Autor Wątek: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009  (Przeczytany 6481 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline asq77

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2008r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 21, 2009, 07:45:14 »
Jak dla mnie swietny pomysł ,z Każdą ligą wyżej mocniejszy koszyk losowań !! podoba mi sie
jaa tez jestem jak najbardziej ZA
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Najlepsza gra na przeglądarke o PIŁCE NOŻNEJ - wybierz serwer 4 i polecający  6808 a dostaniesz konto PREMIUM

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 21, 2009, 08:35:22 »
Jak dla mnie bez sensu!

Jak można komuś narzucać kim ma grać w najlepszej/najważniejszej lidze na pesleague? Jeśli mamy grać wszyscy jednym zespołem to ja już wolę grać wciąż tak jak to jest teraz przeciwko Barcom, MU itd., przynajmniej będzie ciekawie, będą jakieś emocje.

Opcja z losowanymi zespołami w koszykach?? Sezon ligowy zajmuje jednak trochę czasu i mam odnosić radość z grania jakimś zespołem, za którym nie przepadam lub nie leży mi?

Rozumiem, gra przeciwko Barcelonie, Manchesterowi czy nawet Milanowi jest sporo trudniejsza... ale czy to źle? W rzeczywistości to również są świetne zespoły, może nie aż z taką różnicą od pozostałych jak w tej grze, ale tutaj również można ich zatrzymać. W 2 sezony awansowałem do 1.ligi Liverpoolem, grając przeciwko ww. zespołom i jak widać wcale nie było tak źle...

Mamy losowaną ligę FP, wszelakie puchary (ligi, uefa, turnieje/pucharu dnia, nie wiem co z Ligą Mistrzów na razie, ligi krajowe również losowane)... CZY TO NIE PRZESADA? Jeśli dla kogoś poziom ligi jest za wysoki to przecież można zrezygnować i korzystać z tak bogatej oferty rozgrywek, a nie próbować szukać dziury w całym, że jeden zespół jest lepszy od drugiego, bo przecież tak również jest w rzeczywistości.

Cieszę się z każdego meczu, który mogę zagrać swoimi ulubionym Liverpoolem, z każdego punktu, ze strzelonej bramki... Myślę, że nie tylko ja odnoszę z tego taką radość... Nie zabierajcie nam tego!

Jeżeli już koniecznie chcecie zmian to jedyną słuszną opcją jest pomysł Mściciela bo to on wyeliminowałby to, o co chodzi Wam najbardziej (np. Etoo, Messi), choć oczywiście to osłabiłoby również jeszcze bardziej słabsze zespoły, które mają węższą kadrę, więc czy naprawdę jest sens?

Mam nadzieję, że ktoś to poważnie przemyśli, a rozgrywki na pesleague.pl nie będą zależeć od jednego wielkiego losowania czy ograniczenia możliwości wyboru drużyny. JEŚLI NIE - BĘDĘ MUSIAŁ POWAŻNIE ZASTANOWIĆ SIĘ CZY GRA W TEJ LIDZE MA WCIĄŻ SENS.


Pozdrawiam - Owen55

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 21, 2009, 09:25:11 »
top może każdy gra ulubionym zespołem ale bez koszyka 6* czyli:

Nr Nazwa                      Punkty
1  FC Barcelona             179773 
2  Manchester United      77687 
3  AC Milan                   44234 
4  FC Chelsea London      40274 
5  Inter Mediolan          36134 
6  Real Madrid          19260 

Offline dhul

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2009r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 21, 2009, 09:43:28 »
top może każdy gra ulubionym zespołem ale bez koszyka 6*

z mojego punktu widzenia rozwiazanie to wydaje sie byc kompromisem pod ktorym sie podpiuje

Offline AdizgPL

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 181
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2006r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 21, 2009, 11:40:45 »
top może każdy gra ulubionym zespołem ale bez koszyka 6* czyli:

Nr Nazwa                      Punkty
1  FC Barcelona             179773 
2  Manchester United      77687 
3  AC Milan                   44234 
4  FC Chelsea London      40274 
5  Inter Mediolan          36134 
6  Real Madrid          19260 


jestem za !!! ale i tak bym wolał tak jak było !!!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2009, 11:42:24 wysłana przez AdizgPL »

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 21, 2009, 12:20:46 »
Widzę że najbardziej to się bronią aby nadal grać Barcami i Manu tylko Ci którzy naprawdę biegają Eto,Messi,Ronaldo itd... Ludzie chcecie pokazać że jesteście dobrzy to pokażcie że potraficie wygrywać zespołami bez sprinterów. Że potraficie z głową rozgrywać piłkę a nie dwoma podaniami wypuszczać zawodnika (Eto) na trzech obrońców i kilkoma ruchami strzałek, góra, dół, prawo, lewo ich wszystkich ominąć. Sprawia wam to radość? Ok grajcie sobie ale ja grając Chelsea ciągle przeciwko Barcelonom lub Manu nie mam przyjemności z gry, tylko ciągłą monotonię. Pomysł mściciela jest faktycznie dobry jednak jak by ktoś mi powiedział nie graj Drogbą i Joe Colem, to tak naprawdę tracę swojego rozgrywającego i najlepszego strzelca. W ataku musiałby zagrać jakiś junior albo wymyślić inne ustawienie. Wiadomo że Barca ławkę ma bogatszą, eliminując Messiego i Eto, mecz wygra Henry z Bojanem.
Jednak nie pasowało by mi również aby w 1 lidze (czyli właściwie najlepszej) grano zespołami z jednej gwiazdki. Nie rozumiem tego pomysłu. My chcemy też zagrać atrakcyjną piłkę a nie widzieć jak nasz najlepszy napastnik nie trafia na pustą bramkę. (Gram Numancią w Primera Division więc wiem co mówie). Ja jestem za wyeliminowaniem trzech pierwszych drużyn z koszyka 6* Jak dla mnie Chelsea nie ma takiego składu i zawodnika którego nie da się zatrzymać, w Interze jest Ibrahimovic który jednak jest dość osamotniony, no a Real to wiadomo...

Offline Owen55

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Rzeszów
  • Wiadomości: 243
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.12.2006r.
    • http://www.lfc.pl
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 21, 2009, 14:22:38 »
Kompromis bez najlepszego koszyka mi osobiście odpowiada, ale chyba rzeczywiście Lukaszeq ma rację, że wystarczyłoby wyeliminować 3 pierwsze zespoły z tego koszyka tj. Barca, MU oraz AC Milan. Przeciwko pozostałym gra jest bardzo przyjemna, przynajmniej jak dla mnie.

Z pewnością wszyscy nie będą zadowoleni i nie chodzi mi tutaj o tych, którzy grają Barcą czy MU z racji ich zdecydowanej przewagi nad pozostałymi drużynami, lecz fanami tej drużyny, którzy po prostu zawsze nimi grali.

Jednakże jak wiadomo nie ma takiego sposobu aby zadowolić wszystkich a prawdziwi kibice tej drużyny sami wiedzą, że mają pewną przewagę i wyeliminowanie 3. pierwszych drużyn z rankingu znacznie po 1. wyrównałoby poziom, po 2. uatrakcyjniło rozgrywkę - więcej drużyn w ligach a nie 14 x FC Barcelona.

Zostańmy przy tym co sprawdza się już bardzo długi czas (ULUBIONE KLUBY), lecz KONAMI przesadziło z "gigantyzmem" Barcy, MU oraz Milanu (niczego nie umniejszając tym drużyną, bo są świetne, lecz w rzeczywistości nie dzieli ich taka różnica od pozostałych).

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 21, 2009, 14:31:56 »
ja jestem za wyrzuceniem całej 6-tki. W koncu w koszyku 5* sa tez bardzo fajne kluby a nawet jak ktoś weźmie z 4* tez ma szanse :)

Offline zielo94

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 21, 2009, 15:15:24 »
Ludzie! Jak chcecie zmiany wprowadzac to zrobcie nowa lige! Tu niech pozostanie tak jak jest. Manchester to moj ukochany klub i nie chce grac zadnym innym. Tyle. A nowa liga druzynami slabszymi to bardzo dobry pomysl. Pomysl msciciela rowniez mi sie nie podoba bo to wyeliminowywuje w kazdym meczu tych samych zawodznikow jakby ich zupelnie nie bylo. ULUBIONE JAK DO TEJ PORY!!!

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 21, 2009, 16:12:13 »
Jak przejdą ulubione bez wykluczenia niektórych zawodników to porażka...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline zielo94

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location:
  • Wiadomości: 38
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.03.2009r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 21, 2009, 16:27:16 »
no ale np.  żeby w każdym meczu inni zawodnicy nie grali a nie ze w kazdym nie gra Messi, Ronaldo bo chociaż roboty to jednak elementy drużyny tej wirtualnej i tej prawdziwej.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 21, 2009, 16:51:02 »
Jeżeli bedzie mozna grac ulubionymi procz 6 koszyka to 80 % graczy wezmie atletico i beda biegac Aguero tak jak messim i ronaldo, wiec na jedno wyjdzie ;]

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:38:08 »
Jak nie chce grać Barcą to gram wyzwania, puchary i turnieje dnia. Zapisałem się do ligi Fair Play - tam gra się zespołami z 4 koszyka. Jak nie przejdą ulubione zespoły to kiedy swobodnie pogram sobie moją Barcelona??  :'(

U L U B I O N E

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 21, 2009, 21:53:48 »
Zostańmy przy tym co sprawdza się już bardzo długi czas (ULUBIONE KLUBY), lecz KONAMI przesadziło z "gigantyzmem" Barcy, MU oraz Milanu (niczego nie umniejszając tym drużyną, bo są świetne, lecz w rzeczywistości nie dzieli ich taka różnica od pozostałych).

Święte słowa. Jak już kiedyś gdzieś tam pisałem, w pes6 najlepszy był Inter Mediolan.....Adriano, Ibra itd... - nie wiadomo dlaczego  ??? Wszyscy jakoś to przeżyliśmy. Strona trwa już tyle lat i ciągle się rozwija. Jednak jej główne rozgrywki - LIGA - pozostała do tej pory bez zmian, właśnie ten fakt, fakty wyboru i gry swoim ulubionym klubem ukształtował serwis do postaci dnia dzisiejszego -  Największa liga pes'a w POLSCE.

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 21, 2009, 22:25:24 »
Święte słowa. Jak już kiedyś gdzieś tam pisałem, w pes6 najlepszy był Inter Mediolan.....Adriano, Ibra itd... - nie wiadomo dlaczego  ??? Wszyscy jakoś to przeżyliśmy. Strona trwa już tyle lat i ciągle się rozwija. Jednak jej główne rozgrywki - LIGA - pozostała do tej pory bez zmian, właśnie ten fakt, fakty wyboru i gry swoim ulubionym klubem ukształtował serwis do postaci dnia dzisiejszego -  Największa liga pes'a w POLSCE.
Jedyna liga pesa  w Polsce :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 21, 2009, 22:32:57 »
ta ankieta ma nam nakreślić waszą wolę jaki jest podział graczy którzy chcą zmian w lidze i tych którzy chcą aby wszystko pozostało po staremu - decyzje podejmie zarząd

Offline Blachu19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.12.2008r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 21, 2009, 22:59:11 »
Ankieta bardzo ciekawa, mam nadzieję że zapobiegnie ona sytuacji gdy 3/4 pesleague gra Barceloną -.-  ulubione bez 6 koszyka wydaję się być rozsądną opcją

Offline MichaelBarca

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2008r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 22, 2009, 09:08:49 »
Jeśli przejdzie opcja granie ulubionymi bez 6 koszyka to większość osób będzie grało drużynami z 5 koszyka i 3/4 ligi wybierze np. Atletico. Niektórych to może skrzywdzić bo dużo osób ma swoje ulubione drużyny w 6 koszyku a natomiast zadowoli tych co maja ulubione w 5 koszyku wiec wydaje się to niesprawiedliwe. Wiele osób będzie musiało zrezygnować z ulubionej drużyny na rzecz drużyny która nie jest jego ulubioną i nie czuje do niej sympatii. Więc jak dla mnie ta opcja odpada. Moim zdanie najlepszą opcja jest granie ZESPOŁAMI LOSOWYMI 3*-5* - kluby, lub pomysł mściciela. Pozdro

Offline cygan

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 91
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.01.2007r.
Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 22, 2009, 16:18:14 »
Mysle ze warto pozostac przy ulubionych zespolach  :D

pzdr  ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: JAK MAJĄ WYGLĄDAĆ ROZGRYWKI W NOWYM SEZONIE PES2009
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 22, 2009, 16:18:14 »