Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (4/167) > >>

CiagorexSTW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETypowe Hiphopolo :D

--- Koniec cytatu ---

bez kitu :D Tede klasyk ale liber i doniu leszcze

¤★WiślaK★¤:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEZgadnij, dlaczego ich nie dałem do ankiety??
Odpowiem: To ankieta o hip-hopie a nie o jakiejś pseudomuzyce. Ascetoholix to tylko, fajny numer "suczki", nic więcej ;D ;DNo


--- Koniec cytatu ---


ja słucham co mi sie podoba
oprócz suczek fajne jest:tak wyszło/
a teraz żeczywiście liber przymulił bo śpiewa jakiś pop z  grzeszczak ale miał fajny utwór z 52 dębiec chyba .na spidzie i sam śpiewał remes cup/to najfajniejsze.
doniu ma fajne piosenki.np.uciekaj.
a tede to każdy nawet mało obeznany fun hip-hopu zna

Friter:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
ja słucham co mi sie podoba
oprócz suczek fajne jest:tak wyszło/
a teraz żeczywiście liber przymulił bo śpiewa jakiś pop z  grzeszczak ale miał fajny utwór z 52 dębiec chyba .na spidzie i sam śpiewał remes cup/to najfajniejsze.
doniu ma fajne piosenki.np.uciekaj.
a tede to każdy nawet mało obeznany fun hip-hopu zna



--- Koniec cytatu ---
Oczywiście słuchasz tego co Ci się podoba i nie jestem w stanie Ci niczego zabronić, ale jestem w stanie sprzeczać się czy Doniu oraz Liber to rzeczywiście HH. Tede miał fajne kawałki kiedyś....
Jak to pezet nawinął "wyłącz mikrofon chłopaku ein kila herz już nie ma " oraz Eldo "3 lata temu bym się przyjął, że mi dosrałeś teraz Cię zjadłem, strawiłem, wypierdziałem i już zapomniałem", zresztą sami obczajcie ten diss na cały GibGibon Squad (TeDe, Borixon, WSZ, CNE), niestety i tak Obrońcy Tytułu (Dizkret, Eis, Eldo, Jotuze, Pezet, Noon) zostali połknięci potem w Płocku, ale to zupełnie inna sprawa...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


GŁOSUJCIE NA POLSKI HIP-HOP REJESTRACJA lub LOGOWANIE TRZEBA GO PROMOWAĆ!!!

GułA:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEbez kitu :D Tede klasyk ale liber i doniu leszcze

--- Koniec cytatu ---
Tede klasyk tak jak widelec do kopania dołów ;) W sumie, cała prawda o Tede REJESTRACJA lub LOGOWANIE :P

Tomaj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE**** jak mozecie peji sluchac,koles od hohhoo lat pierdioli ze klepie biede itd ale kazdy wie jak jest(kiedys go cisnelem z slums atak ,ale to bylo dawno :P)
rozwala mnie firma oni tylko jebia policje -hahahah
ostry mistrzuniu i basta!

--- Koniec cytatu ---
Peja rapuje chociaż o czymś prawdziwym. Nie bierze tekstów z dupy. Jest przykładem na to jak można osiągnąć coś z niczego. On nie przedstawia siebie jako przykładu do naśladowania jeżeli chodzi o tryb życia. Z płyty na płytę widać, że się rozwija (a także dorasta). W niektóre kawałki jak się wsłuchasz odnajdziesz głębszy przekaz.
A co do moich preferencji to już się pewnie domyśleliście, że głosowałem oczywiście na SLU. Ogólnie gustuje w poznańskich klimatach (Sheller, Rafi, Kaczo, DGE, Green Team, Aifam itd.), ale interesują mnie też klimaty O.S.T.R., WWO, ZipSkładu oraz stara i dobrze znana Paktofonika oraz Kaliber 44.
Radzę też nie zapominać o paniach w polskim hip-hopie takich jak Ania Sool i Marika (klimaty bardziej regge).
Jeszcze co do ankiety to nie wiem czy nie lepiej FU podpiąć pod ZipSkład.
Na koniec tej wypowiedzi chciałbym polecić Wam 2 kawałki.
Pierwszy z nich międzynarodowy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
A drugi związany z moim lokalnym patriotyzmem  :P
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej