Archiwum > Rozrywka

Hip-Hop [PL]-wszystko-dissy, koncerty, płyty, underground.

<< < (160/167) > >>

Nederland:
Co prawda nie wiem, gdzie ty tu widzisz spinę, ale uznajmy, że każdy z nas ma trochę racji. Co prawda w USA rap określa się mianem "hip-hop music", ale oznacza to, że polski odpowiednik "hip-hop" jest niepoprawny, w przeciwieństwie do "muzyki hip-hopowej". W naszym kraju od zawsze mówiło się "rap", a błędy wynikają głównie z zapożyczeń. Generalnie to dość podobna sprawa do "scousera". Jako ktoś posiadający napis YNWA w nicku powinieneś wiedzieć, co to określenie naprawdę oznacza. Jeśli nie... dramat.

robi99:
ale nie musisz mi tłumaczyć, bo ja dobrze wiem, że jest to niepoprawne. Jednak tyle ludzi zaczęło nazywać 'rap', 'hip-hopem', że zaczęło to tworzyć rolę synonimu. I nie martw się wiem, co to znaczy scouser.

Nederland:

--- Cytuj ---I nie martw się wiem, co to znaczy scouser.
--- Koniec cytatu ---

W dzisiejszych czasach to dość rzadka wiedza.

Lewy23:
Co do wypowiedzi Nederlanda na mój temat: Wrażliwy? Może tak, ale na pewno nie pozwolę się obrażać.

rageman:
Cytując Małolata "moi sąsiedzi nie lubią hip-hopu szczególnie kiedy puszczam go tak, że huczy w całym bloku ". Jeśli nawet raperzy używają tego zwrotu gdy chodzi im o muzykę to znaczy że powinien być tolerowany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej