Autor Wątek: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7  (Przeczytany 7595 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« dnia: Luty 16, 2008, 13:06:35 »
Cóż na dworze zimy nie widać i już chyba nie będzie... ale w piłkarskim świadku cały czas trwa zimowe okno transferowe. Co prawda podczas owego okresu na transfery między klubami z całego świata nie doszło do żadnego spektakularnego transferu i niemal napewno już niedojdzie ale patchmakerzy z całego świata tworzą przeróżne aktualizacje do składów naszego kochanego pes'a w tym przypadku 2008. Prezentowanym w tym newsie dodatkiem jest Option File o nazwie PES 2008 Winter Update by Manu7. OF zawiera 100% aktualizacji składów zarówno dla reprezentacji całego świata jak i dla klubów z naszego pes'a. Oprucz tego dodane zostają nowe formacje oddające jeszcze bardziej realizm gry i taktyki poszczególnych teamów. Do tego dochodzą kitsy do wyżej wymienionych drużyn oraz składy do tegorocznej champions league.

Poniżej można pobrać OF'a:


REJESTRACJA lub LOGOWANIE


OF instalujemy wklejając pliki PES2008_EDIT01 do folderu Moje dokumenty(na pulpicie)--> KONAMI --> Pro Evolution Soccer 2008 --> save. Bardzi łatwe nie potrzeba żadnego specjalnego programu.

Wewnątrz archiwum w folderze Winter Update znajduje się program AFS Explorer 3.7 dzieki któremu możemy zainstalować zawartość folderów cv_0, cv_1 oraz rv_e. Wszytkie te foldery także znajdują się w tym archiwum. Instalacja ich jest niezbędna do poprawnego działania OF'a. Wewnątrz znajdujemy jeszcze plik Read Me.txt (txt oznacza rodzaj pliku w tym wypadku pliku tekstowego) w nim znajduje się opis instalacji za pomocą programu AFS Explorer 3.7 (instrukcja w wersji angielskim).
Razem z dodatkiem znaleźć możemy jeszcze jeden folder o nazwie PesComplete Editor 0.7 BETA ale ten akurat pomijamy nie jest on potrzebny przy tym dodatku.


Według mnie przedstawiony OF'a jest wspaniałym dodatkime dla tych którzy chcą się cieszyć transferami z zimowego okienka. Zapraszam do downloadu i instalacji.

Na koniec dodam jeszcze że OF działa najlepiej na czystej wersji pes'a (takiej bez np: YNWA v1.0 patch) ale dodatki kosmetyczne nie stwarzają problemu. Wszystko działa stabilnie i można grać bez żadnych obaw.

Jeśli są pytania i wątpliwości proszę pisać napewno postaram się odpowiedzieć.

ernestinio3

  • Gość
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 17, 2008, 08:56:07 »
No ja mam pytanie... Czy na tym bedem mógł grac w lidze i w innych turniejach?

Offline Kaka_22

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2008r.
    • www.rickykaka.com
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2008, 09:13:53 »
Rozumiem że chodzi ci o grę online. :) Nie było podanej takiej informacji najczęściej do online wychodzą odrębne OF'y ale możesz spróbować wklejając samego OF'a bez reszty plików. ;D

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2008, 11:46:05 »
Rozumiem że chodzi ci o grę online. :) Nie było podanej takiej informacji najczęściej do online wychodzą odrębne OF'y ale możesz spróbować wklejając samego OF'a bez reszty plików. ;D

Nic nie da... OF w patchach jest tylko do gry offnile... Jak narazie nie wyszedl jeszcze ani jeden patch z aktualicazja skladow do online ;]

Offline Ganja

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.02.2008r.
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2008, 15:41:01 »
Juz przy wypakowaniu w rarze pojawiaja sie dwa bledy przy plikach bin i potem nic nie moge przegrac przez tego afs explorer. MOz emoglby ktos zrobic instrukcje po polsku

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2008, 15:49:49 »
Juz przy wypakowaniu w rarze pojawiaja sie dwa bledy przy plikach bin i potem nic nie moge przegrac przez tego afs explorer. MOz emoglby ktos zrobic instrukcje po polsku

1.Otwórz cv_0.img przez AFS explorer.
2.Kliknij Action, a potem Import Folder (wybierz wypakowany folder)
3.Na pytanie:You need to rebuild the AFS file to insert them. Do you want to rebuild the AFS file? Odpowiedz YES (po polsku znaczy to TAK)
4.Jako nową nazwę wpisz cv_0new.img i zapisz go w folderze IMG.
5.Czekaj, aż cv_0new.img się "zrebuilduje"
6.Gdy wyskoczy zdanie: AFS regenerated successfully! Now files will be updated kliknij YES.
7.Do you wish to open the new file? kliknij YES.
8.Poczekaj, aż plik się wczyta.
9.Zamknij AFS explorer
10.Przejdź do Konami/pes2008/img folder i skopiuj swój cv_0.img gdziekolwiek, a następnie zmień nazwę cv_0new.img na cv_0.img.
11.Idź do Moje dokumenty/KONAMI/PES 2008/save i skopiuj gdziekolwiek plik EDIT0, a potem usuń go.
12.To samo zrób z innymi plikami patcha.



PS. PRZY INNYCH PATCHACH JEST TEN OPIS, WYSTARCZY POCZYTAC POSTY...

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2008, 15:52:58 »
Wogole mam pytanie do newsmana ktory to dodal? Dlaczego ten patch sie znajduje w dziele "INNE" ??

Offline Kaka_22

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2008r.
    • www.rickykaka.com
Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2008, 16:20:29 »
Bo to nie konkretny patch tylko sam OF. A co do tego
Cytuj
Juz przy wypakowaniu w rarze pojawiaja sie dwa bledy przy plikach bin i potem nic nie moge przegrac przez tego afs explorer. MOz emoglby ktos zrobic instrukcje po polsku
to nie moja wina że nawet pobrać nie umiesz wszytko dokładnie jest opisane nie umiecie czytać po polsku ??? Nie ma żdanego błędu ja wszystko sprawdziłem ani przy instalowaniu ani przy rozpakowaniu nie ma żadnego błędu!!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES2008-PES 2008 Winter Update by Manu7
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 18, 2008, 16:20:29 »