Autor Wątek: Problem z zarejestrowaniem pes6  (Przeczytany 1515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yellow

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2008r.
Problem z zarejestrowaniem pes6
« dnia: Październik 30, 2008, 17:53:48 »
Czy miał ktoś problem z zarejestrowaniem gry? Kupiłem nową PES6 i nie moge jej zarejestrować, pokazuje mi sie komunikat ze "Wpisany kod rejestracyjny jest nieprawidłowy lub jest już używany. Proszę uważnie sprawdzić kod. Uwaga: Wszystkie litery alfabetu muszą być wpisane wielką literą" z tym, że kod jest napewno wpisany prawidłowo, nie został przez nikogo użyty bo grę mam od wczoraj przyszła ze sklepu 3kropki.pl była ofoliowana i miała certyfikat jskości CDPROJEKT, oczywiscie kod wpisywany byl jak trzeba duzymi literami...macie jakis pomysl jak to rozwiązac?

Offline hak23

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.05.2008r.
Odp: Problem z zarejestrowaniem pes6
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2008, 18:08:27 »
Czy miał ktoś problem z zarejestrowaniem gry? Kupiłem nową PES6 i nie moge jej zarejestrować, pokazuje mi sie komunikat ze "Wpisany kod rejestracyjny jest nieprawidłowy lub jest już używany. Proszę uważnie sprawdzić kod. Uwaga: Wszystkie litery alfabetu muszą być wpisane wielką literą" z tym, że kod jest napewno wpisany prawidłowo, nie został przez nikogo użyty bo grę mam od wczoraj przyszła ze sklepu 3kropki.pl była ofoliowana i miała certyfikat jskości CDPROJEKT, oczywiscie kod wpisywany byl jak trzeba duzymi literami...macie jakis pomysl jak to rozwiązac?

Sprawdź czy przy wpisywaniu kodu nie masz włączonego Caps Locka, jeżeli to nie to to skontaktuj się z firmą CD PROJEKT i poinformuj ich o zaistniałym problemie. Powinni Ci albo dać nowy egzemplarz gry albo sam klucz.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Problem z zarejestrowaniem pes6
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2008, 18:08:27 »