Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (159/167) > >>

Nederland:
Jesteś wrażliwy jak bańka mydlana, nie moja wina.

rudek9:
Płyta Bógmacher przebiła na Olisie moi drodzy nawet 600 Stopnie od DJ 600V ;)

robi99:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEOd kiedy utwory = hip-hop? Muzyka to rap i nawet ja to wiem. Hip-hop to cała kultura.

--- Koniec cytatu ---
"Rap często zamiennie z wyrażeniem hip-hop określany jest jako odrębny gatunek muzyczny powstały we wczesnych latach 70. XX wieku w Stanach Zjednoczonych." - Wikipedia. Jak nie jesteś czegoś do końca pewny, to na przyszłość to sprawdź.

Nederland:
Ta, a "scouserem" nazywa się piłkarza Liverpoolu... Jeśli jakieś określenie jest używane niepoprawnie przez większość osób, to w końcu wchodzi do języka jako niby-poprawne. Identycznie jest ze wspomnianym wyżej wyrazem, jak i z "tą" ["ta" (od ten) w narzędniku] - o zgrozo, nawet Miodek uznał, że to nie jest błąd (w sensie, że "tą", nie "hip-hop").

Pomijając to, że artykuły z Wikipedii są nie zawsze rzetelne, bo zwykle tworzone przez jedną osobę, a ja swoje zdanie opieram na obserwowanych licznych skargach w związku z nazywaniem muzyki hip-hopem zawartych na różnych forach w tematach o wiadomej kulturze, tam wyżej masz wzmiankę, że "rap jest elementem kultury hip-hopowej". Sam sobie odpowiedz, czy hip-hop jako element kultury hip-hopowej brzmi logicznie.

robi99:
i czego się spinasz ? Nawet jak jest niby-poprawne to co ? Nie zmienia faktu, że się mylisz. Chill ogóreczku.
REJESTRACJA lub LOGOWANIESam sobie odpowiedz, czy hip-hop jako element kultury hip-hopowej brzmi logicznie.

--- Koniec cytatu ---
nie brzmi logicznie, ale jako synonim słowa 'rap' of course. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej