Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (7/167) > >>

GułA:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETomaj, powiedz mi jedno, czy Peja i Charlie to jeden i ten sam Rychu, bo w dissie na Żuroma miałem wrażenie że tak. Zresztą to jego takie jakby alter ego.

--- Koniec cytatu ---
Tak, kiedyś czytałem że takie dostął pseudo w stanach czy coś tam, jakoś tak. Dokładnie nie kojarzę, co  nie zmienia faktu ze Charlie P. i Rysiu P. to to samo ;p

Tomaj:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETak, kiedyś czytałem że takie dostął pseudo w stanach czy coś tam, jakoś tak. Dokładnie nie kojarzę, co  nie zmienia faktu ze Charlie P. i Rysiu P. to to samo ;p

--- Koniec cytatu ---
Tak jak Slim Shady i Marshall Mathers. Zarówno Eminem jak i Peja tego nie ukrywają.

Friter:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETakich disów jest sporo. Chociażby swego czasu disy Owala i Meza oraz ostatnio Żuroma (skąd on się urwał to nie mam pojęcia)

--- Koniec cytatu ---
REJESTRACJA lub LOGOWANIETakich disów jest sporo. Chociażby swego czasu disy Owala i Meza oraz ostatnio Żuroma (skąd on się urwał to nie mam pojęcia)

--- Koniec cytatu ---
Taa, ja tam nie zapomnę dissów Peji z Liroyem, czy słynną aferę Rycha z Wojtasem, czy też K.A.S.T.Ą ;D ;D
Ostatnio w beefach nic się nie dzieje. Największy beef ostatnio, tyle że to było dość dawno to był ten Tede vs. Płomień 81. Moim zdaniem wygrał P 81 ze względu na argumenty...

GułA:
Sheller fajnie Owala pocisnął w "Plujesz pod wiatr" :P

Friter:
Taaa "jestem Sheller, nie szuler ;D ;D"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej