Autor Wątek: LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED  (Przeczytany 1788 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piton1

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.08.2016r.
witam mam problem z pes16 posiadam ps4 i orginalna gre od pewnego czasu wyskakuje mi komunikat "LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED TO THE PLAYER DATABASE" chodzi o to ze jak gram w sieci to zawodnicy maja caly czas ta samo forme i nie mam wszystkich zawodnikow po transferach.probowalem wgrac jeszcze raz gre ale to nic nie pomoglo.jesli mozecie to pomozcie z gory dzieki

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 15, 2016, 21:46:58 »
Pisz z tym do support po polsku lub przemiel translatem do ENG, wyjaśnij dokładnie sprawę :P

Transfery od konami będą jak zrobią :P nie licz na to że all będzie na bieżąco
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2016, 21:47:15 wysłana przez we'street »

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2016, 18:35:27 »
Wszyscy gracze mają taki komunikat, Po prostu sezon 15/16 się już skończył i nie są aktualizowane formy zawodników. Transfery okienka letniego pojawią się dopiero w PESie 2017. Do 16 nie będzie już żadnych aktualizacji ani DLC ;)

Offline piton1

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2016
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.08.2016r.
Odp: LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2016, 20:12:36 »
Tylko ze w pes 15 na ps3 do konca bylo aktualizowanw wszystko wiec to dziwne!chyba jednak napisze do support ,ale dzieki!Pozdrawiam.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIVE UPDATE SERVICES ARE NO LONGER AVAILABLE. THE LATEST UPDATE HAS BEEN APPLIED
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 16, 2016, 20:12:36 »