Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 503319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1920 dnia: Styczeń 17, 2017, 21:05:39 »
Gra jest fajna ale tylko tygodniami, po każdym czwartku jest inaczej, nasze ukryte morale sa zmienne. Ja w tamtym tygodniu wbilem moja paka ponizej 2000 do 976. Cieszylem sie ze sie gra normalnie, przegrywalem, wygrywalem, malo przypadku. W tym sie zaparlem na bramkarza bo Perin puszcza duzo i kupilem coinsy i losowalem i trafilem Neuera. Ucieszony wszystkim troche pogralem w weekend, szlo w kratke raczej gorzej, ale naprawde duzo zaczalem grac dzis i wczoraj. I na okolo 30 meczow przegralem z 20, spadlem do 7 dywizji a kazdy strzal rywala to gol mimo Neuera...a dzis to nawet Neuer kopnal w Neymara stojacego 10 metrow dalej i wpadla bramka. Odbiory moje sa pod nogi rywala, w ataku nie trafiaja na pusta, lubie ta gre i niedlugo mam turniej w pesleague ale przy takiej grze to mniejszy wstyd jak oddam walkowery.  Szkoda ze z tygodnia na tydzien oduczylem sie grac.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1921 dnia: Styczeń 17, 2017, 23:27:30 »
Gra jest fajna ale tylko tygodniami, po każdym czwartku jest inaczej, nasze ukryte morale sa zmienne. Ja w tamtym tygodniu wbilem moja paka ponizej 2000 do 976. Cieszylem sie ze sie gra normalnie, przegrywalem, wygrywalem, malo przypadku. W tym sie zaparlem na bramkarza bo Perin puszcza duzo i kupilem coinsy i losowalem i trafilem Neuera. Ucieszony wszystkim troche pogralem w weekend, szlo w kratke raczej gorzej, ale naprawde duzo zaczalem grac dzis i wczoraj. I na okolo 30 meczow przegralem z 20, spadlem do 7 dywizji a kazdy strzal rywala to gol mimo Neuera...a dzis to nawet Neuer kopnal w Neymara stojacego 10 metrow dalej i wpadla bramka. Odbiory moje sa pod nogi rywala, w ataku nie trafiaja na pusta, lubie ta gre i niedlugo mam turniej w pesleague ale przy takiej grze to mniejszy wstyd jak oddam walkowery.  Szkoda ze z tygodnia na tydzien oduczylem sie grac.
Zapisz się do jakiejś normalnej ligi choćby tu na pesleague i sprawdzisz swoje umiejętności. Jest wiele stron na których można sobie pograć ligi, nawet ligę myClub z samymi polakami. Faktycznie czasem gra jest losowa, no ale bez przesady! W dużej mierze za to czy wygrasz, czy też przegrasz odpowiada właśnie nie gra tylko TY SAM !!! Ja poznałem swoje miejsce w lidze i wiem że jestem słaby, oraz że to nie wina gry tylko moich umiejętności. Radze zrobić to samo i się przekonać. Za każdym razem dostaje wpie.dol od mnysza kolegi z ligi. Na chyba 6 meczy 2 były wyrównane ale i tak przegrałem i co mam sobie wmówić że to był przypadek?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1922 dnia: Styczeń 18, 2017, 00:26:01 »
Umiejętności swoją drogą ale pewnych bzdurnych zagrań nie da się przeskoczyć.
Przykład z ostatniego meczu kilka minut temu:

Bramkarz dostaje podanie od obrońcy, wciskam kółko, żeby wybił piłkę a ten najpierw robi kilka kroków, zatrzymuje się na sekundę i kopie prosto w nadbiegającego napastnika. Piłka ładnie odbija się od nóg napastnika i 1:0.
Ten sam mecz - bramkarz broni strzał i zostawia piłkę przed sobą. Obrońcy uciekają jak przed rzuconym granatem, bramkarz nieruchomieje i gapi się na piłkę. Podchodzi obrońca i turla ją prosto do bramki - 2:0

Nie powiem, że tak jest z meczu na mecz. Miałem takie że wygrałem 10:0 albo dla frajdy zagrałem mecz bez ustawiania levelu przeciwnika i wygrałem z dużo lepszą drużyną.
Czasami dla mnie wygląda to tak, że "gra" faworyzuje jedną z drużyn i robi "pod górkę" drugiej.

Wywracanie się zawodników na murawie przy ustawieniach dobrej pogody, kiedy robią zwrot jak biegną do piłki.
Częste uciekanie od piłki zawodników, zastanawianie się przy oddaniu strzału i sporo innych rzeczy jest jak dla mnie niedopracowane.

Wierzę w to, że jest sporo ludzi, którym gra dopasowała - mi jakoś nie podchodzi. Moim zdaniem starsze wydania PESa były bardziej relaksujące i dawały więcej frajdy. W tej edycji wygląda na to, że miesiącami trzeba się uczyć gry pod warunkiem, że ma się anielską cierpliwość.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1923 dnia: Styczeń 18, 2017, 10:19:17 »
Umiejętności swoją drogą ale pewnych bzdurnych zagrań nie da się przeskoczyć.
Przykład z ostatniego meczu kilka minut temu:

Bramkarz dostaje podanie od obrońcy, wciskam kółko, żeby wybił piłkę a ten najpierw robi kilka kroków, zatrzymuje się na sekundę i kopie prosto w nadbiegającego napastnika. Piłka ładnie odbija się od nóg napastnika i 1:0.
Ten sam mecz - bramkarz broni strzał i zostawia piłkę przed sobą. Obrońcy uciekają jak przed rzuconym granatem, bramkarz nieruchomieje i gapi się na piłkę. Podchodzi obrońca i turla ją prosto do bramki - 2:0
To że bramkarz nie opanował podania to wina tego że podanie było za mocne a bramkarz nie ma wysokiego ball control. Gram dużo z przeciwnikami którzy każdy praktycznie strzał i podanie  nabijają pełny pasek siły i później dziwią się że piłka odskakuje, że każdą piłkę im ktoś odbiera. Dobrze DAMIAN1 napisał, zapiszcie się do ligi, jakimś cudem na PESLAND.pl mistrz z ostatniego sezonu miał przegrane 4 na 44 mecze. Jakby była gra losowa to by raczej takiego wyniku nie wyśrubował. Druga sprawa w realnej piłce nożnej też bardzo wiele zależy od przypadku, a PES to symulacja nie zero - jedynkowa maszynka. 

Swoją drogą zapraszam na PESLAND.pl fajna liga, dobrze zrobiony system wprowadzania wyników.
Podaje link do zapisów na kolejny sezon do 22.01.2017:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

symboliczne 5 zł za zapisanie się do ligi na nagrody i serwer :) Bardzo fajnie prowadzona liga, zapraszam.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 12:22:25 wysłana przez G-das »

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1924 dnia: Styczeń 18, 2017, 17:11:42 »
Agent UEFA TOTY z 19 stycznia co jest o nim ogłoszenie będzie dostępny tylko 19 stycznia czy przez kilka dni?

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1925 dnia: Styczeń 18, 2017, 17:43:09 »
Gra jest fajna ale tylko tygodniami, po każdym czwartku jest inaczej, nasze ukryte morale sa zmienne. Ja w tamtym tygodniu wbilem moja paka ponizej 2000 do 976. Cieszylem sie ze sie gra normalnie, przegrywalem, wygrywalem, malo przypadku. W tym sie zaparlem na bramkarza bo Perin puszcza duzo i kupilem coinsy i losowalem i trafilem Neuera. Ucieszony wszystkim troche pogralem w weekend, szlo w kratke raczej gorzej, ale naprawde duzo zaczalem grac dzis i wczoraj. I na okolo 30 meczow przegralem z 20, spadlem do 7 dywizji a kazdy strzal rywala to gol mimo Neuera...a dzis to nawet Neuer kopnal w Neymara stojacego 10 metrow dalej i wpadla bramka. Odbiory moje sa pod nogi rywala, w ataku nie trafiaja na pusta, lubie ta gre i niedlugo mam turniej w pesleague ale przy takiej grze to mniejszy wstyd jak oddam walkowery.  Szkoda ze z tygodnia na tydzien oduczylem sie grac.

Czy ja dobrze zrozumiałem że miałeś rating 2000 , czy chodzi o siłę drużyny  8)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2017, 17:43:46 wysłana przez klejson »
PS4 PRO

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1926 dnia: Styczeń 18, 2017, 18:41:24 »
Siłe drużyny;)

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1927 dnia: Styczeń 18, 2017, 19:57:42 »
Mnie najbardziej drażni jak dam podanie do skrzydłowego i on wyprzedza obronce o 10 metrów a jak dobiegnie do piłki to sie zatrzymuje zeby obronca mógł go dogonic i nici z akcji

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1928 dnia: Styczeń 18, 2017, 20:34:44 »
To że bramkarz nie opanował podania to wina tego że podanie było za mocne a bramkarz nie ma wysokiego ball control. Gram dużo z przeciwnikami którzy każdy praktycznie strzał i podanie  nabijają pełny pasek siły i później dziwią się że piłka odskakuje, że każdą piłkę im ktoś odbiera. Dobrze DAMIAN1 napisał, zapiszcie się do ligi, jakimś cudem na PESLAND.pl mistrz z ostatniego sezonu miał przegrane 4 na 44 mecze. Jakby była gra losowa to by raczej takiego wyniku nie wyśrubował. Druga sprawa w realnej piłce nożnej też bardzo wiele zależy od przypadku, a PES to symulacja nie zero - jedynkowa maszynka. 

Swoją drogą zapraszam na PESLAND.pl fajna liga, dobrze zrobiony system wprowadzania wyników.
Podaje link do zapisów na kolejny sezon do 22.01.2017:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

symboliczne 5 zł za zapisanie się do ligi na nagrody i serwer :) Bardzo fajnie prowadzona liga, zapraszam.


Juz wpłaciłem zapisałem sie, ale czy ktos mi wytłumaczy jak to sie odbywa jaka druzyna sie gra kiedy i wogóle?

Offline klejson

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2015
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 189
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 11.10.2015r.
  • PS4 PRO
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1929 dnia: Styczeń 18, 2017, 20:50:32 »
Dziś miałem zabawną akcję strzelam z 16 metrów mocnym strzałem bramkarz wychodził z bramki obronił strzał na około 10 metrze ,piłka poszybowała wysoko w górę  i leciała w kierunku bramki , za mną biegło 2 obrońców , piłka spadała dosłownie około 1 metr w realu przed bramką  i czyli około 1 cm przed bramką w grze , Welbeck wygrywa główkę wyskoczył wysoko przed sobą pusta bramka za sobą 2 obrońców  i co nie wiem jakim cudem skoro biegłem do przodu samą manetką strzelił dosłownie w bok i nie trafił w pustą bramkę  z odległości 1cm , mecz wygrałem 2-1 ale na 100 procent widziałem już piłkę w bramce ,sytuacja komiczna na maxa ;-)
PS4 PRO

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1930 dnia: Styczeń 18, 2017, 21:56:26 »


Swoją drogą zapraszam na PESLAND.pl fajna liga, dobrze zrobiony system wprowadzania wyników.
Podaje link do zapisów na kolejny sezon do 22.01.2017:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

symboliczne 5 zł za zapisanie się do ligi na nagrody i serwer :) Bardzo fajnie prowadzona liga, zapraszam.
[/quote]

Do ligii najpierw potrenuję ale chętnie dowiem się jak to wygląda

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1931 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:01:32 »
Mnie najbardziej drażni jak dam podanie do skrzydłowego i on wyprzedza obronce o 10 metrów a jak dobiegnie do piłki to sie zatrzymuje zeby obronca mógł go dogonic i nici z akcji

Mnie drażni jak przeciwnik odbierze piłkę i drepcze z nią w kierunku mojej bramki a mój szybko biegający zawodnik, będący tuż za jego plecami za chiny nie może go dogonić  :D


Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1932 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:06:35 »
Dziś miałem zabawną akcję strzelam z 16 metrów mocnym strzałem bramkarz wychodził z bramki obronił strzał na około 10 metrze ,piłka poszybowała wysoko w górę  i leciała w kierunku bramki , za mną biegło 2 obrońców , piłka spadała dosłownie około 1 metr w realu przed bramką  i czyli około 1 cm przed bramką w grze , Welbeck wygrywa główkę wyskoczył wysoko przed sobą pusta bramka za sobą 2 obrońców  i co nie wiem jakim cudem skoro biegłem do przodu samą manetką strzelił dosłownie w bok i nie trafił w pustą bramkę  z odległości 1cm , mecz wygrałem 2-1 ale na 100 procent widziałem już piłkę w bramce ,sytuacja komiczna na maxa ;-)

Miewałem podobne sytuacje.
Ostatnio ominąłem bramkarza i na wolnym biegu centralnie przed bramką na około 5tym metrze oddaję leciutki strzał i... snajper nie trafił.  :)

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1933 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:12:42 »
Pytanie techniczne: często oponenci strzelają mi ładne bramki wbiegając ze skrzydła na długi słupek- gładkie gole i ładnie kręcona piłka. Próbowałem kilka razy przy użyciu R2 ale ciągle biję na krótki słupek co jest łatwe do obrony dla bramkarza. Jak oddać poprawnie strzał na długi słupek?


Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1934 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:39:24 »
Juz wpłaciłem zapisałem sie, ale czy ktos mi wytłumaczy jak to sie odbywa jaka druzyna sie gra kiedy i wogóle?
Poczytaj na stronce jest dużo napisane, wysłałem też wiadomość na gg.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1935 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:42:18 »
Pytanie techniczne: często oponenci strzelają mi ładne bramki wbiegając ze skrzydła na długi słupek- gładkie gole i ładnie kręcona piłka. Próbowałem kilka razy przy użyciu R2 ale ciągle biję na krótki słupek co jest łatwe do obrony dla bramkarza. Jak oddać poprawnie strzał na długi słupek?


Kierujesz gałkę w stronę dalszego słupka z R2 nawet za ten słupek.

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1936 dnia: Styczeń 18, 2017, 22:46:03 »

Swoją drogą zapraszam na PESLAND.pl fajna liga, dobrze zrobiony system wprowadzania wyników.
Podaje link do zapisów na kolejny sezon do 22.01.2017:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

symboliczne 5 zł za zapisanie się do ligi na nagrody i serwer :) Bardzo fajnie prowadzona liga, zapraszam.


Do ligii najpierw potrenuję ale chętnie dowiem się jak to wygląda

Jest koszyk drużyn i losowanie każdy ma przypisaną drużynę na sezon i nią gra z resztą uczestników, umawiamy się na gg lub PSN na mecze. Na stronie jest sprytny skrypt w którym wpisuje się wyniki i wszystko podlicza. Fajna zabawa niwelująca do minimum handicapy. Jeżeli chodzi o formę rozgrywek oraz wybór koszyka to będzie przed sezonem głosowanie. I to wszystko. Dużo jest też opisane na samej stronie ligi.

Offline EasySunday

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2016
  • location:
  • Wiadomości: 57
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.07.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1937 dnia: Styczeń 19, 2017, 11:32:30 »
Gra jest fajna ale tylko tygodniami, po każdym czwartku jest inaczej, nasze ukryte morale sa zmienne. Ja w tamtym tygodniu wbilem moja paka ponizej 2000 do 976. Cieszylem sie ze sie gra normalnie, przegrywalem, wygrywalem, malo przypadku. W tym sie zaparlem na bramkarza bo Perin puszcza duzo i kupilem coinsy i losowalem i trafilem Neuera. Ucieszony wszystkim troche pogralem w weekend, szlo w kratke raczej gorzej, ale naprawde duzo zaczalem grac dzis i wczoraj. I na okolo 30 meczow przegralem z 20, spadlem do 7 dywizji a kazdy strzal rywala to gol mimo Neuera...a dzis to nawet Neuer kopnal w Neymara stojacego 10 metrow dalej i wpadla bramka. Odbiory moje sa pod nogi rywala, w ataku nie trafiaja na pusta, lubie ta gre i niedlugo mam turniej w pesleague ale przy takiej grze to mniejszy wstyd jak oddam walkowery.  Szkoda ze z tygodnia na tydzien oduczylem sie grac.

to graj w ONLINE DIVISIONS - tam jest normalniej. Jak grasz drużyną 4-4,5 to wszystko hula imo

Offline kopec20

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.01.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1938 dnia: Styczeń 19, 2017, 12:20:04 »
22% nie postarali , niestety zlota masakra;) casillas

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1939 dnia: Styczeń 19, 2017, 12:29:08 »
22% nie postarali , niestety zlota masakra;) casillas
Ilu w sumie zawodników i z jakich piłek? Mógłbyś napisać?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1939 dnia: Styczeń 19, 2017, 12:29:08 »