Autor Wątek: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek  (Przeczytany 1200 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

8BITS-Chudy

  • Gość
Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« dnia: Marzec 11, 2017, 01:40:32 »
Argumenty i dowody:napisalem propozycję rozegrania meczu. Z racji ,że bociek miał przeprowadzkę rozegranie meczu było utrudnione. Jeżeli moje propozycję meczu nie dojdą do skutku to niestety ,ale proszę o WO.

8BITS-Chudy

  • Gość
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2017, 16:22:50 »
wpisane

Offline brunkson

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2011r.
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2017, 17:27:07 »
Wiem ze to nie moja sprawa, ale z tego co mi wiadomo gracz bociek jest osiągalny ( zagrał ponad 35 meczy w lidze bez przyznawania sobie WO, czyli wiecej od Ciebie chudy- wydaje mi sie ze z twojej strony wystarcza tylko checi do rozegrania dwumeczu, bo troche amatorką zaczyna wiać przyznawanie sobie WO w wiadomo jakim celu).

8BITS-Chudy

  • Gość
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2017, 17:40:47 »
Wiem ze to nie moja sprawa, ale z tego co mi wiadomo gracz bociek jest osiągalny ( zagrał ponad 35 meczy w lidze bez przyznawania sobie WO, czyli wiecej od Ciebie chudy- wydaje mi sie ze z twojej strony wystarcza tylko checi do rozegrania dwumeczu, bo troche amatorką zaczyna wiać przyznawanie sobie WO w wiadomo jakim celu).

bym Ci screeny pokazał ,ale po co....oczywiście ,że zagram te spotkania bo nie mam parcia na tą ligę :)

Offline brunkson

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2011r.
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2017, 17:44:19 »
bym Ci screeny pokazał ,ale po co....oczywiście ,że zagram te spotkania bo nie mam parcia na tą ligę :)

ciesze sie ze zapobiegam patologiom na pesleague:)

8BITS-Chudy

  • Gość
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2017, 17:47:12 »
ciesze sie ze zapobiegam patologiom na pesleague:)

raczej nie zapobiegasz. Wystarczy że bociek się zapytał,ale skoro nie znasz sytuacji to po co w ogóle się udzielasz?

Offline brunkson

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2011r.
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 13, 2017, 18:20:59 »
raczej nie zapobiegasz. Wystarczy że bociek się zapytał,ale skoro nie znasz sytuacji to po co w ogóle się udzielasz?

Znam sytuacje dlatego sie udzielam, bo nie chciales grac z nim. Wolales łatwe 6pkt.. a ze naswietlilem temat to odwracasz kota ogonem, ot bezczel no

8BITS-Chudy

  • Gość
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 13, 2017, 18:44:01 »
Znam sytuacje dlatego sie udzielam, bo nie chciales grac z nim. Wolales łatwe 6pkt.. a ze naswietlilem temat to odwracasz kota ogonem, ot bezczel no

tak więc dla sprostowania sytuacji opiszę jak to wyglądało :)

Od początku otwarcia sezonu do każdego aktywnie pisałem o rozegranie ligi ,oczywiście w tym gronie był również bociek. Niestety sytuacja życiowa zmusiła go do zmiany miejsca zamieszkania co spowodowało brak dostępu do internetu przez kilka dni(pechowo przed zakończeneniem sezonu). Ja cały poprzedni tydzień pracowałem (od poniedziałku do soboty) od godziny 14 do 01:00. Jak wracałem z pracy to bocka nie bylo i wcale się nie dziwię bo taka godzina to pora na spanie.
W dniu wczorajszym umówiliśmy się na godzinę 17 i do tego momentu nasz post miał być zostawiony na samym końcu. Ogarnąłem wszystkie Wasze posty ,po czym wpisałem WO na moją korzyść (taka była umowa z bociek) ,że jeżeli wszystkie posty ogarnę to wtedy mam wpisać nasz mecz. Po godzinie 17 pojawił się bociek i napisał mi ,że już pozamiatane. W tym momencie pojechałem do miasta odebrać dziecko. Wróciłem i SAM zaproponowałem ,że cofnę walkowery i zagramy.
Nigdy nie miałem problemu z tym żeby rozgrywać mecze i znając siebie nic w tej kwestii się nie zmieniło. Osoby ,które troszkę mnie znają to zapewne to potwierdzą.


Offline brunkson

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.11.2011r.
Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2017, 09:40:40 »
zwracam honor chudy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Id:7063 Kolejka:46 Gospodarz:chudy Gość:bociek
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2017, 09:40:40 »