Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (6/167) > >>

Friter:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENieee, Ania ma inny głos ;P

--- Koniec cytatu ---
Ja wiem, może trochę inny, ale mnie zmylił ten tekst "trafiłeś na sool z którą się nie zadziera", kto wie może jakąś sztamę 3mają ;D ;D

Tomaj:
To nie Ania Sool i nie sugeruje się wyglądem, a utworami. Ania ma podobny ale trochę jednak inny wokal. Sprawdzałem nawet podług starszych utworów.
Pozatym tutej masz metryczki obu pań:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

GułA:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEJa wiem, może trochę inny, ale mnie zmylił ten tekst "trafiłeś na sool z którą się nie zadziera", kto wie może jakąś sztamę 3mają ;D ;D

--- Koniec cytatu ---
'Trafiłeś na sucz z którą się nie zadziera' ;) Tylko nie rozumiem po co ten tekst, skoro mówisz że Pele olał dziwkę... ;o

Friter:
Ok, sorka, pomyłka. Tak czy siak panna Mei wydała diss, całkiem niezły tylko nie na tego człowieka. Dlatego też nie spotkało się to z aprobatą i zbyt dużym zainteresowaniem w środowisku HH ;D ;D
Metryczkami się nie sugeruje, raczej ze względu że wielu wykonawców robi tak ja tede i dj.BUHH.
Tomaj, powiedz mi jedno, czy Peja i Charlie to jeden i ten sam Rychu, bo w dissie na Żuroma miałem wrażenie że tak. Zresztą to jego takie jakby alter ego.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Tomaj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOk, sorka, pomyłka. Tak czy siak panna Mei wydała diss, całkiem niezły tylko nie na tego człowieka. Dlatego też nie spotkało się to z aprobatą i zbyt dużym zainteresowaniem w środowisku HH ;D ;D

--- Koniec cytatu ---
Takich disów jest sporo. Chociażby swego czasu disy Owala i Meza oraz ostatnio Żuroma (skąd on się urwał to nie mam pojęcia)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej