Autor Wątek: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a  (Przeczytany 11590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgieru

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: WuWuA
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Ana Ivanović :)
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 06, 2009, 14:53:06 »
Bardzo mądry post dający do myślenia zwolennikom barcy jak i jej przeciwnikom bo głównie do tego klubu oczywiście jest aluzja :) Ja w rzeczywistości oczywiście barcy nie lubie, lubie juve ale nimi to bym specjalnie walki nie nawiązał a biore barce żeby nia płakać jak przegram jak niektórzy...A skoro macie takie zasady i honor i nie gracie "syfem" tylko skilowymi zespołami to później nie piszcie tekstów "żał", "Naucz sie grać " "[cenzura]" "żenua" "[cenzura] eto" "pocisnął bym Cie [cenzura] jakbyś miał normalny team" hahaah takie testy sie czyta na online.Jak masz taki honor i grasz tym "skilowym" zespołem to również odpadnij z honorem:]... A często mam taką akcje że ktoś gada na styl tzw. "typowego gracza barcą" a sam gra milanem i strzela bramke właśnie w takim stylku Kaką - przelatuje nie do zatrzymania :P Więc pomyślcie czasem o sobiem świetnie w tym poście było ujętete coś takiego że ten gracz który tak narzeka na te rajdy "cyborgami" często za chwile w podświadomości ma żeby podać do swojego najmocniejszego gracza i zrobić to samo hah święte słowa bo tak właśnie jest. Wczoraj w grupie miałem 3 Barcelony, każdy miał równe szanse, wyszedłem z pierwszego, jakbym odpadł trudno ale nawijanie że ktoś nie umie grać bo gra Barcą wg mnie jest bez sensu.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 06, 2009, 15:21:51 »
Nagrałem film z jednym wkurzającym bugiem, ale na youtubie wyskakuje mi jakis błąd :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline DaKcTs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 06, 2009, 15:24:49 »
Na Barce trzeba brac ManU. Eto'o z Fredinanden za duzo nie pogra. Barca jest super w ataku, ale w obronie nie sa juz taka najlepsza druzyna. Mysle, ze ManU i Inter sa troszke lepsze. ManU ma zdecydowanie lepsza obrone z Rio a w ataku jest Krystyna, Rooney, Tevez. Inter ma bramkarza dokonujacego cudow (chociaz wtopy tez mu sie zdarzaja), obrone z Chivu, Zanettim, silny Vieira w srodku pola a w ataku Ibra, Adriano i Crespo. Moim zdaniem te druzyny sa silniejsze od Barcy. Sam nie lubilem nimi grac (nie LUBILEM). Ale przez przesadzonego Eto'o i Messiego zaczalem grac tymi klubami, jesli ktos wybiera FCB.

Z drugiej strony FCB ma fantastyczny sezon i ich statystyki sa uzasadnione. Tez jestem tego zdania, ze nie ma co narzekac na Samuela tylko go pokryc, a wtedy wygrana z kolesiem grajacym tylko L1 sprawia wieksza radosc.

Offline zgieru

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location: WuWuA
  • Wiadomości: 33
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Ana Ivanović :)
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 06, 2009, 16:06:04 »
Na Barce trzeba brac ManU. Eto'o z Fredinanden za duzo nie pogra. Barca jest super w ataku, ale w obronie nie sa juz taka najlepsza druzyna. Mysle, ze ManU i Inter sa troszke lepsze. ManU ma zdecydowanie lepsza obrone z Rio a w ataku jest Krystyna, Rooney, Tevez. Inter ma bramkarza dokonujacego cudow (chociaz wtopy tez mu sie zdarzaja), obrone z Chivu, Zanettim, silny Vieira w srodku pola a w ataku Ibra, Adriano i Crespo. Moim zdaniem te druzyny sa silniejsze od Barcy. Sam nie lubilem nimi grac (nie LUBILEM). Ale przez przesadzonego Eto'o i Messiego zaczalem grac tymi klubami, jesli ktos wybiera FCB.

Z drugiej strony FCB ma fantastyczny sezon i ich statystyki sa uzasadnione. Tez jestem tego zdania, ze nie ma co narzekac na Samuela tylko go pokryc, a wtedy wygrana z kolesiem grajacym tylko L1 sprawia wieksza radosc.
W ostatnim zdaniu chyba chodziło Ci o R1 :) Tu sie zgodze w stwierdzeniach przezmnie pogrubionych.... Ale nie zgodze sie że Barca ogólnie jest słabsza od tych ekip. Pod względem obrony oczywiscie Mu z Vidicem i Rio to lepsze teamy, Inter obrona plus gk...Ale jako całokształt barca jest najlepsza.

Offline PrzemekKar

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Wisła
  • Wiadomości: 228
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 06, 2009, 16:21:36 »
IVAN Twoje słowa sprawiły ze smialem sie chyba z 5 min : "Aktualnie używam elementów dryblingu messim, eto jako egzekutor, jednak głownie gram CAŁYM zespołem, i to jest prawdziwy styl gry, fakt nie ma tak dużo goli, ale o dużo łatwiej się bronić i przeprowadzać akcje."
a szczegolnie "gram całym zespołem" tak grasz byle podac do ETO lub MESSI i jazda na brame ,a jeszcze nie idziesz sam na sam normalnie tylko biegniesz tak zeby byc pod kontem z bramka i wtedy wykorzystjesz kolejny bład gry :D i strzelasz bramy.

Offline Ivanek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 124
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2009, 16:40:49 »
Przemek, kiedy ostatnio ze mną grałeś?

Offline DaKcTs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.05.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 06, 2009, 17:12:11 »
W ostatnim zdaniu chyba chodziło Ci o R1 :) Tu sie zgodze w stwierdzeniach przezmnie pogrubionych.... Ale nie zgodze sie że Barca ogólnie jest słabsza od tych ekip. Pod względem obrony oczywiscie Mu z Vidicem i Rio to lepsze teamy, Inter obrona plus gk...Ale jako całokształt barca jest najlepsza.
Racja R1 ;) Z ta obrona to moja wlasna opinia. Moja gra opiera sie glownie na defensywie, a te dwie druzyny maja lepsza obrone, wiec moim zdaniem sa lepsze (w ataku tez duzo nie odstaja ;)) Ale to moje wlasne zdanie :) Druzyny, taktyki, ustawienia nalezy wybierac pod wlasny styl gry. Druzyna ktora mi sie najlepiej gra jest... WKS ;) Drogba w ataku, do tego pomocnicy niezle wyszkoleni technicznie a obroncy szybcy, wytrzymali i mocno stoja na nogach (bramkarz tylko z jakiegos innego filmu klasy B...).

Ogolnie nalezy zauwazyc, ze nowy PES jest mniej wymagajacy ''technicznie''. Do skutecznego dryblingu i strzalu nie trzeba juz kombinowac z R2. Zauwazylem to po grze ludzi z ktorymi gram. Jest to ich pierwszy PES. I po kilku spotkaniach wygrywaja na Top Player FCB po 5:0 z Milanem, czy ManU. W PES6 na pewno nie byloby im tak latwo.

Offline buchos

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 06, 2009, 17:46:22 »
Konami go chyba nie robiło?  ::)  :P

W classic players jest na pewno, jak dotąd jedyny piłkarz z afryki ktory dostał nagrodę France Football za najlepszego pilkarza kontynentu.


paradoksem jest to, że jak w prawdziwej pilece ktoś przejdzie całe boisko i strzeli bramkę jest kozak, a pesie jest noooobem :D

Nie o to chodzi bo ktos gra barca to zazwyczaj na nich tylko gra, a jak zauwaza taki noobik ze nic z tego nie wychodzi to sie wkurwia, a jak trafi na kogos slabszego no to mu to wychodzi i tyle.  Co innego jak są lagi to wtedy nawet ferdinand nie zatrzyma etoo.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 17:54:16 wysłana przez buchos »

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 06, 2009, 18:19:55 »
Przeprosiny dla Gujeta. któremu miałem pomóc przy artykule.Ale niestyt po meczu z jednym graczem pes przestał mnie calkowicie interesowac is traciłem zupełnie sens gry Jeszcze raza przepraszam :-*. A wracając do tematu.ja się zaczełem temu sprzeciwaic i zostąłem skrytykowany. Napisałem kiedyś podobny artykuł wiedząc, że się naraże. Zostałęm skrytykowany ze nie umiem grac obrona itp. A tak naprawde czesto rajdy są połaczone z lagami i co wtedy nie zma dokładnego polozenia zawodnika i kazda próba odbioru konczy  się faulemlub czerwoną kartka. I stwierdzam, zę więszosc userów jest żałosna teraz dlatego ze pisał to gujet i podpisał się pod tym maciek to jest mnostwo komentarzy "tak zgadzam sięjak najbardziej" więszosc która to pisał to lamy smigajace eto. I po wysokiej wygranej denerwuja mnie komentarze ze ja wygrałem fartem. JA któy w tej lidze oddaj najwięcej podan. Był tylko jeden zawodnik Damian_NML, który oddawał podobna ilosc podan ale w meczach ze mną zawsze miał o ok 10 mniej. Simie siez was któzy podajecie srednio 80 razy na mecz. Moja srednia podan wynosi ponad 150. Rekordzista w meczu ze mną oddal przez cały mecz 23 podania. I gratuluje tym którzy mimo ze grała w ten sposób potrafią sie do tego przyznać i pokazaqc ze potrafią yc szczerzy. Pesleague.pl upada poprzez przyzwolenia adminów na lagowanie olewanie niektórych rozgrywek. Bany za delikatne wyzwiska, a często pomijając prawdziwe chamstwo.JaJ gdy widzę taką gre zygzakiem reaguje, albo strzelam sobie samobuje do oporyu albo próbue  smiogac zygzakiem jednak nie wychodzi mi to bo tego nie cwicze. PES umiera

nasza klasa ,fotka it

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 06, 2009, 18:35:45 »
Przeprosiny dla Gujeta. któremu miałem pomóc przy artykule.Ale niestyt po meczu z jednym graczem pes przestał mnie calkowicie interesowac is traciłem zupełnie sens gry Jeszcze raza przepraszam :-*.

Nie szkodzi. W zasadzie to wiadomość od Ciebie i dabal'a sprawiła, że zdecydowałem się napisać ten artykuł. Generalnie obawiałem się twardej reakcji użytkowników (sam wiesz jak tu się odpisuje na forum).

I stwierdzam, zę więszosc userów jest żałosna teraz dlatego ze pisał to gujet (...)

Ale ja tu raczej mam mały posłuch, więc chyba nie jestem powodem pozytywnego odebrania tego tekstu...


Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 06, 2009, 18:36:03 »
Dobrze napisane Jaros. A ostatnie zdania popieram w 100%. Ja od jakiegoś czasu widzę kilku kandydatów do bana, ale na forum publicznym nie będę pisał. Poza tym to chyba nie na temat  :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 06, 2009, 18:38:18 »
Prawda jest tak ze ta gre mozna sobie w ..... I nie wmawiajcie mi ze eto`o jest to zatrzymania bo to bzudry. Jeśli ktos nim potrafi grac i na dodatek przez 90 gra akcje typu mam pilke " gdzie eto`o???" to na pewno dacie rade go zatrzymac.... Powstrzymanie jego graniczy z cudem jest to kwestia farta ze moze wpadnie na obronce nic wiecej. Moze sie udac go zatrzymac raz, dwa, trzy razy ale za czwartym i tak przebiegnie pol boiska i strzeli gola. A dlaczego wszyscy tak graja? Odpowiedz jest bardzo prosta. BO TAK NAJLATWIEJ STRZELIC GOLA. Po co podawac i bawic sie w jakies skladne akcje jak R1 eto`o lub messi jest skuteczniejsze. Prawda jest taka ze gdyby ci mistrzowie r1 zagrali dla porowniania np w pesa 5 to przez 5 meczy nie mogi by strzelic gola.

Offline PrzemekKar

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2007
  • location: Wisła
  • Wiadomości: 228
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 06, 2009, 18:48:30 »
Mam taka propozycje zeby np 3 sezon ligi zrobic druzynami losowe juve liverpool arsenal valencja atletico -nie sa to slabe temy i mozna fajnie pograc bez ETO itp
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2009, 18:58:19 wysłana przez PrzemekKar »

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 06, 2009, 18:59:51 »
Przemek racja. Sezon 3 powinien byc losowy. A i kiedy ruszą Premier League, Serie A, itp.? Tam też chyba są losowe. A poza tym też uważam, że REJESTRACJA lub LOGOWANIE to najlepsza liga PESa. Wyzwania losowe - bajka. I jeszcze koszyki - cudo. Ale niektórzy gracze ewidentnie psują zabawę (nie mówię teraz o Barcelonie, Eto'o). Wciskają na siłę, że ja laguje, albo co jest absurdem - laguje na czyimś hoście. I tak po każdym przegranym meczu. Dla dobra pesleague takich graczy nie powinno tu byc. A co do Barcelony - ktoś pyta czy zagram ulubione. Jak dowiaduję się, że Barca, to po prostu nie gram i już - nie widzę problemu. Najgorsze, że w lidze trzeba się meczyc.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 06, 2009, 19:09:51 »
Ha jak coś PrzemekKar zmienił posta :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 06, 2009, 19:19:17 »
Mam taka propozycje zeby np 3 sezon ligi zrobic druzynami losowe juve liverpool arsenal valencja atletico -nie sa to slabe temy i mozna fajnie pograc bez ETO itp

Albo dać wybór, ale ograniczony (brak drużyn z cyborgami)

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 06, 2009, 19:24:13 »
gra ma straszne bugi eto i Messi to największe ,wyobrażacie sobie symulator piłki nożnej  w której każda akcja w meczu to rajd eto i Messim czy w rzeczywistości  w 90 minutowym spotkaniu zdarza się żeby eto biegł przez pól boiska  strzelając gola chyba każdy przyzna ze nawet w ciągu 10 takich spotkań trudno o taka akcje

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 06, 2009, 19:44:10 »
Gra jest po porostu zle zrobiona. Chyba powinno byc tak jak w prawdziwej piłce czyli, ze latwiej sie jest bronic niz atakowac. A tu nie sztuka jest atakowac i strzelac gole, sztuka jest to bronic. :D

Offline Kamilek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.08.2008r.
  • pesleague.pl Rządzi fifa bładzi :D
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 06, 2009, 20:50:02 »
Ludzie zagrajcie w pes4 to nie będzie takich problemów  ;)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2009, 02:37:21 »
Kolejny swietny artykul. :)

PRIDE OF LONDON !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 07, 2009, 02:37:21 »