniejszą wersję tego patcha i rozegrałem już 4 sezony kariery. Czy po zainstalowaniu obecnej wersji patcha będę musiał rozpocząć karierę od początku?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #796 dnia: Czerwiec 15, 2016, 07:52:08 »
Cytuj
Witam. Mam zainstalowaną wcześniejszą wersję tego patcha i rozegrałem już 4 sezony kariery. Czy po zainstalowaniu obecnej wersji patcha będę musiał rozpocząć karierę od początku?

czytaj nieco wyżej, już pytali o to

Cytuj
moge zamienic exe np nowego gameplaya 2.9 od Yaira. Dalej bedzie wszystko chodzic ?

tak



Offline osi1905

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 01.05.2009r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #797 dnia: Czerwiec 15, 2016, 14:52:45 »
Dziekuje za szybka odp :D Widzialem blad na jakims stadionie wyjscie bylo na dole a przechodzili przez sciane na gorze. Trapp nie wiem czy cos z umiejetnosciami bramkarza nie jest zle i jeszcze widzialem neil taylor ma wlosy nad swoja glowa pod czas meczu.

Offline Rafix96pol

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #798 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:23:59 »
Cześć, podrzuci ktoś może plik "DpFilelist.bin" ?
Przez przypadek zamieniłem i gra nie chce się włączyć, a niestety nie mam patcha na dysku.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #799 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:26:49 »
wygeneruj ponownie sam, jak wiesz jak (proste) lub... ktoś zrobi wstawkę...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LA LIGA PATCH 2016 - Błędy, Problemy, Opinie
« Odpowiedź #799 dnia: Czerwiec 15, 2016, 16:26:49 »