Autor Wątek: 54679 ZAWISZA karQ 0-1  (Przeczytany 1205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline karQ

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.05.2007r.
54679 ZAWISZA karQ 0-1
« dnia: Sierpień 16, 2007, 01:12:07 »
taki wynik pojawi? sie bo niechia?em sie denerwowa? przed meczem kolejnym.
Sz Pan zawisza zapomnia? ze pierwsz? po?ow? przegra? 2:1 a drug? 1:0

screeny s? w linkach poni?ej.
zaznaczam ze wywalilo nas z servera (obydwaj bylismy w pokoju!) w 3albo 5 minucie drugiej polowy przy stanie 2:1 dla karQ w drugiej po?owie co sie rozumie samo przez sie ja by?em hostem. pic w tym ze w 90 min kolega zawisza wy??czy? pesa a by?o 1:0 czyli ??cznie 3:1. Szkoda ze niestety niemam screena z kulturalnego zachowania Pana Zawiszy bo s?owa typu "jeb?o cie" to sobie kieruj do swoich kolegów a ne do mnie oszu?cie.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

niezale?y mi na tym ?eby mie? dwa gole wi?cej tylko na uczciwo?ci bo ciekaw jestem co szanowny Pan "jab?o cie" by zrobi? gdyby przy dogrywaniu drugiej po?owy by?o 0:0 ? bo przecie? pierwszej nie uda?o si? zauwa?y?.


Ps: niestety tylko jeden screen ko?cz?cy po?ow? bo w ostatniej minucie gry kiedy by?o sam na sam na 4:1 czyli 2:0 z drugiej po?owy wy??czy? si? i niewróci?.

Potem pare razy stwierdzi? ?e mnie jeb?o i wyszed? z IRCa bo odpad? z turnieju dnia.

Offline Zawisza

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2006
  • location: Bydgoszcz,London
  • Wiadomości: 367
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.11.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: 54679 ZAWISZA karQ 0-1
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:44:59 »
 ;D powiem ci tak ...dzis juz wytrzezwialem ale i tak nie czaje twojego posta w koncu ile razy gralismy   ?? 3 ?? wiem ze wpisalem 1szy wynik 1-0 dla ciebie nie chcac przedluzac tura a wywalajac po kilka razy z gry sie pogubilem nie mam kalkuratora w glowie a nie notowalem kazdego wyniku ... jak chcesz anuluj i wpisze ci 20-0 mam to gdzies stary myslisz ze o 2 bramki mi chodzi ?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: 54679 ZAWISZA karQ 0-1
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2007, 16:44:59 »