Autor Wątek: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa  (Przeczytany 68754 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mezcol

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 1161
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.01.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 09, 2008, 22:06:21 »
dokladnie gatti  "zamiast pisac wierszopoematy"  dzialaj dzialaj dzialaj :P

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 09, 2008, 22:34:16 »

człowieku gdzie tu masz krzyk!!!! Nie będzie statusu honorowego gracza, jeżeli o to ci chodzi, bo niby dlaczego maja go tylko dostać osoby co będą grały w turnieju.....

przestan płakać i weź się do roboty, bo jak narazie tylko gadasz, a przez cały dzien mogłes napisać zasady turnieju i napisać na forum.... a jak ci się nie chce to odpusc temat

Oka odpuszczam pomimo n - postów Ty nie odpisaleś na pytanie:| troche szacunku ... róbcie sami pozdrawiam .Zrobię w pes 4 Wy róbcie pes 6 i 2008 ale pewnie korona z głowy Wam spadnie .Hej

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 09, 2008, 23:21:29 »
powodzenia (pes4 i płatny turniej) jestem ciekaw jaki będzie efekt końcowy :)

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #363 dnia: Maj 09, 2008, 23:35:58 »
O tym mówię , czekasz tylko na to by powiedzieć "a nie mówiłem" ale cóż mogę tylko powiedzieć że gracze pes 4 staneli na wysokości zadania jeżeli chodzi o składke na server :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #364 dnia: Maj 09, 2008, 23:43:33 »
nie nikt nie czeka na złe wiadomości po prostu zawsze tak jest że ten co najgłośniej pieje ..... :)
tak jak pisałem jeżeli chce ktoś coś zmienić i pomóc to nie potrzebuje do tego smyczy , upominków dodatkowych tytułów lub płatnych T/P
zwyczajnie pomoże - i raz jeszcze powtarzam efekt będzie ten sam jak nie lepszy, będzie dużo więcej rozgrywek oraz T i P co tydzień
takie mało info: jak na razie jeszcze nie odczuliście ich braku bo jest przerwa sezonowa ale jak sezon ruszy i okaże się że jest tylko liga wtedy odczuje każdy że jest coś nie tak
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 23:47:27 wysłana przez belzebub »

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #365 dnia: Maj 09, 2008, 23:47:20 »
nie nikt nie czeka na złe wiadomości po prostu zawsze tak jest że ten co najgłośniej pieje ..... :)
tak jak pisałem jeżeli chce ktoś coś zmienić i pomóc to nie potrzebuje do tego smyczy , upominków dodatkowych tytułów lub płatnych T/P
zwyczajnie pomoże - i raz jeszcze powtarzam efekt będzie ten sam jak nie lepszy, będzie dużo więcej rozgrywek oraz T i P co tydzień
takie mało info: jak na razie jeszcze nie odczuliście ich braku bo jest przerwa sezonowa ale jak sezon ruszy i okaże się że jest tylko liga okaże się że jest coś nie tak


To było nie potrzebne no jakaś forma szantażu , piszesz "nie nikt nie czeka na złe wiadomości po prostu zawsze tak jest że ten co najgłośniej pieje ..... :)" co masz na myśli? powiedz wprost proszę :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #366 dnia: Maj 09, 2008, 23:50:13 »
Trist ja wiem że Ty każdy temat potrafisz zamienić w nie kończącą się historie, ja napisałem co każdego z nas czeka i tyle na ten temat a Ty baw się rozpisywanie z kimś innym
pozdrawiam i dobrej nocy życzę  ;)

Offline bolkens

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Gru 2005
  • location:
  • Wiadomości: 247
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2005r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #367 dnia: Maj 09, 2008, 23:52:50 »
ja tam rzuciłem pare zł na serwer a nawet niegram w turniejach, moim zdaniem jak ktoś lubi korzystać ze strony pesleague.pl to powinien coś dać dzeki temu jest niezła zabaw
To jest moje zdanie
Pozdro

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #368 dnia: Maj 09, 2008, 23:53:34 »
Trist ja wiem że Ty każdy temat potrafisz zamienić w nie kończącą się historie, ja napisałem co każdego z nas czeka i tyle na ten temat a Ty baw się rozpisywanie z kimś innym
pozdrawiam i dobrej nocy życzę  ;)

Pewnie że lubię :P już mi to Mezcol dziś pisał ale szczerze napiszę do Ciebie na gg z 1 pytaniem i mi odpowiedź proszę a teraz dobranoc.

Offline lopu

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 257
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2005r.
  • Chc? uwierzy?! PS. Kto wierzy w UFO?
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #369 dnia: Maj 10, 2008, 09:06:45 »
Hm to tak jak Tusek dużo obiecuje a teraz pasuje mu zadać jedno pytanie: Panie Tusek (A może Pułtusek?), wie Pan ile kosztują jabłka ? :PP

Offline Balcerr

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Gryfice
  • Wiadomości: 278
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.12.2006r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #370 dnia: Maj 10, 2008, 09:35:53 »
Po 1: Gatti , jak potrzebujesz jakiejs pomocy to daj znac, chetnie pomoge.
Po 2: Na początku tego tematu uważałem że Maciek i Belze maja racje, ale panowie teraz to jestescie dla mnie największymi negolami tej strony. Ja wiem zaraz rzucicie sie na mnie ze to nie jest tak, ze to juz było, ze zycie jest ciezkie. Proponuje abyście poczytali swoje posty, gdybym nie gral tu od kilku sezonow, pewnie udalby sie Wam mnie zniechecic do pesa i tej strony.
Po 3: Nigdy nie palalem sympatia do Gattiego, mielismy kilka ostrych sciec, ale w takiej chwili trzeba o tym zapomniec. Chłopak chce cos zrobić a Wy go caly czas szykanujecie.
Po 4: Pierwszymi osobami zapisanymi na ten turniej powinniscie byc Wy Admini i to we wszystkie częsci.
Po 5: To nie jest atak w Wasza strone, tylko obiektywny komentarz osoby spoza środowiska

Pozdrawiam

Offline Tommy612

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 244
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.04.2007r.
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #371 dnia: Maj 10, 2008, 12:35:53 »
Chciałbym wiedzieć czy wpłynęły ode mnie pieniądze na serwer które wpłaciłem na takie konto : 08 1140 2004 0000 3202 3045 0490 bo jak na razie to nie widzie siebie na liście, a jak pytam sie na ircu to nikomu sie nie chce odpisać (Maciek i Mściciel). Jak kasa potrzebna to wtedy pisać umiecie. Pozdrawaim
GLORY !! GLORY !!  MAN UNITED !!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #372 dnia: Maj 10, 2008, 14:18:16 »
Chciałbym wiedzieć czy wpłynęły ode mnie pieniądze na serwer które wpłaciłem na takie konto : 08 1140 2004 0000 3202 3045 0490 bo jak na razie to nie widzie siebie na liście, a jak pytam sie na ircu to nikomu sie nie chce odpisać (Maciek i Mściciel). Jak kasa potrzebna to wtedy pisać umiecie. Pozdrawaim

spokojnie lista bedzie aktualizowana, a nie wszyscy sobie życzą, aby kazdego dodawać....

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #373 dnia: Maj 10, 2008, 14:19:08 »
Po 1: Gatti , jak potrzebujesz jakiejs pomocy to daj znac, chetnie pomoge.
Po 2: Na początku tego tematu uważałem że Maciek i Belze maja racje, ale panowie teraz to jestescie dla mnie największymi negolami tej strony. Ja wiem zaraz rzucicie sie na mnie ze to nie jest tak, ze to juz było, ze zycie jest ciezkie. Proponuje abyście poczytali swoje posty, gdybym nie gral tu od kilku sezonow, pewnie udalby sie Wam mnie zniechecic do pesa i tej strony.
Po 3: Nigdy nie palalem sympatia do Gattiego, mielismy kilka ostrych sciec, ale w takiej chwili trzeba o tym zapomniec. Chłopak chce cos zrobić a Wy go caly czas szykanujecie.
Po 4: Pierwszymi osobami zapisanymi na ten turniej powinniscie byc Wy Admini i to we wszystkie częsci.
Po 5: To nie jest atak w Wasza strone, tylko obiektywny komentarz osoby spoza środowiska

Pozdrawiam


więcej gadania jak działania.... jak do tej pory nie ma tematu zalożonego, tylko zauważyłem, że zabrał zabawki i poszedł..
nasze dziłanie choć nie widoczne już kilka razy pomogło przetrwać stronie i jakoś żadne z nas się tym nie chwalił i nie pisał... A wy macie problem z zrobieniem zapisami na stronei na turniej....
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 14:22:37 wysłana przez maciek_pl »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 10, 2008, 14:57:51 »
Japirdole dajcie spokoj ale wy jestescie jacys ułomni czy chi hooy? Gdybycie mniej pisali (tyczy sie tu Ciebie tez maciek, belze i reszta) to byscie juz dawno to zoorganizowali... Nie dosc ze czlowiek ma dobre checi, to wy jeszcze naciskacie... Nie robimy tego dla siebie... Tylko dla wszystkich... Wiec skonczcie @ trzy po trzy i najlepiej niech Belze badz Deimian pokieruje tym turniejem...
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 15:01:12 wysłana przez Matip125´ »

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 10, 2008, 15:04:08 »
jak narazie to wy gadacie tylko a nic nie zrobiliście....

jak mam słuchać samo gadanie, a nie widzieć czynów to ja dziękuje za taką pomoc...
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 15:06:26 wysłana przez maciek_pl »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 10, 2008, 15:06:20 »
jak narazie jak wy gadacie tylko a nie nie robicie.....

jak mam słuchać samo gadanie, a nie widzieć czynów to ja dziękuje za taką pomoc...

Nie nie...
Wy jestescie adminami... Wy powinniscie to zoorganizowac... A MY jedynie mozemy pomoc macku :) a nie, ze my mamy zoorganizowac a WY jedynie pomozecie...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 10, 2008, 15:08:57 »
Nie nie...
Wy jestescie adminami... Wy powinniscie to zoorganizowac... A MY jedynie mozemy pomoc macku :) a nie, ze my mamy zoorganizowac a WY jedynie pomozecie...

ja wiem co mam robić mati.... nie wiem co widzicie trudnego w zalożeniu tematu...tristan wyszedł z pomysłem to jaki ma problem z założeniem tematu i opisem turnieju.... a ty napiszesz posta i po sprawie....czy ktoś mi może wytłumaczyć w czym jest problem??

« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2008, 15:12:54 wysłana przez maciek_pl »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #378 dnia: Maj 10, 2008, 15:11:39 »
ja wiem co mam robić mati.... nie wiem co widzicie trudengo w zalożoeniut tematu...tristan wyszedł z pomysłem to jaki ma problem z założeniem tematu i opisem turnieju.... a ty napiszesz posta i po sprawie....czy ktoś mi może wytłumaczyć w czym jest problem??

Nie widze zadnego problemy...
Ok wiec wieczorem powinni byc wszyscy... Ja, Gatti no i styku i Nastek (balcer nie wiem jak oni tam maja bo mieszkaja razem xD) bo zglosili chec pomocy :) ale zoorganizowaniem turnieju, zajemiecie sie WY ADM, taK?

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 10, 2008, 15:13:40 »
Nie widze zadnego problemy...
Ok wiec wieczorem powinni byc wszyscy... Ja, Gatti no i styku i Nastek (balcer nie wiem jak oni tam maja bo mieszkaja razem xD) bo zglosili chec pomocy :) ale zoorganizowaniem turnieju, zajemiecie sie WY ADM, taK?

dla mnie temat skonczony w sprawie turnieju -  mu administratorzy nie robimy ofilanych turniejów. Gracze sami mogą wyjść z inicjatywą i zrobić turniej na forum...jak nie chcą nie muszą, nie jest nic obowiążkowe.

To jak będze to wyglądało zalezy od was samych i jak to będzie wyglądało...

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zbiórka na serwer pesleague.pl - akcja zbiorowa
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 10, 2008, 15:13:40 »